PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

6αρι σασμαν σε 307cc 1.6 γινεται?
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 12:01:05    Θέμα δημοσίευσης: 6αρι σασμαν σε 307cc 1.6 γινεται? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον ανακαλυψα οτι με 5 ταχυτητες το ταξιδι μεγαλων αποστασεων ειναι λιγο κουραστικο... Και ηθελα να ρωτησω αν στο δικο μου τουτου (1600, 110 αλογα), μπορω να βαλω 6ταχυτο κιβωτιο? Πχ απο το 2λιτρο? Με ειπανε οτι τα 110 αλογα ειναι πολυ λιγα και δεν θα αντεχει η 6η. Τωρα ας πουμε παω στα ταξιδια συνηθως με 150 km/h σταθερα (καπου 4.500 στροφες), με 6η θα ημουνα χαλαρα στην ιδια ταχυτητα κατω απο 4.000 στροφες και θα πηγαινα ανετα. Γινεται αυτο που λεω?

Επισης, ειδα στο καινουργιο 308cc, ενα φανταστικο διαχυτη που εχει μαζι με 2 μονες εξατμισεις, μια απο καθε μερια! Αυτο λετε να μπορει να μπει στο δικο μου το 307cc facelift? Να μια φωτο που βρηκα!



Φανταστικο το πισω κατω μερος! Μακαρι να κουμπωνει, αλλιως να βγει κατι σε aftermarket!


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 12:07:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gια το 6αρι θες κανα διχιλιαρο...
διαβαζεις ακομα??
αστο παρε αλλο αμαξι

για το προφυλακτηρα επισης ξεχνα το...
και να βγει κατι θα ειναι τοσο γυφτεξ που θα γελανε ολοι...

οποτε μαζευε για το 308 Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 12:18:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν έχω παρα να συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα και για τα δυο θέματα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 12:36:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν μιλαμε για 2χιλιαρο οντως το ξεχναω, εγω πιστευα καμμια 500αρου... Τα 2 χιλιαρικα τα βαζω βενζινη!

Οσο για το 2ο, αν εμενα βγει κατι και με αρεσει, δε πα να λεει ο καθενας οτι θελει, εγω θα το παρω! Μακαρι να βγει μονο! Δηλαδη στο 206 που μολις βγηκε το μεγαλο χαμογελο μπροστα ολοι πηγαινανε και το βαζανε, αυτο δεν ητανε καραγκιοζιλικι?! Rolling eyes


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 12:50:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Gια το 6αρι θες κανα διχιλιαρο...
διαβαζεις ακομα??
αστο παρε αλλο αμαξι

για το προφυλακτηρα επισης ξεχνα το...
και να βγει κατι θα ειναι τοσο γυφτεξ που θα γελανε ολοι...

οποτε μαζευε για το 308 Cool


Kαι αυτό που μας έλεγε ο Αργύρης βγαίνει 2χίλιαρο;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 13:01:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θες μαζι με δισκοπλατο κανα 700αρι απο οσο αγορασεις το σαζμαν αν θυμαμαι καλα απο καταφρκατο
για βαλε ποσο θα το βρεις
κλπ κλπ κλπ

οκ αν το βρεις 800 θα παει κανα 1500αρι αλλα ξερεις καλα ποσο ξεφευγεις σε αυτα τα πραγματα για ψηλου πηδημα.... Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 13:25:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια λίγο πιο μακρυά 5η δεν θα ήταν μια μεσοβέζικη αλλά φτηνή λύση; Βέβαια μεχρι να φωρτώσει θα έχει ένα μικρό θέμα. Αλλά αν υπάρχει γρανάζι 5ης ελαφρά πιο μακρύ (της τάξης έως 10%) νομίζω ότι φτηνά θα κάνει δουλειά.

Από εκεί και ύστερα, διαχύτες υπάρχουν μόνο εμφανισιακοί και όχι λειτουργικοί. Μακάρι να υπήρχε λειτουργικός, θα τον έβαζα και εγώ. Βγάζει η Peugeot π.χ. για το 207 (που ενδεχομένως να ψιλοταιριάζει και σε κάποιον άλλο προφυλακτήρα) αλλά είναι μόνο για τα μάτια. Αυτό εννοεί προφανώς και ο Volvos ότι είναι καραγκοζιλίκι.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 14:35:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

όντως η λίγο πιο μακρυά 5η φαντάζει σαν μια φτηνή λύση...αλλά νομίζω ότι την βενζίνη που θα γλυτώνεις στα 140χλμ/ώρα θα τα τρως όταν θα σπας την 4η λίγο παραπάνω επειδή με 5η δεν θα φορτώνει.
εδώ με το υπάρχων γρανάζι δεν καλοφορτώνει η 5η. είναι βαρύ για 1600κ.εκ..
μέση κατανάλωση πόσο έχεις σε ένα τέτοιο ταξίδι?
(υπόψη ότι αν πεις κάτι κάτω απο 9l/100km θεωρώ ότι τζάμπα ψάχνεσαι για σασμαν)


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 23:24:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νομιζω οτι με 150 km/h εχω καπου 11-12 l/100km καταναλωση.

Αν πηγαινω 110-120, εχω 6-7 λιτρα!

Και οντως την 4η μπορει να την παω και 150+ για να βαλω 5η, ιδιως σε προσπερασμα που θελω γρηγορη επιταχυνση. Βεβαια παει κοντα στις 6.000 στροφες, αλλα οντως σε τοσο βαρυ αμαξι δεν υπαρχει αλλη λυση! Απο την αλλη, το να το πειραξω μηχανικα το αμαξι, η καταναλωση θα παει στον θεο, οποτε ουτε αυτο... Γενικα ειμαι ικανοποιημενος απο το αμαξι, αυτα που θα ηθελα ειναι ενα διαχυτη πισω (ειμαι εφετζης λεμε!), διπλη εξατμιση οπως αυτη που δειχνω στην φωτογραφια πιο πανω (για εφετζιλικι, αλλα να λειτουργουν και οι δυο), και αν γινεται να ειχα και 6η ταχυτητα!

Τα Audi Α3 με 102-115 αλογα πως εχουν 6 ταχυτητες γμτ? Rolling eyes

Αααααα, και θελω καποια στιγμη να βαλω και το cruise control που δεν το εβαλα εξαρχης στο αμαξι γιατι επρεπε να περιμενω 3 μηνες παραπανω μονο για αυτο!


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 09:19:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kavaliotis έγραψε:

Τα Audi Α3 με 102-115 αλογα πως εχουν 6 ταχυτητες γμτ? Rolling eyes


είναι όλο το concept (μείγματα, απόδοση μοτέρ κτλ) στημένα πάνω στη "κοντή" κλιμάκωση του 6τάχυτου. αλλά από την άλλη η 6η είναι overdrive σε αυτές τις περιπτώσεις...δεν φορτώνει. όπως η 5η στο 206 που είχα!! (το είπα το αστειάκι μου πάλι)


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 10:02:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι οντως τα Α3 με τα 100 ή 115 αλογα σκαβουν επειδη εχουν 6ταχυτο...

φιλε παρτο χαμπαρι. και 7ταχυτο απο μερσεντες να ειχες με τα αλογα που εχει το αμαξι και το βαρος του ειναι σα να κοροιδευεις τον εαυτο σου.
παλι δε θα σωζοταν η κατασταση...

για τοσο βαρυ αμαξι η μονη λυση ειναι...η αλλαγη του Cool

επισης το κρουζ σε σενα ειναι υποθεση 10λεπτων...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 10:40:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντί να δωσεις λεφτα για να το κάνεις 6άρι (που θα πάει κοντά 2000ε) δωστα και κάντο η μαμα 2λιτρο ή βάλε κατι ακόμα και τουρμπισε το


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 12:35:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να σημειωσω οτι για να παρω cabrio, αρα δεν με ενδιαφερουν οι επιδοσεις! Με ενδιαφερουν ενταξει δεν λεω, απλα το αμαξι το πηρα πιο πολυ για το look παρα για τις επιδοσεις, με τα ιδια λεφτα μπορουσα να παρω αμαξι που να οργωνει... Τελος παντων το αμαξι δεν θελω να το πειραξω μηχανικα, την 6η ταχυτητα την ηθελα απλα για να κανω πιο ανετο ταξιδι στην εγνατια που κανω καμμια 800αρια χιλιομετρα πανε ελα σε δρομο ευθεια. Αλλα αφου δεν γινεται και οντας με λιγα αλογα και βαρυ αμαξωμα, το ξεχναω. Δεν με χαλαει και τοσο, 1 χρονο τωρα που εχω το αμαξι μια χαρα ειναι.

Για τον διαχυτη που μπορω να ρωτησω? Εχει πετυχει πουθενα το ματι σας κατι? Θελω στην ουσια το κατω κατω μερος του πισω μερους να γινει σαν αυτο του 308cc... Μαζι με την διπλη εξατμιση.


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 12:54:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάρε τον διαχύτη του clio rs και σε ενα πολυεστερά προσάρμοσέ τον...
προς το παρόν δεν υπάρχει αλλη λυση


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 16:58:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και ποσο κανει ενας διαχυτης? Rolling eyes


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 14 Φεβ 2008, 18:12:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποιοσδήποτε διαχύτης ή ο συγκεκριμένος του κλιό?
οποιοσδήποτε "ουσιαστικά" δεν υπάρχει... ή μάλλον δεν ειναι κάτι συγκεκριμένο...
ο συγκεκριμένος του κλιό εχει κάνα 200άρι σαν ανταλλακτικό απ την ρενω

ειμαστε λιγο οφτοπικ βεβαια...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Φεβ 2008, 16:55:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
πάρε τον διαχύτη του clio rs και σε ενα πολυεστερά προσάρμοσέ τον...
προς το παρόν δεν υπάρχει αλλη λυση


Shocked Shocked Shocked Ρε Μάνθο με έστειλες πάλι!!!!! Hunter Shoot Stunned


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Φεβ 2008, 17:11:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε τι να του πω αφου θέλει σώνει και καλά να βάλει διαχύτη ..........
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
kavaliotis (Μάκης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 307 cc 1.6

Ένταξη: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 487
Τόπος: Καβάλα - Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 24 Φεβ 2008, 21:59:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ολο και κατι θα βγει σε aftermarket, για την ωρα αναμονηηηηηηη!


StreetRacing is NOT a crime!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
souftasuk (souft)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης




Ένταξη: 03 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 68
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιούλ 2008, 22:10:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
Gια το 6αρι θες κανα διχιλιαρο...
διαβαζεις ακομα??
αστο παρε αλλο αμαξι

για το προφυλακτηρα επισης ξεχνα το...
και να βγει κατι θα ειναι τοσο γυφτεξ που θα γελανε ολοι...

οποτε μαζευε για το 308 Cool



Αν παρατηρησες εχει το facelift. Το αμαξι ειναι πανεμορφο, οτι πιο ομορφο μετα απο αλφα ρομεο νεα spider, τουλαχιστον κατα τη γνωμη μου. Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να το αλλαξει, αν ειναι δυνατον. Και δεν γελαει κανεις με το αμαξι πιστεψε με. Το 308 cc θα εχει τη μουρη του 308 και παρεμφερη κωλο. Κανε μια συγκριση φιλε με το δικο σου facelift. Δεν ειναι και μεγαλη η διαφορα σε design. πιο επιθετικη μουρη λιγο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Τεχνικές - Μηχανολογικές Συζητήσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1248s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on