PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 - Τι εξάτμιση (τελικό καζανάκι) φοράτε
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Μάρκα εξάτμισης
Devil
5%
 5%  [ 6 ]
Janspeed
0%
 0%  [ 0 ]
L&W
1%
 1%  [ 2 ]
Magnex
0%
 0%  [ 1 ]
Remus
3%
 3%  [ 4 ]
Sebring
8%
 8%  [ 9 ]
Supersprint
9%
 9%  [ 10 ]
Festus
3%
 3%  [ 4 ]
Powerfull
5%
 5%  [ 6 ]
Χειροποίητη
21%
 21%  [ 23 ]
Εργοστασιακή
31%
 31%  [ 34 ]
Κάποια άλλη...
7%
 7%  [ 8 ]
Σύνολο Ψήφων : 107

Συγγραφέας Μήνυμα
chatasos (Τάσος)
Developer - Administrator
Developer - Administrator
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207 1.6 (17V!) GT (2009)

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 2612
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Φεβ 2003, 19:00:26    Θέμα δημοσίευσης: 206 - Τι εξάτμιση (τελικό καζανάκι) φοράτε Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετά από πάμπολες συζητήσεις περί εξατμίσεων, για να δούμε και τι εξάτμιση (τελικό καζανάκι) φοράει το 206 club.

Παρακαλώ μόνο τις ψήφους σας... για οτιδήποτε άλλο, το θέμα έχει αναπτυχθεί σε άλλα topics.


Ο φορουμάρχης επέστρεψε παντρεμένος & ανανεωμένος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Skull (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 655
Τόπος: Έδεσσα-Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 21 Φεβ 2003, 21:30:25    Θέμα δημοσίευσης: Re: Τι εξάτμιση (τελικό καζανάκι) φοράτε Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

chatasos έγραψε:
Μετά από πάμπολες συζητήσεις περί εξατμίσεων, για να δούμε και τι εξάτμιση (τελικό καζανάκι) φοράει το 206 club.

Παρακαλώ μόνο τις ψήφους σας... για οτιδήποτε άλλο, το θέμα έχει αναπτυχθεί σε άλλα topics.


BRAVO ρε chataso!Επιτελους!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Φεβ 2003, 02:02:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μια και ο λογος για εξατμισεις ξερει κανεις που μπορουμε να βρουμε τις devil στην Αθηνα? Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Φεβ 2003, 02:25:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοράω μια Powerfull, που νομίζω οτι είναι ιδανική για 206...
Αν και στο θέμα του ήχου θα ήθελα περισσότερο μπάσο, αλλά σε αυτό παίζει ρόλο και η φιλτροχοάνη.
Ο ήχος νομίζω οτι θα βελτιωθεί με μια καλύτερη φιλτροχοάνη, τοποθετημένη σε καλύτερη θέση ή με μια σκούπα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Φεβ 2003, 17:37:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

sebring...ελευθερη και απο ηχο ...τωρα πια δε με χαλαει λιγο ακομα μπασσο!!! Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Φεβ 2003, 12:56:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
Μια και ο λογος για εξατμισεις ξερει κανεις που μπορουμε να βρουμε τις devil στην Αθηνα? Question Question Question


Tην αντιπροσωπεία την είχε ο ΧΑΜΠΗΣ στο περιστέρι. Ομως πρόσφατα που επικοινώνησα μαζί τους μου απάντησαν ότι σταματήσαν την συνεργασία τους. Θα επικοινωνήσω αύριο μαζί τους (με τον υπεύθυνο) μήπως μου πεί ποιος την έχει αναλάβει τώρα



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Φεβ 2003, 14:34:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω εγραψα ΄΄καποια αλλη΄΄ λογο οτι δεν την ειχατε την δικια μου στην ψηφοφορια άλλα και καλα κανατε γιατι πιστευω οτι ειμαι και ο μοναδικος.
Οπως εχω ξαναπει το 106 φοραει O.M.P GROUP A και το τελικο βεβαια,και οπως οι περισοτεροι ακουσατε στο Toyring ανασταινει και νεκρους Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Φεβ 2003, 15:59:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
fpug έγραψε:
Μια και ο λογος για εξατμισεις ξερει κανεις που μπορουμε να βρουμε τις devil στην Αθηνα? Question Question Question


Tην αντιπροσωπεία την είχε ο ΧΑΜΠΗΣ στο περιστέρι. Ομως πρόσφατα που επικοινώνησα μαζί τους μου απάντησαν ότι σταματήσαν την συνεργασία τους. Θα επικοινωνήσω αύριο μαζί τους (με τον υπεύθυνο) μήπως μου πεί ποιος την έχει αναλάβει τώρα


Αν το βρεις θα σου ειμαι υποχρεωμενος. THANX Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 26 Φεβ 2003, 21:41:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
Μια και ο λογος για εξατμισεις ξερει κανεις που μπορουμε να βρουμε τις devil στην Αθηνα? Question Question Question


Θα με πάρεις τηλ και θα σου τα πω όλα.με τόσα πάρε δώσε και 2 ετών ψάξιμο γύρο από devil δεν θα βρεις καλύτερη πηγή.Βέβαια μάλλον θα σε μπερδέψω ,όπως μπερδεύτηκα και εγώ αλλά έτσι είναι, άμα έχεις GT μετατροπές γιόκο.... Crying or Very sad


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pezomania (Γιώργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.6 16V

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 1231
Τόπος: Mandra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Φεβ 2003, 08:32:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φοράω L&W .

Από απόδοση είναι πολύ καλή, από ήχο έχει ένα διακριτικό μπάσο ήχο, που σε καμιά περίπτωση δεν σε ενοχλεί!!


Η ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ ΕΛΚΕΙ ΤΗΝ ΑΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 27 Φεβ 2003, 09:36:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
fpug έγραψε:
Μια και ο λογος για εξατμισεις ξερει κανεις που μπορουμε να βρουμε τις devil στην Αθηνα? Question Question Question


Θα με πάρεις τηλ και θα σου τα πω όλα.με τόσα πάρε δώσε και 2 ετών ψάξιμο γύρο από devil δεν θα βρεις καλύτερη πηγή.Βέβαια μάλλον θα σε μπερδέψω ,όπως μπερδεύτηκα και εγώ αλλά έτσι είναι, άμα έχεις GT μετατροπές γιόκο.... Crying or Very sad


Καλές τιμές κάνει; Ατοκες δόσεις (γύρω στις 30); Αν ναί να την πάρουμε από πάνω Πανο μου... Rolling eyes

Πεσε τιμή και θα σου πω αν είναι εντάξει!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Φεβ 2003, 12:00:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pduke έγραψε:
fpug έγραψε:
Μια και ο λογος για εξατμισεις ξερει κανεις που μπορουμε να βρουμε τις devil στην Αθηνα? Question Question Question


Θα με πάρεις τηλ και θα σου τα πω όλα.με τόσα πάρε δώσε και 2 ετών ψάξιμο γύρο από devil δεν θα βρεις καλύτερη πηγή.Βέβαια μάλλον θα σε μπερδέψω ,όπως μπερδεύτηκα και εγώ αλλά έτσι είναι, άμα έχεις GT μετατροπές γιόκο.... Crying or Very sad


Σ' ευχαριστω. Τελικα θα μπει χειροποιητη απο εμπρος μεχρι πισω και αλλος καταλυτης μαλλον. Μολις εχω νεοτερα θα πεσει και ενημερωση για το που τιμες και αποδοση(ελπιζω καλη)!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Φεβ 2003, 18:14:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fpug έγραψε:
pduke έγραψε:
fpug έγραψε:
Μια και ο λογος για εξατμισεις ξερει κανεις που μπορουμε να βρουμε τις devil στην Αθηνα? Question Question Question


Θα με πάρεις τηλ και θα σου τα πω όλα.με τόσα πάρε δώσε και 2 ετών ψάξιμο γύρο από devil δεν θα βρεις καλύτερη πηγή.Βέβαια μάλλον θα σε μπερδέψω ,όπως μπερδεύτηκα και εγώ αλλά έτσι είναι, άμα έχεις GT μετατροπές γιόκο.... Crying or Very sad


Σ' ευχαριστω. Τελικα θα μπει χειροποιητη απο εμπρος μεχρι πισω και αλλος καταλυτης μαλλον. Μολις εχω νεοτερα θα πεσει και ενημερωση για το που τιμες και αποδοση(ελπιζω καλη)!!! Wink

ελπίζω να βάλεις και χταπόδι(και εκεί να προσέξεις πολύ,το δικό μας είναι πολύ ζόρικο σε εκείνο το σημείο), αλλιώς άστο..


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 28 Φεβ 2003, 18:15:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:


Καλές τιμές κάνει; Ατοκες δόσεις (γύρω στις 30); Αν ναί να την πάρουμε από πάνω Πανο μου... Rolling eyes

Πεσε τιμή και θα σου πω αν είναι εντάξει!

πες μου τι θες και θα ρωτήσω Τασο μου


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Μάρ 2003, 18:16:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

pezomania έγραψε:
Φοράω L&W .

Από απόδοση είναι πολύ καλή, από ήχο έχει ένα διακριτικό μπάσο ήχο, που σε καμιά περίπτωση δεν σε ενοχλεί!!


Mία από τα ίδια...
Και στο ASTRA για L&W πάω...έχει έτοιμο ΚΙΤ.... Wink
Πάντως για όσους ενδιαφέρονται η universal 100άρα, L&W (made by REMUS) αυτήν την περίοδο στο ΔΑΝΑΛΑΤΟ (Περιστέρι) έχει 150euro με τοποθέτηση και 2 χρόνια εγγύηση!!!!
Shocked Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
pduke (Πάνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 GT 2.0 16V

Ένταξη: 17 Ιούλ 2002
Δημοσιεύσεις: 1311
Τόπος: Scholarington(Duke of..)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Μάρ 2003, 18:21:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

πάντως αν του Mike τραβάει από ρελαντί σαν διάολος λόγω εξάτμησης τότε βάλτε του mike......


GT όπως Μέγας Τουρίστας

Don't forget about the boogie ... and those marvellous bastards !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
PoLiThS (Νικόλας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


306 Cabriolet 1.6 Full (2001)

Ένταξη: 15 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 841
Τόπος: Κατηχώρι Πορταριάς Βόλος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Μάρ 2003, 19:01:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω φοράω hand made απο χταπόδι και πίσω με μαμα καταλύτη (δεν δουλευει πλέον αλλα λεμε οτι φοράμε) και τελικό universal της Grapnel με μπούκα 104mm external diameter




Le Tavernier....

Η Κουλαρα Ποτε δεν πεθαίνει δεν την σκιάζει φοβέρα καμια.. μονο λίγο καιρο ξαποσταίνει και ξανα προς τα γκαζια τραβα τραβα τραβα και ξανα προς τα γκαζια τραβααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Μάρ 2003, 14:31:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

PoLiThS έγραψε:
Εγω φοράω hand made απο χταπόδι και πίσω με μαμα καταλύτη (δεν δουλευει πλέον αλλα λεμε οτι φοράμε) και τελικό universal της Grapnel με μπούκα 104mm external diameter


Νικολα μια καλη λυση ειναι απο SUPER 1600 Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Aν αργοτερα την αλλαξεις την μηχανη βαλε την συγκεκριμενη εξατμιση και θα με θυμηθεις Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Miltellas (Μίλτος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.6 16V XSM 2001

Ένταξη: 24 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 3657
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάρ 2003, 07:12:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επί τη ευκαιρία, δε μας λες βρε Νίκο, γιατί το καζανάκι από Super1600 είναι καλό; Γιατί η μαμά δεν το βάζει από το εργοστάσιο; Μήπως έχει παρενέργειες κι άλλες πέρα από το θόρυβο (τράβηγμα χαμηλά-ψηλά κλπ).
Τί προσφέρει ένα καλό καζανάκι; Και τί θα πει καλό καζανάκι; Από προσωπική πείρα, τα aftermarket καζανάκια προσφέρουν φασαρία κι από απόδοση ελάχιστα έως και χειρότερα...


Ελληνική Λέσχη Φίλων της Πραγματικής Οδήγησης

Performance of Real Cardriving Club
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ΝΙΚΟΣ (ΛΥΣΣΑ ΚΑΚΙΑ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


CLIO RENAULTSPORT CUP 182hp!!!

Ένταξη: 09 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 2111
Τόπος: Were the Eagles fly higher

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Μάρ 2003, 12:39:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βρε Μιλτο......Κατι που ρωτας και εσυ τωρα......Να πω οτι εισαι ασχετος....Αφου τα ξερεις πως ειναι τα πραγματα.

Η μαμα δεν το βαζει για λογους οικονομιας και θορυβου οπως δεν βαζει και τα φρενα απο το Super 1600,οπως δεν βαζει και τα ψαλιδια κτλ.Απλα απο θεμα AFTERMARKET ποιος ο λογος να πληρωσει καποιος μια Χ μαρκα στις οποιες περιπτωσεις εχουμε δει πολλες φορες να εχουμε χασημο της ταδε αποδοσης (1-2 αλογα δεν βαζουμε και TURBO) απο την στιγμη που μπορουμε να βαλουμε την συγκεκριμενη εξατμιση την οποια την δινει το αγωνιστηκο τμημα της PEUGEOT.

Τωρα οσο αναφορα την ΄΄καλη΄΄εξατμιση......Τι εννοουμε.....Αυτο εχει πολλες απαντησεις αναλογος το πως το βλεπει ο καθενας και δεν θελω να μπω σε τετοιες λεπτομερειες γιατι απλα θα ειναι προσωπικη μου αποψη και μπορει να παρεξηγηθω απο διαφορους. Wink

Τουλαχιστον εσυ Μιλτο μου πιστευω να καταλαβαινεις πως το εννοω λογο του οτι δουλευουμε στο ιδιο μηκος κυματος οσον αναφορα τα περισοτερα θεματα σχετικα με τα αυτοκινητα. Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 1 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,166s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on