PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΗΛΙΟΡΟΦΗ ΚΑΙ ROLLCAGE ΜΕ ΗΧΟΣΗΣΤΙΜΑ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 21:25:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και κρατιομουνα να μη γραψω αλλα με το χιονι εξω και χωρις φαι και σουφλε απο τον αλεξη......

φιλε αμα τρακαρεις με το κειτζ και σκασει το κεφαλι σου πανω στα σιδερα (θα φορας κρανος στο δρομο και για να πας σουπερμαρκετ και λαικη?)
απο πλευρικη ειδικα συγκρουση εχεις ιδεα τι κακωσεις θα αποκτησεις?????

για αυτο και λενε ολοι οτι κειτζ χωρις κρανος μπορει και να γινει επικινδυνο-θανατηφορο σε καποια τρακαρισματα αν δε φορας κρανος...

αν θες βαλε τιποτα maxpower Πισω για μουρη. χωσε ενα σαμπ αναμεσα τους και εισαι ο βασιλιας των τσιγγανων (σορυ αλλα τετοια πραματα ακα mazpower μου προκαλουν αναγουλα)

επισης οροφη θεωρητικα ισωςκαι να μπαινει με ρολμπαρ αμα βαλεις καμια webasto Που βγαινει ολη απεξω και ετσι δε καταλαμβανει χωρο στο εσωτερικο του ουρανου που περνα το κειτζ

δηλαδη ρολμπαρ ειναι μπαρες τυπου καμπριο τζιπ που πιανουν πισω απο εμπρος καθισματα με διαφορους τροπους και ειναι μονο για εφε ιιισως να βοηθανε λιγο σε καμια τουμπα

ρολκειτζ ειναι ενα χωροδικτυωμα (πσσ) σωληνωσεων που πιανει ολη τη καμπινα περιμετρικα συνηθως τρυπα και ταμπλο και προφυλασει το πληρωμα σε αγωνιστικα αμαξια και το οποιο επειδη θεωρειται και παραποιηση πλαισιου δε περνα και κτεο....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 21:25:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το κλασσικο 6 σημειων βιδωνει πισω τους πανω απτους θολους,και μπροστα κατω απο τις κολωνες οδηγου συνοδηγου και ακομη πιο μπροστα κατω στο σασι παλι στο υψος του ταμπλο...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 21:28:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βρε μαλ**α πανο,μην γινεσαι στελιος και συ κατευθειαν.Αρπαζεσαι στο μπαμ μπαμ...το παιδι εχει αλλα γουστα,δεν ειναι μοτορσπορτ ειναι ηχοκαγκσπορτ.
Δεκτον μεχρι εκει.Με το θεμα του κλουβιου και καθε μερα λογικα το καταλαβε...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 21:36:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΡΤΟ ΠΙΣΩ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ...

ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΓΩ ΜΕ ΣΤΕΛΙΟ???

ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ?
Ο ΝΤΑΛΙΚΙΕΡΗΣ ΚΑΙ Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TZINI106 (ΝΙΚΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106rallye

Ένταξη: 13 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 21:38:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια ραταω για να μαθω και το αμαξι το εχω για να το φτιαξω οπωσ θελω κ να κανω την βολτα μου οχι να πηγενω για ψονια


Ιάπωνες και Γερμανοί και Ιταλοί και άλλοι δε φτάνουνε τους λέοντες που φτιάχνουνε οι Γάλλοι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TZINI106 (ΝΙΚΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106rallye

Ένταξη: 13 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 21:50:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ γιατι το εχεισ πεταμενο στην αποθυκι κ δεν το βαζεισ???


Ιάπωνες και Γερμανοί και Ιταλοί και άλλοι δε φτάνουνε τους λέοντες που φτιάχνουνε οι Γάλλοι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Φεβ 2008, 00:22:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TZINI106 έγραψε:
κ γιατι το εχεισ πεταμενο στην αποθυκι κ δεν το βαζεισ???


γιατί αποφασια οτι δεν κανω για αγωνες για πολλους λογους.Οικονομικους θελω να λεω στον εαυτο μου,αλλα ο κυριος ειναι η κουλαμάρα Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

volvos έγραψε:
ΠΑΡΤΟ ΠΙΣΩ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ...

ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΓΩ ΜΕ ΣΤΕΛΙΟ???

ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ?
Ο ΝΤΑΛΙΚΙΕΡΗΣ ΚΑΙ Η ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ... Laughing Laughing Laughing


Μοιάζετε μοιάζετε,σαν ζευγος απο τσοντα... Razz


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Φεβ 2008, 00:44:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νικο αν θες rollcage για τι μουρη...εχει η omp ενα που ειναι μισο ρολμπαρ...δηλαδη ειναι μεχρι τη μεση του αυτοκινητου με μια χιαστι μπαρα...επισης εχει και η dimma ενα ψευτορολμπαρ που ειναι νικελ και ειναι οπως το προηγουμενο αλλα χωρισ τη χιαστη... Wink


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TZINI106 (ΝΙΚΟΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106rallye

Ένταξη: 13 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Φεβ 2008, 11:19:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ευχαριστω για τισ απαντησεισ.ξερεισ τιμη κ που μπορω να το δω τησ ομπ??


Ιάπωνες και Γερμανοί και Ιταλοί και άλλοι δε φτάνουνε τους λέοντες που φτιάχνουνε οι Γάλλοι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,098s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on