PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Τι εξάτμιση (τελικό καζανάκι) φοράτε
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Μάρκα εξάτμισης
Devil
5%
 5%  [ 6 ]
Janspeed
0%
 0%  [ 0 ]
L&W
1%
 1%  [ 2 ]
Magnex
0%
 0%  [ 1 ]
Remus
3%
 3%  [ 4 ]
Sebring
8%
 8%  [ 9 ]
Supersprint
9%
 9%  [ 10 ]
Festus
3%
 3%  [ 4 ]
Powerfull
5%
 5%  [ 6 ]
Χειροποίητη
21%
 21%  [ 23 ]
Εργοστασιακή
31%
 31%  [ 34 ]
Κάποια άλλη...
7%
 7%  [ 8 ]
Σύνολο Ψήφων : 107

Συγγραφέας Μήνυμα
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2003, 15:31:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χθές πήγα στην Δρόσσος Motorsport (εκει που πάει το αμάξι ο Kouzman) και κοίταξα για τελικό καζανάκι!
Έχει πολύ καλές μάρκες (Sebring,Powerful,Supersprint,Festus) αλλά είναι λίγο ακριβές...(για μένα λέμε τώρα που θέλω και κάτι σχετικά φτηνό Rolling eyes )
Οι Sebring ξεκινάνε απο 319Ε και πάει λέγοντας! Εγώ τόσα δεν μπορώ να διαθέσω! Πόσο μάλλον για 1.1!! Επειδή τον ρώτησα για τις Festus(έχοντας καλή εμπειρία ο Αλέξανδρος) μου είπε πως είναι ελεύθερες και κάνουν πολύ θόρυβο! Rolling eyes
Μπορεί να βοηθήσει κανείς με περισσότερες λεπτομέρειες; Γιώργο(Pezomania) ο Ζαπατίνας τι λέει; Αξιόπιστος; Rolling eyes


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2003, 16:05:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ξερει κανεις ποιος πουλαει Remus στην Αθηνα? Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2003, 16:09:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Χθές πήγα στην Δρόσσος Motorsport (εκει που πάει το αμάξι ο Kouzman) και κοίταξα για τελικό καζανάκι!
Έχει πολύ καλές μάρκες (Sebring,Powerful,Supersprint,Festus) αλλά είναι λίγο ακριβές...(για μένα λέμε τώρα που θέλω και κάτι σχετικά φτηνό Rolling eyes )
Οι Sebring ξεκινάνε απο 319Ε και πάει λέγοντας! Εγώ τόσα δεν μπορώ να διαθέσω! Πόσο μάλλον για 1.1!! Επειδή τον ρώτησα για τις Festus(έχοντας καλή εμπειρία ο Αλέξανδρος) μου είπε πως είναι ελεύθερες και κάνουν πολύ θόρυβο! Rolling eyes
Μπορεί να βοηθήσει κανείς με περισσότερες λεπτομέρειες; Γιώργο(Pezomania) ο Ζαπατίνας τι λέει; Αξιόπιστος; Rolling eyes


zapatina πηγαμε με ενα φιλο μου που εχει clio 1.2 και έβαλε μια διπλη sebring με 300 ευρω. καλος ειναι σαν τεχνιτης και μπορει να σε βοηθησει να επιλεξεις χωρις να λεει φανφαρες. εγω απο οτι εχω ακουσει και ειδα τον εμπιστευομαι. αν ξερει καποιος παραπανω ας μας πει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 09:05:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπον εκλεισε και το θεμα εξατμιση.
Μπηκε Magnex τελικο και χειροποιητο μεσαιο ολοιδιο με της Magnex.
Το αυτοκινητο παει παρα πολλυ καλυτερα σε ολο το φασμα των στροφων (σε συνδυασμο και με την εισαγωγη [bmc βαρελακι]).
Σε μεγαλες ταχυτητες (180-200 χλμ.) δεν 'στεγνωνει' καθολου.
Το σημαντικοτερο ? αυξηση θορυβου σε σχεση με πριν? το πολυ 5%.
Δηλαδη τιποτα.

Κοστος 390 ευρω ολα μαζι. (290 το Magnex και 100 το μεσαιο με την σωληνα).

Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 09:20:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
Λοιπον εκλεισε και το θεμα εξατμιση.
Μπηκε Magnex τελικο και χειροποιητο μεσαιο ολοιδιο με της Magnex.
Το αυτοκινητο παει παρα πολλυ καλυτερα σε ολο το φασμα των στροφων (σε συνδυασμο και με την εισαγωγη [bmc βαρελακι]).
Σε μεγαλες ταχυτητες (180-200 χλμ.) δεν 'στεγνωνει' καθολου.
Το σημαντικοτερο ? αυξηση θορυβου σε σχεση με πριν? το πολυ 5%.
Δηλαδη τιποτα.

Κοστος 390 ευρω ολα μαζι. (290 το Magnex και 100 το μεσαιο με την σωληνα).

Very happy Very happy Very happy


Που τα έβαλες για να κάνουμε και μεις καμμιά κρούση ?


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 09:26:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:


Που τα έβαλες για να κάνουμε και μεις καμμιά κρούση ?



exhaust center στους Αγιους Αναργυρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 09:47:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

thanks Wink


Να συμπληρώσω ότι ο κολητος με το saxo vts δεν άντεξε τον θόρυβο Rolling eyes σε ταξιδι απο την εξάτμιση του group N του Παπαδόπουλου και την έβγαλε.
Βάζοντας λοιπόν τελικό μαμά και αλλάζοντας και βάσεις μηχανής και σασμάν το αμάξι ησύχασε που νομίζεις στο ρελαντί οτι είναι σβηστό Very happy
Τώρα πια μόνο η σκούπα ουρλιάζει Cool

Να σημειώσω ότι το καζανάκι του Παπαδόπουλου ήταν το καλύτερο απο όλα
που έχει δοκιμάσει σε απόδοση από χαμηλά ως τον κόφτη αλλά σε ταξίδι με 5η ο θόρυβος είναι (δυστυχώς για μας) τουλάχιστον ενοχλητικός.

Οπότε πάμε για magnex, supersprint κλπ...


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 10:26:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

για οποιον ενδιαφερεται πωλειται τελικο sebring 2μπουκο χρησιμοποιημενο μια εβδομαδα μολις σε αριστη κατασταση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 12:35:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το magnex που εβαλα ειναι για 206 δεν ειναι universal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 14:20:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
το magnex που εβαλα ειναι για 206 δεν ειναι universal


τόβαλες ρε???

ε πες τίποτα ρε φίλε και μας έχεις στην άγνοια!!!!


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 15:14:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:
thanks Wink


Να συμπληρώσω ότι ο κολητος με το saxo vts δεν άντεξε τον θόρυβο Rolling eyes σε ταξιδι απο την εξάτμιση του group N του Παπαδόπουλου και την έβγαλε.
Βάζοντας λοιπόν τελικό μαμά και αλλάζοντας και βάσεις μηχανής και σασμάν το αμάξι ησύχασε που νομίζεις στο ρελαντί οτι είναι σβηστό Very happy
Τώρα πια μόνο η σκούπα ουρλιάζει Cool

Να σημειώσω ότι το καζανάκι του Παπαδόπουλου ήταν το καλύτερο απο όλα
που έχει δοκιμάσει σε απόδοση από χαμηλά ως τον κόφτη αλλά σε ταξίδι με 5η ο θόρυβος είναι (δυστυχώς για μας) τουλάχιστον ενοχλητικός.

Οπότε πάμε για magnex, supersprint κλπ...


Kαλά δεν προλαβα να τα γράψω και ο τρελλός πρόλαβε και έβαλε
στο saxo vts supersprint σωλήνα & τελικό και δοκιμάστηκε στην μαυρη και
πάει τον κ@λ@ του Laughing Laughing Laughing Να δούμε αν θα την κρατήσει και αυτήν ή θα ξανααλλάξει πάλι.
Εγω περιμένω τον Αγ.Βασίλη να μου φέρει .... Very happy


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 16:08:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ελατός έγραψε:
fpug έγραψε:
το magnex που εβαλα ειναι για 206 δεν ειναι universal


τόβαλες ρε???

ε πες τίποτα ρε φίλε και μας έχεις στην άγνοια!!!!


καμια σχεση με πριν. σορρυ αλλα εγω εχω ενθουσιαστει.
αλλο αυτοκινητο οδηγουσα μεχρι χτες στις 18¨00 αλλο απο εκεινη την ωρα και υστερα.
Τωρα μενει και το προγραμμα της superchip και μετα θα το δυναμομετρησουμε.

'το παλιο καζανακι το επιασα και το κουναγα κι εκανε σαν χριστουγγιενιατικο δεντρο. Φανταστειτε σε τι αθλια κατασταση βρισκοταν.'
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 16:12:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα θα μου απαντήσει κανείς η θα με φλομώσετε κι άλλο;;; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ΜΠΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Sad
ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΡΤΕΣ! Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Baphomet (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Citroen C4 1.6 (16V) VTR (2007)

Ένταξη: 06 Νοέ 2003
Δημοσιεύσεις: 4616
Τόπος: Αθήνα - Γαλάτσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 16:25:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Εμένα θα μου απαντήσει κανείς η θα με φλομώσετε κι άλλο;;; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ΜΠΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Sad
ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΡΤΕΣ! Laughing


μιχαλη νομιζω σου απαντησα εξαρχης αλλα δε μου εδωσες καμμια σημασια Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 16:30:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή οι τούρτες παχαίνουν Laughing λέω να χτυπήσω μια Supersprint
450 ευρώπουλα (2 καζανάκια) άμα κερδίσω το λαχείο ...

Πάντως λεφτά για χειροποίητα δεν ξαναδίνω. Αντε γεια !


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 17:00:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

petrskar έγραψε:
μιχαλη νομιζω σου απαντησα εξαρχης αλλα δε μου εδωσες καμμια σημασια Crying or Very sad

Φίλε Πέτρο σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον αλλα όπως θα είδες και στο πόστ που πρωτοέγραψα είχα πεί πως αυτές οι εξατμίσεις είναι ακριβές για μένα και τόσα λεφτα και δεν μπορώ και δεν θέλω να δώσω... Ξέρω πως είναι πολυ καλές και κορυφαίες εξατμίσεις αλλα δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να τις αποκτήσω! Επίσης αυτή του φίλου σου είναι και διπλή που σημαίνει ταυτόχρονα και το κόψιμο του πίσω προφυλακτήρα... που εγώ θέλω να κρατήσω άθικτο! Θα συνεχίσω το ψάξιμο κι όπου με βγάλει... Rolling eyes
Και πάλι ευχαριστώ πάντως Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Δεκ 2003, 20:01:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:
[Kαλά δεν προλαβα να τα γράψω και ο τρελλός πρόλαβε και έβαλε
.................Να δούμε αν θα την κρατήσει και αυτήν ή θα ξανααλλάξει πάλι.

Αυτός είναι <<χειρότερος>> και από’μενα! Laughing Laughing (πλακα κανω... Wink )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2003, 09:03:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoiSoNeR έγραψε:
TONY PAP έγραψε:
[Kαλά δεν προλαβα να τα γράψω και ο τρελλός πρόλαβε και έβαλε
.................Να δούμε αν θα την κρατήσει και αυτήν ή θα ξανααλλάξει πάλι.

Αυτός είναι <<χειρότερος>> και από’μενα! Laughing Laughing (πλακα κανω... Wink )



Τοσα ευρώ πεταμένα...θα είχε βάλει απο την αρχή κομπλέ Supersprint και χταπόδι και καταλύτη και θα ηταν Very happy Very happy Very happy

Τελικά όταν πας για να γλυτώσεις λεφτά δίνεις αργότερα περισσότερα !


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pugsang (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 Rallye

Ένταξη: 26 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1292
Τόπος: Ραφήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Δεκ 2003, 12:58:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μηπως ο φιλος σου με το Saxo ψαχνει τροπο να απαλλαγεί απο την Group N του Παπαδόπουλου.Αν ναι εμαι διατεθιμενος να τον βοηθησω...


pedal to the metal
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Δεκ 2003, 18:06:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

TONY PAP έγραψε:
thanks Wink


Να συμπληρώσω ότι ο κολητος με το saxo vts δεν άντεξε τον θόρυβο Rolling eyes σε ταξιδι απο την εξάτμιση του group N του Παπαδόπουλου και την έβγαλε.
Βάζοντας λοιπόν τελικό μαμά και αλλάζοντας και βάσεις μηχανής και σασμάν το αμάξι ησύχασε που νομίζεις στο ρελαντί οτι είναι σβηστό Very happy
Τώρα πια μόνο η σκούπα ουρλιάζει Cool

Να σημειώσω ότι το καζανάκι του Παπαδόπουλου ήταν το καλύτερο απο όλα
που έχει δοκιμάσει σε απόδοση από χαμηλά ως τον κόφτη αλλά σε ταξίδι με 5η ο θόρυβος είναι (δυστυχώς για μας) τουλάχιστον ενοχλητικός.

Οπότε πάμε για magnex, supersprint κλπ...


Μια απο τα ιδια και εγω στο πολο μου!
Το καζανακι του παπαδοπουλου με ενοχλουσε στο ταξιδι,και υποτιθεται ηταν και το πιο μεγαλο για να μην κανει πολυ θορυβο.
Το παραξενο ειναι ομως οτι μετα το καζανακι το πουλησα σε ενα φιλο με κορσα 1.4,και το αμαξι ηταν αθορυβο σχεδομ.
Δεν ενοχλουσε καθολου η εξτμιση.
Πηγα να τρελαθω,τουλαχιστον γιατι δεν την δοκιμασα στο 206 ελεγα μεσα μου.
Οποτε ο θορυβος εχει να κανει και με το καθε αμαξι.
Οπως και με το σταδιο βελτιωσης.

Γενικα στο θεμα θορυβου,αμα δε δοκιμασεις να αλλαξεις 4-5 καζανια, μεχρι να βαλεις μυαλο,καταληγεις παλι στο εργοστασιακο.
Αυτο ειναι στανταρ αποδεδειγμενο Laughing
Οποτε η εργοστασιακο,ή επωνυμο καστομ!


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 5 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1711s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on