PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106/206 - Bάσεις Μηχανής
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Φεβ 2018, 11:18:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...άριστα!
πρέπει ν αγοράσω ακι γω ενα ζευγάρι τέτοιες μου φαίνεται... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Φεβ 2018, 13:53:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ τις "προτίμησα" σε σχέση με νέες μαμά απλά επειδή τις είχα και έδειχναν μεν πιο σφιχτές αλλά όχι 500% και βάλε, σαν την κόντρα. Ο χρόνος θα δείξει, ακόμα δεν έχουν επάνω τους ούτε 200 χλμ


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Φεβ 2018, 14:38:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έτσι είναι αν την ανοίξεις η κουκουνάρα:
(δεν είναι και καμιά τρομερή επιστήμη ο σχεδιασμός της)




Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 08 Φεβ 2018, 21:02:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2018, 11:36:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
Όταν πας να κάνεις μανούβρα (π.χ. ξεπαρκάρισμα) με χαμηλές στροφές και σου κάνει ένα συνεχόμενο τράνταγμα (κάτι σαν "ντουκντουκνττουκντουκντουκ....") που σου δίνει την αίσθηση ότι ο κινητήρας παίζει επάνω στο σασί, πόσο σίγουρο είναι ότι θες βάσεις αν δεν το έκανε απ' την αρχή το αμάξι?
Rolling eyes


Άσχετο - η Porsche έχει βρει ωραίο τρόπο (οκ, κοστίζει πολύ παραπάνω) για να ικανοποιεί και ανάγκες άνεσης (να μη φτάνουν σ'εσένα οι κραδασμοί όταν θες να πας χαλαρά) και ανάγκες "ξύλου" (όταν θες να πας τάπα και να μην παίζει καθόλου ο κινητήρας επάνω στις βάσεις του, και δε σε νοιάζε ιγια κραδασμούς)...
http://porsche911-hq.com/wp-content/uploads/2010/03/Porsche-Active-Drivetrain-Mounts-640x391.jpg
Αυτο μου κανει εμενα δυο μερες τωρα.Βρηκες ακρη τοτε για το τι ηταν;Κουκουναρα;


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2018, 12:38:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σ' εμένα ήταν αριστερό ψαλίδι ο κύριος υπεύθυνος. Οι βάσεις είχαν κάτι ρωγμούλες στο λάστιχό τους αλλά τίποτα τρομερό. Δοκιμάσαμε ένα από κάποιο άλλο 206 που είχε χύμα ο Τηλέμαχος, σταμάτησε το τράνταγμα, και παράγγειλα 2 Gr.N από Ντίνο και τα άλλαξα και τα δύο.


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2018, 13:04:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
Σ' εμένα ήταν αριστερό ψαλίδι ο κύριος υπεύθυνος. Οι βάσεις είχαν κάτι ρωγμούλες στο λάστιχό τους αλλά τίποτα τρομερό. Δοκιμάσαμε ένα από κάποιο άλλο 206 που είχε χύμα ο Τηλέμαχος, σταμάτησε το τράνταγμα, και παράγγειλα 2 Gr.N από Ντίνο και τα άλλαξα και τα δύο.
Αυτο υποψιαζομουν και εγω,γιατι εκαν μια ψιλοβαβουρα το ψαλιδι οποτε μαλλον πνεει τα λοισθια.Η βαση μου και μενα ψιλορωγμουλες εχει,θα βαλω και δυο ροδελες στα στοπ και οκ.Τωρα θελω ψαλιδι.Ευχαριστω για την απαντηση!


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2018, 18:19:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
παράγγειλα 2 Gr.N από Ντίνο και τα άλλαξα και τα δύο.


Πόσο στ άφησε ο Ντίνος το σετ, αν επιτρέπεται? Σε λίγο καιρό έχω σκοπό να αλλάξω κι εγώ (sorry για το offtopic)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Φεβ 2018, 20:43:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christos_99 έγραψε:
nido έγραψε:
παράγγειλα 2 Gr.N από Ντίνο και τα άλλαξα και τα δύο.


Πόσο στ άφησε ο Ντίνος το σετ, αν επιτρέπεται? Σε λίγο καιρό έχω σκοπό να αλλάξω κι εγώ (sorry για το offtopic)

330 (το 2013)
EDIT: Στις σημειώσεις μου έχω περάσει ότι είχαν 180 το ένα, το 330 είναι το κόστος που βρήκα στο XLS με τα έξοδα μου αλλά ειλικρινά δε θυμάμαι τι είχε παιχτεί... Embarassed

Εδώ είναι αυτό που την είχε "ακούσει" μαζί με το αντίστοιχο PS



Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2018, 18:16:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
Έτσι είναι αν την ανοίξεις η κουκουνάρα:
(δεν είναι και καμιά τρομερή επιστήμη ο σχεδιασμός της)

https://s10.postimg.org/rlj450rh5/SPLIT_sml.jpg


Παρεμπιπτόντως, η κάτω επιφάνεια της βάσης της πλευράς του εγκεφάλου που πατάει επάνω στη λαμαρίνα είναι μόλις Φ50mm (και κάτι λιγότερο). Στο δικό μου, με το σκίσιμο που έχει φάει τόσα χρόνια, φαίνεται να έχει αρχίσει να κάνει την εμφάνισή της μια ρωγμή στη λαμαρίνα, που ξεκινάει από τη μια ηλεκτροπόντα που φαίνεται, και αν επιβεβαιωθεί θα πρέπει να πάω για ράψιμο στο σημείο αυτό (και ίσως ενίσχυση της λαμαρίνας για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο όταν το "κανιβαλίζω")...

Αν έχει συναντήσει κανείς παρόμοιο "θέμα" στο 206 (που φαντάζομαι πως ότι λαμαρίνα έχει το 1.1 εκεί, έχει και το RC) ας πει μια γνώμη.




Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TopGear (Χρήστος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 8V (2000) no more

Ένταξη: 03 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 993
Τόπος: Pole Position

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2018, 18:43:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
Σ' εμένα ήταν αριστερό ψαλίδι ο κύριος υπεύθυνος. Οι βάσεις είχαν κάτι ρωγμούλες στο λάστιχό τους αλλά τίποτα τρομερό. Δοκιμάσαμε ένα από κάποιο άλλο 206 που είχε χύμα ο Τηλέμαχος, σταμάτησε το τράνταγμα, και παράγγειλα 2 Gr.N από Ντίνο και τα άλλαξα και τα δύο.


Επιβεβαιώνω. Ακούγεται σε 20-30 χλμ, μετά σαν να εξαφανίζεται. Το είχα πάθει το 2013, ψαλίδι ήταν (αριστερό κιόλας).


My main problem with the Porsche 992 Turbo S is that I cannot afford it.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2018, 21:02:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
nido έγραψε:
Έτσι είναι αν την ανοίξεις η κουκουνάρα:
(δεν είναι και καμιά τρομερή επιστήμη ο σχεδιασμός της)

https://s10.postimg.org/rlj450rh5/SPLIT_sml.jpg


Παρεμπιπτόντως, η κάτω επιφάνεια της βάσης της πλευράς του εγκεφάλου που πατάει επάνω στη λαμαρίνα είναι μόλις Φ50mm (και κάτι λιγότερο). Στο δικό μου, με το σκίσιμο που έχει φάει τόσα χρόνια, φαίνεται να έχει αρχίσει να κάνει την εμφάνισή της μια ρωγμή στη λαμαρίνα, που ξεκινάει από τη μια ηλεκτροπόντα που φαίνεται, και αν επιβεβαιωθεί θα πρέπει να πάω για ράψιμο στο σημείο αυτό (και ίσως ενίσχυση της λαμαρίνας για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο όταν το "κανιβαλίζω")...

Αν έχει συναντήσει κανείς παρόμοιο "θέμα" στο 206 (που φαντάζομαι πως ότι λαμαρίνα έχει το 1.1 εκεί, έχει και το RC) ας πει μια γνώμη.


Καλησπέρα Νίκο
Δεν νομίζω να είναι η δικιά σου βάση αυτή.
Αν είναι μην το αφήσεις να γίνει μεγάλο κόψιμο γιατί μετά δεν θα μαζεύετε εύκολα και με επιτυχία.
Να κοιτάξω γιατί είχα ένα τρομπέτο για φανοποιία και το έκοψα κάπου εκεί στη βάση.
Δυστυχώς το μπροστινό ράμφος είναι ίδιο για όλα τα 206


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Φεβ 2018, 22:03:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, από το δικό μου είναι η φωτό Τηλέμαχε.

Μπορώ να το ποντάρω και να το τροχίσω εκεί που υπάρχει η υποψία ρωγμής, και μπορώ να φτιάξω το κάτω μέρος της βάσης πιο φαρδύ, να πατάει σε μεγαλύτερη επιφάνεια κι όχι μόνο 5 πόντους, και 2-3mm πιο κοντό αν είναι να ράψω λαμαρίνα ενίσχυσης πάνω από τη μαμά λαμαρίνα.

Αν βρεις κάτι ενδιαφέρον σ' αυτό που έκοψες πες! Wink


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Φεβ 2018, 21:23:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να το κοιτάξω και θα σου απαντήσω.


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Μάρ 2018, 19:58:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα Νίκο.
Δυστυχώς το σασί είναι καμένο πάνω στη βάση.


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάρ 2018, 03:19:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΟΚ Τηλέμαχε, ευχαριστώ που το κοίταξες.

Καμιά ιδέα πώς είναι τα αγωνιστικά ή τα τουρμπισμένα (σαν της DP Engineering) σ' εκείνο το σημείο? Η μαμίσια λαμαρίνα είναι μόλις 2mm...

Αυτό που λέω να κάνω σε πρώτη φάση, επειδή προτού ασχοληθώ με "ράψιμο" θέλω να βεβαιωθώ αν όντως παίζει κάτι και δεν είναι δύσκολο, είναι να φτιάξω ένα μοχλό 40-50 εκ. με "πάτημα" λίγο μικρότερο από της βάσης της πλευράς του εγκεφάλου, να τον βιδώσω αντί για τη βάση, να δω αν κουνώντας τον φαίνεται σκίσιμο. Αν ναι, πιστεύω το καλύτερο θα είναι όχι απλά να το ράψω εκεί και να το τροχίσω αλλά να ενισχύσω και τη λαμαρίνα (και να κοντύνω λίγο το κάτω μισό της Vibra, να έρχεται στο ίδιο ύψος το επάνω).


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Δεκ 2018, 12:33:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω που θελω να αλλαξω κουκουναρα,να τακαρω το μοτερ απο το καρτερ με ενα χοντρο ξυλο κ γρυλλακι η θα το παρω μασχαλη?Eπισης αφου ξεβιδωσω το πανω παξιμαδι η βαση ξεβιδωνει ολη μαζι απο το κατω παξιμαδι(για αυτο εχει κ κατι εγκοπες για ειδικο κλειδι)η ξεβιδωνεις κ το κατω΄?Σε ενα βιντεο το κατω παξιμαδι ειναι τετραγωνο,κ ειναι σε φωλια μεσα.Ευχαριστω εκ προοιμιου.


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Δεκ 2018, 14:50:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι, γι αυτο είναι οι εγκοπές απλά σε πολλές περιπτώσεις οι φωλιές για το κάτω παξιμάδι διαλάνε και πρέπει να του βάλεις χέρι. Μόνος σου σκοπεύεις να το κάνεις?


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nickterc (Nikos)
Μέλος
Μέλος


206 RC

Ένταξη: 24 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 137

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Δεκ 2018, 17:40:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nido έγραψε:
Ναι, γι αυτο είναι οι εγκοπές απλά σε πολλές περιπτώσεις οι φωλιές για το κάτω παξιμάδι διαλάνε και πρέπει να του βάλεις χέρι. Μόνος σου σκοπεύεις να το κάνεις?
ετσι ελεγα... Laughing


One mans fun is anothers hell...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Δεκ 2018, 22:08:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε, αν έχεις τα εργαλεία και δε βαριέσαι.... Laughing
Δες σε τι κατάσταση είναι εκεί που πατάει, μην έχεις κι εσύ "θέμα" αν το σκίζεις συχνά.


Curse Of The Traveller
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Επόμενη
Σελίδα 50 από 52

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3255s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on