PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - 207 GT-RALLYE -RC ΑΝΑΡΤΗΣΗ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
akis23 (AKIS)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

Fabia RS DSG etuned

Ένταξη: 01 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 579
Τόπος: SALONICA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Μάρ 2009, 22:40:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γνωριζουμε ποσο περιπου κοστιζουν τα μπροστινα φρενα του RC (δαγκανες, δισκοι)?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Μάρ 2009, 00:03:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis23 έγραψε:
Γνωριζουμε ποσο περιπου κοστιζουν τα μπροστινα φρενα του RC (δαγκανες, δισκοι)?

Άκη αν μιλάς για καινούργια, υπολόγισε για δαγκάνες, δίσκους και τακάκια γύρω στα 560€ (απο servicebox).
...Aν δεν σε ενδιαφέρουν τα τακάκια, αφαίρεσε 70€!

Εντάξει μπήκε η αναρτησούλα? Εντυπώσεις Question Exclamation



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 16:17:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

android έγραψε:
egefalos έγραψε:
καλησπερα, μου εδωσαν σημερα μια τιμη για ελατηρια αμορτισερ ψαλιδια πισο αξονα χωρισ την αντιστρεπτικη 1550 ευρο με την εργασια. γνωριζει κανεισ αν ειναι ιδια η αντιστρεπτικη και αν θα αντιμετωπισω καποιο προβλημα στην αλλαγη? μηπωσ κατι δεν ταιριαζει και ανεβει πιο πολυ το ποσο? ξερει καποιοσ πεπισσοτερεσ λεπτομερειεσ για την αναρτηση του rc? Sad


με 1550 βαζεις μια super coil over και στριβεις πολυ καλυτερα απο rc
απο το να μπλεξεις για να δεις κανα κλικ διαφορα με αξονες κτλ

Αμφιβαλλω κατα πολυ αλλα τελοσπαντων... Confused
Η αναρτηση του RC ειναι τοσο ψαγμενη οσο και αυτη του αντιστοιχου Clio 182 Cup και με εξαιρεση τις αγωνιστικες λυσεις που εβγαζε η ιδια η Renault Sport,κανενας δεν καταφερε ακομη να βγαλει αναρτηση που θα γραφει καλυτερους χρονους και θα εχει αναλογη ανεση,παρα το γεγονος οτι εχουν περασει 4 χρονια απο τοτε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 17:20:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω πιστευω πως το rc δεν εχει καμια σοβαρη διαφορα σε στριψιμο απο το gt απλα ειναι ενα πιο σφιχτο gt αλλωστε κ η διαφορα στην τιμη αυτο λεει Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
surgeon (surgeon)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 10 Ιαν 2009
Δημοσιεύσεις: 166
Τόπος: glyfada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 20:49:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sorry ρε παιδες για την ασχετοσυνη αλλα τι ειναι coilever?
Και εμενα στα πολλα μου ψαρεβαι σα τρελο.


We cannot save them all.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 21:23:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα σχετικα ειναι ολα...δηλαδη τι επρεπε να εχει το rc για να το θεωρουμε εξελιγμενο...
εχει αλλα ψαλιδια
αλλες αντιστρεπτικες
αλλο αξονα
αλλα αμορτισερ
αλλα ελατηρια

δεν εμεινε και τιποτα.......


παντως τα ιδια λεγαμε και για 206rc που πραγματικα ειχε πεσει πολυ μελετη απο τη πεζο αλλα...αμορτισερ ελατηρια δεν ηταν κατι ιδιαιτερο.
η προσοχη ειχε δοθει πισω που ηταν αλλο αμαξι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Μάρ 2009, 21:26:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

surgeon έγραψε:
Sorry ρε παιδες για την ασχετοσυνη αλλα τι ειναι coilever?
Και εμενα στα πολλα μου ψαρεβαι σα τρελο.


coil over ρυθμιζομενη αναρτηση.. για τα αμαξια μας δες περισοτερα εδω
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14276
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
extreembak ((Γρηγόρης))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 26 Απρ 2014
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούν 2015, 22:15:07    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 - 207 GT-RALLYE -RC ΑΝΑΡΤΗΣΗ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

106 T16 έγραψε:
Έκατσα και κατέβασα τα χαρακτηριστικά του ελλατηρίου-αμορτισέρ στο 207 RC
Καταρχήν το RC φοράει και άλλο αμορτισέρ και ελλατήριο.Παρακάτω χαρακτηριστικά και νούμερα-τιμές:
207 RC

EΜΠΡΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗ

ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ :5202YX-5202YY ΤΙΜΗ:69.32 x2

ΕΛΛΑΤΗΡΙΟ: 5002SJ (ΣΗΜ:1μπλέ-2 πορτοκαλί )TIMH:57.15 x2



ΠΙΣΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ:

ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ: 5206LF ΤΙΜΗ:64.10 x2

EΛΛΑΤΗΡΙΟ: 5102S7 (ΣΗΜ:1πορτοκαλί-2 άσπρο) TIMH:48.57 x2



ΤΟ (ΣΗΜ)σημαίνει το σημαδεμα με χρώμα που έχει επάνω το ελλατήριο.


Πιστεύω να βοήθησα λιγάκι τους φίλους με τα 207 Laughing



καλησπέρα,θα ηθελα να με βοηθεσετε σε ένα πρόβλημα που αντιμετοπίζω...πηρα από την αντιπροσωπία τα μαμα αμορτισέρ για το RC του 08 και αγορασα μεταχειρισμένα τα ελατήρια και εχουν πανω τα χρωματα που εχει αναρτησει το παλικαρι,ρωτησα και την αντιπροσωπια και μου ειπαν ότι τα μαμα ελατήρια του RC εχουν τον κωδικο 5102s7 και 5002sj(προφανώς είναι τα ιδια ελατήρια με αυτά που εχει αναρτησει ο 106 Τ16 αν και δεν ταιριαζουν οι τιμες που εχει βάλει)Πήγα στο συνεργειο να τα αλλάξω και τα ελατήρια δεν ταιριάζουν στα τοπ μαουντ που είναι τα μαμα!!Ο μαστορας λεει ότι δεν κανουν τα ελατήρια γιατι κολυμπάνε στα τοπ μαουντ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
extreembak ((Γρηγόρης))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 26 Απρ 2014
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2015, 13:09:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ξερει κανενας να απαντησει?? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2015, 15:09:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως κάτι δεν σου λέει σωστά ο μάστορας;; Μήπως τα βάζει ανάποδα;

Γιατί βάσεις ελατηρίου ίδιες έχουν ειτε rc είτε gt, ακόμα ακόμα και τα 14αρια.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
extreembak ((Γρηγόρης))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 26 Απρ 2014
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2015, 16:02:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου το εδειξε και η διαμετρος του ελατηριου ηταν τεραστια για τα τοπ μαουντ,επαιζαν και το ελατηριο εβγαινε εξω από το τοπ μαουντ.Επεισης παρατήρησα ότι στο λαστιχο που εχει απο την μια μερια το ελατηριο δεν ειχε πατησει ολοκληρο αλλα το μισο πανω στο αμορτισερ.Παντος τα ελατήρια και τα αμορτισέρ είναι αυτά που εχει αναρτησει ο 106 Τ16.Τι μπορει να συμβαινει?Δεν ξερω τι να κανω γιατι τα ελατήρια από αντιπροπσωπια τα φερνει με παραγγελια και είναι λιγο τσουχτερα...εκτος αυτά κατά 90% θα μου φερει τα ιδια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2015, 18:04:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορώ να επιβεβαιώσω και εγώ τους συνδιασμούς χρωμάτων που αναφέρει το παλικάρι απο πανω μιας και έχω σε κουτα στο δωμάτιο μου τα ελατήρια απο rc που πήρα πρόσφατα και σκοπεύω να βάλω, οπότε και στα δικά μου βλέπω τα ιδια χρώματα ..
Ορίστε φωτό:

Φαίνεται ο συνδιασμός χρωμάτων.
Δεν ξέρω, μου φαίνεται πολύ περίεργο! Μήπως κάτι δεν τοποθετείται σωστά; Σου Στέλνω μια ενδεικτική φωτο για την σωστή τοποθέτηση:



Το ξέρω είναι γελοίο αλλά πίστεψε με το έχω βιώσει και αυτό.. Να κάνει λάθος συναρμολόγηση ο μάστορας, με αποτέλεσμα να σπάει το καλάμι του αμορτισέρ μετα απο κάποια χλμ. Shocked


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
extreembak ((Γρηγόρης))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 26 Απρ 2014
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2015, 19:36:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αδερφε σε ευχαριστω πολύ!Με βοήθησες πολύ,θα το ερευνησω και τα ξαναλέμε,παντος αυτά εχω,μαλλον το πρόβλημα είναι στην ροδελα στήριξης της μπροστινης αναρτησης με μια γρηγορη ματια που εριξα καθως όταν πηγα στον μαστορα και μου το εδειξε δεν υπήρχε καν....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 04 Ιούν 2015, 19:56:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταλαβα.. Είχε σπάσει και είχε εξαφανιστεί! Κλασικό πρόβλημα! Wink

Έχει και τον κωδικό στο σχεδιάγραμμα που σου έστειλα οπότε μπορείς με τον κωδικό να το παραγγειλεις μπαμ μπαμ απο αντιπροσωπία.


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
extreembak ((Γρηγόρης))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 26 Απρ 2014
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούν 2015, 09:31:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καταρχήν να ευχαριστήσω τον Andreasf1 για την διαφώτιση που μου προσφερε.Να ενημερώσω με την σειρά μου ότι οι κωδικοί των μαμα μπροστινών αμορτισέρ αλλαξαν από την αντιπροσωπία(αυτά δίνει πλέον)και είναι τον εξης κωδικό: 98 099 632 80 και είναι από ΠΟΛΟΝΙΑ,ενώ τα πίσω αμορτισέρ είναι τα ίδια που εδιναν από Γαλλία.Το πήγα αντιπροσωπία το αυτοκινητο για να μου τα βάλουν γιατι πίστευα ότι δεν ταιριαζαν,αυτοι βεβαια ισχυρίζονται ότι ταιριάζουν,ακομα δεν το εχω παραλαβει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούν 2015, 11:11:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υποψιν οτι υπαρχει εκπτωση αυτη την περιοδο (και) για τα αμορτισερ
http://www.services.peugeot.gr/summer-offers/



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούν 2015, 13:27:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

extreembak έγραψε:
καταρχήν να ευχαριστήσω τον Andreasf1 για την διαφώτιση που μου προσφερε.Να ενημερώσω με την σειρά μου ότι οι κωδικοί των μαμα μπροστινών αμορτισέρ αλλαξαν από την αντιπροσωπία(αυτά δίνει πλέον)και είναι τον εξης κωδικό: 98 099 632 80 και είναι από ΠΟΛΟΝΙΑ,ενώ τα πίσω αμορτισέρ είναι τα ίδια που εδιναν από Γαλλία.Το πήγα αντιπροσωπία το αυτοκινητο για να μου τα βάλουν γιατι πίστευα ότι δεν ταιριαζαν,αυτοι βεβαια ισχυρίζονται ότι ταιριάζουν,ακομα δεν το εχω παραλαβει


Να σαι καλά φίλε!! Είχα κι εγώ κάποτε περιπέτειες οπότε σε νιώθω..

Πόσο έχουν τα αμορτισέρ; γτ σκέφτομαι να παίξω και εγώ αυτό το σετ απ..

Και με -25% απο Πεζώ πιστεύω θα έναι δελεαστική τιμή..


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandros 207 Rallye (alexandros.K)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 Rallye

Ένταξη: 23 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 1353
Τόπος: Ιωαννινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούν 2015, 13:52:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
γτ σκέφτομαι να παίξω και εγώ αυτό το σετ απ..
εσενα τελικα, πιο φθηνα θα σου εβγαινε να παρεις το rc και να του βαλεις τον 1.6 Hdi Laughing Laughing



The difference between men and boys is the price of their toys...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Andreasf1 (Ανδρέας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 GT 1.6 (HDi) 110

Ένταξη: 05 Δεκ 2012
Δημοσιεύσεις: 514
Τόπος: Καλαμάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούν 2015, 14:30:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χαχαχαχα μα να σου πω!!! Laughing


Peugeot 2 0 7 | GT HDI |
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
extreembak ((Γρηγόρης))
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 RC

Ένταξη: 26 Απρ 2014
Δημοσιεύσεις: 43
Τόπος: ΣΑΛΑΜΙΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Ιούν 2015, 16:23:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Andreasf1 έγραψε:
extreembak έγραψε:
καταρχήν να ευχαριστήσω τον Andreasf1 για την διαφώτιση που μου προσφερε.Να ενημερώσω με την σειρά μου ότι οι κωδικοί των μαμα μπροστινών αμορτισέρ αλλαξαν από την αντιπροσωπία(αυτά δίνει πλέον)και είναι τον εξης κωδικό: 98 099 632 80 και είναι από ΠΟΛΟΝΙΑ,ενώ τα πίσω αμορτισέρ είναι τα ίδια που εδιναν από Γαλλία.Το πήγα αντιπροσωπία το αυτοκινητο για να μου τα βάλουν γιατι πίστευα ότι δεν ταιριαζαν,αυτοι βεβαια ισχυρίζονται ότι ταιριάζουν,ακομα δεν το εχω παραλαβει


Να σαι καλά φίλε!! Είχα κι εγώ κάποτε περιπέτειες οπότε σε νιώθω..

Πόσο έχουν τα αμορτισέρ; γτ σκέφτομαι να παίξω και εγώ αυτό το σετ απ..

Και με -25% απο Πεζώ πιστεύω θα έναι δελεαστική τιμή..


Aντρέα τετράδα τα πήρα 315 ευρώ με την εκπτωση αλλά δεν ξέρω αν είναι με 15% η 25%.Πάντως θέλει λίγο προσοχή γιατι κοιτάνε να βγάλουν και από την μύγα ξίγκι...αν δεν ήξερα τι ήθελα θα μου χρεώνανε τσάμπα ανταλλακτικά που δεν χρειαζόταν να αντικαταστήσω όπως τα τοπ μαουντ και κάτι ροδέλες.(110 ευρώ παραπανω)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ανάρτηση και Σύστημα Διεύθυνσης Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2061s (PHP: 60% - SQL: 40%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on