PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106/206 - Συμπλέκτης
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
stavros k (stavros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Gti (2001)

Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Δεκ 2007, 07:34:22    Θέμα δημοσίευσης: 106/206 - Συμπλέκτης Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ ΚΟΡΥΦΗ Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΚΠΕΜΠΩ ΣΟΣ!ΕΧΩ ΕΝΑ 106 GTI Κ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ Κ ΕΒΑΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΚΟΥΣΑ ΕΝΑ ΘΟΡΥΒΟ ΣΑΝ ΚΡΟΤΑΛΙΣΜΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΤΗΣΩ ΤΟΝ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΔΙΣΚΟ ΠΛΑΤΩ?ΕΧΩ 86000 ΧΛΜ Κ ΕΧΩ ΣΑΣΤΙΣΕΙ ΚΑΘΟΤΙ ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΦΑΝΕ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?Ο ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΜΕΣΩ ΕΝΟΣ ΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΧΩ ΠΑΕΙ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΕΚΕΙ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΛΕΕΙ Η ΣΑΣΜΑΝ Η ΔΙΣΚΟ ΠΛΑΤΩ ΕΙΝΑΙ.ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ?ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΗΣΥΧΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ..ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΤΙΠΟΤΑ?ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ Κ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΙ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!


i love peugeot 106 Gti !!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Δεκ 2007, 08:06:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με μικρά γιατί έτσι είναι σαν να φωνάζεις.

Στο πρόβλημα σου τώρα.
Έχεις αλλάξει δίσκο ξανά ή είναι με τον μαμά ακόμα.
Πολλές φορές ακούγονται τα ελατήρια του δίσκου αλλά μπορεί να είναι και το ρουλεμάν του πρωτεύων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
stavros k (stavros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Gti (2001)

Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Δεκ 2007, 16:24:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συγνωμη!!! ειναι με τον μαμα δισκο δεν εχει αλλαχτει κατι..


i love peugeot 106 Gti !!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Δεκ 2007, 16:37:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατά πάσα πιθανότητα είναι από το δίσκο μιας και τα χιλιόμετρα που έχει είναι αρκετά και σίγουρα είναι ταλαιπωρημένος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
stavros k (stavros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Gti (2001)

Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Δεκ 2007, 16:59:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οποτε παω για αλλαγη του δισκου μαλλον ε?Εχετε να μου προτεινετε κατι και ποσο να το υπολογιζω περιπου?Ελπιζω τουλαχιστον να φτιαχτει αυριο μη χρειαστει να σπρωχνω χριστουγεννιατικα.. Rolling eyes


i love peugeot 106 Gti !!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stavros k (stavros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Gti (2001)

Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Δεκ 2007, 07:05:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαλημερα χρονια πολλα κ καλα χριστουγεννα καταρχην!τελικα δεν πηγα στον μηχανικο κ το αφησα για σημερα αλλα κατι με παραξενευει..εχω την εντυπωση οτι το αυτοκινητο αφου ζεσταθει δεν κανει μετα αυτον τον θορυβο με το συμπλεκτη κ δεν θελω να παω στον μηχανικο κ να με περασει για χαζο..ομως οταν ειναι κρυο τον κανει εντονα..να αλλαξω τον δισκο ουτως η' αλλως η' οχι?και οταν μιλαμε για αλλαγη δισκο πλατο αυτο συνεπαγεται κ τα υπολοιπα οπως ρουλεμαν η' γραναζια?επισης οι βαλβολινες του σασμαν παιζουν καποιο ρολο εφοσον αλλαχτει κατι η' οχι?θελω να γινουν ολα σωστα κ γι αυτο συγνωμη αν γινομαι κουραστικος.. Rolling eyes ποσο να υπολογιζω χρηματικα περιπου για να μεινω ησυχος κ να χαιρομαι το πεζακι μου? ευχαριστω προκαταβολικα..!


i love peugeot 106 Gti !!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
grpap (Γρηγορης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 (16v) xs (2004)

Ένταξη: 02 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 529
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Δεκ 2007, 09:42:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα χιλιομετρα που εχεις είναι αυτά στα οποια συνηθως χρειαζεται δισκο.Να πας να τον αλλαξεις το συντομοτερο.Καμμια 300 ευρω πρεπει να κοστιζει μαζι με την εργασια.Και κατι άλλο:φθαρμενος δισκος σημαινει μεγαλυτερη καταναλωση καυσιμου και μειωμενες επιδοσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Δεκ 2007, 10:08:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

...και φθορα στο κιβώττιο μιας και επειδή δεν αποσυμπλέκει σωστά εσυ "παλευεις" με τον λεβιέ για να βάλεις ταχυτητες και τελικά γρατζουνας γρανάζια/συγχρανιζε κλπ, σου σπάνε τα νευρα..., βριζεις θεούς και δαιμονες... κλπ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
stavros k (stavros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Gti (2001)

Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιαν 2008, 20:20:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια καλησπερα χρονια πολλα κ καλη χρονια σε ολους! μετα απο δεκα μερες λοιπον αλλαξα επιτελους το δισκο πλατο βαλβολινες κ τα λοιπα...το αμαξι οντως παταει καλυτερα ομως κατι δεν μου παει καλα.οταν το αμαξι ειναι κρυο εξακολουθει να υπαρχει ο ιδιος θορυβος οπως πριν μονο που ειναι ας πουμε πιο τραχυς πιο αγριος.ακουγεται σαν να γυρναει κατι που οταν πατισεις τον συμπλεκτι σταματαει..ο μηχανικος οταν το πηρα ειπε οτι ολα ειναι οκ απλα να περιμενω λιγες μερες για να 'πατησει' ο δισκος.πληρωσα 410 ε γιατι αλλαξα κ τα λαδια μαζι.Να ανησυχω?και αν ειναι κατι αλλο ολοκλιρο σασμαν ελυσε δεν το ειδε?Τι να κανω?νομιζω οτι κανονικα ο μονος θορυβος που θα πρεπε
να ακουγεται ειναι τις μηχανης εκτος αν κανω λαθος..ευχαριστω που με ακουσατε παιδια.και παλι καλη χρονια ευχομαι..


i love peugeot 106 Gti !!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pugobios (Costantin)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 2 με ralloμοτερ!!!

Ένταξη: 25 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 1146
Τόπος: κατω απο τη ραμπα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιαν 2008, 20:57:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιός έλυσε σασμάν που έλυσε σασμάν γιατί έλυσε σασμάν? Rolling eyes για ενα δίσκο πλατό λύνουμε κ σασμάν τώρα? Scratch


Spritmonitor.de
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
stavros k (stavros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Gti (2001)

Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιαν 2008, 21:03:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mαλλον εγω δεν το διατυπωσα σωστα δεν ξερω τι εκανε με το σασμαν το μονο που ειπε ειναι οτι εβαλε μια τσιμουχα γιατι ειχε μια μικρη διαροη λεει κ βαλβολινες..


i love peugeot 106 Gti !!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Ιαν 2008, 23:31:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερω αν θα πω βλακια... Αλλα αυτος ο ηχος που σου κανει μοιαζει με τον ηχο που κανει το ρουλεμαν του συμπλεκτη!!!!! Rolling eyes


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
stavros k (stavros)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 106 Gti (2001)

Ένταξη: 18 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 49
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2008, 19:01:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δηλαδη? Ειναι κατι το σοβαρο ? κ αφου αλλαξε το δισκο πλατο δεν το ακουσε μετα?Πραγματικα εχω απογοητευτει...


i love peugeot 106 Gti !!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PASALIMANI (Σπυρος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 1.6 (16V) XS (2002)

Ένταξη: 07 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 85
Τόπος: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Αύγ 2008, 20:39:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σημερα ο κολητος μου οδηγησε το 206 μου(59000χιλ) και μου ειπε οτι του εκανε εντυπωση το σχετικα βαρυ πενταλ του συμπλεκτη σε συγκριση με το δικο του 206 1.6 το οποιο ειναι μοντελο του 04 με 29000χιλ.Μαλιστα το οδηγησα και πραγματι ηταν πολυ ελαφρυς.Ετσι ειναι το κανονικο του?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 03 Αύγ 2008, 10:25:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όσο φθείρεται ο συμπλέκτης, τόσο βαρύτερος γίνεται.


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Αύγ 2008, 06:10:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά το πλατό είναι αυτό που κάνει το πετάλι ποιο βαρύ και όχι ο δίσκος. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Αύγ 2008, 09:14:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ara βαζοντας 3 φτερο δισκο με μαμα πλατο (π.χ πεζο σπορτ)
γιατι βαραινει το πεταλι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 04 Αύγ 2008, 09:36:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με μαμα πλατο δεν ειναι λογικο να βαραινει το πενταλ ρε Πανο... Confused
Οπως το ειπε ο Αργυρης ειναι,το πλατο ειναι αυτο που βαραινει το πενταλ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
LIONKING (βασιλης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


saxo vts 1.6 (16v) 02"

Ένταξη: 05 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 371

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 23 Απρ 2009, 16:46:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια γεια χαρα, χρονια πολλα σε ολους και φυσικα στους γιωργιδες.δεν ανοιξα καινουργειο τοπικ γιατι μαλλον για συμπλεκτη προκειται.χθες ξεκιναω απο σταση(οχι κοντρα) πρωτη μεχρι 5 αντε 6 να πηγε και την ωρα που αφηνω λιγο παταω συμπλεκτη να βαλω 2αρα αντι να πεσουν οι στροφες εμενε ψηλα στην αλαγη.στην αρχη νομιζα οτι εμπλεξα τα ποδια μου,μεχρι και το πατακι εβγαλα τιποτα.τωρα βεβαια δε το κανει,λετε να φταιει καμια ντιζα?,πιθανων μονο 1η 2η το εκανε.το εκανε και παλιοτερα 1-2 φορες αλα δεν ειχα δωσει σημασια


τι βαζεις μεσα ρε μαστορα;τον πατερα μου και την μανα μου βαζω.Μπιστονια,μπιελες,χειροκινητο​ εξαρι αμα εχεις χερια και DSG αμα εισαι κουλος.
Σε κοβω να εισαι κουλος
ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥ.Δεν πειραζει θα σου βαλω νιτρα να ψεκαζεις καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nido (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 2.0 RC (2005)

Ένταξη: 10 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 662

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 13 Ιούλ 2009, 16:15:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πόσο νορμάλ είναι να "χαλαρώσει" το πεντάλ του συμπλέκτη από σκίσιμο εντός/εκτός πίστας ώστε (1) να πιάνει πιο χαμηλά (αυτή τη στιγμή στο δικό μου έχει φτάσει το σημείο που αρχίζει να "δαγκώνει" στα ~3cm από το πάτωμα) και (2) να αποκτήσει μπόσικα (free play) στα πρώτα εκατοστά του πατήματος, δηλ. να πατιέται χωρίς καμία αντίσταση (πέρα από το ελατηριάκι που τον επαναφέρει)?...

Αν γίνει αυτό, ρυθμίζεται εύκολα (π.χ. ξεσφίγουμε, τεντώνουμε και ξανασφίγουμε)?
Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Μετάδοση Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1133s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on