PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλημα σε αγορα 207
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2008, 14:33:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτα που ειναι μεμονωμενα στα καθισματα στα προτυπα του 307 ειναι απλα αλλου ...να τα προτιμησεις με κλειστα ματια

ανασηκωνονται οποτε θες και σου ελευθερωνουν πληρως το χωρο για διαφορες εργασιες εσωτερικου χωρου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2008, 14:13:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
για διαφορες εργασιες εσωτερικου χωρου


Shocked Wink

Απλά εγω προτιμώ τον τεμπέλη που έχει και αποθηκευτικό χώρο,είτε για ψιλά είτε για γυαλιά ηλίου ή οτιδήποτε άλλο που δεν θέλω να φαίνεται στον χώρο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CHRIS106 (CHRISTOS)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 13 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 86
Τόπος: nafpaktos

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούλ 2008, 19:26:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ 207 ΡΑΛΛΥ ΜΕ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΤΟ 106, ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΛΛΑ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΟ.. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΜΕ ΠΑΤΑΚΙΑ... ΤΥΧΕΡΟΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 14 Ιούλ 2008, 21:48:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostask έγραψε:
Και εμένα 300 μου το χρέωσαν
Παιδιά εμένα μου το χρέωσαν 520 και μου είπαν οτι και καλά δώρο τα 20 ευρώ...Αργότερα ε΄μαθα ότι 520ε στο RC στοιχίζει ο συναγερμός με την τηλειδοποιήση...εμένα μου βάλανε το εντελώς απλό...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 15 Ιούλ 2008, 05:59:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
kostask έγραψε:
Και εμένα 300 μου το χρέωσαν
Παιδιά εμένα μου το χρέωσαν 520 και μου είπαν οτι και καλά δώρο τα 20 ευρώ...Αργότερα ε΄μαθα ότι 520ε στο RC στοιχίζει ο συναγερμός με την τηλειδοποιήση...εμένα μου βάλανε το εντελώς απλό...



Γιαυτο κραζω και φωναζω συναιχεια οχι τετοιυ ειδους δωρα....συναγερμους ραδιοσιντι κλπ....

Ποτε καλλητερα καλητερη τιμη η κατι αλλο......

Εξαλου η Peugeot και η καθε peugeot δεν φτιαχνει μονη τους συναγερμους της η τα ραδιο της.......ΙΟποτε μπορεις να βρεις εξω το αντιστοιχο με το προτεινομενο απο το εργοστασιο σε καλητερη τιμη και πολλες φορες σε πολυυυυ καλητερη πιοτητα υλικου και κατασκευης...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1367s (PHP: 54% - SQL: 46%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on