PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Παίζει touring μήπως?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Η ώρα της κάλπης
Ναι
78%
 78%  [ 29 ]
Όχι
8%
 8%  [ 3 ]
Μπορεί
10%
 10%  [ 4 ]
ΔΓ/ΔΑ
2%
 2%  [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 37

Συγγραφέας Μήνυμα
kolias1 (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4(16v 2006) Dinamic

Ένταξη: 13 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 7
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 12:52:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κ εγώ μέσα αρκεί να βρούμε ημερομηνία.
Εγώ μπορώ σίγουρα το Σ-Κ 22-23 Μαρτίου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 13:23:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mia ειναι η λυση.
κυρησουμε αυτοματα και με ''δημοκρατικες'' διαδικασιες το dichri

υπευθυνο τουρισμου του κλαμπ
μπας και δουμε καμια αααασπρη μερα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 13:45:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
mia ειναι η λυση.
κυρησουμε αυτοματα και με ''δημοκρατικες'' διαδικασιες το dichri

υπευθυνο τουρισμου του κλαμπ
μπας και δουμε καμια αααασπρη μερα


Ευχαριστώ βολβέ μου....

Χθες βέβαια θα μπορούσα να κάτσω και περισσότερο Βυτίνα αλλά ας όψετε το mega channel, που την ώρα που έτρωγα τα παϊδάκια μου, και έπινα τους κράσσους, αυτοί οι μ@.... μετέδιδαν σε "απ' ευθείας σύνδεση" ότι έχει κλείσει το αρτεμίσιο , και ότι η κίνηση θα γίνεται μόνο με αντιολισθητικές αλυσίδες όταν ανοίξει !!!

Και έτσι αποφάσισα να φύγω χωρίς να ποιό το καφεδάκι μου....(ξέρεις σε εκέινο το τύπου "σαλέ" καφέ στα δεξιά σου, όπως φεύγεις από λεβίδι μόλις περάσεις τον δρόμο που σε πάει χιονοδρομικό....) Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Τέλος πάντων πολύ καλά ήταν - Πήγα και ήρθα χωρίς να χρειαστεί να βάλω αλυσίδες...

Για καθαρή Δευτέρα, ας κανονίσουμε τουλάχιστον να πετάξουμε αετό όλοι μαζί κάπου...


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 16:22:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

"μέσα" για οτι κανονησετε Wink Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 17:03:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ρε παιδια ποιος ειναι τελικα υπευθυνος για το τουρ;;;;;;;;;; θα κανουμε τιποτα φετος η θα παμε απευθειας για καμπινκ το καλοκαιρι;; γιατι φετος ειμαστε τοσο ανοργανωτοι δεν μπορω να καταλαβω.. Rolling eyes








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 18 Φεβ 2008, 19:51:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
ρε παιδια ποιος ειναι τελικα υπευθυνος για το τουρ;;;;;;;;;;

206xs την Δευ 19 Νοέ, 2007 19:06 έγραψε:
καλά καλά με το μαλακό μή βαράτε όλοι μαζί.
Τι να κάνομεν τρέχουμε και εμείς σαν τους βέγγους σε διάφορα Cool
Embarassed συγνώμη έχω χαθεί πάλι λίγο το τελευταίο διάστημα άλλα δεν έχω ξεχάσει αυτά που είπαμε.
Εκδρομές θα γίνουν και τούρινγκ θα γίνει λίγο αργότερα.
Εγώ είμαι εδώ και ανοιχτός σε προτάσεις.

Χρήστος
Υπεύθυνος Κοινωνικών Εκδηλώσεων.

nickzotos έγραψε:
θα κανουμε τιποτα φετος η θα παμε απευθειας για καμπινκ το καλοκαιρι;; γιατι φετος ειμαστε τοσο ανοργανωτοι δεν μπορω να καταλαβω.. Rolling eyes

Επειδή επιλέγουν για Υπεύθυνους άτομα που δεν είναι καν ενεργοί.

Επειδή επιλέγουν για mod άτομα που δεν μπορούν να γράψουν ορθογραφικά σωστά, δεν γνωρίζουν τί σημαίνει quote και σβήνουν post χωρίς λόγο, και στον λίγο χρόνο που έχουν δεν μπορούν να κάνουν σωστά την δουλειά τους.

Επειδή χίλια δυό άλλα, γι' αυτό είμαστε τόσο ανοργάνωτοι. Ελπίζω να κατάλαβες Smile

Και για να μην μου την πεί κανένας Υπεύθυνος γιατί δεν πρoτείνω εγώ μια θέση για να με βάλουν Υπεύθυνο, ενημερώνω πως από την πόλη που είμαι δεν μπορώ να προσφέρω τόσα όσα κάποιος εκ Αθήνας ή Θεσσαλονίκης Smile

Φιλάκια,

Ο Ψηλός του club Black eye



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Steve στις Τρι 19 Φεβ 2008, 10:22:25, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Φεβ 2008, 00:34:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταλαβα......... Cool








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nickzotos (Νίκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


206 1400 (8V) ΧΤ 2001

Ένταξη: 07 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 824
Τόπος: ΝΙΚΑΙΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 13:54:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δηλαδη τι πρεπει να κανουμε τα υπολοιπα μελη για να τουρισουμε φετος Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Evil Evil Evil Evil Evil Evil








http://www.quad-atv.gr

Ο,ΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ, ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 14:09:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickzotos έγραψε:
δηλαδη τι πρεπει να κανουμε τα υπολοιπα μελη για να τουρισουμε φετος Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Evil Evil Evil Evil Evil Evil





Να τουρίσετε .....

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Αλλά ο καθένας μόνος του.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 14:11:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ή να αναλάβετε (οργανωτική) πρωτοβουλία (με ότι αυτό συνεπάγετε σε τρέξιμο,κανόνισμα,ξεσήκωμα,ενημέρωση κλπ κλπ) Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 14:19:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΚΑΤΙ.

Τα ζώα μου αργά Sleeping



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
DIMCHRI (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


406 coupe 2.2 2005

Ένταξη: 31 Οκτ 2004
Δημοσιεύσεις: 1684
Τόπος: Νικαια city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 14:50:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Steve έγραψε:
Η ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΙΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΚΑΤΙ.

Τα ζώα μου αργά Sleeping


Αλλά μέχρι να βάλετε κάποιον ας κανονίσουμε για καθαρά δευτέρα...

Θα κάνουμε τίποτα όλοι μαζί ???


PS FERRIES
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 15:32:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eπειδη θα γινεται της Ποπης απο κινηση,εγω λεω να μαζευτουμε στην Αργυρουπολη (στους προποδες του Υμηττου) και να..... τους πεταξουμε!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 15:50:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Eπειδη θα γινεται της Ποπης απο κινηση,εγω λεω να μαζευτουμε στην Αργυρουπολη (στους προποδες του Υμηττου) και να..... τους πεταξουμε!!


ποιους........??????????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 15:53:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alekoukos106 έγραψε:
Ghost Dog έγραψε:
Eπειδη θα γινεται της Ποπης απο κινηση,εγω λεω να μαζευτουμε στην Αργυρουπολη (στους προποδες του Υμηττου) και να..... τους πεταξουμε!!


ποιους........??????????? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ρε χαζε τουs αετουs,αλλα με τον παραδοσιακο τροπο?? η θα τουs πεταξουμε απο κανα γκρεμο???? Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 16:01:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οοοπου και να τους πεταξουμε, ειτε ειναι στον ουρανο, στο γκρεμο, στην ανακυκλωση (γιατι ειμαστε και οικολογοι Razz ),ΟΟΟΟΤΙ και αν πεταξουμε, σημασια εχει οτι "θα τους πεταξουμε"! Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sod (BASILHS)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων


PUG 206 1.4 (8v) Βελτιωμενο στα σημεια

Ένταξη: 10 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2079
Τόπος: athina - peristeri

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 16:19:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τοτε να το κανονισουμε.... Wink


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Stevon ("Κουμπάρος" John Φυστίκη...)
Τμήμα Δημοσίων Σχέσεων
Επίσημο Μέλος

VF7 + VF3 = P.S.A.

Ένταξη: 22 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 2584

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 16:41:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Οοοπου και να τους πεταξουμε, ειτε ειναι στον ουρανο, στο γκρεμο, στην ανακυκλωση (γιατι ειμαστε και οικολογοι Razz ),ΟΟΟΟΤΙ και αν πεταξουμε, σημασια εχει οτι "θα τους πεταξουμε"! Laughing Laughing Laughing



Κοίτα....εγώ πάντως λέω να πετάξω τον "κουμπάρο" μου....μπάς και υσηχάσω με αυτόν Silly Silly Silly Silly Tease Tease



Δέν προλάβαμε να το "τουρμπίσουμε" και μας άφησε ο 3ος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 17:09:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

@steve...
Για να να κανονίσει κάποιος κάτι δεν χρειάζεται θέση αλλά όρεξη... Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
SnakeMJK (Ζήσης)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Renault Clio 1.5 (8V) Dynamic (2015)

Ένταξη: 27 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 5108
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 06 Μάρ 2008, 18:40:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα τσεκάρω και εγώ για Κόνιτσα που έχω γνωστούς, όπως είχα πει και στην λέσχη. Αν υπάρχει κάτι νεώτερο, θα το μάθεται από κοντά!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κοινωνικές Εκδηλώσεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 8 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4781s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on