PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Χρόνοι στα Μέγαρα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιαν 2008, 16:31:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα πηγε ο κουμπαρος μου με τον αδερφο μου Μεγαρα να βολταρουν μια Μ3 και ενα works που εχει.
Τα σχολια του περι πιστας ηταν οτι του φανηκε μικρη, πολυ αργη κ δεν κρατουσε οπως θα περιμενε.
Εντυπωση του εκανε η κατασταση του περιβολου της πιστας κ με ρωτησε "αφου μια την εχετε στην Αθηνα, γιατι την εχετε στο χάλι της". Confused
Ο συγκεκριμενος ανθρωπος αγωνιζεται σε αγωνες ταχυτητας σε πιστες της πορτογαλιας κ της ισπανιας, απλα γραφω το μικρο σχολιο του που δειχνει για πολλοστη φορα ποσο πισω και ποσο τσαπατσουλιδες μπορει να ειμαστε.
Αφου ριμαξαν την Μ3 στις παντες ολη μερα, εβαλαν το Μινι και "για την ιστορια" εκανε 12 ξερο μετρημενο με performnαce σε ρυθμους αναγνωριστικους.
Περιμενω να μου στειλει τα διαγραμματα να συγκρινουμε.

Υγ μια απο αυτες τις μερες θα παμε παρεα να βαλω το 106, οταν "τι και πως" θα ενημερωσω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιαν 2008, 20:35:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι αλλα οι χρονοι Μανθο ειναι απο 16ν... Οποτε ισοσταθμιζεται καπως η διαφορα βαρους-κ/π....
Αλλα και με αναρτηση η διαφορα νομιζω ειναι μεγαλη... Κατι δεν ειναι σωστο...
Και δεν σημαινει οτι ειμαι γρηγορος... αντιθετως αυτον τον χρονο τον εχς κανει με λιγοτερο απο 1 χρονο εμπειριας οδηγησης...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιαν 2008, 20:45:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λεφο λογικα πεμτπη θα ειμαι και εγω ετοιμος....

εχω παρα πολυ αγριες διαθεσεις μακαρι να βγουμε σοοι.
θα φυγω με τα λινα και στα 4 λαστιχα αυτη τη φορα
και δε το λεω για χρονους και παπαριες αλλα γιατι εχω λυσαξει να οδηγησω γρηγορα. με αυτα που βλεπω στο δρομο τρεμω να κουμπωσω 3η πλεον...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιαν 2008, 21:07:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Νίκο θεωρώ ότι η διαφορά μεταξύ ενός μαμά 1,4 16ν και ενός μαμα 1,4 8ν στα Μέγαρα είναι μικρή (χονδροειδώς υπολογίζω 1sec), πόσο μάλλον στο δικό σου που έχει κοντύτερο Κ/Π και σχετικά λιγότερο βάρος από το μαμά.
Και η συνεισφορά της ανάρτησης που έχει το αμάξι σου μεγάλη. Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pug306 (θωμας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 1.4 (8v)sp

Ένταξη: 16 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 66
Τόπος: κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιαν 2008, 22:42:26    Θέμα δημοσίευσης: Νεο μελος Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

χαιρετω τους παντες!!!αν εχετε την καλοσηνη ενημεροστε οταν πατε στα μεγαρα,μηπως μαθω να την γυριζω γρηγορα με την βοηθεια σας! Cool Cool


Ι ΤURN THE PETALO WITHOUT TOMORROW
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιαν 2008, 23:20:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Νίκο θεωρώ ότι η διαφορά μεταξύ ενός μαμά 1,4 16ν και ενός μαμα 1,4 8ν στα Μέγαρα είναι μικρή (χονδροειδώς υπολογίζω 1sec)

Τον κακό σου τον καιρό Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιαν 2008, 00:14:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕΓΑΡΑ???????????? Shocked Shocked Very happy Very happy Very happy πειτε μου ναι....πειτε μου ναι.....


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιαν 2008, 01:18:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Νίκο θεωρώ ότι η διαφορά μεταξύ ενός μαμά 1,4 16ν και ενός μαμα 1,4 8ν στα Μέγαρα είναι μικρή (χονδροειδώς υπολογίζω 1sec)

Τον κακό σου τον καιρό Smile

με 2" sec βολευεσαι? Question Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιαν 2008, 02:57:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκτός από του Steve... Αυτό πέρναγε και evo από την εξωτερική Razz


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιαν 2008, 08:46:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
με 2" sec βολευεσαι? Question Laughing

Τσκ NodNo
SnakeMJK έγραψε:
Εκτός από του Steve... Αυτό πέρναγε και evo από την εξωτερική Razz

Και βάλε... Big wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιαν 2008, 08:49:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και s3 στην υλικη....

μη ξεχναμε τις μυθικοτερες ατακες αυτου του φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pug306 (θωμας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 1.4 (8v)sp

Ένταξη: 16 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 66
Τόπος: κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιαν 2008, 22:34:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eιμαι ανοιχτος στις προσκλησης για μεγαρα.ενημεροστε,αλλοστε με το 1.4 τη μπορει να κανω........... : Exclamation Exclamation Wink
καληνυχτα σας κυριοι!!!!


Ι ΤURN THE PETALO WITHOUT TOMORROW
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιαν 2008, 23:49:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pug306 έγραψε:
Eιμαι ανοιχτος στις προσκλησης για μεγαρα.ενημεροστε,αλλοστε με το 1.4 τη μπορει να κανω........... : Exclamation Exclamation Wink
καληνυχτα σας κυριοι!!!!


ΠΟΛΛΑ!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
deg (Δημητρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 s16 grA

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Γλυφαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 01:46:44    Θέμα δημοσίευσης: γραμμες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οποιος ειναι στα Μεγαρα αυτο το Σαββατο και θελει βοηθεια στις γραμμες,
μπορω να του δειξω αφιλοκερδος Exclamation θα ειμαι διπλα στα καρτ Thumb right









εχουμε και πτυχιο Study[/url]
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 03:19:21    Θέμα δημοσίευσης: Re: γραμμες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

deg έγραψε:
οποιος ειναι στα Μεγαρα αυτο το Σαββατο και θελει βοηθεια στις γραμμες,
μπορω να του δειξω αφιλοκερδος Exclamation θα ειμαι διπλα στα καρτ Thumb right
εχουμε και πτυχιο Study[/url]

Για να μην σε παρουν στο ψιλο, πες χρυσε μου ποιος εισαι! Laughing
"ειμαι ο Δημητρης ο Δεγλερης...κερδισα το πρωταθλημα της κατηγοριας σπορ για το 2007 κλπ" Wink Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 10:24:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω θέλω με τα 1000!
αλλά τα Σάββατα δουλευω δυστυχώς.
ελπίζω κάποια άλλη στιγμή Cool
θα μπορούσαμε να οργανώσουμε και μια ημέρα εκπαίδευσης κάποια στιγμή...

υ.γ. συγχαρητήρια για την πρώτη θέση του 2007... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pug306 (θωμας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 1.4 (8v)sp

Ένταξη: 16 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 66
Τόπος: κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 22:51:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι ωρες θα εισαι εκει ,γιατι 6μμ δουλευω Question Question Thumb Left
θα περασω μια βολτα


Ι ΤURN THE PETALO WITHOUT TOMORROW
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
deg (Δημητρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 s16 grA

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 3
Τόπος: Γλυφαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2008, 01:30:47    Θέμα δημοσίευσης: γραμμες Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ LEF205 δε το σκεφτηκα, εσει ολα οκ μετο δικο σου, θα εισαι κατω το Σαββατο? εγω θα ειμαι εκει απο νωρις στα καρτ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pug306 (θωμας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 1.4 (8v)sp

Ένταξη: 16 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 66
Τόπος: κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2008, 14:08:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα ειναι ανοιχτη για το κοινο η πιστα αυριο σαββατο?
Καλος αλλα εχω μια φοβια οτι τα λαστιχα μου δεν θα μας κανουν την χαρη
να κανουμε καλο γυρισμα!!!!! Multi color


Ι ΤURN THE PETALO WITHOUT TOMORROW
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Ιαν 2008, 01:37:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξερετε ορισμένοι.... χτυπάει άσχημα να υποστηρίζετε ότι χρόνος δεν γινεται καλύτερος από αυτόν που κάνετε....

Στην πίστα ιδίως αλλα και σε κάθε διαδρομή στόχος είναι η διατήρηση μ'εγιστης πρόσφυσης και μωτ. Τα δύο αυτά είναι αμφήδρομα.

Σε αυτό το δίπτυχο φαίνεται ο ικανότερος οδηγός και πιστέψτε με μπορεί να μετράτε δευτερόλεπτα από έναν πιό εμπειρο ή με καλύτερη αντίληψη.

Το V BOX του Παναγιώτη μπορεί να σας το δείξει.

Ενδεικτυκά μετά από κάποια προσπάθεια με το δικό μου όχημα ΄πετύχαίνω 113,5 περίπου.
Με το ίδιο σετάπ μα πολύ χειρότερα ελαστικα στους 3 πρώτους γύρους ο Κώστας Πανουργιάς έκανε παρόμοιο χρόνο.... Embarassed

Ο οδηγηκός ναρκισισμός είναι μια μάστιγα με έξαρση μεγάλη στην Ελλάδα. Mad

Φιλικά Smile


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 2 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2242s (PHP: 64% - SQL: 36%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on