PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Eυθυγράμμιση
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Σεπ 2008, 17:51:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MTerry έγραψε:
Λοιπόν σοβαρά τώρα ! ! ! Very happy

Αν τό αυτοκίνητο εχει ΣΩΣΤΗ ευθυγράμμιση και δεν τρώει άνισα τα λάστιχα . . .Αστο να τραβάει οπου θελει . . Cool


Υπάρχει δρόμος ( δεν μιλάω μόνο για τους ελληνικούς... ) που να μην έχει μια κλίση για τα νερά ας πούμε ... Ε? . . . η να έχει πάντα άπνοια.... ? ? ?


υπαρχη αμαξι που να τραβαει κ να μην τρωει λαστιχο????
δεν την κοιτας αν τραβαει οπου να ναι Smile
μπορει να χει κ αλλη γομα το λαστιχο κ να τραβαει πιο μαλακη απο το αλλο Laughing
απο μηχανημα σε μηχανημα σου βγαζει αλλα νουμερα.... σε ενα ειχα 1.2 καμπερ...δεν το νιωθα καλα παω σε αλλο...1.2 απο την μια 1.6 απο την αλλη θελουν καλιμπραρισμα κ αυτα που κ που Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MTerry 
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


320 si

Ένταξη: 09 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 243
Τόπος: Λευκάδα-Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2008, 08:05:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
MTerry έγραψε:
Λοιπόν σοβαρά τώρα ! ! ! Very happy
Αν τό αυτοκίνητο εχει ΣΩΣΤΗ ευθυγράμμιση και δεν τρώει άνισα τα λάστιχα . . .Αστο να τραβάει οπου θελει . . Cool
Υπάρχει δρόμος ( δεν μιλάω μόνο για τους ελληνικούς... ) που να μην έχει μια κλίση για τα νερά ας πούμε ... Ε? . . . η να έχει πάντα άπνοια.... ? ? ?

υπαρχη αμαξι που να τραβαει κ να μην τρωει λαστιχο????
δεν την κοιτας αν τραβαει οπου να ναι Smile
μπορει να χει κ αλλη γομα το λαστιχο κ να τραβαει πιο μαλακη απο το αλλο Laughing
απο μηχανημα σε μηχανημα σου βγαζει αλλα νουμερα.... σε ενα ειχα 1.2 καμπερ...δεν το νιωθα καλα παω σε αλλο...1.2 απο την μια 1.6 απο την αλλη θελουν καλιμπραρισμα κ αυτα που κ που Laughing Laughing


Ολοι οι δρόμοι κανονικά πρέπει να έχουν κλίσεις κατα τον ΚΑΘΕΤΟ αξονα για ευνόητους λόγους ( νερά,στροφές)
Οι περισσότεροι έχουν και απο κατασκευαστικά λάθη... Smile
Ε εαν τραβάει γι΄αυτό το λόγο γιατί να σου φάει ΑΝΙΣΑ τα λάστιχα???
Αν υπάρχει κατασκευαστικό λάθος στο λάστιχο δεν μπορείς να κάνεις κάτι... Sad

Για το θέμα με την ευθυγράμμιση...'εχεις δίκιο υπάρχουν άσχετοι που αγόρασαν ενα μηχάνημα δεν το ρυθμίζουν ποτέ και το παίζουν πυρηνικοί επιστήμονες Laughing Laughing...γι' αυτό το έγραψα με κεφαλαία '' ΣΩΣΤΗ ''... ! ! ! Cool


. . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
panos 206 (Πάνος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.6 (16V)

Ένταξη: 29 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Σεπ 2008, 10:56:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:



Τότε το δικό μου καθώς και άλλα δύο GT που έχω οδηγήσει είναι χαλασμένα και τραβάνε ευθεία......τσ τσ τσ απαράδεκτο θα πάω στην αντιπροσωπεία να μου το φτιάξουν να τραβάει......κουμουνιστικά(όχι και δεξιά Razz).
Δηλαδή τα αμάξια στην Αγγλία, Κύπρο, Ιαπωνία τραβάνε ΑΡΙΣΤΕΡΑ??
Το άλλο με τον Τοτό, το ξέρει ο Τάκης, πές τε του να σας το πεί............[/quote]



Δίκιο έχεις ρε Jim,απορώ που βρίσκουν τέτοιες δικαιολογίες οι πωλητές Shocked .Το έχαψα κανονικά μιλάμε αλλά αυτό με την Κύπρο-Αγγλία δεν το είχα σκεφτεί! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Danis (Ιορδανης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) XS

Ένταξη: 01 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2008, 22:42:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ που άλλαξα ημιαξόνια χρειάζεται να κάνω ευθηγράμμιση? Το αμάξι πάει ισια δεν τραβάει δεξια-αριστερα. Μετα την αλλαγή στα ημιαξόνια είδα βαρύτερο τιμόνι(λίγο) και μπαίνω σε στροφές με +10 χλμ και γενικα καλύτερη συμπεριφορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2008, 23:28:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Danis έγραψε:
Εγώ που άλλαξα ημιαξόνια χρειάζεται να κάνω ευθηγράμμιση? Το αμάξι πάει ισια δεν τραβάει δεξια-αριστερα. Μετα την αλλαγή στα ημιαξόνια είδα βαρύτερο τιμόνι(λίγο) και μπαίνω σε στροφές με +10 χλμ και γενικα καλύτερη συμπεριφορά


θελει...πηγαν περιπατο τα καμπερ και η συγκλιση Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2008, 23:50:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Danis έγραψε:
Εγώ που άλλαξα ημιαξόνια χρειάζεται να κάνω ευθηγράμμιση? Το αμάξι πάει ισια δεν τραβάει δεξια-αριστερα. Μετα την αλλαγή στα ημιαξόνια είδα βαρύτερο τιμόνι(λίγο) και μπαίνω σε στροφές με +10 χλμ και γενικα καλύτερη συμπεριφορά


Εισαι σιγουρος πως δεν σου εκανε ευθυγραμμιση ο μαστορας σου? Laughing Laughing
αυτα που λες ειναι επακολουθα ευθυγραμμισης.. Wink Wink


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Danis (Ιορδανης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) XS

Ένταξη: 01 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2008, 00:36:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα τον πάρω τηλ να τον ρωτήσω για να σιγουρευτώ κιόλας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2008, 01:00:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Danis έγραψε:
Θα τον πάρω τηλ να τον ρωτήσω για να σιγουρευτώ κιόλας

κανονικα θα πρεπε να ταν μουλαρι το αμαξι στην οδηγηση κ οχι να μπαινει καλυτερα απο πριν...εκτος αν πριν ηταν τοσο χαλια Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Danis (Ιορδανης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) XS

Ένταξη: 01 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 31
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Νοέ 2008, 10:36:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
Danis έγραψε:
Θα τον πάρω τηλ να τον ρωτήσω για να σιγουρευτώ κιόλας

κανονικα θα πρεπε να ταν μουλαρι το αμαξι στην οδηγηση κ οχι να μπαινει καλυτερα απο πριν...εκτος αν πριν ηταν τοσο χαλια Laughing

λες..??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2009, 17:51:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Spooky έγραψε:
KouKou έγραψε:
Παιδες και το δικο μου ειχε ενα παρομοιο προβλημα αλλα οχι ακριβως το ιδιο.
Το αυτοκιητο δεν τραβουσε ουτε αριστερα ουτε δεξια αλλα καθοταν (το τιμονι) ελαφρως αριστερα, δλδ με αριστερη κλιση. Με κατι απλο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι αν , λεω αν, εχετε το ιδιο και βαζεται το τιμονι στη μεση τοτε το αυτοκινητο θα παει δεξια. μια ευθυγραμιση μειωσε το προβλημα αλλα δεν το εξαλιψε εντελως.
Φιλος με golf gti απο την πρωτη μερα ειχε ακριβως το ιδιο με μενα δλδ το τιμονικαθοταν αριστερα αλλα δεν τραβουσε το αυτοκινητο.


Ακριβώς αυτό το πρόβλημα έχει το δικό μου. Για να πάει ίσια θέλει το τιμόνι να είναι λίγο αριστερά. Όταν λέω ότι τραβάει κάτι τέτοιο εννοώ. Απλά όπως είπα και πριν όταν το πήγα στην αντιπροσωπεία μου είπαν για τα αμορτισέρ και όχι για ρύθμιση τιμονιού...


Ακριβως μα ακριβως το ιδιο προβλημα εχω και εγω με το 207. Αλλα φοβαμαι να παω αντιπροσωπεια μη με χρεωνουν τωρα ευθυγραμμισεις! 1 μηνα το εχω..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2009, 18:23:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostasvti έγραψε:
Spooky έγραψε:
KouKou έγραψε:
Παιδες και το δικο μου ειχε ενα παρομοιο προβλημα αλλα οχι ακριβως το ιδιο.
Το αυτοκιητο δεν τραβουσε ουτε αριστερα ουτε δεξια αλλα καθοταν (το τιμονι) ελαφρως αριστερα, δλδ με αριστερη κλιση. Με κατι απλο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι αν , λεω αν, εχετε το ιδιο και βαζεται το τιμονι στη μεση τοτε το αυτοκινητο θα παει δεξια. μια ευθυγραμιση μειωσε το προβλημα αλλα δεν το εξαλιψε εντελως.
Φιλος με golf gti απο την πρωτη μερα ειχε ακριβως το ιδιο με μενα δλδ το τιμονικαθοταν αριστερα αλλα δεν τραβουσε το αυτοκινητο.


Ακριβώς αυτό το πρόβλημα έχει το δικό μου. Για να πάει ίσια θέλει το τιμόνι να είναι λίγο αριστερά. Όταν λέω ότι τραβάει κάτι τέτοιο εννοώ. Απλά όπως είπα και πριν όταν το πήγα στην αντιπροσωπεία μου είπαν για τα αμορτισέρ και όχι για ρύθμιση τιμονιού...


Ακριβως μα ακριβως το ιδιο προβλημα εχω και εγω με το 207. Αλλα φοβαμαι να παω αντιπροσωπεια μη με χρεωνουν τωρα ευθυγραμμισεις! 1 μηνα το εχω..


εμενα δεν με χρεωσαν κ φυσικα θα κανεις φασαρια αν γινει κατι τετοιο....καινουριο αμαξι κ να χανει ακτινα τιμονιου σε 1 μηνα?αλλα μην περιμενεις κ να στο πετυχουν...δεν τα πηγαινουν καλα με την λεξη... ευθυγραμμιση Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2009, 19:00:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες, και εγω το ιδιο προβλημα εχω, τραβαει λιγο δεξια το rallye και εχω μολις 2500κμ!
Καποιος μου ειπε οτι σε μερικα μοντελα ευθυνονται τα pzero καθως ειναι απο την κατασκευη τους στραβα λεει. Βεβαια το τιμονι δεν τρεμει με οσα και αν πηγαινω, οποτε θα το παω και εγω για μια ευθυγραμισση να δουμε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Φεβ 2009, 20:32:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206SPYROS έγραψε:
Παιδες, και εγω το ιδιο προβλημα εχω, τραβαει λιγο δεξια το rallye και εχω μολις 2500κμ!
Καποιος μου ειπε οτι σε μερικα μοντελα ευθυνονται τα pzero καθως ειναι απο την κατασκευη τους στραβα λεει. Βεβαια το τιμονι δεν τρεμει με οσα και αν πηγαινω, οποτε θα το παω και εγω για μια ευθυγραμισση να δουμε.


δεν ειναι στραβα...ειναι αλλη γομα το πελμα το ενα...ειναι λιγο πιο μαλακο το ενα απο το αλλο δλδ....δοκιμασε να φερεις το δεξι αριστερα κ το αριστερα δεξια...αν τραβαει απο την αλλη μερια αυτο θα ειναι...κανε τα μπρος πισω να ησυχασεις...αυτο ειχα παθει κ ειχα κανει εγω με τις συμβουλες του ευθυγραμμισα μου βεβεα.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 15 Φεβ 2009, 02:17:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ίδιο έκανα κι εγώ με τα λάστιχα (μπρος - πίσω) αφού μετά την ευθυγράμμιση εξακολουθούσε να τραβάει..μονόπαντα! Cool


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάρ 2009, 17:26:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

spyros_rallye έγραψε:
Παιδες, και εγω το ιδιο προβλημα εχω, τραβαει λιγο δεξια το rallye και εχω μολις 2500κμ!
Καποιος μου ειπε οτι σε μερικα μοντελα ευθυνονται τα pzero καθως ειναι απο την κατασκευη τους στραβα λεει. Βεβαια το τιμονι δεν τρεμει με οσα και αν πηγαινω, οποτε θα το παω και εγω για μια ευθυγραμισση να δουμε.



Kοιταξα τα λαστιχα (pzero μαμα) και ειδα οτι ημερομηνια παραγωγης στα 2 εμπρος πισω της πλευρας του οδηγου ειναι 28/08 και στα αλλα 2 του συνοδηγου 27/08! Εχει να κανει αυτο με το οτι τραβαει δεξια? δεν θα επρεπε λογικα να ειναι και τα 4 ιδια ημερομηνια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 01 Μάρ 2009, 22:44:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

spyros_rallye έγραψε:
spyros_rallye έγραψε:
Παιδες, και εγω το ιδιο προβλημα εχω, τραβαει λιγο δεξια το rallye και εχω μολις 2500κμ!
Καποιος μου ειπε οτι σε μερικα μοντελα ευθυνονται τα pzero καθως ειναι απο την κατασκευη τους στραβα λεει. Βεβαια το τιμονι δεν τρεμει με οσα και αν πηγαινω, οποτε θα το παω και εγω για μια ευθυγραμισση να δουμε.



Kοιταξα τα λαστιχα (pzero μαμα) και ειδα οτι ημερομηνια παραγωγης στα 2 εμπρος πισω της πλευρας του οδηγου ειναι 28/08 και στα αλλα 2 του συνοδηγου 27/08! Εχει να κανει αυτο με το οτι τραβαει δεξια? δεν θα επρεπε λογικα να ειναι και τα 4 ιδια ημερομηνια?


αλλη παρτιδα ευκολα θα χει κ μια μικρη διαφορα στο μειγμα...βαλε 2 ιδια μπρωστα κ 2 ιδια πισω Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2009, 00:19:33    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Eυθυγράμμιση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα πάλι μου έχει φάει τα μπροστά λάστιχα μονο στην εξωτερική πλευρά στις γωνιές σχεδόν,ενώ τα πίσω είναι καινούρια.Πήγα τα άλλαξα και έκανα μια ζυγοστάθμιση.Αλλα θα το κοιτάξω αυτή την εβδομάδα καλύτερα που θα πάω για το service τον 20000
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2009, 00:46:32    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 - Eυθυγράμμιση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr13 έγραψε:
Εμενα πάλι μου έχει φάει τα μπροστά λάστιχα μονο στην εξωτερική πλευρά στις γωνιές σχεδόν,ενώ τα πίσω είναι καινούρια.Πήγα τα άλλαξα και έκανα μια ζυγοστάθμιση.Αλλα θα το κοιτάξω αυτή την εβδομάδα καλύτερα που θα πάω για το service τον 20000

Aυτό είναι συνήθως αποτέλεσμα σύγκλισης. Πες να σου κάνουν και μια ευθυγράμιση, ή τουλάχιστον να ελέγξουν αν χρειάζεται.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 02 Μάρ 2009, 12:18:07    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 - Eυθυγράμμιση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Gr13 έγραψε:
Εμενα πάλι μου έχει φάει τα μπροστά λάστιχα μονο στην εξωτερική πλευρά στις γωνιές σχεδόν,ενώ τα πίσω είναι καινούρια.Πήγα τα άλλαξα και έκανα μια ζυγοστάθμιση.Αλλα θα το κοιτάξω αυτή την εβδομάδα καλύτερα που θα πάω για το service τον 20000

Aυτό είναι συνήθως αποτέλεσμα σύγκλισης. Πες να σου κάνουν και μια ευθυγράμιση, ή τουλάχιστον να ελέγξουν αν χρειάζεται.


οχι ετσι το 207 αμα του δινεις...ξεφτυζει για πλακα τα μπρωστα..πισω λογο esp ,αξονα και παραπανω καμπερ ειναι σε πολυ καλυτερη κατασταση
με 38αρα-40αρα πιεση γλυτωνεις αρκετο πλαινο μπρωστα παντως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
climbonice (Θέμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 CC 1.6 150hp

Ένταξη: 23 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 127
Τόπος: Νέα Σμύρνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Μάρ 2009, 17:22:12    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 - Eυθυγράμμιση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
makis106 έγραψε:
Gr13 έγραψε:
Εμενα πάλι μου έχει φάει τα μπροστά λάστιχα μονο στην εξωτερική πλευρά στις γωνιές σχεδόν,ενώ τα πίσω είναι καινούρια.Πήγα τα άλλαξα και έκανα μια ζυγοστάθμιση.Αλλα θα το κοιτάξω αυτή την εβδομάδα καλύτερα που θα πάω για το service τον 20000

Aυτό είναι συνήθως αποτέλεσμα σύγκλισης. Πες να σου κάνουν και μια ευθυγράμιση, ή τουλάχιστον να ελέγξουν αν χρειάζεται.


οχι ετσι το 207 αμα του δινεις...ξεφτυζει για πλακα τα μπρωστα..πισω λογο esp ,αξονα και παραπανω καμπερ ειναι σε πολυ καλυτερη κατασταση
με 38αρα-40αρα πιεση γλυτωνεις αρκετο πλαινο μπρωστα παντως


Το δικό μου πάντως είχε ένα θέμα σύγκλισης των μπροστινών τροχών. Βρέθηκε στην ευθυγράμιση και διορθώθηκε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2213s (PHP: 84% - SQL: 16%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on