PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106/206 - Bάσεις Μηχανής
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 50, 51, 52  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάϊ 2003, 13:02:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

106S16 έγραψε:
Συγνώμη που επεμβαίνω παιδιά,αλλά υπάρχει και μια ενδιάμμεση λύση που την έχω εφαρμώσει εδώ και δύο χρόνια και λειτουργεί αρκετά καλά, είναι η ''μετατροπή'' της μανίσιας βάσης με μηδαμινό κόστος και με την δυνατότητα επαναφοράς της στην αρχική κατάστασή της αν κάτι δεν σας αρέσει.
Αφού αφαιρέσετε την βάση (ο πύρος και οι δυό βίδες του κιβωτίου στο 106) κόβετε από παλιά κολάρα σιλικόνης ή από άλλα τα οποία όμως απαραίτητα πρέπει να είναι με λινά και πάχους περίπου3-4 χιλιοστών δύο λωρίδες δύο εκατοστά πιό φαρδιές από την ''κουκουνάρα''και μήκος λίγο μικρότερο από τις δύο ''εσωτερικές σχισμές'' της και με την βοήθεια γράσσου και κατσαβιδιού τις περνάτε στίς δύο ''εσωτερικές σχισμές'' της ''κουκουνάρας'',πρέπει όμως να εφαρμώσουν πολύ σφικτά,στις δύο άκρες της κάθε λωρίδας κάνετε δύο μικρές ''τρύπες'' και περνάτε ένα τάιράπ για να τις ''ασφαλίσετε''τις δύο λωρίδες στην βάση, με αυτόν τον τρόπο μειώνετε δραματικά την ενδοτικότητα της ''κουκουνάρας'', βέβαια και υπάρχουν κραδασμοί στο ρελαντί αλλά το κέρδος σε αίσθηση και ταχύτητα στις αλλαγές των σχέσεων και κυρίως η ''σταθεροποίηση'' του κινητήρα (για όσους, όπως και εγώ,έχουν βάλει πιό άγριους εκκεντροφόρους)νομίζω ότι αξίζει,αν πάλι το βρείτε πολύ ''βάρβαρο'' δεν έχετε, χωρίς να βγάλετε την βάση, παρά να κόψετε τα τάιράπ και με μιά πένσα να τραβήξετε από την ''κουκουνάρα'' τις λωρίδς και να επαναφέρετε την βάση στην αρχική της κατάσταση.


Σε αυτό τον τομέα δεν πρόκειται να μας φτάσουν ποτέ οι ξένοι! Στον τομέα της πατέντας!!!!

Δεν είναι άσχημη η λύση που δίνεις αν και αρκετά "πατέντα"...

Προσωπικά πάντως σκέφτομαι αυτό που προτείνουν οι Αγγλοι. Εχουν στην Peugeot Sport Αγγλίας 3 (...ή μήπως 4? ) διαφορετικές βάσεις με διαβαθμίσεις στην σκληρότητα... Επειδή οι βάσεις που φοράμε είναι ολόϊδιες το σκέφτομαι αρκετά αν και οι τιμές είναι ολίγων τσιμπιμένες.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Μάϊ 2003, 19:46:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και δεν παω να παρω απο την PEUGEOTSPORT την κοντρα Question Σιγα τα λεφτα που εχει Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούλ 2003, 07:06:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η pugsang road entertaiment services ανακοινωνει τη νεα της παραγωγή:

Η επιστροφή του σιδεροφάγου

Ενας οδηγος/ντοκυμαντερ για το πως μεσα σε 34.000χλμ να βγάλετε άχρηστες τις βασεις μηχανής σας.Ειναι η μοναδική ταινια στο είδος της με σκηνες καταστροφής που παργματικά καθηλώνουν τον θεατή.

Μετα την πλακα (γιατι το θεμα μονο ετσι μπορω να το αντιμετωπίσω) εξηγούμαι:

Επίσκεψη το Σαββατο το πρωι στην Peugeot για ενα προβληματακι με μπουκωματα που εκανε.Αφου εγινε η διαγνωση οτι προκειται για αισθητηρα ταχύτητας ανοίγουμε το καπω για ελεγχο και τι να δουμε.Το μοτερ προσπαθουσε να βγει μονο του εξω.Ετρεμε ολοκληρο και εκανε κατι περιεργους ανατριχιαστικους ηχους/τριξίματα.

Διαγνωση:Οι δυο πανω βασεις μηχανής κομμένες.Μονο η powerflex κατω σώθηκε.Κουραστηκα πια με αυτες τι βασεις μηχανής.Αυτη είναι η τριτη κουκουνάρα (η βαση κατω απο τον εγκέφαλο) που κοβω.Ελεος πια.Στην peugeot βεβαια μου ειπαν οτι δεν φταει το αυτοκίνητο αλλα μαλλον δεν κανω εγω για το συγκεκριμενο αυτοκίνητο και να το αλλαξω να παρω κατι πιο ήπιο/ηρεμο.

Τελος παντων παραγγελθηκαν σημερα οι 2 πανω βασεις του mini Gr.A και βλέπουμε.

Stay tuned for the sequel.......................


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούλ 2003, 08:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακη τι εγινε ρε φιλε?Οταν τα ελεγα εγω για της PEUGEOTSPORT λεγατε οτι κοπανανε και δεν μπορεις να κατσεις μεσα.Ολα συνηθεια ειναι.Εχει λιγο τρεμουλο στο ρελαντι απλα.Το θεμα ειναι πως οταν βαζεις καλα κοματια επανω μετα και αντεχουν και ειναι για ξεσκισμα.Και ο glf τα ιδια ελεγε και μολις τις συνηθησε δεν του φαινονται.Αντε μεγιες Thumb right Απο τον Ντινο τις πηρες Question Εδωσε και σε ενα SAXO στην Πατρα φιλο του BTS εχει κανα μηνακι τωρα Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Ιούλ 2003, 15:44:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάκη, αν σου είναι εύκολο, θέλω στοιχεία για τις βάσεις που παρήγγειλες.

Κωδικούς
Τιμές

Και περιμένω και εντυπώσεις από τη χρήση τους.
Γιατί δεν άλλαξες και τη βάση κιβωτίου με Peugeot Sport ;
Δεν υπάρχει περίπτωση να ξεκολλήσεις-κόψεις τις βάσεις από το σασί;

Για πες σιδεροφαγε-λαστιχοφαγε!!! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούλ 2003, 10:22:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα δοκιμαστεί πατεντιάρικη λύση

1.Νορμαλ βαση εγκεφάλου(κουκουνάρα) κωδ.184460 Τιμή 47 Ευρά
2.Λαμακι απόσβεσης διαμήκων ταλαντώσεων μπρατσου κουκουναρας Peugeot sport κωδ.617000-14 Τιμή 13 Ευρά
3.Βαση σασμάν Peugeot sport κωδ.317000-02 Τιμή 31 Ευρά
4.Κοντρα μηχανής Powerflex κωδ.PFF50-106 Τιμή 60 Ευρά

Ο λογος που γινονται τα ανωτέρω είναι για να αποφύγουμε τον πολύ θορυβο και τους κραδασμούς.Τα γεγονοτα είναι 2:

1.Για να γίνει σωστή δουλεια πρεπει να μπει η κοντρα μηχανής με κωδ.87018-59 που είναι ολο αλουμίνιο με ενα πολύ μικρο ουσιαστικά ανύπαρκτο slinet block στο κεντρο.Με δεδομενο οτι η βαση ειναι ουσιαστικά κατα 99% αλουμινιο μιλαμε πλεον για πολλούς κραδασμούς
2.Η κουκουνάρα εχει προβλημα στον τροπο στήριξης απο το εργοστάσιο.Ενω στα 106 1.3 η μηχανή παταγε επανω στην κουκουναρα στα επόμενα 106 κρέμεται απο την κουκουναρα.Με δεδομενο και το αυξημενο βαρος της μηχανής των 106 16V το κοψιμο είναι σίγουρο.Η βαση εγκεφαλου της PS ειναι ολοκληρη απο σκληρο λάστιχο σε αντιθεση με την μαμισια που εχει μεσα υγρο για την αποσβεση των κραδασμων.

Αν δεν δουλέψει ετσι θα αγοραστεί μετα η βαση εγκεφάλου της Peugeot sport κωδ717000-02 με τιμή γύρω στα 75 Ευρά κομπλε


Και εις αλλα με υγεία.Λεφτα να εχουμε να φτιαχνουμε το αμαξι.......


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούλ 2003, 12:41:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακη ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις. Wink
Αλλα να επιπειμω λιγο σε μια μου ερωτηση; Razz

Δεν υπάρχει περίπτωση να ξεκολλήσεις-κόψεις τις βάσεις από το σασί; Sad Sad
Εκτος αν εχεις σκοπο να τις ραψεις οποτε παω πασο. Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούλ 2003, 13:07:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αγαπητε φιλε Δημήτρη,

Καλα κανεις και επιμένεις γιατι δεν το ειχα προσεξει στο πρωτο σου post.


Λοιπον η απαντηση ειναι μια:

Μπορει και ναι μπορει και οχι Laughing (Πως τα λεω ο πο**της σαν την Πυθια ενα πραγμα φτου μου)

Νομιζω και ελπίζω οτι δεν θα κοψει τιποτα απο το σασι γιατι εκτος απο την κοντρα του κιβωτιου οι υπόλοιπες ειναι λαστιχενιες.Απο σκληρο βεβαια λαστιχο αλλα.... λάστιχο.Η κατω ειναι αρκετα επικίνδυνη για κοψιμο γι αυτο και δεν την προτίμησα.Οι υπόλοιπες εκτος απο τους κραδασμους που φερνουν και τον θορυβο δεν νομίζω οτι κινδυνεύει τιποτα.Το πολυ πολυ να κρεμασει καμμια πορτα κανενα ταμπλω ψιλοπραγματα δηλαδή. Laughing


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούλ 2003, 15:52:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:

Και εις αλλα με υγεία.Λεφτα να εχουμε να φτιαχνουμε το αμαξι.......


Χεχεχε...Απο οτι βλεπω μαζευεις χρηματα για τον Pugsang Jr ωστε να του αφησεις μεγααααλη προικα! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούλ 2003, 19:06:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για το κόψιμο σασι που λέτε εγώ θα σας καθυσυχάσω λίγο ξανα με την.. εμπειρία.

Στην έξοδο που είχα στο σπριντ, σε όσα βρήκαν κάτω, είχε στραβώσει και το λαμάκι που λέει ο Μάκης, που στηρίζει την βάση του σαζμαν. Με το που αλλάχθηκε το λαμάκι όλα ήταν μια χαρά. Η βάση της PSport δεν κατάλαβε τίποτα και το σασι ανέπαφο και χωρίς στράβωμα. Το λαμάκι ήταν η.. προστασία δηλαδή!

Πάντως μετά το χτύπημα καταλάβαμε πως κάτι "πήρε" στις βάσεις γιατί πήγαμε να βγάλουμε τον εγκέφαλο για να τον δώσω σε άλλο αμάξι και... δεν εβγάινε εύκολα !! χεχε από τη μετακίνηση του κινητήρα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
S16 (Δημήτρης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 106 Rallye 1.6 16v

Ένταξη: 30 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Αθήνα (θέλω να φύγω...)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιούλ 2003, 21:35:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pugsang έγραψε:
Λοιπον η απαντηση ειναι μια:

Μπορει και ναι μπορει και οχι Laughing (Πως τα λεω ο πο**της σαν την Πυθια ενα πραγμα φτου μου) Laughing


Μακη και παλι σ' ευχαριστω. Smile
Πιο αμεση και ειλικρινεις απαντηση δε θα μπορουσα να παρω.
Βασικα σκεφτομαι για βασεις αλλα δε θελω να καταστρεψω το σασι απο το (συλεκτικο πλεον Laughing Laughing Laughing ) rallo μου.
Οποτε παω μονο για βαση σασμαν-κιβωτιου powerflex και βλεπουμε στη συνεχεια.
Για να ειμαι ειλικρινεις παντως πολυ θα γουσταρα βασεις μοτερ απο Peugeot Sport μιας και δε με νοιαζουν οι κραδασμοι. Razz Razz
Αλλα απο τη μια ο φοβος για τις βασεις στο σασσι, απο την αλλη οι τιμες των βασεων μου κοβουν τα φτερα. Sad Sad Sad


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 02:16:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα πόσο έχουν οι βάσεις της PSport ?????


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 06:55:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φιλε Δημήτρη,

Εχει δικιο ο Νικος για τις τιμές.Και οι τρεις βασεις της PS δεν κοστιζουν πανω απο 140 Ευρά.Απο την στιγμή μαλιστα που η μαμα κουκουναρα μονο εχει 50 Ευρώ νομιζω οτι ειναι μια value for money αγορά.

Παντως για τις βασεις της PS δεν ειναι μονο οι κραδασμοί αλλα ο πολυς θορυβος μεχρι τις 5-5500 rpm σε στροφες δηλαδή που το χρησιμοποιεις καθημερινά


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 06:58:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pughell έγραψε:

Χεχεχε...Απο οτι βλεπω μαζευεις χρηματα για τον Pugsang Jr ωστε να του αφησεις μεγααααλη προικα! Laughing Laughing Laughing


Ναι Στελιο θα του δωσω το Rallye με την προικα του (ημισλικ,μπλοκε κλπ ready to race Laughing )


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 09:05:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπλοκεεεεεεε Question Τι μπλοκε Question Εχει γουστο να με ξεχασες Question


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 09:35:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι βεβαια φιλε.Τα επομενα χρήματα πανε για μπλοκε.Μεινε συντονισμενος.Δυστυχως κατι ηλιθιες βλαβες δεν μου αφηνουν χρήματα για τετοια πραγματα αλλα συντομα........

Ερχεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 15:32:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

..και μένα μου ξύνεται για Quaife Smile


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 15:38:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσυ κανε μπανιο για να μην ξυνεσαι Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Ιούλ 2003, 17:46:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τώρα τα λες χαριτωμένα, αλλά όταν θα με παρακαλάς να σου φέρω και σένα θα σε αφήσω να κλαίς με μαύρο δάκρυ!!! χεχεχε

πωπωπω το φαντάζομαι παρέα με το 13/59.... και μετά ας έρθει και το Evo κατηφόρα Καστανιά!!!!! χεχεχεχεχε Twisted evil Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιούλ 2003, 08:09:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και τωρα ας ερθει Νικο.Ο Γιωργος δεεεενννννννν ειναι για πολλα πολλα Wink Τελικα να παρουμε το γκρουπ με τα ισια δοντια Question Χθες το βραδυ δεν κοιμηθηκα με αυτα που μου ειπες.Με εβαλες σε σκεψη Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 50, 51, 52  Επόμενη
Σελίδα 3 από 52

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1692s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on