PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Peugeot USB box για 207 και όχι μόνο
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2010, 09:49:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
ironman02 έγραψε:
Έτσι όπως το συνδέει πίσω από το rd4 (βλέπε 4:40) δεν γίνεται απλά αντί να το βγάλει στο ντουλαπάκι να το βγάλει στην από κάτω θήκη? Με μια τρύπα απλά στο πίσω μέρος? Σε αυτή τη περίπτωση έχει απλά ένα καλώδιο για το ipod αλλά ας υποθέσουμε ότι είναι usb box ή xcarlink. Το πώς θα παραμείνει σταθερό στη θήκη είναι ένα θέμα χωρίς να το βιδώσεις.


Αυτό μου πρότειναν στο συνεργείο, ώστε να μην τραβάμε έξτρα καλώδια.
Θα ήταν ιδανικό. Θα ήταν η καλύτερη λύση. Σταθερό μπορεί να μείνει πανεύκολα. Αυτό δεν είναι πρόβλημα.

Το πρόβλημα είναι ότι, η θήκη έχει μόλις 9 εκατοστά βάθος και δυστυχώς το ύψος της δεν είναι το ίδιο. Στο τελείωμα της το ύψος μειώνεται. Που σημαίνει ότι μάλλον δεν χωράει το usb box και όλες αυτές οι συσκευές.

Αλλά επειδή μπορεί να κάνω και λάθος, θα μετρήσω διαστάσεις ακριβώς για να δω αν χωρά ή όχι...


Βασικά πέτυχα ένα βιντεάκι στο youtube ψάχνοντας, που το είχε βάλει ένας το usb box στη θήκη (μάλλον όπως το σκεφτόμαστε με τρύπα από πίσω) αλλά δεν μου άρεσε τελικά. Το φανταζόμουν πιο ωραίο.

Ήταν οριακά έξω έξω στη θήκη και το usb stick εξείχε σαν π...τσ@ μέσα στη μέση. Δεν έχω τώρα πρόσβαση στο youtube για να βάλω το link.
Αισθητικά δηλαδή δεν μου άρεσε καθόλου. Καλύτερα μέσα στο ντουλαπάκι...Το καλύτερο θα ήταν να μπορούσε να γίνει σαν του facelift που έχει ένα μικρό κουτάκι και είναι και διακριτικό. Αλλά ολόκληρο το usb box ήταν λίγο άθλιο. Εκτός αν βάλεις προέκταση που νομίζω είχες πεί.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 02 Δεκ 2010, 10:33:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:

Βασικά πέτυχα ένα βιντεάκι στο youtube ψάχνοντας, που το είχε βάλει ένας το usb box στη θήκη (μάλλον όπως το σκεφτόμαστε με τρύπα από πίσω) αλλά δεν μου άρεσε τελικά. Το φανταζόμουν πιο ωραίο.

Ήταν οριακά έξω έξω στη θήκη και το usb stick εξείχε σαν π...τσ@ μέσα στη μέση. Δεν έχω τώρα πρόσβαση στο youtube για να βάλω το link.
Αισθητικά δηλαδή δεν μου άρεσε καθόλου. Καλύτερα μέσα στο ντουλαπάκι...Το καλύτερο θα ήταν να μπορούσε να γίνει σαν του facelift που έχει ένα μικρό κουτάκι και είναι και διακριτικό. Αλλά ολόκληρο το usb box ήταν λίγο άθλιο. Εκτός αν βάλεις προέκταση που νομίζω είχες πεί.


Και εγώ το ίδιο πιστεύω. Μέσα στη θήκη θα είναι ψηλοχάλια αφού δεν θα χωράει καλά.

Το κουτάκι που πήρα ταιριάζει περίφημα, κουμπώνει καλά μέσα στη θήκη, οπότε το μόνο που απομένει είναι να ψάξω λίγο το θέμα με το καλώδιο. Χθες παρέλαβα και κάποια καινούρια καλώδια, παρέλαβα και τους κοννέκτορες και όλα τα υπόλοιπα οπότε θα ξεκινήσω τις δοκιμές.

Αν λειτουργικά δεν υπάρξει πρόβλημα τότε άμεσα θα φτιάξω το κουτάκι κλπ...κλπ...

Έχω συνεννοηθεί και με το συνεργείο να πάω από εκεί να περάσω μαζί τους το καλώδιο. Πανεύκολο μου είπαν ότι είναι...

Ότι νεώτερο έχω θα το γράψω άμεσα εδώ. Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2010, 19:49:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini απ'ότι είδα εδώ http://www.youtube.com/watch?v=Cq8izXn8xoU η θήκη κάτω από το rd4 βγαίνει εύκολα μάλλον αφού πρώτα έχει βγεί το rd4. Θυμήθηκα που το έψαχνες.. Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Δεκ 2010, 21:54:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε ευχαριστώ!... Τη θήκη την έχω βγάλει ήδη... Έχω φτιάξει και το κουτάκι και τα υπόλοιπα. Μένει να πάω στο συνεργείο να περάσω το καλώδιο.

Το κουτάκι μου βγήκε λίγο μικρό σε ύψος αλλά θα τα βολέψω...!... Smile
...
...
Τώρα είμαι σε φάση να βάλω ένα ψηφιακό βολτόμετρο φωτιζόμενο πορτοκαλί με ενδείξεις...με Led πεσμένης τάσης και ηχητικό alarm για τάση κάτω από 11Volt.
Έχει και θερμόμετρο εσωτερικού χώρου. Καλό γιατί λείπει ένα τέτοιο θερμόμετρο... Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 21:36:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλαβα την παρακάτω απάντηση σε ερώτηση που έκανα για το xcarlink, για το αν φαίνονται οι τίτλοι των τραγουδιών και αν υπάρχει οδηγός εγκατάστασης.

Hi there

The interface will not show track names on your display, only CD and Track number depending on the playlist chosen. Whilst we do not have a PDF installation guide for each individual car, I can refer you to the following link which explains how the interface is installed on a RD4 head unit:

http://www.xcarlink.it/citroen_c4_rd4.html


Στο usb box φαίνονται τα τραγούδια σε λίστα κανονικά όπως όταν βάζεις cd και όταν παίζει ένα τραγούδι φαίνεται το τίτλος? Ή μόνο "track Νο1" για παράδειγμα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 21:44:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Έλαβα την παρακάτω απάντηση σε ερώτηση που έκανα για το xcarlink, για το αν φαίνονται οι τίτλοι των τραγουδιών και αν υπάρχει οδηγός εγκατάστασης.

Hi there

The interface will not show track names on your display, only CD and Track number depending on the playlist chosen. Whilst we do not have a PDF installation guide for each individual car, I can refer you to the following link which explains how the interface is installed on a RD4 head unit:

http://www.xcarlink.it/citroen_c4_rd4.html


Στο usb box φαίνονται τα τραγούδια σε λίστα κανονικά όπως όταν βάζεις cd και όταν παίζει ένα τραγούδι φαίνεται το τίτλος? Ή μόνο "track Νο1" για παράδειγμα?

Δεν ξερω για το usb box παντως οπως σου ειπε το xcarlink adaptor δεν φαινονται δυστηχως οι τιτλοι και χωραει 6φακελους (που τα αναγνωριζει σαν cd) και μπορει να αναγνωρισει 99 τραγουδια-αρχεια ανα φακελο.


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 21:56:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι για το xcalink κάπου διάβασα ότι αναγνωρίζει όσα cd υποτίθεται αναγνωρίζει και από τη μαμά του το κάθε ράδιο-cd. Απλά υπέθετα αφού το αναγνωρίζει σαν cd οτι θα φαίνονται οι τίτλοι όπως και στο cd..Αλλά δεν.. Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 21:59:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Confused δυστυχως και εγω ετσι νομιζα...

εδω δεν εχω καταλαβει τα δικα μας (οθονες) πως βγαζουν τους τιτλους απο mp3.. παταω το κουμπι list και μετα ok για να μου βγαλει τιτλο και μεχρι να το διαβασω χαροπαλευω με τον μπροστινο..


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:23:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:

Στο usb box φαίνονται τα τραγούδια σε λίστα κανονικά όπως όταν βάζεις cd και όταν παίζει ένα τραγούδι φαίνεται το τίτλος? Ή μόνο "track Νο1" για παράδειγμα?


όχι.
Κατά την αναπαραγωγή δείχνει μόνο το αριθμό τραγουδιού και το σύνολο των τραγουδιών στο folder π.χ. Track 5/99 ...

Στο GT μπορείς στο φλασάκι να βάλεις όσα folder θέλεις και με ότι όνομα θέλεις. (δεν έχει το περιορισμό μέχρι 6 folder)

Πατώντας το κουμπί (1) βλέπεις τα όνοματα των folder οπότε με τα "βέλη πάνω-κάτω" και το 'αριστερά/δεξιά" επιλέγεις folder και τραγούδι...

Με το κουμπί (2) βλέπεις το όνομα του αρχείου ή το TAG ID3 του τραγουδιού που παίζει. Αυτό στιγμιαία, για περίπου 5΄΄ στην οθόνη γραφικών (μονόχρωμη! όχι έγχρωμη!).

Για το Rallye δεν ξέρω αν ισχύουν όλα αυτά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vini στις Τρι 07 Δεκ 2010, 22:29:58, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:26:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε cd με mp3 τα βλεπεις τα tracks?


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:31:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου βάζεις δύσκολα.
Δεν έχω δει ακόμα αν παίζει το CDPlayer.
Δεν έχω βάλει σιντάκι ακόμα μέσα...

Ευκαιρία να το δοκιμάσω και αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:35:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για όποιον ενδιαφέρεται:
USB BOX MANUAL English...

http://www.filefactory.com/file/b498f80/n/USB_BOX_MANUAL_ENG.pdf

Για το Rallye μάλλον θα πρέπει να δείτε την σελίδα 6. Navigate without display
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:36:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
ironman02 έγραψε:

Στο usb box φαίνονται τα τραγούδια σε λίστα κανονικά όπως όταν βάζεις cd και όταν παίζει ένα τραγούδι φαίνεται το τίτλος? Ή μόνο "track Νο1" για παράδειγμα?


όχι.
Κατά την αναπαραγωγή δείχνει μόνο το αριθμό τραγουδιού και το σύνολο των τραγουδιών στο folder π.χ. Track 5/99 ...

Στο GT μπορείς στο φλασάκι να βάλεις όσα folder θέλεις και με ότι όνομα θέλεις. (δεν έχει το περιορισμό μέχρι 6 folder)

Πατώντας το κουμπί (1) βλέπεις τα όνοματα των folder οπότε με τα "βέλη πάνω-κάτω" και το ok επιλέγεις folder και τραγούδι...

Με το κουμπί (2) βλέπεις το όνομα του αρχείου ή το TAG ID3 του τραγουδιού που παίζει. Αυτό στιγμιαία, για περίπου 5΄΄ στην οθόνη γραφικών (μονόχρωμη! όχι έγχρωμη!).

Για το Rallye δεν ξέρω αν ισχύουν όλα αυτά.


hm ok.. Δεν κατάλαβα μόνο αν πατώντας το list ή κάποιο άλλο κουμπί βγάζει σε λίστα τα τραγούδια στο xcarlink όπως και στο usb box ώστε να μπορείς να επιλέξεις ή φαίνονται και στους φακέλους σαν 1,2,3.
Αυτό δεν μου το απάντησε.. Όλο ερωτήσεις είμαι Very happy

Εγώ έχω αλλάξει την οθόνη μου με την καλύτερη που έχει και το GT οπότε φαντάζομαι θα βλέπω τα ίδια..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:38:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:

hm ok.. Δεν κατάλαβα μόνο αν πατώντας το list ή κάποιο άλλο κουμπί βγάζει σε λίστα τα τραγούδια στο xcarlink όπως και στο usb box ώστε να μπορείς να επιλέξεις ή φαίνονται και στους φακέλους σαν 1,2,3.
Αυτό δεν μου το απάντησε.. Όλο ερωτήσεις είμαι Very happy

Εγώ έχω αλλάξει την οθόνη μου με την καλύτερη που έχει και το GT οπότε φαντάζομαι θα βλέπω τα ίδια..


Αν έχεις την οθόνη του GT τότε απλά θα πρέπει να ενεργοποιήσεις το PTY/Document. Δες σελίδα 3 στο παραπάνω manual!... Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:43:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostasvti έγραψε:
...και μεχρι να το διαβασω χαροπαλευω με τον μπροστινο..


Τεράστια ταλαιπωρία πράγματι. Και ιδιαίτερα επικίνδυνο στη χρήση του, το USB BOX. Εγώ όσες φορές μπήκα στη διαδικασία να αλλάξω folder αναγκάστηκα να σταματήσω το αυτοκίνητο.

Ευελιξία και ευκολία = μηδέν
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:50:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
kostasvti έγραψε:
...και μεχρι να το διαβασω χαροπαλευω με τον μπροστινο..


Τεράστια ταλαιπωρία πράγματι. Και ιδιαίτερα επικίνδυνο στη χρήση του, το USB BOX. Εγώ όσες φορές μπήκα στη διαδικασία να αλλάξω folder αναγκάστηκα να σταματήσω το αυτοκίνητο.

Ευελιξία και ευκολία = μηδέν


ναι αλλα εγω δεν την παθαινω απο το usb box αλλα απο το μαμα ραδιο σιντι που οταν παιζω cd με mp3 δεν μου βγαζει τιτλους, μου βγαζει μονο αν πατησω το κουμπι list και καπακια το ok στο ραδιο. Και παλι εμφανιζεται για δευτερολεπτα ο τιτλος δεν μενει μονιμα ξαναγυρναει η οθονη στο default!! μεχρι να καταλαβω τι λεει η γραμμη που σερνεται ο μπροστινος εχει ηδη κοκκαλωσει............


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ironman02 (Giorgos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 1.6T Rallye (2009)

Ένταξη: 29 Δεκ 2008
Δημοσιεύσεις: 1284
Τόπος: Λονδίνο, Αγγλία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:52:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vini έγραψε:
ironman02 έγραψε:

hm ok.. Δεν κατάλαβα μόνο αν πατώντας το list ή κάποιο άλλο κουμπί βγάζει σε λίστα τα τραγούδια στο xcarlink όπως και στο usb box ώστε να μπορείς να επιλέξεις ή φαίνονται και στους φακέλους σαν 1,2,3.
Αυτό δεν μου το απάντησε.. Όλο ερωτήσεις είμαι Very happy

Εγώ έχω αλλάξει την οθόνη μου με την καλύτερη που έχει και το GT οπότε φαντάζομαι θα βλέπω τα ίδια..


Αν έχεις την οθόνη του GT τότε απλά θα πρέπει να ενεργοποιήσεις το PTY/Document. Δες σελίδα 3 στο παραπάνω manual!... Razz


Ωραίος ο οδηγός..Thanks! Για το xcarlink αναρωτιόμουν..Για το usb box τα δείχνει απ'ότι κατάλαβα. Ίσως και το xcarlink με το PTY να δουλεύει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:52:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν μου κάνει εντύπωση. Και το radiocd την ίδια λειτουργία έχει...


Μακάρι να μπορούσα να την βγάλω την πηγή και να βάλω κάτι άλλο... Sad Αλλά έτσι όπως τα έχει κάνει η Peugeot, μας έχει κάνει τη ζωή δύσκολη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:54:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ironman02 έγραψε:
Ωραίος ο οδηγός..Thanks! Για το xcarlink αναρωτιόμουν..Για το usb box τα δείχνει απ'ότι κατάλαβα. Ίσως και το xcarlink με το PTY να δουλεύει..


Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα. Θεωρώ ότι είναι συμβατά μεταξύ τους.

Πάντως το USB BOX μην το πάρεις. Είναι μούφα εντελώς. Πεταμένα χρήματα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostasvti (kost@s)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 25 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 316
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 07 Δεκ 2010, 22:55:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι αλλα μηπως με το ΤΑ/PTY δουλεψει και το cdmp3 με τιτλους απο οτι διαβασα στο guide..αυριο δοκιμη..


φωτογραφία (1)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Επόμενη
Σελίδα 14 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,178s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on