PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Εξατμιση για 207 RC
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Νοέ 2007, 18:20:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια!υπαρχει καποιος να μου δωσει τα φωτα του για εξατμιση σε 207rc?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 00:20:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κανει τοσο ωραιο μπασο θορυβο χωρις να ενοχλει και θας να την αλλαξεις?
Την πουλας?? Laughing Laughing



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 22:35:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καντε την ανταλλαγη Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Δεκ 2007, 22:56:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για ανταλλαγή δεν είναι, άλλωστε άδικο θα ήταν να δώσει RC και να πάρει GT. Αλλά σοτο σε βλέπω με το πριονάκι στο χέρι και ξεφλουδισματάκι μετά !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Δεκ 2007, 09:51:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για τον προφυλακτηρα?Τεχνολογια φιλε.Dremel και ξερο ψωμι.Καλο σημαδεμα θελει και δεν θα φαινεται τιποτα.Αλλα εκεινη η διπλη μπουκα με χαλαει βρε αδερφε.Τεσπα.Μαλλον για καμια χειροποιητη 58αρα με βλεπω.. Shoot



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Δεκ 2007, 16:23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οτι αλλαζω sotos στο αμαξι το κραταω δεν τα δινω για τον πολυ απλο λογο οτι μπορει να βαρεθω αυτο που εχω βαλει.δεν θα ηθελα να πληρωσω νταβατζηλικια σε καθε αντιπροσωπεια για να μου φερουν κατι το οποιο θα μπορουσα να το εχω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 04 Δεκ 2007, 19:47:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WHISPER έγραψε:
οτι αλλαζω sotos στο αμαξι το κραταω δεν τα δινω για τον πολυ απλο λογο οτι μπορει να βαρεθω αυτο που εχω βαλει.δεν θα ηθελα να πληρωσω νταβατζηλικια σε καθε αντιπροσωπεια για να μου φερουν κατι το οποιο θα μπορουσα να το εχω!

Ο καλυτερος κι εγω τα ιδια κανω.Οταν ειχα το ραλλακι ειχα GrN για το νησι και μαμα για τα ταξιδια..
Οσον αφορα την κουβεντα που σου ειπα αν την πουλας πλακα εκανα αν δεν το καταλαβες γιατι κανονικα τα Gt θελουν αλλο προφυλακτηρα αλλιως χαλα το σπασιμο που κανει εκει κατω.Παντως μην αλλαξεις κατα τη γνωμη μου κατι αλλο απο τελικο γιατι η σωληνα σου ειναι ηδη καλη(56mm) Wink



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Δεκ 2007, 17:49:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sotos καταλαβα οτι κανεις πλακα φιλε μου Laughing .η σωληνα δεν αντιλεγω μπορει να ειναι καλη απλα λιγο μπασο παραπανω θα μου αρεσε.εχεισ να μου προτεινεις κατι?νομιζω οτι με το να αλλαξω μονο τελικο δεν θα εχω καποια διαφορα που να την καλαβαινω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 05 Δεκ 2007, 23:47:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ηχητικά με την αλλαγή του τελικού θα έχεις μια χαρά διαφορά...

(επίσης και από αισθητικής άποψης για εμένα θέλει αλλαγή...)


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
sotos 207Gt (Σωτηρης.... ...mobile repairman...)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207Gt 900hp by Αισωπος racing power...

Ένταξη: 16 Απρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1056
Τόπος: Αργοστολι Κεφαλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Δεκ 2007, 10:32:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

WHISPER έγραψε:
sotos καταλαβα οτι κανεις πλακα φιλε μου Laughing .η σωληνα δεν αντιλεγω μπορει να ειναι καλη απλα λιγο μπασο παραπανω θα μου αρεσε.εχεισ να μου προτεινεις κατι?νομιζω οτι με το να αλλαξω μονο τελικο δεν θα εχω καποια διαφορα που να την καλαβαινω.

60 mm απο downpipε και πισω για μια καλη κατασταση παντα με μεσαιο αλλιως καινουργιο downpipe(μην ξεχασεις να αφησεις θεση για πυρομετρο)και μεταφορα του καταλυτη κατω(φυσικα καινουργιο και μην κανεις το αστειο και τον πεταξεις εντελως).Κοιτα να σου βαλουν καλα μεταλλα γιατι ανεβαζει τρελλη θερμοκρασια για να αποφυγεις τυχον ραγισματα και οτι κανεις παντα προγραμμα και φιλτρο.Τα τουρμπατα αν στεγνωσουν εχουν πολυ μεγαλυτερο προβλημα απο τα ατμοσφαιρικα..
Η πρωτη λυση για μενα η καλυτερη και πιο προσιτη ενω δεν θα μπεις και σε διαδικασια να αλλαζεις καταλυτη μιας και ειναι πανω στο downpipe.. Wink



Στις τρεις αυτοκτονιες η μια δωρο.....Ελλας στο μεγαλειο σου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Δεκ 2007, 11:50:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thanks παιδια για τις προτασειεσ σας θα μαθω τιμες σε αυτο που μου προτεινες sotos (την πρωτη λυση εννοω) και θα το κανω.τωρα με το προγραμμα που ειπες και το φιλτρο δεν ξερω αλλα θα ρωτισω στην σχετικη ενοτητα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Ιαν 2008, 02:44:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.youtube.com/watch?v=fsx-KST18iY

Εγω μονο αυτο εχω βρει μεχρι στιγμης...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 09:13:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
http://www.youtube.com/watch?v=fsx-KST18iY

Εγω μονο αυτο εχω βρει μεχρι στιγμης...


καλα αυτο το εχουμε δει!το θεμα ειναι οχι να βλεπουμε αλλα να μπορεσουμε να μαθουμε και τι ειναι αυτο για να μπορεσουμε να ψαχτουμε και εμεις. Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 13:55:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχως απο οτι φαινεται να μπορουμε να βρουμε ακομα κατι για το RC...
Για χειροποιητη εχει ψαχτει κανεις μηπως???

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 13:58:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
Δυστυχως απο οτι φαινεται να μπορουμε να βρουμε ακομα κατι για το RC...
Για χειροποιητη εχει ψαχτει κανεις μηπως???

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question


χειροποιητη σε οποιον εξατμισα και αν πας θα σου πει οτι την φτιαχνει.το θεμα ειναι μετα πως θα πηγαινει το αμαξι!!απο επωνυμες βγαζει η devil σιγουρα αλλα θα πρεπει να την φερεις απο εξω γιατι εδω δεν παιζει αντιπροσωπος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 14:18:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω. Το θεμα με τη χειροποιητη ειναι να ξερει τι θα κανει, λογο εμπειριας, οπως ειναι πλεον με τα rallακια. Αμα ομως του πας το αυτοκινητο κ αυτος το εχει δει μονο μια φορα σε εικονα στο internet και αυτη κατα λαθος... τοτε το αυτοκινητο σου θα γινει και επισημα πλεον αυτοκινητο-πειραματοζωο του καθε εξατμισα Banned.........
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 14:28:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

[quote="Lefter1s RC"]Συμφωνω. Το θεμα με τη χειροποιητη ειναι να ξερει τι θα κανει, λογο εμπειριας, οπως ειναι πλεον με τα rallακια. Αμα ομως του πας το αυτοκινητο κ αυτος το εχει δει μονο μια φορα σε εικονα στο internet και αυτη κατα λαθος... τοτε το αυτοκινητο σου θα γινει και επισημα πλεον αυτοκινητο-πειραματοζωο του καθε εξατμισα Banned........



το θεμα ειναι οτι τα rallakia κυκλοφορουν εδω και καμποσα χρονια και γνωριζουν τα παντα για το συγκεκριμενο αμαξι.το rc κυκλοφορει εδω και 5-6 μηνες στην Ελλαδα καταλαβαινεις λοιπον οτι δεν εχουν ακομα δοκιμαστει πανω σε αυτο το αμαξι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 15:01:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παντος γενικα η λυση της χειροποιητης θεωρω οτι ειναι απο τις καλυτερες και στην Ελλαδα πιστευω οτι εχουμε αξιολογους εξατμισαδες. Παρ' ολ' αυτα δεν μπορεις να εισαι σιγουρος στο θεμα της υπαρξης ή οχι της απαραιτητης τεχνογνωσιας...
Γι' αυτο καλυτερα να μας πει καμια γνωμη οποιος εχει ασχοληθει περισσοτερο με αυτο το θεμα, ή ακομη καλυτερα εχει προβει στην επιλογη της εν λογο βελτιωσης

Ασχετο αλλα τα περισσοτερα ΜΙΝΙ S R56 που εχω δει φορανε εξατμιση, ενω απο ολα τα RC που εχω δει το πιο 'τουμπανο' φοραγε ζαντες... Thumb Down
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
WHISPER (ΟΘΩΝΑΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 RC

Ένταξη: 17 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 283
Τόπος: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Ιαν 2008, 16:36:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
Παντος γενικα η λυση της χειροποιητης θεωρω οτι ειναι απο τις καλυτερες και στην Ελλαδα πιστευω οτι εχουμε αξιολογους εξατμισαδες. Παρ' ολ' αυτα δεν μπορεις να εισαι σιγουρος στο θεμα της υπαρξης ή οχι της απαραιτητης τεχνογνωσιας...
Γι' αυτο καλυτερα να μας πει καμια γνωμη οποιος εχει ασχοληθει περισσοτερο με αυτο το θεμα, ή ακομη καλυτερα εχει προβει στην επιλογη της εν λογο βελτιωσης

Ασχετο αλλα τα περισσοτερα ΜΙΝΙ S R56 που εχω δει φορανε εξατμιση, ενω απο ολα τα RC που εχω δει το πιο 'τουμπανο' φοραγε ζαντες... Thumb Down


εχω την εντυπωση οτι το μινι κυκλοφορει στην αγορα ποιο πολυ χρονο με αποτελεσμα να εχουν προλαβει να βγουν αρκετα πραγματακια για το συγκεκριμενο αμαξι.θα βγουν και για το δικο μας don't panic!!

να σου πω την αληθεια μου δεν εχω δει κανενα rc στο δρομο ουτε καν μαμα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
giannis27 (Σερραίος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rc !!

Ένταξη: 18 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 15 Φεβ 2008, 22:07:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος


560ευρω ragazzon

600ευρω ragazzon


Έχει επεξεργασθεί από τον/την giannis27 στις Σαβ 16 Φεβ 2008, 13:49:18, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Επόμενη
Σελίδα 1 από 36

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2295s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on