PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Renault Twingο Sport
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 14:25:54    Θέμα δημοσίευσης: Renault Twingο Sport Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.autoblog.com/2008/01/31/twingo-renault-sport-debuts-alongside-new-f1-car/

Βρε λες;
H επόμενη αγορά μου...
Τώρα που έφυγε η δικτατορία της Renault Eλλάδος, μακάρι η τιμή να κρατηθεί σε λογικά επίπεδα




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 14:47:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πωπω μολις εφαγα λαχανοντολμαδες και ειδα τις φωτο
αναγουλα μου ηρθε...

πανεμορφο παπι τι να σου πω.
με τετοια αμαξαρα ουτε πακιστανη πουτανα στην αθηνας δε προκειται να σου κατσει....


αντε καλοριζικο Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 14:52:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
πωπω μολις εφαγα λαχανοντολμαδες και ειδα τις φωτο
αναγουλα μου ηρθε...

πανεμορφο παπι τι να σου πω.
με τετοια αμαξαρα ουτε πακιστανη πουτανα στην αθηνας δε προκειται να σου κατσει....
αντε καλοριζικο Laughing


Ασε ρε, πολλές αναγούλες έχεις...
Μια χαρουλα το βρίσκω...
Δεν έχω ανάγκη από το αυτοκίνητο για να μου κάτσει γκόμενα, αν εσύ ψάχνεις με αυτό τον τρόπο και δεν έχεις αποκατασταθεί ακόμα, μπορείς να επισκεφτείς την ιστοσελίδα μου www.pappas.gr
Φιλικές τιμές




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 15:01:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι ναι οτι πεις.
εγω δε συχναζω κολωνακι καρδουλα μου και δε παω σκ στην ευβοια σε πισινατα εξοχικα ....

ασε μη μπει και ο λεφος και ο γαβανας και ανοιξουν το στομα τους γιατι δε σε ξεπλενει τιποτα...την εχεις λερωμενη τη φωλια σου....................ειδικα μετα τα τελευταια που μας διηγηθηκε ο λεφος χτες το βραδυ στη λεσχη...ασε κρυψου


οσον αφορα το γουστο σου ειπαμε...πακιστανοι αλλοδαποι μονο θα το οδηγουν και εσυ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 15:02:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

... έχει και την κατάλληλη...

http://www.pappas.gr/index.php?option=com_noah&Itemid=28&v=g&method=showdetails&list=advertisement&rollid=2&fromfromlist=classifiedscategory&fromfrommethod=showhtmllist&fromfromid=2


Laughing



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 15:10:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μετα΄από ψάξιμο βρηκα και την φωτογραφία...
http://www.furf.net/pictures/Cassie/red+head+princess.JPG Laughing

υ.γ. σοβαρά τώρα ενδιαφέρον ακούγεται το αμαξάκι αλλά από εμφάνιση είναι ....ας μην το σχολιάσω παραπάνω "λίγο κάπως"... Thumb Down


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 15:12:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
μετα΄από ψάξιμο βρηκα και την φωτογραφία...
http://www.furf.net/pictures/Cassie/red+head+princess.JPG Laughing

υ.γ. σοβαρά τώρα ενδιαφέρον ακούγεται το αμαξάκι αλλά από εμφάνιση είναι ....ας μην το σχολιάσω παραπάνω "λίγο κάπως"... Thumb Down



... αυτή μου θυμίζει τον CoolAlexi με κόκκινα μαλλιά!!!! Laughing Laughing Laughing

(εχω πέσει κάτω από το γραφείο!) Laughing



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 15:12:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να τα μαααας! Τα μελη του psclub πανε για καφέ στο da capo στο Κολωνάκι και τραγουδάνε το "ενα σκύλος στο Κολωνάκι" του Δεληβοριά Razz Razz

Μια αλλη παρτίδα κόβει βολτες μεταμεσονύκτιες βολτες στα στενά γύρω απο την Αθηνάς αναζητώντας έγχρωμες αλλοδαπές με σκοπό μια θαλπωρή αυτα τα κρύα βραδια. (Πακιστανές δυστυχώς δεν υπάρχουν εκει)

Αλλοι πάλι παιζουν τέννις στο burj al arab sto Dubai αλλά βολεύονται και με κανα grand resort στο Λαγονήσι.

Ε ρεεεεε celebrities...

κι ενας π@π@ρ@ς προσπαθεί να πάρει το κωλοπτυχίο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 15:18:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

EXEI O ALEXIS ΦΑΚΙΔΕΣ??????????


γα**το...ειδες για να τον κοιτας ολο απο πισω τον αλλο Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 15:42:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι χάλια απέξω ρε γμτ...

Αν πάντως είναι ατμόσφαιρα, και δεδομένου ότι το τιμόνι αν και ηλεκτρικό λένε ότι είναι αρκετά καλό... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Αν έρθει και κάπου στου 15-16 χιλιάρικα...


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 17:30:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και φακίδες έχω και κόκκινα μαλλιά και 10000 το μήνα βγάζω αλλά σε οδηγό Twingo δεν κάθομαι...

Τέλος Exclamation


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 18:35:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ένα αυτό και ένα το 'ceed Rolling eyes

Μισό να postάρω και εγώ ένα αμάξι ανάλογο:





https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:55:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

hmoyn στον μοτογκουζι και χαμηλωναμε το αμαξι για κυριακη
και με παιρνει το παπι...
μπες να δεις τι γινεται...
τι?
του λεω

εχουν ποσταρει ολοι εκτος απο τον steve...
που να σκασει και αυτος.


περιμενε του λεω ειναι σα τη ουτανα που θελει να κρυφτει

και τελικα ειχα δικιο...ποσταρες Laughing

μονο ο καταφρακτος και μπριζερ μενουν για να ολοκληρωθει το μπουρδελιασμα του τοπικ Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 20:02:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφού με ξέρεις, δεν τα χάνω αυτά Laughing



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 20:38:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

O.K συμφωνώ δεν είναι ότι πιο όμορφο κυκλοφορεί, αλλά αν διαθέτει παρόμοια συμπεριφορά με το Clio RS και διαθέτει και σωστή τιμή, γύρω στα 16K, δύσκολα βρίσκεις τέτοιο συνδυασμό money for pleasure σε σύγχρονο αυτοκίνητο




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 20:43:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα βαζεις κουκουλα για να το οδηγησεις???

καταρχην ειναι σα το c2 απο καποιες μεριες
και επισης οταν το απλο το τουιγκο gt φτανει 15+ γιατι να εχει αυτο κατω απο 20????

εκτος αν υπολογιζει στη μειωση τιμων ελεω μετα μανιατοπουλου εποχη Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 21:01:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pappaki έγραψε:
O.K συμφωνώ δεν είναι ότι πιο όμορφο κυκλοφορεί, αλλά αν διαθέτει παρόμοια συμπεριφορά με το Clio RS και διαθέτει και σωστή τιμή, γύρω στα 16K, δύσκολα βρίσκεις τέτοιο συνδυασμό money for pleasure σε σύγχρονο αυτοκίνητο


Γιατί δεν παίρνεις ένα 'ceed?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pug306 (θωμας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 1.4 (8v)sp

Ένταξη: 16 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 66
Τόπος: κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 21:10:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:


Γιατί δεν παίρνεις ένα 'ceed?


Εχει και ακαμπτο πλαισιο!!!!!
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Ι ΤURN THE PETALO WITHOUT TOMORROW
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
pappaki (Δημήτρης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 Rallye 16v

Ένταξη: 27 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 291
Τόπος: Δυο τετράγωνα πάνω από τον παράγοντα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 21:36:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
pappaki έγραψε:
O.K συμφωνώ δεν είναι ότι πιο όμορφο κυκλοφορεί, αλλά αν διαθέτει παρόμοια συμπεριφορά με το Clio RS και διαθέτει και σωστή τιμή, γύρω στα 16K, δύσκολα βρίσκεις τέτοιο συνδυασμό money for pleasure σε σύγχρονο αυτοκίνητο


Γιατί δεν παίρνεις ένα 'ceed?


Ceed θα πάρει ο volvos, δεν θέλω πάλι να έχουμε το ίδιο αυτοκίνητο Very happy
Πάντως και το Ceed μην το κοροϊδεύετε έτσι όπως έχουν εξελιχθεί τα πράγματα τη σήμερον ημέρα...μια χαρά είναι για οικογενειακό.




www.gocar.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 21:41:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eπειδη τυγχανει στη διαφημιση του νεου τουινγκο να εχει βαλει το "χερακι του " ο θειος Λεφ, απο κοντα το αυτοκινητακι ειναι πολυ ωραιο, θα ελεγα οτι ειναι το 5αρι του 21ου αιωνα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Νέα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1751s (PHP: 68% - SQL: 32%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on