PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Διαδικτυακό Ραδιόφωνο Σ.Ο.Α.Α.Β.Ε. - η Νέα Αρχή

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 08:34:02    Θέμα δημοσίευσης: Διαδικτυακό Ραδιόφωνο Σ.Ο.Α.Α.Β.Ε. - η Νέα Αρχή Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από Δελτίο Τύπου ΔΣ ΣΟΑΑΒΕ


"Μετά την χειμερινή διακοπή λόγω των εορτών αλλά και της γενικότερης αναδιοργάνωσης του διαδικτυακού ραδιοφώνου του Σ.Ο.Α.Α.Β.Ε. (Σύνδεσμος Οδηγών Αγώνων Αυτοκινήτου Βόρειας Ελλάδος), αρχίζει από αύριο Τρίτη 20 Ιανουαρίου το νέο πρόγραμμα εκπομπών. Η Γενική Συνέλευση του Συνδέσμου επιβεβαίωσε την προσπάθεια για ενημέρωση που έγινε το 2008 και ορίστηκε ως υπεύθυνος του ραδιοφώνου ο αντιπρόεδρος του Δ.Σ. κ Γιάννης Μπεσλίδης. Το πρόγραμμα και η νέα ομάδα παραγωγής διαμορφώνεται ως εξής: Κάθε Τρίτη 20:00-21:00 η εκπομπή “Flat Out” (Τεχνικά Θέματα, Ανασκοπήσεις, Σχόλια) με τον Παναγιώτη Μαραντζίδη, κάθε Τετάρτη 20:00-21:00 η εκπομπή «Από την θέση του Σ.Ο.Α.Α.Β.Ε.» (Αγωνιστικά και Συνδικαλιστικά θέματα), με τους Γιάννη Μπεσλίδη και Τόλη Μήτρακα και κάθε Πέμπτη 20:00-21:00 η εκπομπή «Flash στους αγώνες» (WRC, F1 και όχι μόνο) με τον Γιώργο Παπαδόπουλο. Στο δυναμικό έχουν προστεθεί οι Δημήτρης Κυπαρισσάς και Άρης Σώκος που θα βοηθήσουν από την θέση του ηχολήπτη, ενώ η κα. Γεωργία Μαυροματίδου θα προσφέρει για άλλη μία χρονιά τις πολύτιμες γνώσεις της ως τεχνικός σύμβουλος. Τέλος τις επόμενες μέρες θα ανακοινωθεί και το ακριβές μουσικό πρόγραμμα που θα πλαισιώνει το διαδικτυακό ραδιόφωνο όλο το 24ωρο.
Συντονιστείτε λοιπόν στην ιστοσελίδα www.soaave.gr/radio για άμεση ενημέρωση και μουσική παρέα από το ένα και μοναδικό διαδικτυακό ραδιόφωνο που ασχολείται με τα αγωνιστικά δρώμενα.


Με εκτίμηση
Δ.Σ. Σ.Ο.Α.Α.Β.Ε."

Σήμερα είναι η πρώτη εκπομπή με τον Π. Μαρατζίδη. Πιστεύω ότι θα έχει ενδιαφέρον για όλους (αγωνιζόμενους και μη) να συντονιστούν στο διαδικτυακό ραδιόφωνο και να παρακολουθήσουν τη αρχή αυτής της νέας προσπάθειας.

Όσο αν αφορά την δική μου προσφορά σε αυτή την προσπάθεια θα βοηθήσω από την θέση της κονσόλας στην εκπομπή του Γ.Παπαδόπουλου, Φλας στους Αγώνες κάθε Πέμπτη.


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 10:31:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"Στον ηχο ηταν ο Μητσος "tsosmoulis" Κυπαρισσας!!!!"

Ωραιος φιλαρακι!
I'll be there!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιαν 2009, 23:30:20    Θέμα δημοσίευσης: Re: Διαδικτυακό Ραδιόφωνο Σ.Ο.Α.Α.Β.Ε. - η Νέα Αρχή Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tsosmoulis έγραψε:


θα βοηθήσω από την θέση της κονσόλας στην εκπομπή του Γ.Παπαδόπουλου,


ειχαμε τον λεφ205 στην αθηνα,τωρα να και ο αντιστοιχος παράγοντας στη σαλλλονικη...
Α ρε πουτανα πρωτεουσα,χαλας τα παιδια μας Laughing


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιαν 2009, 23:35:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλο ξεκινημα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 12:59:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σκ**α στον ταφο σας που μου κανατε και ραδιοφωνο... Laughing
ΑΟΘ και ΣΟΑΑΒΕ ειναι για καψιμο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 15:11:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αγαπητε φίλε πεζοκόλαση ( Laughing )

δεν υπάρχει λόγος να εναντιωνόμαστε σε προσπάθειες ανθρώπων.
Ειδικά όταν εμένα με γνωρίζεις προσωπικά και ξέρεις τί αντιπροσωπεύω.
ΣΟΑΑΒΕ και ΑΟΘ δεν είναι το ίδιο...

Άλλωστε μιλάμε για μία νέα αρχή και ένα νέο πρόσωπο...
και δεν γίνομαι υπερμαχος του ΣΟΑΑΒΕ αυτή τη στιγμή ούτε αντιπροσωπεύω κανέναν αγωνιζόμενο! θα είμαστε μαζί με τον Γ. Παπαδόπουλο κάθε Πέμπτη στην προσπάθεια να μιλάμε για την άλλη πλευρά των αγώνων, δίνοντας μία άλλη νότα.

και για να ξεκαθαρίζω...δεν εμπλεύκομαι στο ΔΣ του ΣΟΑΑΒΕ (και ούτε πρόκειται να πάρω τέτοια ευθύνη ποτε..) αλλά κάνω μία εκπομπή με ένα φίλο για να περάσουμε εμείς καλά και οι άλλοι καλύτερα!

σήμερα στις 8 όσοι μπορούν θα με τιμούσαν. www.soaave.gr
regards


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 15:28:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

λοιπον για να γουσταρουμε μητσακο... σημερα ελα στις 8 παρα 5 να παρεις την αναρτηση γιατι μετα θα την χαρισω σε οποιον βρω εξω Laughing Laughing Laughing

Καλη αρχή ρεμπελε,και προσεξε τι "χαλακια" θα χρησιμοποιεις!


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 18:18:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το "σκ**α στον ταφο σας" ξερεις που παει μωρη τρυπια,παντως σιγουρα οχι σε ολα τα απλα μελη του ΣΟΟΑΒΕ.
Εχω και εγω πολλους γνωστους και φιλους που ειναι μελη.
Απλα μας εχει παρει η κατω βολτα πολυ ασχημα,ιδιαιτερα στην περιπτωση του ΑΟΘ,οποτε περιμενω να δω ποιος θα φερει την "επανασταση".
Τεσπα,ψιλα γραμματα σε λαθος μερος...

Περι εκπομπης,οντως προσεχε τα "χαλιά"(ή μηπως χάλια) που θα "στρωσεις"... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Lef205 (Λευτέρης) (νομίζω)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 205 rallye/gti

Ένταξη: 07 Ιαν 2005
Δημοσιεύσεις: 3142
Τόπος: στους αγωνες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 18:50:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μεινετε εντος θεματος.
Δημητρη καλη επιτυχια στην προσπαθεια!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιαν 2009, 20:43:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπραβο ρε Μητσακο!!!
Πολυ Ωραια Μουσικη!!!
Keep the good work going!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιαν 2009, 08:21:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Road_Runner έγραψε:
Μπραβο ρε Μητσακο!!!
Πολυ Ωραια Μουσικη!!!
Keep the good work going!!


ευχαριστώ όσους άκουσαν (που απ'ότι κατάλαβα ήταν αρκετοί) και το εκτιμώ πολύ αυτό. Όταν αρχίσουν και οι αγώνες θα έχουμε και περισσότερο "ουσιαστική" θεματολογία, προς το παρών..ζέσταμα με κουβεντούλα περί αγώνων!

και δεν είχα μαζί τον σκληρό γιατί μάθαινα το πρόγραμμα...
την άλλη Πέμπτη θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές.
up the irons Cool Laughing

@πεζοκόλαση τα έχουμε πει αυτά..απλά άλλο ΣΟΑΑΒΕ και άλλο ΑΟΘ.
@κανε, κάτω τα χέρια από την ανάρτηση!


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1939s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on