PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΠΟΙΟΣ Π.....Σ ΗΤΑΝ?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 18:47:25    Θέμα δημοσίευσης: ΠΟΙΟΣ Π.....Σ ΗΤΑΝ? Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μολις γυριζα απο την δουλεια και πριν μπω στο αμαξι τσεκαρω δεξια απο την πορτα χαρακια με κλειδι περιπου 20 cm. ΑΠΟΡΩ ΠΟΙΟΣ Π.....Σ ΗΤΑΝ!!!!!!!ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΤΣΕΚΑΡΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ
Mad ΤΗ ΤΟΥ ΕΦΤΑΙΓΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ Γ..Ω ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ!! ΜΑΖΙ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ!! ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΥΛΑΘΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟ ΠΟΥ..Α!!! ΠΟΣΟ ΛΑΛΑΚΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΝΑ ΧΑΡΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ!!!ΠΟΣΟ ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!!!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 21:09:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανενα πιτσιρικι θα ητανε!Εμεις πιτσιρικαδες ριχναμε μια ροχαλα στο τζαμι η καμια τσιχλα στην κλειδαρια! Laughing

Παντος πιστεψεμε ΚΑΛΥΤΕΡΑ που δεν τον ειδες!


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 21:24:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ath7 έγραψε:
Κανενα πιτσιρικι θα ητανε!Εμεις πιτσιρικαδες ριχναμε μια ροχαλα στο τζαμι η καμια τσιχλα στην κλειδαρια! Laughing

Παντος πιστεψεμε ΚΑΛΥΤΕΡΑ που δεν τον ειδες!

εχεις δικιο χαρη καλυτερα που δεν τον ειδα γιατι δεν θα το γλυτωνα το αυτοφωρο!!!!!! και πιτσιρικι να ηταν και παππους να ηταν ετσι οπως ειχα θολωση εγω............ δεν το γλυτωνα με τιποτα το αυτοφωρο!! θα του χαρακωνα με τα κλειδια μου την μαπα του να παει σε φαναρτση να του την φτιαξει!χαλαρα!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 22:02:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειδες!Εχω και ενα δικιο!
Της δουλειας μερα μεσημερι σε πολυσηχναστο δρομο το χαρακωσανε που ειχα μπει σε μαγαζι για 5 λεπτα στη Βουλα παρακαλω!Αμα τους εβλεπα θα κατεβαζα κανα καβουρα στα μουτρα τους!

Κριμα για το αμαξι αλλα φτιαχνεται απο το να σε τρεχουνε καλυτερα! Wink

Αααα και εκτος απο πιτσιρικια παιζει να ειναι και απο ζηλεια!Τι να πεις πολλα παιζουν!

Ειναι βαθεια η γρατζουνια?εχει πεταξει το χρωμα?


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 22:34:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ath7 έγραψε:
Ειδες!Εχω και ενα δικιο!
Της δουλειας μερα μεσημερι σε πολυσηχναστο δρομο το χαρακωσανε που ειχα μπει σε μαγαζι για 5 λεπτα στη Βουλα παρακαλω!Αμα τους εβλεπα θα κατεβαζα κανα καβουρα στα μουτρα τους!

Κριμα για το αμαξι αλλα φτιαχνεται απο το να σε τρεχουνε καλυτερα! Wink

Αααα και εκτος απο πιτσιρικια παιζει να ειναι και απο ζηλεια!Τι να πεις πολλα παιζουν!

Ειναι βαθεια η γρατζουνια?εχει πεταξει το χρωμα?

δυστηχως το λαμογιο μου εκανε χοντρη χαρακια. αυριο θα περασω απο "γιατρο" να το δει. ποσο λες να παει το "μαλλι"?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 22:44:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στην χειροτερη κανενα 150 πιστευω. Πήγαινε σε κανενα μαγαζι που βαφει τοπικα τις γρατζουνιές, για να μην βαφεις ολη την πορτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ath7 (Χαρης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


corsa B

Ένταξη: 22 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 1180
Τόπος: Περιστερι-Κηπουπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 22:50:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Πήγαινε σε κανενα μαγαζι που βαφει τοπικα τις γρατζουνιές, για να μην βαφεις ολη την πορτα


Σωστος και εχω δει οτι κανουν καλη δουλεια!


..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιούλ 2008, 23:02:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

150euro!!!!!!!!!!! κοιτα που θα πληρωσουμε και κερατιατικα επειδη ενας μ....ας αντι να παει σε κανενα ψυχιατρο να τον δει ξεμπουκωνη την μαλ***α που τον βαραει στο αμαξι μου!!!!!!!!ρεεεεεε τι ανωμαλια κυκλοφορη ελευθερη!!!!!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2008, 00:10:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=13384








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Ιούλ 2008, 00:39:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Locked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,204s (PHP: 42% - SQL: 58%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on