PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Ράβδοι στρέψης & Αντιστρεπτικές Μέρος 2ο -Διαμετρήματα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2003, 13:59:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Λοιπον η αντιστρεπτικη περάστηκε την Παρασκευή.

Οι εντυπώσεις είναι μεν θετικές αλλα......

Κατ αρχην να πω οτι το αμαξι πλεον δεν γέρνει σχεδόν καθόλου και το 18% βελτίωση που έδινε ο τύπος υπολογισμού φαίνεται αρκετα περισσότερο στην πράξη είναι παρα πολυ σταθερό και στιβαρό πίσω και τα ψυχολογικά όρια έχουν ανέβει πάρα πολύ.Μου αρέσει παρα πολυ ετσι οπως είναι.

Αλλα....

Αμα κανεις την μαλ***α τρέχα να καθαρίσεις.Είναι ξυράφι. Ή ξέρεις και το πας ή δεν ξέρεις και σε παει οπου γουστάρει.Πλεον δεν πλασσάρει πριν ξεκολλήσει.Κραταει τρελλα πολυ περισσότερο απο πριν και μετα απλα ξεκολλάει.Οπως είπε και ο Νίκος θέλει συνήθεια και προσοχή.Μαλλον σε γλιστερό οδόστρωμα πρέπει να είναι ακομα πιο απότομο.

Με τον νου και η γνωση Wink


Ειδες που σου τα ελεγα Wink Φαντασου να βαλεις και τα ΄΄ΚΑΛΑ΄΄αμορτισερ που ειχες πως θα ειναι......Ξυραφι Wink

Μακη τελικα με ολα αυτα και αν βαλεις και ραβδους 22 αρες και το Μπλοκε,μετα πως θα παει ε Question Question

Και επειδη θα τελειωνει το πλαισιο το μοτερ να βαλεις και κανενα αλογακι ακομα και ενα κορονοπηνιο 13/59 και φρενα απο το MINI GROUP A AP Racing 4 pistons και σινεμπλοκ GROUP A και......και.........και........ Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2003, 14:14:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και μετα θα πρεπει να αλλαξω και σπιτι γιατι θα με εχει χωρίσει η γυναίκα μου και θα πληρώνω διατροφες και και.... και...... και.......

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2003, 20:46:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Και μετα θα πρεπει να αλλαξω και σπιτι γιατι θα με εχει χωρίσει η γυναίκα μου και θα πληρώνω διατροφες και και.... και...... και.......

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Καποτε μου ειχαν πει.................

Καλυτερα να σου φυγει η γυναικα και να σου μεινει η καψουρα,παρα να σου φυγει η καψουρα και να σου μεινει η γυναικα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 11 Μάρ 2003, 22:09:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΝΙΚΟΣ έγραψε:
pugsang έγραψε:
Και μετα θα πρεπει να αλλαξω και σπιτι γιατι θα με εχει χωρίσει η γυναίκα μου και θα πληρώνω διατροφες και και.... και...... και.......

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Καποτε μου ειχαν πει.................

Καλυτερα να σου φυγει η γυναικα και να σου μεινει η καψουρα,παρα να σου φυγει η καψουρα και να σου μεινει η γυναικα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Καλό!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2003, 07:58:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μ αρεσει ο τροπος που σκέφτεσαι
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Μάρ 2003, 09:29:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο μου το ειχε πει και η πρωην μου... Laughing Laughing Laughing

Και μετα χωρισαμε Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 02:02:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νεότερα.
Η νέα έκδοση του 206GTi (μέχρι ελεύσεως του 206RC) έχει 20χιλ ράβδους στρέψης (αντί για 19,5χιλ), όπως στο 206 2.0SW. Τα υπόλοιπα παραμένουν ως έχουν. Την τιμή θα σας την πω σε λίγες μέρες μόλις τις παραλάβω (μαζί με του PDuke). Very happy Η Lion τις δίνει στην ίδια τιμή περίπου με τις 19,5χιλ.

Το 206RC θα έχει Ρ.Σ. επίσης 20χιλ, αντιστρεπτική εμπρός 21χιλ και αντιστρεπτική πίσω 22χιλ συν τους έξτρα συνδέσμους στην πίσω ανάρτηση όπως στο SW (που δεν έχω καταλάβει ακόμη τί κάνουν).

Την αλλαγή θα την κάνω παρότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από την απόδοση των 19,5χιλ. Θέλω να δω επιδράσεις στην οδική συμπεριφορά. Wink Αν δεν πάθω δεν θα μάθω... Laughing
Και το ίδιο θα γίνει και με τις αντιστρεπτικές του RC αλλά εδώ είμαι σίγουρος ότι χρειάζομαι σκληρότερες... Very happy


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Μάρ 2003, 09:08:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Νεότερα.
Η νέα έκδοση του 206GTi (μέχρι ελεύσεως του 206RC) έχει 20χιλ ράβδους στρέψης (αντί για 19,5χιλ), όπως στο 206 2.0SW. Τα υπόλοιπα παραμένουν ως έχουν. Την τιμή θα σας την πω σε λίγες μέρες μόλις τις παραλάβω (μαζί με του PDuke). Very happy Η Lion τις δίνει στην ίδια τιμή περίπου με τις 19,5χιλ.

Το 206RC θα έχει Ρ.Σ. επίσης 20χιλ, αντιστρεπτική εμπρός 21χιλ και αντιστρεπτική πίσω 22χιλ συν τους έξτρα συνδέσμους στην πίσω ανάρτηση όπως στο SW (που δεν έχω καταλάβει ακόμη τί κάνουν).

Την αλλαγή θα την κάνω παρότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από την απόδοση των 19,5χιλ. Θέλω να δω επιδράσεις στην οδική συμπεριφορά. Wink Αν δεν πάθω δεν θα μάθω... Laughing
Και το ίδιο θα γίνει και με τις αντιστρεπτικές του RC αλλά εδώ είμαι σίγουρος ότι χρειάζομαι σκληρότερες... Very happy


Αγορασετο εσυ μια φορα..........Και μετα στις κανουμε δωρο Exclamation Exclamation

Πλαιρωνει ο Συνδεσμος Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2003, 00:58:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τί να πάρω το RC με δόσεις, τί να το πάρω κομμάτι-κομμάτι! Το ίδιο δεν είναι; Laughing


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2003, 08:36:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
Τί να πάρω το RC με δόσεις, τί να το πάρω κομμάτι-κομμάτι! Το ίδιο δεν είναι; Laughing


Σωστός ο Μίλτος Very happy

Πσίτ φίλε μεταξύ μας, έχεις πολυυυυυυυυύ δρόμο μπροστά σου! Laughing Laughing Very happy


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jimos (dimitris)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 1,4 105hp

Ένταξη: 19 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 46
Τόπος: ΚΟΖΑΝΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 20:08:12    Θέμα δημοσίευσης: αντιστρεπτικες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαγκες σημερα αλαξα της αντιστρεπτικες μου με αλες απο p.s. 20χιλ. εμπρος και 23χιλ πισω και το αποτελεσμα καταπλικτικο το τεσταρα σε κλειστη δεξεια με 135χιλ Evil που πρην δεν το σκευτομουν καν ν;α το κανω και τωρα μπεικα τριτη κοφτη Shocked και το 206 δεν εχασε καθολου την γραμη του και απορο γιατι δεν το εκανα τοσο καιρο και η κλισης στο αμαξομα μιδενιστικαν και το κοστο 17euro η μπροστα η μια και 105euro η πισο[/list]


viva la sourdia!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 20:29:42    Θέμα δημοσίευσης: Re: αντιστρεπτικες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

jimos έγραψε:
μαγκες σημερα αλαξα της αντιστρεπτικες μου με αλες απο p.s. 20χιλ. εμπρος και 23χιλ πισω και το αποτελεσμα καταπλικτικο το τεσταρα σε κλειστη δεξεια με 135χιλ Evil που πρην δεν το σκευτομουν καν ν;α το κανω και τωρα μπεικα τριτη κοφτη Shocked και το 206 δεν εχασε καθολου την γραμη του και απορο γιατι δεν το εκανα τοσο καιρο και η κλισης στο αμαξομα μιδενιστικαν και το κοστο 17euro η μπροστα η μια και 105euro η πισο[/list]


Οι τιμές είναι 17 και 15 Question Question .Για επανέλαβε γιατί νομίζω ότι θα καραφλιάσω (κι άλλο Confused ).Πάνοοοοοο,Γιάννηηηηηηη......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Αντώνης 
Μέλος
Μέλος




Ένταξη: 25 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 171
Τόπος: Σαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 21:10:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΕ 135 ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΤΡΟΦΗ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ
ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!
ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zzzleepy (Μαύρος Χέλωνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 06 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1289
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Ιούν 2003, 21:42:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρω ότι ακόμα κι ένα χιλιοστό μεγαλύτερες αντιστρεπτικές να βάλεις, βλέπεις διαφορά. Δε μας λες όμως αν φοράς τη μαμά ανάρτηση ή αν είσαι χαμηλωμένος...




Για όλο τον κόσμο είσαι κάποιος... για κάποιον είσαι όλος ο κόσμος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2003, 02:49:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο μην τρελένεσαι!!!Η μπροστά μπορεί να είναι όντος 17 ευρώ!Δεν ξέρει ακριβώς ούτε ο Ντίνος αφού ακόμα δεν τις έχει πάρει!!!
Για την πίσω λέει 105 ευρώ και όχι 15 η μία!!!Έτσι τουλάχιστον κατάλαβα !!!οπότε χαλαρά!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2003, 08:28:24    Θέμα δημοσίευσης: Re: αντιστρεπτικες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

jimos έγραψε:
μαγκες σημερα αλαξα της αντιστρεπτικες μου με αλες απο p.s. 20χιλ. εμπρος και 23χιλ πισω και το αποτελεσμα καταπλικτικο το τεσταρα σε κλειστη δεξεια με 135χιλ Evil που πρην δεν το σκευτομουν καν ν;α το κανω και τωρα μπεικα τριτη κοφτη Shocked και το 206 δεν εχασε καθολου την γραμη του και απορο γιατι δεν το εκανα τοσο καιρο και η κλισης στο αμαξομα μιδενιστικαν και το κοστο 17euro η μπροστα η μια και 105euro η πισο[/list]


Βρε βρε.......μεγαλωνει η Κοζανη σιγα σιγα. Very happy Φιλε μου προσεχε ομως γιατι οτι κραταει καλα φευγει και αποτομα,και αν το χασεις στα πολλα Confused

Δεν μου λες Question Μεσα απο Κοζανη Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Περικλής 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTI

Ένταξη: 19 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2003, 02:07:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην Αθήνα η lion τηρεί σιγή ιχθύος και ζητάει να κάνουμε υπομονή μέχρι την επόμενη εβδομάδα,οπότε και θα είναι σε θέση να μας ενημερώσει σχετικά με τις αντιστρεπτικές και τις ράβδους του RC.


ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
seridim (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 1.4(8V) ΧΤ(2001)

Ένταξη: 31 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 290
Τόπος: ΦΛΩΡΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2003, 10:52:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νεότερα από το μέτωπο των αντιστρεπτικών. Πήγα χθες από το μαγαζί του Ντίνου Γκαγκαστάθη και μου είπε ότι οι αντιστρεπτικές έρχονται την Πέμπτη 12-6-2003. Όμως υπάρχουν διαφορετικές τιμές.
Λοιπόν: Πίσω αντιστρεπτική 21mm από το δίλιτρο GT 30 euro
Εμπρός αντιστρεπτική από το 1.6 cc 62 euro Shocked Shocked


Βελτιώνοντας το........"ΑΒΕΛΤΙΩΤΟ"

ANOTHER MEMBER OF K.R.T


Έχει επεξεργασθεί από τον/την seridim στις Παρ 06 Ιούν 2003, 11:24:19, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alxdr74 (αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 307 1.4 XS

Ένταξη: 11 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 491
Τόπος: GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2003, 10:57:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

seridim έγραψε:
Νεότερα από το μέτωπο των αντιστρεπτικών. Πήγα χθες από το μαγαζί του Ντίνου Γκαγκαστάθη και μου είπε ότι οι αντιστρεπτικές έρχονται την Πέμπτη 12-5-2003. Όμως υπάρχουν διαφορετικές τιμές.
Λοιπόν: Πίσω αντιστρεπτική 21mm από το δίλιτρο GT 30 euro
Εμπρός αντιστρεπτική από το 1.6 cc 62 euro Shocked Shocked

Σαν να ακριβηνανε λιγο η μου φενεται? Rolling eyes




Peugeot...The drive of your life
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 24 Ιούν 2003, 08:02:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά υπάρχει κανείς άλλος με 206 που να έχει χρησιμοποιήσει μεγαλύτερες αντιστρεπτικές και αν ναι ποιές ?

Αν έχει τόσο μεγάλη διαφορά προς το καλύτερο γιατί
να μην βάλουμε....


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Επόμενη
Σελίδα 3 από 34

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2175s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on