PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - 207 THP - Αλλαγή Βαλβολίνων
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Ποιες βαλβολινες ειναι καλυτερες? (προσωπικη εμπειρια)
L.E. (lubrication engineers)
5%
 5%  [ 2 ]
Elf TRP
71%
 71%  [ 27 ]
Αλλο
23%
 23%  [ 9 ]
Σύνολο Ψήφων : 38

Συγγραφέας Μήνυμα
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Μάϊ 2008, 09:30:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
........κοντευει 160000χιλ κ δουλευει αψογα....


αυτό είναι πολύ καλό... αλλά οι μηχανές των αυτοκινήτων είναι για πολύ πάνω από 160000 χιλιόμετρα φτιαγμένες να αντέχουν...

Για παράδειγμα hundai accent φίλου έχει κάνει πάνω από 300.000 και δεν έχει πρόβλημα κανένα... το σιτροέν της μάνας μου 200000 και 2-3 γερές στούκες και πάλι δεν είχε πρόβλημα...

Τέλος πάντων ο καθένας κάνει αυτό που νομίζει σωστό...

Εξάλλου αφού το αντέχει και η τσέπη σου γιατί όχι...

Υ.Γ. μέσα στην πόλη η φθορά της μηχανής είναι πολύ μεγαλύτερη από την εξοχή και τους ανοικτούς δρόμους γενικά... Wink


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
lem-x24 (Θανάσης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (16 V)

Ένταξη: 02 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2008, 19:13:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γεια σας παιδιά! νέος είμαι στο κλαμπ! είδα τα ποστ με τις βαλβολίνες αλλά δεν ήξερα που να γράψω γι' αυτό και γράφω και εδώ! θα αλλάξω βαλβολίνες και θα βάλω τις TOTAL. στην αντιπροσωπεία μου είπαν 18 ευρώ τα 2 λίτρα. είναι καλά ή ακριβά?


όλα τα καινούρια αμάξια είναι ψεύτικα !.!.!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2008, 15:24:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια να πουμε και κατι ακομα...

ολα τα καλα τουρμπατα σαξοραλλα με 300++ αλογα βαζουν για λογους αντοχης ΒΕ σαζμαν χωρις προβληματα...

το ΒΕ θεωρειται τερας αντοχης...

μετα απο αυτα που ειδα και στου jim207 θεωρω οτι το προβλημα ειναι ο συμπλεκτης που την ακουει απο τη ροπη και οχι αυτο καθε αυτο το σαζμαν των 207...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
power (Κώστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT

Ένταξη: 03 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 455
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2008, 13:49:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι βαλβολινες της castrol τι λενε?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 10 Σεπ 2008, 16:16:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

power έγραψε:
Οι βαλβολινες της castrol τι λενε?


παντως απο elf σε amsoil δεν ειδα καμια διαφορα γιατι να δεις με castrol? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2008, 21:55:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
power έγραψε:
Οι βαλβολινες της castrol τι λενε?


παντως απο elf σε amsoil δεν ειδα καμια διαφορα γιατι να δεις με castrol? Laughing

Σε παρατεταμένη πίεση θα δεις διαφορά.
Αν πάλι δεν την νιώσεις στο λεβιέ σίγουρα το σαζμάν σου θα την καταλάβει!


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Σεπ 2008, 22:29:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
android έγραψε:
power έγραψε:
Οι βαλβολινες της castrol τι λενε?


παντως απο elf σε amsoil δεν ειδα καμια διαφορα γιατι να δεις με castrol? Laughing

Σε παρατεταμένη πίεση θα δεις διαφορά.
Αν πάλι δεν την νιώσεις στο λεβιέ σίγουρα το σαζμάν σου θα την καταλάβει!


ισως αντεχει λιγο παραπανω σκισιμο...ισως αντεξουν παραπανω καιρο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 10:30:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδιά ξέρετε κάποιον που να μπορεί με κάποιο τρόπο να μου στείλει 2 λίτρα ELF TRP? Στην Κέρκυρα δεν έχει κανείς, ακόμη και ο αντιπρόσωπος μου λέει οτι δεν τις φέρνει γιατί είναι ακριβές και θα του μείνουν!!! Shocked
Καμιά ιδέα?



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 10:48:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στειλε μου διευθυνση... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 11:27:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΚΑι εγώ θελω!! Θεσνικη κανενα μαγαζι με ελαια? (οχι σαλατας) . Καμια αποθήκη κάτι που να εχει ELF TRP?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 11:40:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
ΚΑι εγώ θελω!! Θεσνικη κανενα μαγαζι με ελαια? (οχι σαλατας) . Καμια αποθήκη κάτι που να εχει ELF TRP?


Εσύ να κατέβεις Λάρισα να τις πάρεις από τον Steve Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 11:45:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aaaaaaaaa...... Ο STEVE θα μου τα κανει δωρο.. μαζι με κανα κυλο Τυρι!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pol 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 gt

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: n.penteli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 11:53:46    Θέμα δημοσίευσης: 207 gt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια να σασ ρςτησω κατι οταν ανιγω την προτη και παω να βαλω την δευτερα μου κανει ενα θορυβο το σασμαν σαν γρατζουνισμα εσασ αμα αλαξω βαλβολινεσ λετε να σταματησει


kap pol
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 12:04:13    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 gt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pol έγραψε:
ρε παιδια να σασ ρςτησω κατι οταν ανιγω την προτη και παω να βαλω την δευτερα μου κανει ενα θορυβο το σασμαν σαν γρατζουνισμα εσασ αμα αλαξω βαλβολινεσ λετε να σταματησει


Κλείσε ένα ραντεβουδάκι με κάποιο εξουσιοδοτημένο για επισκευή σασμάν. Συγχρονιζε 1-2ας σίγουρα και ότι άλλο χρειαστεί. Εγώ μου φαίνετε θα το καθιερώσω μιά φορά το χρόνο σα περιοδική συντήρηση ενα πράμα.Laughing Α! Υπάρχουν και τα τελικά σίγμα (ς) το πλήκτρο w είναι!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pol 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 gt

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 96
Τόπος: n.penteli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Σεπ 2008, 12:24:22    Θέμα δημοσίευσης: 207 gt Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο ειναι μεσα στην εγγυηση


kap pol
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Σεπ 2008, 20:57:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εχω κ εγω το ιδιο προβημα κ οταν το ειπα στην αντιπροσωπια μου ειπαν οτι εχω κανει εγο "πατατα".κ οταν τους εξηγησα οτι δε παιζει τετοια πραγμα,μου ειπαν οτι ετσι ειναι αυτα τα σασμαν κ οτι δεν εχουν καμια σχεση με το σασμαν του 106 που ειχα.κ ρωταω(οπως κ αυτους),ειναι φυσιολογικο στις γρηγορες αλλαγες κοντα στον κοφτη να γρατσουναει η να μη την περνει καθολου?στη συντηρητικη οδηγηση δεν εχει προβλημα.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RME (Κωστας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 GT 1.6THP etuners STAGE 2.5

Ένταξη: 17 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2008, 09:46:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω ενα φιλο που λεγετε jim207GT δεν ξερω αν τον ξερετε ειναι ενας τυπος με μια μπλε βολιδα. Μου ειχε φαει την ζωη να αλλαξω τα λαδια και τις βολβολινες εδω και καιρο. Ε λοιπον εχτες πηγα και εβαλα λαδια castrol 5-30 edge και βολβολινες εβαλα τις red line 75-80. Οτι και να πω ειναι λιγο, αλλο αμαξι εγινε, αρε jim το κανες παλι το θαυμα σου.

ΛΑΔΙΑ:
Ο κινητηρας στροφαρει πλεον ποοοοοολλυ καλυτερα.
Ανεβαζει στροφες ανετοτατα χωρι να ζοριζετε
Ο ηχος του ειναι πλεον εξερετικος με απιστευτη χροια ειναι ποιο ησυχος και εχει εξαφανιστει η τραχυτητα που ειχε πριν με συνεπεια να ακουγετε πλεον η σκαστρα ποιο δυνατα ακομα και με κλειστα παραθυρα και σε συνδιασμο με τον ηχο του κινητηρα το ηχητικο αποτελεσμα ειναι τελειο, αφου ελεγα να βαλω εξατμηση αλλα φοβαμε αμα κανει θορυβο μηπως χασω τον ηχο του κινητηρα.
Δουλευει πολλυ ποιο ανετα σε ολο το φασμα των στροφων.
Δεν κουραζετε και δεν τα παιζει μετα απο 8-10 ανοιγματα ειναι ποιο σταθερος σε αποδοση.
Θερμοκρασια λαδιου ειναι ενα κλικ ποιο κατω
εχω και αλλα να πω αλλα αυτα ειναι το ποιο χτυπητα.

ΒΑΛΒΟΛΙΝΕΣ(Ειναι λιγο ακριβες 17 με 20 ευρω το 1L):

Εδω ειναι ολα τα λεφτα
1 2 κουμπωνουν τελεια ακομα απο ξεκινημα σε μεγαλη ανηφορα που πριν σου φευγε η πιστη να κουμπωσει η 2.
Η ασαφεια που ειχε πριν εχει μειωθει στο ελαχιστο δυνατο.
Δεν γρατζουναει δε κολαει ειναι ποιο ακριβες ακομα και με αλλαγες κοντα στον κοφτη, πριν απο 4 σε 5 στις 5500 εριχνες ζαρια για να βρεις την 5 τωρα απλα τελειο.
Οπισθεν αχ αυτη η οπισθεν 12 χρονια τη εχω φαει στην μαπα με τα peugeot και οοοοο θαυμα κουμπωνει τελεια απιστευτο, αυτο μου εκανε την μεγαλυτερη εντυπωση δεν το πιστευα.
ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ δεν τα παιζει μετα απο πολλα σκισιματα
ΡΟΥΛΕΜΑΝ μη με ρωτησει κανεις αν ακουγετε γιατι θα τα παρω κρανιο
ναι ακουγετε ακομα και τωρα αλλα λιγοτερο γαμ...... την peugeot μου γαμ.... Ο μονος τροπος να φτιαχτει εινα να βγαλουμε ενα να το παρουμε στο χερι να παμε στην Γαλλια και να το χωσουμε στο ματι του γενικου διευθυντη παραγωγης και σχεδιασης. Αυτα, ελπιζω να μην σας κουρασα πρωινιατικα.

ETUNERΑΚΗΔΕΣ τωρα που πιανουν τα κρυα τι θα κανουμε θα πεταμε αγκυρες για να φρεναρουμε!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα σε ολους και καλη συνεχεια στην μερα σας.


Τα χω δει ολα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2008, 09:52:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RME έγραψε:


ETUNERΑΚΗΔΕΣ τωρα που πιανουν τα κρυα τι θα κανουμε θα πεταμε αγκυρες για να φρεναρουμε!!!!!!!!!!!!!!!
.


πουφ....ψωφια πραματα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Σεπ 2008, 09:58:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
lem-x24 (Θανάσης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 307 1.4 (16 V)

Ένταξη: 02 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Σεπ 2008, 09:17:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλημέρα παιδιά! έχω ψάξει αρκετά σχεδόν όλα τα ποστ για τιςβαλβολίνες αλλά έχω λίγο μπερδευτεί. εντάξει με το ιξώδες έχω καταλάβει ότι τα αμάξια μας φοράνε 75W80! αυτά τα GL-4 & GL-5 τί είναι? κοίταξα στο βιβλιαράκι και δεν είδα κάτι. Μήπως οι βαλβολίνες συνοδεύονται και από κάποιους άλλους αριθμούς (όπως και τα λάδια πέραν από το βαθμό ιξώδους έχουν και κάτι αριθμούς μαζί με γράμματα σύμφωνα με το API) όταν άλλαξα τις βαλβολίνες ξέχασα να πάρω ο βλάκας το μπουκάλι! Twisted evil


όλα τα καινούρια αμάξια είναι ψεύτικα !.!.!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 3 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4906s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on