PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Τι εξάτμιση (τελικό καζανάκι) φοράτε
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Μάρκα εξάτμισης
Devil
5%
 5%  [ 6 ]
Janspeed
0%
 0%  [ 0 ]
L&W
1%
 1%  [ 2 ]
Magnex
0%
 0%  [ 1 ]
Remus
3%
 3%  [ 4 ]
Sebring
8%
 8%  [ 9 ]
Supersprint
9%
 9%  [ 10 ]
Festus
3%
 3%  [ 4 ]
Powerfull
5%
 5%  [ 6 ]
Χειροποίητη
21%
 21%  [ 23 ]
Εργοστασιακή
31%
 31%  [ 34 ]
Κάποια άλλη...
7%
 7%  [ 8 ]
Σύνολο Ψήφων : 107

Συγγραφέας Μήνυμα
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Δεκ 2003, 01:18:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν καταλαβαινω τι σας ενοχλει λιγο μπασακι απο την εξατμηση Twisted evil Laughing Twisted evil Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
PHSYBORG (HULK)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Pug 8v ''maximum attack''

Ένταξη: 24 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 1109
Τόπος: In the VORTEX of HEAVEN!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Δεκ 2003, 09:28:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εβαλα ενα Beda Racing εχω μεινει ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.Κανει θορυβο ΜΠΑΣΟ απο τισ 3-4500 ( εκει που ροπιαζει το αμαξι) , ειδα διαφορα στο τραβηγμα , εχει ωραια εμφανιση ( δεν ειναι απλος σωληνας , εχει ενα χειλος στο τελειωμα του κ αναγλυφα γραματα ) κ 2 χρονια εγγυηση !





FULL THROTLE....

NEW forum at www.btt.20m.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Δεκ 2003, 17:21:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από κάτι μήνες ψήφισα και γω!! Shocked
Τώρα φοράω μια παλιόdevil Twisted evil , ενω πιο πριν είχα και μια Sebring.Δε λεω, καλή είναι, αλλά θα περίμενα να κάνει λίγο νταβαντούρι και κυριως κανά σκασιματάκι παραπάνω!!!! (τι σόι κάγκουρες είμαστε πια???)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Δεκ 2003, 12:17:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήρα τηλέφωνο (τελικά) στην Festus και μου είπαν πως δεν βγάζουν μόνο ελευθέρας αλλα και κανονικά καζανάκια... Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο άλλος έφερνε μόνο ελευθέρας και μου έλεγε οτι δεν υπάρχουν άλλα καζανάκια (μας δουλεύουν κάποιοι μου φαίνεται...) ενώ στην Festus μου λέγανε οτι μπορώ να βάλω και ότι απόληξη θέλω Shocked Rolling eyes Για τελικό μόνο πάει γύρω στα 180Ευρώα(συμπαθητική τιμή...) και για αλλαγή απο καταλύτη και μετά γύρω στα 350Ευρώα (με μεσαίο και τελικό μου φαίνεται αν θυμάμαι καλά... Rolling eyes ) Είναι κοντά στην Καλλιθέα... Στο Μοσχάτο για την ακρίβεια αλλά εγώ δεν ξέρω που ακριβώς... Αν βρώ λίγο ελεύθερο χρόνο θα περάσω απο εκεί μια βόλτα... Twisted evil Γουστάρω να ακούσω λίγο μπασάκι... Laughing Βρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυμ! Πίσω και σας έφαγα... Twisted evil
Chuck Norris strikes back!! The Veteran... Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TONY PAP (Aντώνης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1,6 16V 5θ

Ένταξη: 22 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 556
Τόπος: Μοσχάτο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Δεκ 2003, 16:27:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Πήρα τηλέφωνο (τελικά) στην Festus και μου είπαν πως δεν βγάζουν μόνο ελευθέρας αλλα και κανονικά καζανάκια... Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο άλλος έφερνε μόνο ελευθέρας και μου έλεγε οτι δεν υπάρχουν άλλα καζανάκια (μας δουλεύουν κάποιοι μου φαίνεται...) ενώ στην Festus μου λέγανε οτι μπορώ να βάλω και ότι απόληξη θέλω Shocked Rolling eyes Για τελικό μόνο πάει γύρω στα 180Ευρώα(συμπαθητική τιμή...) και για αλλαγή απο καταλύτη και μετά γύρω στα 350Ευρώα (με μεσαίο και τελικό μου φαίνεται αν θυμάμαι καλά... Rolling eyes ) Είναι κοντά στην Καλλιθέα... Στο Μοσχάτο για την ακρίβεια αλλά εγώ δεν ξέρω που ακριβώς... Αν βρώ λίγο ελεύθερο χρόνο θα περάσω απο εκεί μια βόλτα... Twisted evil Γουστάρω να ακούσω λίγο μπασάκι... Laughing Βρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυμ! Πίσω και σας έφαγα... Twisted evil
Chuck Norris strikes back!! The Veteran... Laughing Laughing Laughing


Είναι στον δρόμο του Ιλισού κοντά στο γεφυράκι που βγαίνεις απο την γέφυρα του Μοσχάτου στην Θησέως.


TONY PAP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 09:30:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Χθές πήγα στην Δρόσσος Motorsport (εκει που πάει το αμάξι ο Kouzman) και κοίταξα για τελικό καζανάκι!
Έχει πολύ καλές μάρκες (Sebring,Powerful,Supersprint,Festus) αλλά είναι λίγο ακριβές...(για μένα λέμε τώρα που θέλω και κάτι σχετικά φτηνό Rolling eyes )
Οι Sebring ξεκινάνε απο 319Ε και πάει λέγοντας! Εγώ τόσα δεν μπορώ να διαθέσω! Πόσο μάλλον για 1.1!! Επειδή τον ρώτησα για τις Festus(έχοντας καλή εμπειρία ο Αλέξανδρος) μου είπε πως είναι ελεύθερες και κάνουν πολύ θόρυβο! Rolling eyes
Μπορεί να βοηθήσει κανείς με περισσότερες λεπτομέρειες; Γιώργο(Pezomania) ο Ζαπατίνας τι λέει; Αξιόπιστος; Rolling eyes


Μιχάλη συγνωμη για την καθυστέρηση, αλλά ήμουν για λίγες εβδομάδες εκτός forum.

Ο Ζαπατίνας είναι καλός για τοποθέτηση επώνυμης μάρκας!!! Για εξατμίσεις ή χταπόδια που φτιάχνει ίδιος δεν ξέρω (αλλα εγώ για μια λύση χειροποίητης εξάτμισης, θα προτυμούσα Παπαδόπουλο).

Και πάλι sorry για την καθυστέρηση Crying or Very sad Crying or Very sad


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 19:55:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε Γιώργο κανένα πρόβλημα! Δεν πειράζει! Smile Wink
Παίδες απο σήμερα το απόγευμα κυκλοφοράω κι εγώ με custom fit τελικό! Very happy Twisted evil
Πήγα στο Μοσχάτο στα κεντρικά της Festus και έβαλα τελικό καζανάκι με μπούκα 90χιλ. και με εσωτερική διάμετρο 50χιλ. Όλα μαζί πήγαν 180Ε με την τοποθέτηση! Με εξυπηρέτησε ενα παληκάρι γ*μώ τα άτομα(δούλευε 9 χρόνια στον ΠΟΠΑΥ!!!!).Είμαι αρκετά εως πολύ ευχαριστημένος και είδα μια μικρή(αλλα αρκετά καλή) διαφορά στο αμάξι! Very happy Ανεβάζει πιο εύκολα και δεν είναι απότομο όπως γινόταν με το μαμίσιο! Ανοίγει και πολυ πιο όμορφα! Κάνει εναν πολύ όμορφο και διακριτικό ήχο! Εγώ κ**λωσα απο τον μπασάτο ήχο που κάνει και απο το Μοσχάτο μέχρι το σπίτι μου δεν άκουγα μουσική μόνο και μόνο για να ακούω την εξάτμιση! Very happy Twisted evil Laughing Laughing Laughing Απο ότι έβλεπα μεσαίο εμείς οι 1100άρηδες δεν έχουμε αλλα ούτε και τα αδερφάκια 1400... Μόνο οι 1600άρηδες...
ΕΦΥΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! βΡΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΜ Laughing Laughing Laughing Laughing


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 19:57:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αντε και καλες γκαζιες βρε τρελε!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 20:08:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mick206 έγραψε:
Φίλε Γιώργο κανένα πρόβλημα! Δεν πειράζει! Smile Wink
Παίδες απο σήμερα το απόγευμα κυκλοφοράω κι εγώ με custom fit τελικό! Very happy Twisted evil
Πήγα στο Μοσχάτο στα κεντρικά της Festus και έβαλα τελικό καζανάκι με μπούκα 90χιλ. και με εσωτερική διάμετρο 50χιλ. Όλα μαζί πήγαν 180Ε με την τοποθέτηση! Με εξυπηρέτησε ενα παληκάρι γ*μώ τα άτομα(δούλευε 9 χρόνια στον ΠΟΠΑΥ!!!!).Είμαι αρκετά εως πολύ ευχαριστημένος και είδα μια μικρή(αλλα αρκετά καλή) διαφορά στο αμάξι! Very happy Ανεβάζει πιο εύκολα και δεν είναι απότομο όπως γινόταν με το μαμίσιο! Ανοίγει και πολυ πιο όμορφα! Κάνει εναν πολύ όμορφο και διακριτικό ήχο! Εγώ κ**λωσα απο τον μπασάτο ήχο που κάνει και απο το Μοσχάτο μέχρι το σπίτι μου δεν άκουγα μουσική μόνο και μόνο για να ακούω την εξάτμιση! Very happy Twisted evil Laughing Laughing Laughing Απο ότι έβλεπα μεσαίο εμείς οι 1100άρηδες δεν έχουμε αλλα ούτε και τα αδερφάκια 1400... Μόνο οι 1600άρηδες...
ΕΦΥΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! βΡΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΜ Laughing Laughing Laughing Laughing


σιγα τα καυσαερια μη καψεις κανα προφυλακτηρα ρε γρηγορε Laughing Laughing Laughing
χεχεχεχε Laughing Laughing Laughing

μιχαλακη,
εισαι τρελα,
με εξατμηση,
και κοκκινη φανελα!


αληθεια ποιος σου ειπε πως τα 1400 μαμα δεν εχουν μεσαιο;;; μεγα λαθος!
εκτος κιαν εννοεις πως οσους ειδες εκει στον εξατμησα , το ειχαν βγαλει ολοι Twisted evil


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Δεκ 2003, 20:16:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ παιδιά! Να είστε καλά! Very happy

Δημήτρη το παλικάρι μου είπε πως τα 1400 δεν έχουν μεσαίο... Rolling eyes
Λές να μου είπε κοτσάνα; Rolling eyes Μη βαράτε όλοι μαζί αν δεν ισχύει αυτό έτσι; Laughing Laughing Laughing Εσύ το έχεις δεί απο κάτω; Εμένα μόνο έναν μονοκόμματο σωλήνα έχει κι απο κεί και περα το τελικό... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 25 Δεκ 2003, 22:23:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mιχάλη, άντε, καλοφόρετη......
Είσαι "κομπλέ" πλέον, μόνο ο κινητήρας σου λείπει....... Laughing Laughing Laughing Laughing Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Δεκ 2003, 08:00:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ Βαγγέλη! Very happy
Όντως μόνο ο κινητήρας μου λείπει τώρα! Laughing Και μερικές χιλιάδες Ευρώ για να ολοκληρωθεί το project "κομπλέ 206" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Δεκ 2003, 11:48:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

DimiP έγραψε:

αληθεια ποιος σου ειπε πως τα 1400 μαμα δεν εχουν μεσαιο;;; μεγα λαθος!
εκτος κιαν εννοεις πως οσους ειδες εκει στον εξατμησα , το ειχαν βγαλει ολοι Twisted evil


Τα 1400 ΔΕΝ εχουν μεσαιο, μονο τελικο. Αν σκιψεις και κοιταξεις απο κατω το βλεπεις και μονος σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kovac (Χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 masturbisio!!!

Ένταξη: 13 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 1201
Τόπος: Νίκαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Δεκ 2003, 15:26:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

STELIOS έγραψε:
DimiP έγραψε:

αληθεια ποιος σου ειπε πως τα 1400 μαμα δεν εχουν μεσαιο;;; μεγα λαθος!
εκτος κιαν εννοεις πως οσους ειδες εκει στον εξατμησα , το ειχαν βγαλει ολοι Twisted evil


Τα 1400 ΔΕΝ εχουν μεσαιο, μονο τελικο. Αν σκιψεις και κοιταξεις απο κατω το βλεπεις και μονος σου.


Παίδες, κι εγώ 1400 έχω. Μεσαίο καζανάκι δεν είδα! Δεν ξέρω αν οι υπόλοιποι έχουν, εγώ πάντως δεν έχω. Ίσως DimiP εσύ να είχες (γιατί έτσι όπως τα λες πρέπει να είχες) επειδή το αμάξι σου είναι διαφορετικής χρονιάς. Δεν ξέρω, δηλώνω άσχετος!


Και τα παπούτσια μέσα...
ΒΤΤ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
STELIOS 
Moderator


Little Bastard

Ένταξη: 18 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 2664

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 26 Δεκ 2003, 18:09:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακομη και τα μεταγενεστερα (2002 και μετα) δεν εχουν. Απο καποια ημερομηνια και μετα μερικα εχουν τον καταλυτη κατω αντι για μροστα απ τον κινητηρα. Ισως νομιζες οτι αυτο ηταν το μεσαιο...??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6
Σελίδα 6 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1878s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on