PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Eυθυγράμμιση
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 17:47:24    Θέμα δημοσίευσης: 207 - Eυθυγράμμιση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον παιδια το αμαξι εχει 600χιλ ειναι το gt και τραβαει δεξια...
τι χαλια ειναι αυτα δλδ ...?η πιεση στα λαστιχα ειναι οκ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 18:11:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θυμησου μηπως το εχεις ριξει σε καμια μεγαλουτσικη λακουβα με καμποσα χιλιομετρα η μηπως εχεις ανεβει κανα πεζοδρομιο ατσαλα ισως?οταν το πηρες το εκανε?γιατι ετσι ξαφνικα να του ηρθε λιγο δυσκολο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 20:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WHISPER έγραψε:
θυμησου μηπως το εχεις ριξει σε καμια μεγαλουτσικη λακουβα με καμποσα χιλιομετρα η μηπως εχεις ανεβει κανα πεζοδρομιο ατσαλα ισως?οταν το πηρες το εκανε?γιατι ετσι ξαφνικα να του ηρθε λιγο δυσκολο!


χθες το βραδυ αφησα για πρωτη φορα τιμονι να δω...δεν περιμενα απο καινουριο αμαξι να το κανει για να το δω απο την αρχη....κ μιλαμε πας με 60-70 αφηνεις κ σε 10 μετρα εχει παρει δεξια....ειχα μια υποψια οτι τραβαει γι αυτο κ το αφησα να το δω...το πηγα κ σε ευθηγραμισα να το δει κ τραβαγε τα μαλλια του...κ ενα αλλο 207 που ετυχε να ξερω 14αρη κ αυτο τραβαει δεξια

δεν εχει πεση σε λακουβα κ δεν εχει ανεβει κανα πεζοδρομιο οσο το χω στα χερια μου.... τα 9 χιλ που χε οταν το πηρα μπορει να χε κανει πολλα... καθως σε ολα τα καινουρια αν δεις εχουν ενα κλικ μαυριλα στα πλαινα τους τα λαστιχα.και με καταναλωση στο trip 30λιτρα στα 100χλμ να λεει καταλαβαινεις τι 9 χιλ ηταν αυτα...το αμαξια αυτα τα 600 χλμ τα χει κανει σε διαδρομες βραδινες χωρις καθολου κινηση στον κηφισσο παιζοντας 2500 στροφες με 4000+ φρενα αλλη ταχυτητα κ ποτε δεν εχει κανει διαδρομη πανω απο 15-20 λεπτα ακομα...οποτε λαθος μου δεν ειναι σιγουρα δυστιχως
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
RME (Κωστας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 GT 1.6THP etuners STAGE 2.5

Ένταξη: 17 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2008, 10:20:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και μενα μου το ειχε κανει αυτο το αφησα για λιγα μετρα στο παγκρατι ημουν και ξαφνικα μετα απο 5 μετρα εκανε ενα αποτομο κλικ προς τα δεξια. δεν ξερω αν επεσα σε ανωμαλια δρομου αλλα δεν εδωσα σημασια μετα απο λιγο ξανα τα ιδια, αλλα μιλαμε τωρα για αποτομο τσακ προ τα δεξια το πηγα λοιπον στην αντιπρωσοπεια το πηρε ο τεχνικος μαζι με μενα μεσα το καναμε βολτα στην βουλιαγμενης τζαμι το τιμονι μια χαρα μου λεει ειναι, βεβαια απο το τοτε δεν μου το ξανακανε και το εχω τεσταρει και με πολλα χιλ 190+ και ειναι οκ. λες να μας κανει καμια γκελα την ωρα που οδηγαμε ξαφνικα σε καμια εθνικη η αττικη οδο και να γινει της π..........ας και να μην βρουνε μετα ουτε τι μαρκα ηταν το αμαξι Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked


Τα χω δει ολα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Spooky (Δώρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16v) Sppk (2007)

Ένταξη: 13 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Αθήνα, Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2008, 12:15:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω και εγω το ίδιο πρόβλημα. Από καινούργιο τραβάει δεξιά και εμένα. Όταν το πήγα στην αντιπροσωπεία μου είπαν ότι δεν είναι θέμα ευθυγράμμισης αλλά κάποιο πρόβλημα στο καπάκι του δεξιού απορτισέρ. Μετά την αλλαγή το πρόβλημα βελτιώθηκε αλλά έχω πάλι την αίσθηση ότι αν κεντράρεις το τιμόνι εξακολουθεί να φεύγει προς τα δεξιά. Δεν έχω προλάβει να το ξανακοιτάξω στην αντιπροσωπεία.

Απ'οτι καταλαβαίνω όμως και από τα άλλα παιδιά φαίνεται κοινό πρόβλημα στα 207.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2008, 13:22:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω παντως ενα 207 1.4 που εχω δεν εχω το παραμικρο προβλημα!μηπως ειναι απο κατασκευεις ετσι χωρις ομως να ειναι προβλημα αυτο?το λεω γιατι και σε ενα Megane rs που εχω το τιμονι οσο και να το κεντραρεις παντα φευγει λιγο δεξια!το ειχα ψαξει και μου ειπαν οτι ετσι ειναι η κατασκευη του!
θα ελεγα να το δοκιμασετε σε αττικη οδο.γιατι ουτε παγκρατι οι δρομοι ειναι καταλληλη και τετοιες δοκιμες αλλα και ποταμι απο φιλαδελφεια μεχρι και πειραια και στα δυο ρευματα ειναι χαλια Exclamation Exclamation Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2008, 13:25:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε κανένα αμάξι δεν είναι από κατασκευής το τράβηγμα σε σταθερή πορεία, μην τρελαθούμε.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2008, 13:47:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

drdino έγραψε:
Σε κανένα αμάξι δεν είναι από κατασκευής το τράβηγμα σε σταθερή πορεία, μην τρελαθούμε.

ελα ντε 9 χρονον corolla εχω κ αν αρχηση να τραβαει μετα τα 160 τρελενομαι κ τρεχω για Eυθυγράμμιση κ αυτο απο τα 60-70...κ δεν ειναι αντε κρατας τιμονι ...γιατιοκ το τιμονι το κρατας αλλα κατι παει στραβα ρε παιδια τουλαχιστον το ενα λαστιχο θα αρπαξη με τον καιρο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Spooky (Δώρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16v) Sppk (2007)

Ένταξη: 13 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Αθήνα, Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Ιαν 2008, 16:15:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι δοκιμές που έχω κάνει είναι στην Αττική Οδό.

Επίσης θα συμφωνήσω και εγώ πως δεν ειναι δυνατον να είναι κατασκευασμένο να τραβάει δεξιά!!!! Αν ειναι δυνατον!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
KouKou (Stefanos)
Μέλος
Μέλος


207 GT/saxo 1.1

Ένταξη: 11 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 192
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Ιαν 2008, 10:46:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδες και το δικο μου ειχε ενα παρομοιο προβλημα αλλα οχι ακριβως το ιδιο.
Το αυτοκιητο δεν τραβουσε ουτε αριστερα ουτε δεξια αλλα καθοταν (το τιμονι) ελαφρως αριστερα, δλδ με αριστερη κλιση. Με κατι απλο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι αν , λεω αν, εχετε το ιδιο και βαζεται το τιμονι στη μεση τοτε το αυτοκινητο θα παει δεξια. μια ευθυγραμιση μειωσε το προβλημα αλλα δεν το εξαλιψε εντελως.
Φιλος με golf gti απο την πρωτη μερα ειχε ακριβως το ιδιο με μενα δλδ το τιμονικαθοταν αριστερα αλλα δεν τραβουσε το αυτοκινητο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Ιαν 2008, 10:55:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayto re Παιδια δεν ειναι προβλημα
ειναι θεμα λαθους ευθυγραμμισης σε σχεση με το τιμονι

σε οποιοδηποτε μαγαζι πατε θα το διορθωσουν.
απλα αναλογα με το ποσο καλος ειναι ο μαστορας και ποσο ακριβη τα μηχανηματα του θα σας πετυχουν και πιο σωστα την ευθεια.
δηλαδη να κοιτα το τιμονι ευθεια οταν παει ευθεια το αμαξι.

π.χ στο volvo του πατερα μου 7χρονια τωρα ποτε κανεις δε το πετυχε τελεια εκτος απο πουπακη Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Spooky (Δώρος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16v) Sppk (2007)

Ένταξη: 13 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 23
Τόπος: Αθήνα, Χαλάνδρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Ιαν 2008, 11:17:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

KouKou έγραψε:
Παιδες και το δικο μου ειχε ενα παρομοιο προβλημα αλλα οχι ακριβως το ιδιο.
Το αυτοκιητο δεν τραβουσε ουτε αριστερα ουτε δεξια αλλα καθοταν (το τιμονι) ελαφρως αριστερα, δλδ με αριστερη κλιση. Με κατι απλο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι αν , λεω αν, εχετε το ιδιο και βαζεται το τιμονι στη μεση τοτε το αυτοκινητο θα παει δεξια. μια ευθυγραμιση μειωσε το προβλημα αλλα δεν το εξαλιψε εντελως.
Φιλος με golf gti απο την πρωτη μερα ειχε ακριβως το ιδιο με μενα δλδ το τιμονικαθοταν αριστερα αλλα δεν τραβουσε το αυτοκινητο.


Ακριβώς αυτό το πρόβλημα έχει το δικό μου. Για να πάει ίσια θέλει το τιμόνι να είναι λίγο αριστερά. Όταν λέω ότι τραβάει κάτι τέτοιο εννοώ. Απλά όπως είπα και πριν όταν το πήγα στην αντιπροσωπεία μου είπαν για τα αμορτισέρ και όχι για ρύθμιση τιμονιού...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 26 Ιαν 2008, 12:41:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
ayto re Παιδια δεν ειναι προβλημα
ειναι θεμα λαθους ευθυγραμμισης σε σχεση με το τιμονι

σε οποιοδηποτε μαγαζι πατε θα το διορθωσουν.
απλα αναλογα με το ποσο καλος ειναι ο μαστορας και ποσο ακριβη τα μηχανηματα του θα σας πετυχουν και πιο σωστα την ευθεια.
δηλαδη να κοιτα το τιμονι ευθεια οταν παει ευθεια το αμαξι.

π.χ στο volvo του πατερα μου 7χρονια τωρα ποτε κανεις δε το πετυχε τελεια εκτος απο πουπακη Evil


εμενα παλι με ειχε βαλει μεσα στο corolla κ μου πε γυρνατο οπου γουσταρεις κ κρατατο εκει Laughing
μιλαω οταν εχεις ακτινα τιμονιου στο κεντρο....το τιμονι καθεται εκει...αλλα το αμαξι οχι Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 00:07:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα μετα απο 6 ωρες περιμενε σε πεζο....κ δοκιμη τους
μου λενε ετοιμο
το περνω φευγω...........
@@............................
τα ιδια.................
παω στον δικο μου...ασχετα που πηρε μια διορθωση ια αριστερα....
τελικα ηταν τα pirelli μια τραμπα το δεξι με το αριστερο κ ολα οκ
ηθελα να ξερα τοσες ωρες τι ειδαν κ μιση ωρα στο δρομο τι δοκιμαζαν στην πεζο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 10:30:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
τελικα ηταν τα pirelli μια τραμπα το δεξι με το αριστερο κ ολα οκ
ηθελα να ξερα τοσες ωρες τι ειδαν κ μιση ωρα στο δρομο τι δοκιμαζαν στην πεζο


δεν εχουν φορά κύλισης τα pzero?
απλά εβαλες το αριστερό ζάνταλάστιχο δεξιά?


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 16:42:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
android έγραψε:
τελικα ηταν τα pirelli μια τραμπα το δεξι με το αριστερο κ ολα οκ
ηθελα να ξερα τοσες ωρες τι ειδαν κ μιση ωρα στο δρομο τι δοκιμαζαν στην πεζο


δεν εχουν φορά κύλισης τα pzero?
απλά εβαλες το αριστερό ζάνταλάστιχο δεξιά?


δε θυμαμαι αν εχουν ...ουτε 1000χλμ δεν ειχαν....
αλλα για να μου τα βαλε ο συγκεκριμενος μαστορας ετσι δεν εχει προβλημα...
απλα μου πε να το δω καπου καλα...κ αν ειναι παλι ετσι π.χ. να τραβαει αριστερα τωρα να τα κανουμε μπρος-πισω κ τελος...εκτος αν ειναι σκαρτα κ τα πισω Laughing
οταν ηθελα εγω να τα σουταρω απο την αρχη ολοι καλα μου λεγαν ειναι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Φεβ 2008, 18:38:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να πάς να τσεκάρεις στο προφίλ του αν έχει καμιά ενδειςξη rotation ή direction ή κάνα βέλος ή ενδειξη outside ή inside για να εισαι σίγουρος ότι ειναι σωστά βαλμένα
αν δεν αντί να διώχνουν τα νερά θα τα κρατάνε από κάτω... Confused

υ.γ. σαν λάστιχα είναι σουπερ.το αν εσυ επεσες σε ελαττωματικό ίσως τεμάχιο ειναι τελείως τυχαίο...


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Φεβ 2008, 00:21:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
να πάς να τσεκάρεις στο προφίλ του αν έχει καμιά ενδειςξη rotation ή direction ή κάνα βέλος ή ενδειξη outside ή inside για να εισαι σίγουρος ότι ειναι σωστά βαλμένα
αν δεν αντί να διώχνουν τα νερά θα τα κρατάνε από κάτω... Confused

υ.γ. σαν λάστιχα είναι σουπερ.το αν εσυ επεσες σε ελαττωματικό ίσως τεμάχιο ειναι τελείως τυχαίο...


outeside σιγουρα θα χει ρε ψηλε Laughing το θεμα ειναι φορα να μην εχει....
αν κ δεν το χω τσουλιση ακομη καλα να δω αν οντως ειναι 100% οκ
αν ειναι οκ παν πισω κ τα 2 κ ερχοντε τα πισω μπρωστα ετσι οπως ηταν Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 06 Φεβ 2008, 18:43:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα δεν βρικα να χουν φορα....και τελικα επερνε ενα ελαχιστο αριστερα εκανα τα μπρος πισω κ βλεπουμε μετα για χιαστα αν χρειαστει
μονο ασυμετρα ειναι....inside outside...αν εχει δει καποιος κατι αλλο που δεν εχω δει...θα μπορουσε να με ενημερωση ...ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
red_storm (Γιώργος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport Pack (2007)

Ένταξη: 04 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 165

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Ιούν 2008, 16:26:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλα 207 έιχαν πρόβλημα με τα καπάκια εκεί που ακουμπάνε τα ελατήρια. Να πάτε να τα ελένξετε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1828s (PHP: 71% - SQL: 29%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on