PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Αγορά φίλτρου αέρα K&N
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάρ 2003, 13:52:39    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Αγορά φίλτρου αέρα K&N Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ !! ΕΠΕΙΓΟΜΑΙ !!!
Καλημέρα πρώτα απ'όλα Smile
Μήπως μπορείτε να μου πείτε κάποια τηλέφωνα να κάνω μια έρευνα αγοράς για φίλτρο αέρος K&N?
Γιατί θέλω να πάω σήμερα το απόγευμα και να έπαιρνα κανα τηλέφωνο ...
δεν ξέρω που να βρω .... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάρ 2003, 14:48:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βάσω, η ΟΤΟΜΟΤΟ, έχει το συγκεκριμένο φίλτρο.

Τηλέφωνο δεν έχω, ίσως έχει ο Dimip.


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάρ 2003, 15:04:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Βάσω, η ΟΤΟΜΟΤΟ, έχει το συγκεκριμένο φίλτρο.

Τηλέφωνο δεν έχω, ίσως έχει ο Dimip.


http://www.otomoto.gr/



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
NICK (ΝΙΚΟΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


206 XT Premium 1.4 (2000)

Ένταξη: 05 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 232
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάρ 2003, 15:11:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το συγκεκριμένο φίλτρο το έβαλα στο δικό μου (1,4) πριν από 5 περίπου μήνες,στην τιμή των 45 ευρώ.Είναι αρκετά καλό, καθώς νιώθω να ελευθερώθηκε λίγο ο κινητήρας,ειδικά στα ψηλά,χωρίς να κάνει θόρυβο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάρ 2003, 15:14:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Βάσω, η ΟΤΟΜΟΤΟ, έχει το συγκεκριμένο φίλτρο.

Τηλέφωνο δεν έχω, ίσως έχει ο Dimip.


69Ε (για 1.6) στο ΟΤΟΜΟΤΟ.Πριν 2-3 μήνες που το έβαλα είχα πάρει το τελευταίο για 206...


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάρ 2003, 16:27:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λες να ηταν το τελευταιο και να μην φερει αλλα Question Question Question

Δεν νομιζω............... Exclamation Exclamation Exclamation


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2003, 15:00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν , πήρα τηλέφωνο στην Οτομοτο αλλά το φιλτρο το είχε πολυ ακριβό 80ευρώ Shocked
Τελικά το βρήκα και το πήρα χθές από υποκατάστημα της αντιπροσωπείας στην Κάρπου 42 Νέος Κόσμος στην τιμή των 50ευρώ. Τι λέτε καλή τιμή?
Το μαγαζί αυτό είχε από ελατήρια , αμορτισέρ μέχρι τάπες βενζίνης , δισκόφρενα , πατάκια .....
Arrow Αν ενδιαφέρεται κανείς για το τηλέφωνο ας μου το πει να το δώσω. Smile


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Lord Cypher 
Μέλος
Μέλος


206 QS

Ένταξη: 15 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 187
Τόπος: Το Στέκι του Πετράν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2003, 20:23:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vassop το φίλτρο που πήρες είναι χοάνη Question Ή σκούπα Question



Remember... No Obstacles... Only Challenges...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Μάρ 2003, 20:37:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Λοιπόν , πήρα τηλέφωνο στην Οτομοτο αλλά το φιλτρο το είχε πολυ ακριβό 80ευρώ Shocked
Τελικά το βρήκα και το πήρα χθές από υποκατάστημα της αντιπροσωπείας στην Κάρπου 42 Νέος Κόσμος στην τιμή των 50ευρώ. Τι λέτε καλή τιμή?
Το μαγαζί αυτό είχε από ελατήρια , αμορτισέρ μέχρι τάπες βενζίνης , δισκόφρενα , πατάκια .....
Arrow Αν ενδιαφέρεται κανείς για το τηλέφωνο ας μου το πει να το δώσω. Smile


50Ε ειναι η τιμη που το ειχα παρει κιεγ απο την ΟΤΟΜΟΤΟ πριν κανα χρονο αλλα βλεπω πως οι τιμες εχουν αυξηθει στο εν΄λογω καταστημα.
η τιμη 80Ε ειναι τραγικα φουσκωμενη για ενα φιλτρο.
καλα το πηρες 50Ε.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2003, 10:15:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
Vassop το φίλτρο που πήρες είναι χοάνη Ή σκούπα


Απλό φίλτρο .

Παρεπιπτόντως όσον αφορά τη μείωση της τελικής ταχύτητας που έχει αναφερθεί σε αντίστοιχο topic , ρώτησα εκεί το μάστορα και μου είπε πως
η χοάνη το προκαλεί αυτό και όχι το φίλτρο. Wink


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάρ 2003, 03:02:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Παρεπιπτόντως όσον αφορά τη μείωση της τελικής ταχύτητας που έχει αναφερθεί σε αντίστοιχο topic , ρώτησα εκεί το μάστορα και μου είπε πως
η χοάνη το προκαλεί αυτό και όχι το φίλτρο. Wink


Αυτό ακριβώς λέγαμε κι εμείς σ' εκείνο το τόπικ. Ότι από φιλτροχοάνη ή και σκούπα μπορεί να αντιμετωπίσεις μείωση τελικής ταχύτητας ή και γενικότερη μείωση των επιδόσεων. Στην περίπτωση αυτή υπάρχουν λύσεις όπως: εγκέφαλος-πρόγραμμα, 5ο μπεκ, αύξηση πίεσης καυσίμου κλπ. Θέλει ψάξιμο και δεν είναι ποτέ απλά τα πράγματα.


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
danielos (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


106 Rallye

Ένταξη: 02 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 400

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Μάρ 2003, 08:26:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Miltellas έγραψε:
vassop26 έγραψε:
Παρεπιπτόντως όσον αφορά τη μείωση της τελικής ταχύτητας που έχει αναφερθεί σε αντίστοιχο topic , ρώτησα εκεί το μάστορα και μου είπε πως
η χοάνη το προκαλεί αυτό και όχι το φίλτρο. Wink


Αυτό ακριβώς λέγαμε κι εμείς σ' εκείνο το τόπικ. Ότι από φιλτροχοάνη ή και σκούπα μπορεί να αντιμετωπίσεις μείωση τελικής ταχύτητας ή και γενικότερη μείωση των επιδόσεων. Στην περίπτωση αυτή υπάρχουν λύσεις όπως: εγκέφαλος-πρόγραμμα, 5ο μπεκ, αύξηση πίεσης καυσίμου κλπ. Θέλει ψάξιμο και δεν είναι ποτέ απλά τα πράγματα.

λες ρε μιλτο να μπορουσα να οδηγησω και εγω πεμπτο μπεκ στο ραλλυ??
λες να βγαλει διαφορα μεγαλη??


ο ραλλος αγριεμενος οσο ποτε!!!!!!!!!!
142 αλογα στον τροχο ειναι............
.....ΠΡΟΚΛΗΣΗ.....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Μάρ 2003, 07:05:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

danielos έγραψε:
λες ρε μιλτο να μπορουσα να οδηγησω και εγω πεμπτο μπεκ στο ραλλυ??
λες να βγαλει διαφορα μεγαλη??


Moυ το είπε ένας γνωστός κάτοχος Rallye. Ρυθμιστή πίεσης καυσίμου, σκούπα, πρόγραμμα, 5ο μπεκ, τελικό. Ισχυρίζεται ότι κάνει μεγάλη διαφορά. Προσωπικά δυσκολεύομαι να πιστέψω τί από τα παραπάνω βελτίωσε τί. Και για να μην ξεφύγουμε από το θέμα ανοίγω νέο θέμα στο Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων, περί της πλειοψηφίας των ανθρώπων γύρω μας που τα "ξέρουν όλα".


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2003, 10:23:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χτες αποφασισα να αλλαξω κι εγω το φιλτρο μου με ενα Κ&Ν. Επειδη ουτε θορυβο ηθελα ουτε πολλα χρηματα να ξοδεψω κατεφυγα στην λυση φιλτρο στο μαμα φιλτροκουτι. 50ευρω μου κοστισε και η διαφορα πλεον ειναι εμφανεστατη. Η μηχανη αναπνει πολλυ καλυτερα σε σχεση με πριν. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2003, 11:20:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
Χτες αποφασισα να αλλαξω κι εγω το φιλτρο μου με ενα Κ&Ν. Επειδη ουτε θορυβο ηθελα ουτε πολλα χρηματα να ξοδεψω κατεφυγα στην λυση φιλτρο στο μαμα φιλτροκουτι. 50ευρω μου κοστισε και η διαφορα πλεον ειναι εμφανεστατη. Η μηχανη αναπνει πολλυ καλυτερα σε σχεση με πριν. Wink


που τη βλεπετε την εμφανεστατη διαφορα ρε παιδια, δεν καταλαβαινω...
μαλλον εγω τυφλος θα ειμαι και δεν τη βλεπω. Crying or Very sad Confused Confused


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2003, 19:43:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vassop26 έγραψε:
Τελικά το βρήκα και το πήρα χθές από υποκατάστημα της αντιπροσωπείας στην Κάρπου 42 Νέος Κόσμος στην τιμή των 50ευρώ. Τι λέτε καλή τιμή? Arrow Αν ενδιαφέρεται κανείς για το τηλέφωνο ας μου το πει να το δώσω. Smile


Απο Θεσσαλονικη υπαρχει καμια τετοια τιμη ή θα το χρυσοπληρωσουμε!Χθες πηγα να το παραγκειλω απο Εδεσσα γυρο στα 70ευρο αλλα κατι με σταματησε Shocked !Μπορω να το βρω στην Θεσσαλονικη με 50ευρο??
Και μια ακομα ερωτηση:Αυτα τα φορας στο αμαξι εφ'ορου ζωης??Τα πλενεις μετα??Τι παιζει??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2003, 20:34:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Skull έγραψε:
vassop26 έγραψε:
Τελικά το βρήκα και το πήρα χθές από υποκατάστημα της αντιπροσωπείας στην Κάρπου 42 Νέος Κόσμος στην τιμή των 50ευρώ. Τι λέτε καλή τιμή? Arrow Αν ενδιαφέρεται κανείς για το τηλέφωνο ας μου το πει να το δώσω. Smile


Απο Θεσσαλονικη υπαρχει καμια τετοια τιμη ή θα το χρυσοπληρωσουμε!Χθες πηγα να το παραγκειλω απο Εδεσσα γυρο στα 70ευρο αλλα κατι με σταματησε Shocked !Μπορω να το βρω στην Θεσσαλονικη με 50ευρο??
Και μια ακομα ερωτηση:Αυτα τα φορας στο αμαξι εφ'ορου ζωης??Τα πλενεις μετα??Τι παιζει??


Το φοράς ουσιαστικά για μια ζωή (αν και νομίζω ότι υπάρχει ένας χιλιομετρικός περιορισμός, αλλά δεν είμαι σίγουρος).

Για τον καθαρισμό του υπάρχει ένα ειδικό σπρέυ της ίδιας της K&N.

Α, μιας και το ανέφερες. Στο forum της Motul ρωτάει ένας τύπος αν μπορεί να χρησιμοποιήσει κάποιο σπρέυ της motul για τον καθαρισμό του εν λόγω φίλτρου. Η Motul του απάντησε να προτιμήσει της Κ&Ν. Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alex 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XT (1999)

Ένταξη: 24 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1037
Τόπος: Αθήνα - Μαρούσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2003, 21:55:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε Dimip το ιδιο ειναι το 2000 με το 1360? Μιλαμε για 47% μεγαλυτερες απαιτησεις αερα.. Λογικο ειναι να δει μεγαλυτερη διαφορα απο μας..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάρ 2003, 11:23:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Alex έγραψε:
Ρε Dimip το ιδιο ειναι το 2000 με το 1360? Μιλαμε για 47% μεγαλυτερες απαιτησεις αερα.. Λογικο ειναι να δει μεγαλυτερη διαφορα απο μας..


Ακριβως. Στο 2λιτρο η διαφορα μετα απο μια τετοια αλλαγη ειναι πολλυ ποιο φανερη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 31 Μάρ 2003, 12:12:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παράθεση:
που τη βλεπετε την εμφανεστατη διαφορα ρε παιδια, δεν καταλαβαινω...
μαλλον εγω τυφλος θα ειμαι και δεν τη βλεπω.


Εγώ πάντως είδα διαφορά , το αμάξι έχει γίνει πιο ζωηρό , δεν μπουκώνει εύκολα , σχεδόν καθόλου και έχει ανοίξει η μηχανή. Στις ανηφόρες έχει μεγαλύτερη αντοχή .. ...

Παράθεση:
Απο Θεσσαλονικη υπαρχει καμια τετοια τιμη ή θα το χρυσοπληρωσουμε!Χθες πηγα να το παραγκειλω απο Εδεσσα γυρο στα 70ευρο αλλα κατι με σταματησε !Μπορω να το βρω στην Θεσσαλονικη με 50ευρο??
Και μια ακομα ερωτηση:Αυτα τα φορας στο αμαξι εφ'ορου ζωης??Τα πλενεις μετα??Τι παιζει??


Δεν ξέρω για Θεσσαλονίκη. Μπές στο site της ελληνικής αντιπρωσοπείας και έχει τα επιλεγμένα κέντρα διανομής . Μπορεί να βρεις . http://www.koutsorrizos.gr
Αυτός που μου το πούλησε είπε πως καθαρίζεται πολύ εύκολα , απλά υπάρχει ένα σπρέυ το οποίο είναι κάτι σαν κόλλα που όταν πέφτουν σωματίδια επάνω κολλάνε. Αυτό όμως έχει 30 ευρώ.
Α , και το φίλτρο το χρησιμοποιείς μια ζωή .
Smile


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1803s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on