PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207: Τριγμός στο Πορτ-μπαγκαζ & Οδηγίες Επίλυσης
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 00:26:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έβαλα κι εγώ velcro και όλα ΟΚ.
Τώρα όμως μου φαίνεται πως τρίζει η πίσω ανάρτηση από τη μεριά του συνοδηγού... Γμτ...


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Μάρ 2008, 01:23:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αυτο ειναι το ασχημο στα καινουργια αμαξια...και να κλασεις νομιζεις οτι χαλασε το αμαξι... Laughing Laughing ...ενω τα παλια που τριζουν ολοκληρα χ@στηκες... Razz Razz Razz


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
myth (Γιαννης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 GT

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 382
Τόπος: Περιστερι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Απρ 2008, 19:56:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ερωτησουλα:η ταινια η velcro κολλαει στο σιδερο η κολλαει μονο πανω στην ταινια??αυτοκολητη δλδ...μιας και πηγα να παρω ειχε 2 ειδη..μια πολυ φαρδια και μια πολυ μικρη..για βοηθηστε λιγακι να παω να το κανω...ασχετο:υπαρχει περιπτωση αμα παω στην peugeot να μου κανουν κατι καλυτερο???

Ευχαριστω παιδες Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 14:18:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απίστευτο, χθες εντελος τυχαια αποφάσησα να ξηλώσω ολο το πορτ μπαγκαζ του 206cc μου μπας και σταματήσει παραπλήσιος θόρυβος σαν αυτόν που λέτε. Εβγαλα πισω καθίσματα και πλαστικά αλλα τίποτα, φαίνεται σαν να ερχεται απο το πορτμπαγκαζ. Αν ειναι αυτό που λέτε θα γλυτώσω απο το υπόλοιπο ξύλομα όλου του πορτ μπαγκάζ!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 18 Απρ 2008, 19:13:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:
αυτο ειναι το ασχημο στα καινουργια αμαξια...και να κλασεις νομιζεις οτι χαλασε το αμαξι... Laughing Laughing ...ενω τα παλια που τριζουν ολοκληρα χ@στηκες... Razz Razz Razz

Εμενα οταν δεν τριζει κατι παραξενευομαι,λεω κατι δεν παει καλα Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2008, 13:04:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!! εβαλα ταινία κολητική στην κλειδαριά και σταματησαν όλα δια μαγείας!! τωρα τσουλαώ και ακούω τα λαστιχα να πατανε την άσφαλτο... Laughing απίστευτη ησυχεία! για 5μιση χρονών αμάξι δεν ακούγεται κιχ!!

Πάντος δεν θα το έβρισκα με τιπότα οτι ήταν αυτό!! δεν μου λέτε αν πανω απο την κολητική ταινια βάλω και λίγο γράσο θα ειναι καλυτερα?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2008, 17:39:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ!! εβαλα ταινία κολητική στην κλειδαριά και σταματησαν όλα δια μαγείας!! τωρα τσουλαώ και ακούω τα λαστιχα να πατανε την άσφαλτο... Laughing απίστευτη ησυχεία! για 5μιση χρονών αμάξι δεν ακούγεται κιχ!!

Πάντος δεν θα το έβρισκα με τιπότα οτι ήταν αυτό!! δεν μου λέτε αν πανω απο την κολητική ταινια βάλω και λίγο γράσο θα ειναι καλυτερα?


Αφού είναι οκ, εγώ θα έλεγα να μην το πειράξεις καθόλου!
Ποτέ δεν ξέρεις... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Απρ 2008, 18:24:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δίκιο εχεις... "if it aint broken dont fix it" που λένε και οι Αγγλοι..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ayrton 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 RC

Ένταξη: 19 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 06 Οκτ 2008, 08:25:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα ακουγετε ενας γδουπος απο το πισω μερος οταν το αμαξι πεσει σε χοντρη λακουβα η περναει απο μεγαλο σαμαρακι. ακουγετε ενα "κτουμπ" Confused και προσπαθω να καταλαβω απο που προερχετε. φαινετε οτι ειναι εσωτερικα. εβγαλα την ντασιερα αλλα παλι συνεχισετε. να ειναι απο κανενα πισω καθισμα? κανενας τιποτα το ιδιο?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 20 Νοέ 2008, 22:49:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιας και λέμε για τριγμούς...έχει κανείς θέμα με 207 όταν είναι τα παράθυρα μισοανοιγμένα?Γιατί εμένα χτυπάει όταν είναι πιο πάνω από τη μέση



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2008, 10:40:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ayrton έγραψε:
Εμενα ακουγετε ενας γδουπος απο το πισω μερος οταν το αμαξι πεσει σε χοντρη λακουβα η περναει απο μεγαλο σαμαρακι. ακουγετε ενα "κτουμπ" Confused και προσπαθω να καταλαβω απο που προερχετε. φαινετε οτι ειναι εσωτερικα. εβγαλα την ντασιερα αλλα παλι συνεχισετε. να ειναι απο κανενα πισω καθισμα? κανενας τιποτα το ιδιο?



Ώπα....τώρα το είδα.....
Άν και έχω 206 , νομίζω ότι έχουμε το ίδιο πρόβλημα.
Έχω αλλάξει την πίσω κλειδαριά , με καινούργια...τίποτα.....παράμενει το πρόβλημα , έχω πειράξει την ρύθμιση για το που να πιάνει...τίποτα.....το επόμενο βήμα είναι η λύση με το "βέλκρο" που γράφουν και οι υπόλοιποι στην πρώτη σελίδα.

Οπώτε θεωρώ ότι πρέπει και εσύ να δοκιμάσεις το ίδιο....δέν νομίζω τελικά να υπάρχει άλλος τρόπος. Wink Wink



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Νοέ 2008, 11:27:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
Μιας και λέμε για τριγμούς...έχει κανείς θέμα με 207 όταν είναι τα παράθυρα μισοανοιγμένα?Γιατί εμένα χτυπάει όταν είναι πιο πάνω από τη μέση


Είμαι ο άνθρωπός σου! Laughing

Μιλάμε για πολύ σπαστικό τρίξιμο.

Είναι χαλαρά τα ελατήρια στα γρυλλάκια των παραθύρων μου είπανε. Και εννοείται πως ΔΕΝ τους άφησα να το φτιάξουν! Laughing

Μέχρι στιγμής έφτιαξα τα εξής :
α) το πόρτ-μπαγκάζ (σταμάτησε με velcro).
β) τα πλαστικά καλύμματα από τις μπροστά κολώνες. Τα έβγαλα, τα έντυσα εσωτερικά με ένα αυτοκόλλητο αφρώδες (σαν αυτό που έχουν στους αεραγωγούς του a/c για στεγανότητα).
γ) το τουιτεράκι του οδηγού και σφήνωσα λίγο παραπάνω τη μεταλλική σίτα του.
δ) το μπροστά μέρος του ταμπλώ (που καταλήγει στο παρμπριζ) και σφήνωσα 2 κομματάκια φελλό ανάμεσα στο πλαστικό και το τζάμι.

Μένουν τα παράθυρα και η ανάρτηση στη μεριά του συνοδηγού που ακούγεται πολύ καιρό τώρα... Κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο θα τα κάνω κι αυτά Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SaloS (Φίλιππος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 Rallye (2008)

Ένταξη: 23 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 17
Τόπος: Ηρακλειο Κρητης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2008, 17:08:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

tamias έγραψε:
Το έκανε και στο δικό μου (207 rallye αγορασμένο πριν ένα μήνα).
Στην αντιπροσωπεία (Αγρίνιο) δεν είχαν ακούσει ξανά για το ίδιο πρόβλημα.
Ο θόρυβος σταμάτησε ρυθμίζοντας τα δύο λαστιχάκια που πατάει η πόρτα πάνω στο σασί. Η πόρτα όμως τώρα απαιτεί μεγαλύτερη δύναμη για να κλείσει.Ίσως η λύση με το VELCRO να είναι καλύτερη.


Και μενα εκανε τον ιδιο θορυβο, ρυθμησα και εγω τα λαστιχακια (τα ξεβιδωσα λιγο) και σταματισε αμεσως!!! Η πορτα δεν εχει κανενα προβλημα ανοιγει κανονικα.

Thanks!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2008, 19:07:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι όντως σπαστικό το τρίξιμο στο παράθυρο πρέπει να βρεις την κατάληλη θέση για να μην ακούγεται καθόλου από τη στιγμή που θες να ταξιδέψεις κιόλας είναι σπάσιμο



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Νοέ 2008, 22:40:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλεεε!!! Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color

Τρίζει και η βάση του καθίσματος του οδηγού από χθες... Evil

Έχει να πέσει πολύ ξήλωμα από βδομάδα... Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 11:03:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσύ πρέπει να είσαι πολύ άτυχος δεν εχει μείνει και κάτι που να μην τρίζει



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 11:09:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον το χρησιμοποιώ πολύ και του κακοφαίνεται! Laughing

Έτριζε και το κουτί με τα εργαλεία στη ρεζέρβα, ξέχασα να το πω.
Το έπιασα με έναν ιμάντα από τη ρεζέρβα και σταμάτησε.

(Σε λίγο θα τρίζω κι εγώ εκεί μέσα!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 11:14:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τις τελευταίες μέρες έχει αρχισει και κοπανάει το πλαστικό που μαζεύει τη ζώνη του συνοδηγού...εκεί να δεις σπάσιμο..



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Πάνος 
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Pug 206 1,6 (16v) GTi - RC

Ένταξη: 12 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 2485
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 13:04:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αφηστε και κατι να τριζει ρε σεις.
Γαλλικο αυτοκινητο ειναι.Συμβιβαστειτε και μην προσπαθειτε να του αλλοιωσετε την προσωπικοτητα του. Laughing



Εγω δεν είμαι λογιστής , είμαι μπλοκακι .
Είμαι μπλοκάκι με καρμπόν,σε νομοσχέδια φασόν και σφραγιδάκι.

http://www.panoslahanas.blogspot.gr/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 23 Νοέ 2008, 13:18:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ ήμουν μάλον από τους τυχερούς που δεν είχα πρόβλημα στο πορτ-μπαγκαζ...το παράθυρο το αντέχω τώρα που είναι χειμώνας αλλά την ζώνη του συνοδηγού ρε φίλε δεν την παλεύω με τίποτα!
5 χρόνια οδήγησης με Peugeot 307 και περίπου 75.000χλμ δεν είχε ακουστεί τίποτα τώρα βγαίνουν όλα μαζεμένα στο καινούργιο!



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Επόμενη
Σελίδα 3 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1679s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on