PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Rally Παλαδιο 2007
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Δεκ 2007, 12:17:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν εχω ιδεα.ουτε το προγραμμα δεν εχω δει...
οτι πει ο τιμος. Laughing

αν δε βρω βεβαια πολλα θυματα με βλεπω και μενα να ακολουθω το θειο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Δεκ 2007, 12:29:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ενδέχεται κι εγω... αλλά όχι ολημερίς. Ήδη απο το χθεσιμό ξενύχτι ειμαι... ντεντ διάολε.

Υπάρχει κάποιος απο δω που να γνωρίζει καλά τις περιοχές γυρω απο Πόρτο Ράφτη - Μαρκόπουλο? Για Κουβαρά ψήνεται κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:14:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω σχολάω 1500+++..... (Σάββατο γαρ...)
Αν αντέχω θα σας πάρω εκείνη την ώρα τηλ να κατέβω


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Δεκ 2007, 21:15:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εκ μέρους του Τάκη (volvos):

Αυριο το πρωί στις 09:00 στην Αττική Οδό στην έξοδο για Μαρκόπουλο...

Ενδιαφέρον σχόλιο Τάκη...:

Ο Αγγελιδης μόλις πέρασε τεχνικό έλεγχο με full slick εμπρός και χωμάτινα πίσω...
Ο Νίκος δήλωσε ότι θα εγκαταλείψει απλά και μόνο για να δει το πέρασμα του Τάσου...
Ότι να 'ναι... Laughing Laughing Laughing Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Σαβ 08 Δεκ 2007, 02:15:05, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Δεκ 2007, 21:21:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:


Ο Αγγελιδης μόλις πέρασε τεχνικό έλεγχο με full slick εμπρός και χωμάτινα πίσω...
Ο Νίκος δήλωσε ότι θα εγκαταλείψει απλά και μόνο για να δει το πέρασμα του Τάσου...
Ότι να 'ναι... Laughing Laughing Laughing Laughing



χεχεχεχεχεχεχεχεχεχε

Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 07 Δεκ 2007, 23:49:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν λέμε Αγγελιδης εννοουμε ΤΟΝ Αγγελιδη.... Τον γνωστο... Με την μεσεντες....
Μπροστα ραλλιτζιδικα και πισω χωματινα... Θα χωρτασετε ντριφτ κουφαλες../.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 12:17:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχώς μετά την Ριτσώνα θα χάσω και το Παλάδιο....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 13:13:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

....."ξανα" γα** το ωράριό μου...... @#$!@#$@#$!@#$!@#$!@*#$!@#$&&&&@#$@&# Evil Twisted evil


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 15:18:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...


WWW.ETHEA-LIVE.GR


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
gonakinen (ΓΙΩΡΓΗΣ)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

106RALLYE A6 , 205 E11

Ένταξη: 28 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 742
Τόπος: ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ http://www.chaniacrete.gr/gr/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 16:06:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μόλις που ολοκληρώθηκε ο αγώνας...


ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στους Νικο ιντζόγλου( Roadrunner) και Μπήλιο Σπύρο (Badspud) αφού κατάφεραν και είδαν σημαία τερματισμού στην τρίτη θέση της Α/5.. Thumbs Up

Αξίζει να σημειώσουμε πως στην δεύτερη θέση της ίδιας κλάσης βρίσκεται ο Βραχάτης με το 106 1300..

Μπραβο , και το χρόνου...



*με κάθε επιφύλαξη μιας και η infomega είχε κάποιο πρόβλημα με την εκδοση των αποτελεσμάτων.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mikerrgp (Μιχάλης ο ποδαρατος)
Τμήμα Εξυπηρέτησης Μελών
Επίσημο Μέλος

999cm

Ένταξη: 18 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1098
Τόπος: επιδαυρος motodrome

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 16:49:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ μολις μιλισα με τον νικολα κ τερματισαν 4 ενα μπραβο στα παιδια κ σε ολους οσους βοηθησαν στην προσπα8ια τους


http://hrisikos-tires.car.gr/contact/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
micra_iro (Ηρω)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 403
Τόπος: αλλού γι' αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 17:44:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο και παλι μπραβο στα παιδια, μπορει σωματικα να μην ημουν εκει αλλα το μυαλο μου και η ψυχη μου ηταν εκει,
αντε και σε αναβαση νικολα


welcome to micra zone
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 19:52:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστουμε πολυ παιδια...
Τελικα τερματησαμε 4οι με πιθανοτητα να ειμαστε 5οι καθως εξεταζεται ενα γεγονος με ενα αγωνιστικο το οποιο ηρθε καπελωμενο, χωρις ομως να υπολογιστει η ποινη.... Confused Confused γα** τους σενσορες τους γα**....

Ηταν γενικα ενας παρα πολυ ωραιος αγωνας με απιστευτα πολλες εξοδους... Λεπτομεριες αυριο γιατι τωρα ισα που γραφω...

Παράθεση:
αντε και σε αναβαση νικολα


Μακρυα απο μας.... Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 20:58:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

α γ γ ε λ ι δ η ς for ever....

θεος...στο 2ο σκελος εβαλε χωματινα μπρος πισω...για να γλυστρα φαινεται παραπανω...και εκανε και χρονους το πλοιο...

αυτον μπορειτε να τον φερετε στο gtcc να δειτε πως θα γεμισει η πιστα??
+ενα σκαλτσα?
οεο?


ο νικος εγω και στα 2 σκελη που τον ειδα νομιζα οτι εχει προβλημα με το μοτερ...το αμαξι σερνοταν μεσσαιες και ακομα απορω πως εκανε χρονους αυτο το χελωνοκαρακι...
ακομα και απο το αλλο Α5 του παπαδοκατι η διαφορα ηταν τραγικη.

λιγο ακομα (5δευτερα) και θα το τσιμπαγαν το τσιγγαγκι.

πολλα μπραβο καθως η οδηγηση τους για μια ακομα φορα ηταν ωριμη και ουσιαστικη.

πολλα μπραβο και στο Pughell μας με το τασο βασιλη που τρεχανε με ενα πανεμορφο κλιο και αν και χεσμενοι πηγαν καλα
ο δε στελιος ηταν μονιμα με ανοιχτο παραθυρο...για να ξερασει?για να βγει εξω?
πρωτος αγωνας ηταν Laughing

κοσμος ελαχιστος

διαδρομες απλα σκοτωστρες απο οσο λεγανε ολοι...ειδικα ο κουβαρας
ειπαμε δε σωζεται με τιποτα αυτο το αθλημα.


υ.γ. χαρηκα που γνωρισα πετρο bts Και για τη φοβερη ταβερνα-καφενειο που μας πηγε λαυριο
υ.γ. η αρβυλα με το βωβο ηταν απιστευτη...τον πεθαναν και τον ανεστησαν 3φορες τον ελεμ και 2 το βωβο! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
glf (Νίκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106 16v rallye

Ένταξη: 01 Ιαν 2003
Δημοσιεύσεις: 1323
Τόπος: Κοζάνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 21:16:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπράβο στα πληρώματα του club. πολύ καλές θέσεις.

εγώ το Νίκο τον είπα "και του χρόνου με περισσότερα άλογα" Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 21:26:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

απο ραλλυ.γρ

[8/12 7:08μμ] 28ο Ράλλυ Παλάδιο: Εκτός αγώνος οι «Αρης Ιαβέρης» και Σάκης Ηλιάδης
Εκτός αγώνος τέθηκαν μετά από απόφαση των αγωνοδικών οι «Αρης Ιαβέρης»- Σπύρος Κολτσίδας και Σάκης Ηλιάδης-Νίκος Σταθερόπουλος επειδή όπως παραδέχτηκαν και οι ίδιοι, στην 1η ε.δ. αν και είδαν το σήμα «SOS» που έβγαλε ο συνοδηγός του Άρη Βωβού Λώρης Μελετόπουλος δεν σταμάτησαν ως όφειλαν. Για τον ίδιο λόγο παραπέμπονται στο Πειθαρχικό και οι «Κύρκος Junior»- Νίκος Πετρόπουλος και Τάκης Καιτατζής-Πέπη Καιτατζή. Απόφαση που προάγει το κύρος και το ήθος των ελληνικών αγώνων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31099
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 21:31:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ Νίκο/Σπύρο αλλά και στους υπόλοιπους!
Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up
Αντε και εις ανώτερα.

Δυστυχώς δεν μπορούσα να παρευρεθώ μιας και θα ερχόμουν πολύ αργά και δεν είχε νόημα.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ εβγαλε κανείς σας ρε????!?!?!?!


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MEMsound στις Σαβ 08 Δεκ 2007, 21:46:28, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 08 Δεκ 2007, 21:35:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω και μολις ανακαλυψα data error στη φωτογραφικη μηχανη...αρε αθανατο φιλμ! Evil

καλα αν γινοταν αυριο ο αγωνας με αυτη τη βροχα .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Δεκ 2007, 12:19:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
...πολλα μπραβο και στο Pughell μας με το τασο βασιλη που τρεχανε με ενα πανεμορφο κλιο και αν και χεσμενοι πηγαν καλα

Το μυρισες και εσυ,ε; Laughing Laughing Laughing
Βασικα εσκασα απο την ζεστη με την "κουβερτα"...Μου αρεσει που ο αλλος ηθελε να παρει και full face για τον συνοδηγο. Crazy

volvos έγραψε:
ο δε στελιος ηταν μονιμα με ανοιχτο παραθυρο...για να ξερασει?για να βγει εξω?
πρωτος αγωνας ηταν Laughing

Αφου δεν μου ηρθε κανενα κλαδι στην μαπα στον Κουβαρα,καθαρη την βγαλαμε... Laughing
Παντως στομαχικες διαταραχες μηδεν...Οτι βγηκε,βγηκε απο "την πισω πορτα" κατα το αλμα. Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 10 Δεκ 2007, 12:30:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μη ξεχναμε και τη συναντηση γιγαντων του φορουμ ή πιο απλα των δυο στελιων.... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ελληνικοί Αγώνες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1206s (PHP: 83% - SQL: 17%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on