PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

2η συναντηση του Trackday-special
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 21:19:26    Θέμα δημοσίευσης: 2η συναντηση του Trackday-special Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στις 10-11 νοεμβρη πραγματοποιηθηκε στις σερρες η δευτερη συναντηση-trackday αυτου του κλαμπ (www.trackday-spacial.gr)
που δημιουργηθηκε πριν 2.5 χρονια απο ανθρωπους που αγαπανε κυριως την οδηγηση σε πιστα και τα track days.

ειναι ισως ενα απο τα πιο αξιολογα κλαμπ με απιστευτα υψηλο διανοητικο επιπεδο μελων οπου μπορεις να βρεις τεχνικα θεματα γυρω απο την οδηγηση και τη βελτιωση ενος αυτοκινητου που ξεφευγουν απο τη λογικη του μπουκαζαντακαισαςεφαγα...πραγματικα αξιεπαινη προσπαθεια!

sto trackday αυτο υπηρχαν
ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη
χρονομετρηση με αισθητηρες
δωρο μπουγατσες Laughing
team φωτογραφων
κλεισμενη η πιστα των σερρων μονο για το κλαμπ με κοστος 50ευρω και για τις 2 μερες.


εδω καποιες φωτο απο τις συμμετοχες που μονο ελλαδα δε θυμιζαν
http://www.idcoms.gr/images/TDS/071111_Serres/all_cars/page_01.htm

εδω οι χρονοι οσων συμμετειχαν
http://imageshack.gr/viewer.php?file=d5mzo2ife2mi3dmj4mdm.jpg

μη κοιτατε αμαξια και ονοματα θα ξενερωσετε . . .

ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που το διοργανωσαν
και ας παραδειγματιστουμε ολοι πως πρεπει να ειναι ενα σωστο και ολοκληρωμενο trackday
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 14 Νοέ 2007, 21:38:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ακόμα δεν μπορώ να συνέλθω από τα γέλια όταν το smartaki πήγαινε καροτσάκι την 360 και την πατούσε και κόρνες Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ (Δημήτρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


S2K χρονολάγνο

Ένταξη: 16 Ιαν 2006
Δημοσιεύσεις: 544
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Νοέ 2007, 14:46:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ρε Παναγιώτη ΔΕΝ πηγες???

Τι να πω!....

Αμα δεν ήμουν στη χαζοπροπαίδευση θα πήγαινα σίγουρα!!


Γνώση είναι η γνώση οτι δέν είσαι γνώστης.

ΑγιοςVTECιος o....Turboκτόνος....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Νοέ 2007, 19:00:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή και μηχανόβιοι διοργανώνουν ανάλογα με παραπλήσιο κόστος ρωτάω τα παιδιά απο θεσσαλονίκη και Βόρεια Ελλάδα γενικότερα.
Μπορείτε να οργανώσετε κάτι αντίστοιχο για μας εδώ?
Πιστεύω ότι αν το ανακοινώσουμε νωρίς και βάλουμε ελάχιστο πλαφόν συμμετοχών με προκαταβολή τουλάχιστο δέκα μέρες πριν τα λεφτά της πίστας.Μπορούμε να το κάνουμε. Αρκετοί Αθηναίοι θα ανέβουν αν το κάνουμε Σαββατοκύριακο.
Φωρτόνουμε αμάξια στο νυχτερινό της Παρασκευής πάμε πίστα το Σάββατο και γυρίζουμε με το νυχτερινό της Κυριακής.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Νοέ 2007, 20:13:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δε καταλαβες μητσο.
ημουν ο τριτος απο τους 60 που δηλωσα συμμετοχη.
αλλα δυστυχως το αμαξι τελευταια στιγμη δεν ηθελε να ανεβουμε...

χρηστο το event αυτο διοργανωθηκε απο τα παιδια και εδω και πανω.
οι περισσοτεροι δε ανεβηκαν απο αθηνα.
το τραινο δε λεει ... ειναι λιγο γολγοθας...
αξιζει μονο για αγωνιστικα και γενικα αμαξια που δε κανουν ευκολα ταξιδια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
206xs (Χρήστος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Chevrolet Cruze 1.8 Auto (2009)

Ένταξη: 13 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 259
Τόπος: Αθήνα - Σεπόλια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Νοέ 2007, 21:51:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ας κανονίσουμε να πάμε και το πώς το βρίσκουμε Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Νοέ 2007, 22:11:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206xs έγραψε:
Ας κανονίσουμε να πάμε και το πώς το βρίσκουμε Wink


Αν εννοείς ως psclub δεν νομίζω πως θα δηλώσει ικανος αριθμός μελών ωστε να συμφέρει οικονομική το κλείσιμο της πίστας, δες λίγο τιμές
http://www.serrescircuit.gr/index.php?id=427
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Νοέ 2007, 23:43:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:
206xs έγραψε:
Ας κανονίσουμε να πάμε και το πώς το βρίσκουμε Wink


Αν εννοείς ως psclub δεν νομίζω πως θα δηλώσει ικανος αριθμός μελών ωστε να συμφέρει οικονομική το κλείσιμο της πίστας, δες λίγο τιμές
http://www.serrescircuit.gr/index.php?id=427


Λες να μην γίνεται να μαζευτούμε 20 άτομα (~ 50 ευρώ έκαστος) για να κλείσουμε ένα Σ/Κ;;; Πιστεύω είναι πολύ εύκολο να βρεθούν 20 άτομα εδώ μέσα που θα ήθελαν να μπούνε Σέρρες... Να κάνουμε μια λίστα;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Νοέ 2007, 23:52:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

SnakeMJK έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
206xs έγραψε:
Ας κανονίσουμε να πάμε και το πώς το βρίσκουμε Wink


Αν εννοείς ως psclub δεν νομίζω πως θα δηλώσει ικανος αριθμός μελών ωστε να συμφέρει οικονομική το κλείσιμο της πίστας, δες λίγο τιμές
http://www.serrescircuit.gr/index.php?id=427


Λες να μην γίνεται να μαζευτούμε 20 άτομα (~ 50 ευρώ έκαστος) για να κλείσουμε ένα Σ/Κ;;; Πιστεύω είναι πολύ εύκολο να βρεθούν 20 άτομα εδώ μέσα που θα ήθελαν να μπούνε Σέρρες... Να κάνουμε μια λίστα;


Θα ταν πάρα πολύ καλό να γίνει κάτι τετοιο, εχω την αίσθηση πως δεν θα μαζευτούνε τόσοι. Προσωπικά αυτό τον καιρό δεν εχω την δυνατότητα να πληρώσω:

1.αντιτιμο της πιστας +ΦΠΑ, σένσορες
2. μια τετράδα λάστιχα αποκλειστικά για το διημερο (η πιστα ειναι λαστιχοφάγος)
3. εξοδα μεταφορικά, διαμονής & φαγητού

και τέλος να ρισκάρω ολα τα παραπάνω για ενα καιρό με σοβαρό ενδεχόμενο βροχόπτωσης

είναι αρκετά πάνω απο 50€, μακάρι ομως οποιος τα εχει και μπορεί να μαζευτουν οι συμμετοχές αξίζει τον κόπο και το χρημα αν δεν βρέχει.


Θα αντιπροτεινα αντι για Σερρες τα Μέγαρα ως κατι πιο οικονομικό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 09:03:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο τρακντει που ειχαν ξανακανει και ξεραν τα τι και πως πηγε 50ευρω το σκ με 60 ατομα

οπερ 1500 τη μερα

μεγαρα θες 3000τη μερα αν θυμαμαι καλα...


ΚΑΙ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΜΑ**ΚΙΕΣ ΛΕΤΕ ΤΟΣΗΝ ΩΡΑ.?
εδω 1 χρονο τωρα συζητατε ποιο απογευμα θα μπορειτε οοοοοοοοοοοολοι μαζι για να πατε ενα μεγαρο και θελετε και σερρες...
τραβατε για κανα ουζακι λουλουδες μου. αυτα ειναι επικινδυνα πραγματα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 11:44:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ας κανονιστεί μια μερα που να μπορούν οι περισσότεροι για μεγαρα λέω εγώ, χωρις να κλείσουμε πιστα. απλα μια μερα που θα ναι ελευθερη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 12:49:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:

2. μια τετράδα λάστιχα αποκλειστικά για το διημερο (η πιστα ειναι λαστιχοφάγος)


Αμάν με αυτή τη μαλ***α επιτέλους. Αν δεν ξέρεις να μπαίνεις στις στροφές και πας για να "προσφέρεις θέαμα", ναι είναι λαστιχοφάγος. Αν πας με σωστές γραμμές, ακόμα και αν κινείται το αμάξι στα όρια του, τρως λιγότερο λάστιχο από το να βγεις έξω στον δρόμο και να τραβάς χειρόφρενα. Rolling eyes



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 12:57:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
plaketokofths έγραψε:

2. μια τετράδα λάστιχα αποκλειστικά για το διημερο (η πιστα ειναι λαστιχοφάγος)


Αμάν με αυτή τη μαλ***α επιτέλους. Αν δεν ξέρεις να μπαίνεις στις στροφές και πας για να "προσφέρεις θέαμα", ναι είναι λαστιχοφάγος. Αν πας με σωστές γραμμές, ακόμα και αν κινείται το αμάξι στα όρια του, τρως λιγότερο λάστιχο από το να βγεις έξω στον δρόμο και να τραβάς χειρόφρενα. Rolling eyes


kalaaaaaa, εγώ πάντως την είπα την γνώμη μου αναφερόμενος σε οδηγηση για χρόνο και όχι για side show
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 13:03:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γι' αυτό και έβαλα το θέαμα μέσα σε εισαγωγικά, διότι αν πας πρώτη φορά με σκοπό να κατεβάσεις τον χρόνο από μια Ferrari χωρίς να ξέρεις την πίστα, θα πιέζεις το αμάξι χωρίς να ξέρεις, χρόνο δεν θα βλέπεις, λάστιχα θα τρώς.



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 13:08:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Γι' αυτό και έβαλα το θέαμα μέσα σε εισαγωγικά, διότι αν πας πρώτη φορά με σκοπό να κατεβάσεις τον χρόνο από μια Ferrari χωρίς να ξέρεις την πίστα, θα πιέζεις το αμάξι χωρίς να ξέρεις, χρόνο δεν θα βλέπεις, λάστιχα θα τρώς.


πολύ πιθανό, φαντάζει λογικό έτσι οπως το λες.

Απλα εγώ το λέω έχοντας δει την ασφαλτο στην πίστα αλλα επίσης παρατήρησα πως πολλοι στο τελευταιο trackday κανοντας ~250km στην πίστα τα R888 την ακουγαν για τα καλα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 13:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οι R888άδες αυτοί λοιπόν, ας μας πούνε τί γόμα είχανε (μαλακή/μέτρια/σκληρή)... Cool



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 13:34:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

steve λες αλυσιδωτες μαλ***ες για αυτο σκασε.

α. τα 888 βγαινουν μια γομα
β. αν πας ενα σκ σερρες και σα κοτα να πηγαινεις τα λαστιχα θα τα βγαλεις οφ ή σχεδον τελειως οφ. οτι λαστιχο και να παρεις. αμα δεις τη ποιοτητα της ασφαλτου θα καταλαβεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 13:42:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εσύ Τάκη την έχεις δει την ποιότητα της ασφάλτου?



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 14:28:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στον ύπνο του αλλά όχι για πολύ ακόμα... Laughing


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Νοέ 2007, 15:17:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

με τις γνωστες κλασικες μαλ***ες σας καταφερατε να ξεφτυλισετε ενα τοπικ που αναφερεται σε μια εκδηλωση προτυπο.
αντε τραβατε να αγορασετε κανα ξενον βλαχογυφτακια...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Αθλητικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,141s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on