PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Προβλημα σε αγορα 207
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Φεβ 2008, 03:39:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φωτο θα ανεβασω σιγουρα....απλως ελεγα μπασ και δεν το βαλω(δηλαδη τουσ προλαβω και τους πω να μην μου τον βαλουν τελικα αλλα μαλλον εχει μπει...γιατι ειναι 5 μερες η παραγγελια τωρα.....τεσπα το θεμα μου δεν ειναι οι ποτηροθηκες απλα μηπως δεν ειναι ωραιος και φαινονται τα σιδερα και τα σχετικα....και μαλλον 90% ειναι τρυπητος...δηλαδη τρυπες στο αμαξι....τεσπα ευχαριστω...ευχηθητε μου να προλαβω και να μην τον βαλω....σας ευχαριστω ολους
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 16 Φεβ 2008, 15:21:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν πιστευω να φαινεται κατι ασχημο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2008, 08:27:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω πιστευω πως θα ειναι κατι πολυ ασχημο...θα μου τρυπαει την κονσολα θα ειναι 2 σιδερα που θα κρατανε τον τεμπελη και θα ειναι μια αηδια(ετσι το φανταζομαι) τα καλα νεα ειναι οτι τους προλαβα και δεν θα μου τον βαλουνε....θα παω απο δευτερα να τον δω και αν μου αρεσει θα τον βαλω...θα σας πω και την γνωμη μου...εως τοτε τα λεμε παιδες
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2008, 10:17:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μέσα από την ποτηροθήκη βγαίνει μια τάπα, εκεί βιδώνουν τον τεμπέλη . . . . και φυσικά χρησιμοποιεί το βάθος της ποτήροθήκης για να είναι σταθερό και να μην κουνιέται . . .
Στην ουσία γίνετε μια προέκταση της μεσαίας κονσόλας προς τα επάνω !
Με άλλα λόγια να μην φοβάσαι για τπτ, εκτός και δεν θα σου αρέσει ο έξτρα όγκος που θα δημιουργεί . . . καθαρά από θέμα οπτικής !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2008, 16:50:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειναι προβλημα μου ο ογκος....απλα μην φαινεται ασχημα...δηλαδη μην εχει 2 σιδερα κατω απο τον τεμπελη...fynos τον εχεις βαλει??αν ναι στειλε μια φωτο να ΔΟΥΜΕ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 17 Φεβ 2008, 16:54:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν τον έχω βάλει εγώ αλλά φίλος . . . . δεν είναι ξένο σόμα, αλλά δεν μου αρέσει ο τεμπέλης να μένει σταθερός και να μην πηγαίνει μαζί με το κάθισμα !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 18:54:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
Δεν τον έχω βάλει εγώ αλλά φίλος . . . . δεν είναι ξένο σόμα, αλλά δεν μου αρέσει ο τεμπέλης να μένει σταθερός και να μην πηγαίνει μαζί με το κάθισμα !


παρε ενα 308 Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 18:57:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
fynos έγραψε:
Δεν τον έχω βάλει εγώ αλλά φίλος . . . . δεν είναι ξένο σόμα, αλλά δεν μου αρέσει ο τεμπέλης να μένει σταθερός και να μην πηγαίνει μαζί με το κάθισμα !


παρε ενα 308 Laughing


μην τον μπερδευεις και αλλο τωρα που εχει καταλληξει στο μοντελο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 20:12:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WHISPER έγραψε:
android έγραψε:
fynos έγραψε:
Δεν τον έχω βάλει εγώ αλλά φίλος . . . . δεν είναι ξένο σόμα, αλλά δεν μου αρέσει ο τεμπέλης να μένει σταθερός και να μην πηγαίνει μαζί με το κάθισμα !


παρε ενα 308 Laughing


μην τον μπερδευεις και αλλο τωρα που εχει καταλληξει στο μοντελο Laughing

εχει πολυ ωραιο τεμπελη Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 21:52:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WHISPER έγραψε:
μηπως εχουν αλλαξει οι τιμες καταλογου?και γι αυτο εχει αυξηθει η τιμη του?εσεις το πηρατε με 300 ευρω το 2007 η το 2008?παντα σε καθε νεο ετος αλλαζουν οι τιμες δυστυχως προς τα πανω!


Εγω το αμαξι το παρελαβα 14/12/07 και το συναγερμο τον εκλεισα το 2007 αλλα τον τοποθετησα τον Γεναρη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 21:56:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
WHISPER έγραψε:
MEMsound έγραψε:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?



υπαρχει περιπτωση να βαζει διαφορετικους συναγερμους οι καθε αντιπροσωπια?


Επειδη εχει αναφερθει και σε καποιο αλλο post ειδα οτι σε ορισμενους εβαζαν συναγερμο απο τη peugeot αλλα ας πουμε το κουμπι που υπαρχει διπλα απο το κλειδωμα δεν το ειχαν βαλει..εμενα το εχει ας πουμε..
Επισης απ οτι ειχα μαθει πολλες φορες βαζουν της peugeot το συναγερμο και αλλες φορες βαζουν αλλους του εμποριου..
Το ιδιο συνεβει και με ενα φιλαρακι που πηρε το twingo to gt..του ειπε ας πουμε της renault με 400 αλλης εταιρειας 300..
και ακριβως το ιδιο γινεται και με το parktronik..
Γι αυτο θελει προσοχη και να το επισυμενετε οταν προκειται για δωρα..


Λοιπον ο συναγερμος ειναι ο εξης:
ALARME RADIOCOMMANTE D'ORIGINE 9671.9W
Μεσα περιειχε ολοκληρο το σετ με τα κουμπια για να αλλαξεις αυτο που φοραει γιατι αυτο ειχε θηκη για καρτα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 23:00:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι για να βαζεις την καρτα με τον κωδικο του κλειδιου....δεν τρελαθηκα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 23:11:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε μάλλον ένας αφελείς θα έβαζε την κάρτα του κωδικού από το 207 του !
Μπορείς να βάλεις μια μαγνητική κάρτα για πάσο, κάρτα από βενζινάδικο, σε κάποιες χώρες βάζουν κουπόνι διοδίων . . . κτλ !
Αλλά σίγουρα δεν είναι για την κάρτα της Peugeot !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Φεβ 2008, 12:14:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ο συναγερμος εχει μεσα τη θηκη με τα κουμπια αλλα χωραει και αυτο που εχει τωρα με τη καρτα..εγω κρατησα αυτο με τη καρτα και το αλλο το εχω σπιτι σε περιπτωση που χτυπηθει το παλιο η κατι τετοιο..
δεν μου αρεσε να φαινεται κενο εκει..τωρα εχει το esp το συναγερμο,τις κλειδαριες και τελος τη θηκη για τη καρτα..μου καθεται πιο ομορφα ετσι..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Φεβ 2008, 13:03:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
ο συναγερμος εχει μεσα τη θηκη με τα κουμπια αλλα χωραει και αυτο που εχει τωρα με τη καρτα..εγω κρατησα αυτο με τη καρτα και το αλλο το εχω σπιτι σε περιπτωση που χτυπηθει το παλιο η κατι τετοιο..
δεν μου αρεσε να φαινεται κενο εκει..τωρα εχει το esp το συναγερμο,τις κλειδαριες και τελος τη θηκη για τη καρτα..μου καθεται πιο ομορφα ετσι..

δεν εχεις park sensors γι αυτο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Φεβ 2008, 15:20:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λεπον παιδες στο θεμα μας.....ο τεμπελης απο τι μου ειπανε ειναι σαν του 307 δηλαδη ξενο σωμα...δηλαδη απαισιος αποτι ειδα στο προσπεκτους του 307....ευτυχως τους προλαβα και δεν θα τον βαλω....αμα το σκεφτεστε να τον βαλετε δειτε τον πρωτα..δεν ειναι και η καλητερη επιλογη.. Evil Evil Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάρ 2008, 20:05:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εβαλες τελικα ????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Μάρ 2008, 20:08:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οχι φιλε μ δεν εβαλα γιατι ειναι μεγαλη μουφα τελικα....ειναι της Peugeot αλλα φαινεται σαν aftermarket..δηλαδη στο τρυπανε το αμαξι και σχετικα...μην τολμησει να το βαλει κανεις...(εμενα παντως μου φανηκε πολυ ασχημο)...καλυτερα να κοιταξεις καναν aftermarket που και παλι τρυπες θα σ κανει αλλα τουλαχιστον μπορει να ειναι πιο ομορφος[/list]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GeoMel 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207GT

Ένταξη: 18 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 73
Τόπος: θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Μάρ 2008, 01:49:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καμια φωτο απο αυτον τον τεμπελη δεν εχουμε??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2008, 14:25:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το παρακάτω υποβραχιόνιο το έχω τοποθετήσει στο 206 μου....

http://www.peugeot.gr/accessories/details.php?model=206&category=Ανεση%20εσωτερικού&subcategory=Διαμόρφωση%20εσωτερικού&item=8

Η δουλειά έγινε σε αντιπροσωπεία της Αθήνας και συγκεκριμένα στον Κόνδωρ.Πάρα πολύ βολικός,τόσο πουμε χαλάει αμα μπώ σε αυτοκίνητο χωρίς τεμπέλη!!
Πως τοποθετείτε...
Η βάση του τεμπέλη (ο πάτος στην ουσία) βιδώνεται εκεί που είναι οι ποτηροθήκες.Το μόνο κακό είναι οτι δεν είναι και τόσο σταθερό,δηλαδή κουνιέται λίγο δεξια αριστερά,πράγμα που δεν φαίνεται καθόλου.
Το καλό είναι οτι μιάς και περιμένω το 207 μου τους ρώτησα αν υπάρχει κεντρικό υποβραχιόνιο για αυτό το μοντέλο,μου απαντήσανε οτι εκτός απο τα υποβραχιόνια που μπαίνουν μεμονομένα στα καθίσματα υπάρχει και το παραπάνω (βλέπε link) που μπαίνει και σε 206 & σε 207.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εσωτερικό και Αμάξωμα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1381s (PHP: 79% - SQL: 21%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on