PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot USB box για 207 και όχι μόνο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:59:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Ωραίος ο οδηγός..Thanks! Για το xcarlink αναρωτιόμουν..Για το usb box τα δείχνει απ'ότι κατάλαβα. Ίσως και το xcarlink με το PTY να δουλεύει..


Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα. Θεωρώ ότι είναι συμβατά μεταξύ τους.

Πάντως το USB BOX μην το πάρεις. Είναι μούφα εντελώς. Πεταμένα χρήματα.


Και το xcarlink μια από τα ίδια το κόβω πάντως. Το οτι έχει το bluetooth είναι απλά το θετικό της υπόθεσης σε σχέση με το usb box.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ParisMcridis (paris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(16v) & 207rc II

Ένταξη: 26 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 979

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Δεκ 2010, 01:02:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν στο κανουν δωρο ειναι καλα.παντως απο το να εχεις 10cd εχεις 10 φακελους η οσους χωραει το usb (εμενα ειναι 8g) κ τους επιλεγεις με το 1 κ τα βελακια + οτι βαζεις καινουργια τραγουδια οποτε θες.χανεις την επαφη με το δρομο για λιγο αλλα οκ...δεν αλλαζεις φακελους πριν τι φουρκετα στο βουνο Cool Cool .Οσο για τα ονοματα τα δειχνει μονο αν ειναι στα λατινικα οχι ομως οταν παιζουν.οταν παιζουν γιανα δεις πιο τραγουδι ειναι κανεις κατω η πανω δυο φορες τον κυλινδρο στο χειριστηριο.Εγω παντως εδω κ ενα χρονο δεν εχω βαλει cd στο αμαξι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 08 Δεκ 2010, 09:13:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ParisMcridis έγραψε:
.οταν παιζουν γιανα δεις πιο τραγουδι ειναι κανεις κατω η πανω δυο φορες τον κυλινδρο στο χειριστηριο.Εγω παντως εδω κ ενα χρονο δεν εχω βαλει cd στο αμαξι.
Καλή μαγκιά Wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
billakos3d (vasilis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 30 Δεκ 2010
Δημοσιεύσεις: 30

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2011, 18:04:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τελικα αξιζει να βαλω το γνησιο της peugeot ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Σεπ 2011, 20:53:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

billakos3d έγραψε:
τελικα αξιζει να βαλω το γνησιο της peugeot ?


Μπά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
oustampas (Στέφανος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 le mans (χωρίς αυτοκόλητα)

Ένταξη: 14 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Aνοιξη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 25 Νοέ 2011, 20:47:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά έχει βάλει κανείς το xcarlink να μας πει τι κάνει? Εγώ στα cd όταν πατάω list και οκ μου δείχνει κανονικά τα ονόματα των τραγουδιών και των φακέλων που έχω φτιάξει (αν είναι στ αγγλικά). Αυτό το κάνει τελικά το xcarlink?

Το ξέρω ότι έχει ξαναγίνει η ερώτηση, αλλά λέω(ελπίζω) μήπως το έβάλε κανείς πρόσφατα να μας πει... Rolling eyes


"Στην πρωτη στροφή μπήκα τρένο..
Στη δεύτερη στροφή μπήκα πόρτες γιατί τσίμπησα το φρένο..."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
maggakos 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 06 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Αύγ 2013, 18:32:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα...έχω ένα 207 RC και θέλω να βάλω USB στο εργοστασιακό ηχοσύστημα.. Εάν έχεις κάποιος και δεν το χρειάζεται ενδιαφέρομαι για αγορά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
antonis8190 (Αντώνης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 gt (2007)

Ένταξη: 27 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 44
Τόπος: Μήλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 12 Δεκ 2014, 19:06:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Τελικά την έβγαλα την θήκη!... Razz

Αγόρασα και μία "τρελή μαύρη θήκη" για την usb ... και περιμένω και ένα ειδικό κονέκτορα από ebay μαύρο μεταλλικό για να μπει πάνω στη θήκη...

Και μία πρώτη γεύση:



Δεξιά θα είναι η θήκη του usb, ταιριάζει τέλεια και κουμπώνει περίφημα μέσα στη εργοστασιακή θήκη 1din. Θα ανοιχτούν τρυπούλες για να περάσει το καλώδιο και με 4 βιδούλες θα βιδωθεί και η θήκη για να κλειδώσει και να μην κουνιέται με τίποτα...

Το υλικό και το χρώμα της θηκούλας είναι το ίδιο με το εργοστασιακό πλαστικό της θήκης του 207!... Razz

Και αυτό τον κονέκτορα (changer) περιμένω... Razz



Καλησπέρα,
βλέπω ότι έχουν περάσει αρκετά χρόνια από τότε που έφτιαξες την θήρα usb για το αυτοκίνητο σου. Ψάχνω για να κάνω και γω το ίδιο αλλά τα περισσότερα link και φωτογραφίες που υπάρχουν στο topic δεν δουλεύουν πια. Θα μπορούσες να μου πεις τι ακριβώς έχεις αγοράσει ή να μου πεις που μπορώ να απευθυνθώ?

Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2014, 12:22:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γεια σου φίλε Αντώνη.

Πράγματι έχουν περάσει χρόνια από τότε. Παρόλο που είχα κάνει μία πατέντα για να φέρω το USB στην κεντρική κονσόλα, τελικά πολύ γρήγορα τα έβγαλα όλα γιατί πολύ απλά το USB BOX έχει πολλά μειονεκτήματα και βγάζει και προβλήματα.

Οπότε κατέφυγα στην λύση της aftermarket πηγής (JVC) και με ειδικούς κονέκτορες έχω ακόμη τον υπολογιστή ταξιδιού και τις ρυθμίσεις στην κεντρική οθόνη. Το μόνο που λείπει είναι οι ενδείξεις του ραδιοCD στην κεντρική οθόνη, αλλά αυτό είναι λεπτομέρεια αφού το JVC έχει δική του τεράστια οθόνη...

Από εκεί και πέρα η πατέντα που έκανα για το USB BOX δεν είναι τίποτα άλλο παρά μία επέκταση με καλώδιο του USB το οποίο το έφερα μέσα από το ντουλαπάκι του συνοδηγού και το έβγαλα μέσα από ένα κουτάκι όμορφο στο κενό μεταξύ ραδιοcd και χειριστήριων κλιματισμού.

Τα πράγματα αυτά τα έχω, αν μένεις Αθήνα μπορώ να στα δώσω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antonis8190 (Αντώνης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 gt (2007)

Ένταξη: 27 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 44
Τόπος: Μήλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2014, 15:55:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Γεια σου φίλε Αντώνη.

Πράγματι έχουν περάσει χρόνια από τότε. Παρόλο που είχα κάνει μία πατέντα για να φέρω το USB στην κεντρική κονσόλα, τελικά πολύ γρήγορα τα έβγαλα όλα γιατί πολύ απλά το USB BOX έχει πολλά μειονεκτήματα και βγάζει και προβλήματα.

Οπότε κατέφυγα στην λύση της aftermarket πηγής (JVC) και με ειδικούς κονέκτορες έχω ακόμη τον υπολογιστή ταξιδιού και τις ρυθμίσεις στην κεντρική οθόνη. Το μόνο που λείπει είναι οι ενδείξεις του ραδιοCD στην κεντρική οθόνη, αλλά αυτό είναι λεπτομέρεια αφού το JVC έχει δική του τεράστια οθόνη...

Από εκεί και πέρα η πατέντα που έκανα για το USB BOX δεν είναι τίποτα άλλο παρά μία επέκταση με καλώδιο του USB το οποίο το έφερα μέσα από το ντουλαπάκι του συνοδηγού και το έβγαλα μέσα από ένα κουτάκι όμορφο στο κενό μεταξύ ραδιοcd και χειριστήριων κλιματισμού.

Τα πράγματα αυτά τα έχω, αν μένεις Αθήνα μπορώ να στα δώσω.



Μετά από λίγο ψάξιμο στο ebay βρήκα αυτό: http://www.ebay.de/itm/Emulator-Adapter-YATOUR-DMC-USB-SD-MP3-for-Peugeot-Citroen-RD4-RT3-YT0027-/380562681854?ssPageName=ADME:X:AAQ:DE:1123
(περιμένω απάντηση για το αν διαβάζει τίτλους τραγουδιών) γιατί διάβασα στις προηγούμενες απαντήσεις ότι το usb box δεν είναι και ότι καλύτερο.
Σε κάποια απάντηση σου νομίζω έλεγες ότι θα παράγγελνες την θύρα usb που έχουν βάλει στα τελευταία 207 πάνω από το τασάκι. Με αυτό βρήκες άκρη ή είναι ενσωματωμένη στην κονσόλα?
Εσένα τί προβλήματα σου είχε βγάλει? Τους κονέκτορες για το after market από που τους βρήκες?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Δεκ 2014, 20:28:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ το παρήγγειλα το 207 με το USB ΒΟΧ που το έβαλαν εδώ. Είναι μέσα στο ντουλαπάκι του συνοδηγού.

Αυτό που βρήκες στο EBAY κατά βάση είναι ένα USB BOX. Δυστυχώς το USB BOX και όλα αυτά τα μαραφέτια που συνδέονται στην εργοστασιακή πηγή έχουν μεγάλα μειονεκτήματα γιατί κατά βάση εξομοιώνουν ένα CD CHANGER. Όπως είχα αναφέρει και παλιότερα τα μεγάλα του μειονεκτήματα είναι:
1. Δεν μπορεί να διαβάσει πάνω από 99 τραγούδια ανά folder.
2. Δεν πάει αυτόματα στο επόμενο folder
3. Δεν παίζουν RANDOM τραγούδια από όλα τα Folder
4. Σε μεγάλα MP3 (π.χ. ένα mix ή μία συναυλία) κομπλάρουν εντελώς και απλά σταματούν να παίζουν.
5. Στις μεγάλες ζέστες κρασάρουν.
6. Μεγάλα σε χωρητικότητα USB δεν μπορούν να τα διαβάσουν. Στο δικό μου μέχρι 2GB USB stick έπαιζε χωρίς πρόβλημα. Πάνω από 2GB απλά διάβαζε και διάβαζε και διάβαζε και ποτέ δεν ξεκίναγε...
7. Και φυσικά δεν μπορείς να συνδέσεις εξωτερικό σκληρό δίσκο...

Οπότε όλα αυτά τα μαραφέτια που συνδέονται πάνω στην εργοστασιακή πηγή τα θεωρώ άχρηστα και πεταμένα χρήματα, γιατί πολύ απλά δεν είναι πραγματικές USB θύρες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antonis8190 (Αντώνης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 gt (2007)

Ένταξη: 27 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 44
Τόπος: Μήλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Δεκ 2014, 17:10:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Εγώ το παρήγγειλα το 207 με το USB ΒΟΧ που το έβαλαν εδώ. Είναι μέσα στο ντουλαπάκι του συνοδηγού.

Αυτό που βρήκες στο EBAY κατά βάση είναι ένα USB BOX. Δυστυχώς το USB BOX και όλα αυτά τα μαραφέτια που συνδέονται στην εργοστασιακή πηγή έχουν μεγάλα μειονεκτήματα γιατί κατά βάση εξομοιώνουν ένα CD CHANGER. Όπως είχα αναφέρει και παλιότερα τα μεγάλα του μειονεκτήματα είναι:
1. Δεν μπορεί να διαβάσει πάνω από 99 τραγούδια ανά folder.
2. Δεν πάει αυτόματα στο επόμενο folder
3. Δεν παίζουν RANDOM τραγούδια από όλα τα Folder
4. Σε μεγάλα MP3 (π.χ. ένα mix ή μία συναυλία) κομπλάρουν εντελώς και απλά σταματούν να παίζουν.
5. Στις μεγάλες ζέστες κρασάρουν.
6. Μεγάλα σε χωρητικότητα USB δεν μπορούν να τα διαβάσουν. Στο δικό μου μέχρι 2GB USB stick έπαιζε χωρίς πρόβλημα. Πάνω από 2GB απλά διάβαζε και διάβαζε και διάβαζε και ποτέ δεν ξεκίναγε...
7. Και φυσικά δεν μπορείς να συνδέσεις εξωτερικό σκληρό δίσκο...

Οπότε όλα αυτά τα μαραφέτια που συνδέονται πάνω στην εργοστασιακή πηγή τα θεωρώ άχρηστα και πεταμένα χρήματα, γιατί πολύ απλά δεν είναι πραγματικές USB θύρες.


Αυτό που είναι στο link που έβαλα πριν ΛΕΕΙ ότι:
μπορεί να διαβάσει όσα κομμάτια να ναι
μπορεί να διαβάσει μέχρι 8GB

και περιμένω να μου πει αν διαβάζει τους τίτλους.

Τους κονέκτορες για το after market cd player που μπορώ να τους βρώ.

Έχεις δίκιο σε όλα αυτά που λες σας συμπέρασμα αλλά αν έχεις το μαμά mp3 player και έχεις γράψει μερικά cd να ακούς μπορείς να έχεις κάποιο usb box σαν έξτρα για να ακούσεις κάτι καινούριο. και από κει και πέρα ανάλογα πόσο θα σε βολέψει το χρησιμοποιείς περισσότερο ή λιγότερο.
Για τέτοια χρήση το σκέφτομαι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Δεκ 2014, 20:12:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε μου διάβασε εδώ:
http://www.ycarlink.com/my_41/USB%20SD%20Usage.htm

Το μαραφέτι που βρήκες στο ebay λέει ότι υποστηρίζει μέχρι 8GB αλλά προτείνει 2GB... Rolling eyes

Επίσης υποστήριζει μέχρι 15 folders...
Τα Folders πρέπει να έχουν ονομασία CD01...CD02...CD03...

και πολλά άλλα, το καλύτερο όμως στο άφησα για το τέλος:
"Any number of songs can be stored in each folder, but the display of most radio models can only screen 99 track titles.Saving too big file(over 50MB) in any folder may also cause intermittent performance."

Που σημαίνει ότι δεν λέει καθαρά αν παίζει ή όχι πάνω από 99 τραγούδια ανά folder... Και επίσης αφήνει να εννοηθεί ότι μεγάλα mp3 μπορεί να μην παίζουν...

Τους κονέκτορες θα τους ψάξω να βρω από ποιο site τους είχα αγοράσει και θα σου πω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antonis8190 (Αντώνης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 gt (2007)

Ένταξη: 27 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 44
Τόπος: Μήλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Δεκ 2014, 00:14:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
Φίλε μου διάβασε εδώ:
http://www.ycarlink.com/my_41/USB%20SD%20Usage.htm

Το μαραφέτι που βρήκες στο ebay λέει ότι υποστηρίζει μέχρι 8GB αλλά προτείνει 2GB... Rolling eyes

Επίσης υποστήριζει μέχρι 15 folders...
Τα Folders πρέπει να έχουν ονομασία CD01...CD02...CD03...

και πολλά άλλα, το καλύτερο όμως στο άφησα για το τέλος:
"Any number of songs can be stored in each folder, but the display of most radio models can only screen 99 track titles.Saving too big file(over 50MB) in any folder may also cause intermittent performance."

Που σημαίνει ότι δεν λέει καθαρά αν παίζει ή όχι πάνω από 99 τραγούδια ανά folder... Και επίσης αφήνει να εννοηθεί ότι μεγάλα mp3 μπορεί να μην παίζουν...

Τους κονέκτορες θα τους ψάξω να βρω από ποιο site τους είχα αγοράσει και θα σου πω.


ok. Ευχαριστώ για την βοήθεια! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GeorgeRc96 (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rc 2009

Ένταξη: 10 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2015, 20:58:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια μια ερωτηση...πηρα το yatour για το RD4 που εχω και οταν το συνδεσα στην οθονη δεν εδειχνε ουτε τραγουδια ουτε ηχο οταν τον μείωνα ή τον αύξανα..τα τραγουδια επεζαν κανονικα αλλα ειχε αυτο το θεμα...ειναι φυσιολικο αυτο ή θα επρεπε κανονικα να τα δειχνει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2015, 21:39:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν κωδικοποιηθεί η οθόνη ώστε να γνωρίζει ότι υπάρχει CD changer, λογικό είναι. Δεν θα εμφανίζονται τραγούδια.
Ακόμα και όταν κωδικοποιηθεί όμως, τα τραγούδια θα εμφανίζονται σαν να είχες Audio CD, χωρίς ονόματα γιατί η σύνδεσή το κάνει να εμφανίζεται σαν σιντιέρα!

Όταν το είδα (και το έπαθα) κι εγώ μου ήρθε να πω μερικές κουβέντες στα γαλλικά.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GeorgeRc96 (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rc 2009

Ένταξη: 10 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2015, 22:55:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάνε τζαμπα 60 ευρω δηλαδη.... Crying or Very sad ...καλυτερα να έπαιρνα ενα ραδιο και να τελειωνα αλλα το ειδα πιο οικονομικο και την πατησα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GeorgeRc96 (George)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rc 2009

Ένταξη: 10 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 10

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2015, 23:00:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ασε που εχει και διαφορα στον ηχο...ακουγεται πολυ χαμηλα...το λεω για να ξερουν και οσοι σκεφτονται να το παρουν...δεν ξερω αν εχει αναφερθει καπου αλλου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Ιούν 2015, 23:36:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οταν βαζουμε aftermarket πηγη, υπαρχει η δυνατοτητα να δουλευει απο θεμα ρευματων οπως η εργοστασιακή?
Δλδ οταν σβηνουμε το αμαξι να κλεινει και η πηγη, αλλα να μπορει να ξανανοιξει η πηγη πατωντας το κουμπί της, ΧΩΡΙΣ να χρειαστει να γυρισουμε το κλειδί Question



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 08 Ιούν 2015, 05:37:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Οταν βαζουμε aftermarket πηγη, υπαρχει η δυνατοτητα να δουλευει απο θεμα ρευματων οπως η εργοστασιακή?
Δλδ οταν σβηνουμε το αμαξι να κλεινει και η πηγη, αλλα να μπορει να ξανανοιξει η πηγη πατωντας το κουμπί της, ΧΩΡΙΣ να χρειαστει να γυρισουμε το κλειδί Question


δεν ειναι canbus το βησμα που συνδέεται στην πηγή.κανονικα το κόκκινο καλώδιο πρέπει να μην δινει πάντα 12v,μπορεί να ειναι σε λάθος θέση το καλώδιο


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 15 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1689s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on