PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206/106 - Μεταλλική εισαγωγή από C2 VTS
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Δεκ 2011, 10:43:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε ωραια, και γιατι το κανετε θεμα ???? Laughing

Επειδη και εγω εχω φλατζοκολλα αναμεσα σε κεφαλη και εισαγωγη, το προβλημα που ειναι??? Cool

Μια χαρα δουλευει. Πειτε με σκιτζη αλλα τις φλατζες τις εχω και καθονται Laughing Laughing


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
RoadRunner122 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


106RallyeS2/206XS/C4II

Ένταξη: 30 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 2965
Τόπος: Δροσοπηγή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Δεκ 2011, 10:47:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kανένα πρόβλημα εφόσον τη βάλεις σωστά και σε νορμάλ ποσότητα ώστε να μην προεξέχει εσωτερικά και κάνει πτυχές που κόβουν τη ροή.


3rioStooges-Motorsport Team
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 06 Δεκ 2011, 10:49:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

RoadRunner122 έγραψε:
Kανένα πρόβλημα εφόσον τη βάλεις σωστά και σε νορμάλ ποσότητα ώστε να μην προεξέχει εσωτερικά και κάνει πτυχές που κόβουν τη ροή.


Wink


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Δεκ 2011, 09:00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

takis_206 έγραψε:
AlienHack έγραψε:
volvos έγραψε:
eisai geloios...
θες και φλαντζα αναμεσα εισαγωγη και κορμο και αναμεσα εισαγωγη και πεταλουδα


αυτην την φλαντζα πηγα σε 2 αντιπρωσοπιες και ανταλακτικα citroen και κανενα αστερι εκει δεν μπορουσε να βρει το ανταλακτικο...
ψαχνανε στο service box τους αλλα τιποτα... βρισκανε μονο για την πλαστικη εισαγωγη του C2 ενα λαστιχενιο δακτυλιο οχι για την μεταλικη.
στο τελος εβαλα απλα φλαντζοκολα και ησήχασα...


δηλαδή alex αυτή τη στιγμή η εισαγωγή σου δεν έχει φλάτζα ανάμεσα σε κεφαλή-εισαγωγή ? εγώ πήγα citroen την παράγγειλα και σε 2 μέρες ήταν εδώ κόστος κάπου 3,5-4 euro


oxi ρε τρελοι! Laughing

αυτην δεν εχει
0342 J7 Η φλάντζα μεταξύ εισαγωγής και πεταλούδας.
γιατι δεν την εβρισκαν οι μαλ**ες? στην citroen... σε 2 μαγαζια κιολας...


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Δεκ 2011, 09:57:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
RoadRunner122 έγραψε:
Kανένα πρόβλημα εφόσον τη βάλεις σωστά και σε νορμάλ ποσότητα ώστε να μην προεξέχει εσωτερικά και κάνει πτυχές που κόβουν τη ροή.


Wink


nai malaka etsi ακριβως στο ειχαν κανει στο πυργο. ζωο ορθιο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Δεκ 2011, 10:00:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Laughing Laughing Laughing

Σιγα μην ξερουν αυτοι οι γαλλοι... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
COOL ALEXIS (Aleki)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

C3 Cowmooflage

Ένταξη: 10 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 2776
Τόπος: Fathercare

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Δεκ 2011, 10:25:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

AlienHack έγραψε:
takis_206 έγραψε:
AlienHack έγραψε:
volvos έγραψε:
eisai geloios...
θες και φλαντζα αναμεσα εισαγωγη και κορμο και αναμεσα εισαγωγη και πεταλουδα


αυτην την φλαντζα πηγα σε 2 αντιπρωσοπιες και ανταλακτικα citroen και κανενα αστερι εκει δεν μπορουσε να βρει το ανταλακτικο...
ψαχνανε στο service box τους αλλα τιποτα... βρισκανε μονο για την πλαστικη εισαγωγη του C2 ενα λαστιχενιο δακτυλιο οχι για την μεταλικη.
στο τελος εβαλα απλα φλαντζοκολα και ησήχασα...


δηλαδή alex αυτή τη στιγμή η εισαγωγή σου δεν έχει φλάτζα ανάμεσα σε κεφαλή-εισαγωγή ? εγώ πήγα citroen την παράγγειλα και σε 2 μέρες ήταν εδώ κόστος κάπου 3,5-4 euro


oxi ρε τρελοι! Laughing

αυτην δεν εχει
0342 J7 Η φλάντζα μεταξύ εισαγωγής και πεταλούδας.
γιατι δεν την εβρισκαν οι μαλ**ες? στην citroen... σε 2 μαγαζια κιολας...


Γιατί είναι ζώα και άχρηστοι. Ευτυχώς που υπάρχει το service box και βγάζουμε άκρη. Σήμερα το γλυτώσαμε το 40άρι από τους άσχετους.


Θέλω ένα και ένα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Δεκ 2014, 13:10:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανασύρω λιγάκι το θέμα για να ρωτήσω το εξής:

από οτι λέει η θεωρία, η αλουμινένια εισαγωγή του C2VTS ταιριάζει ακριβώς μόνο με το καπάκι του JP4, ενώ αν την κουμπώσεις σε κεφαλή J4, κάνει σκαλοπάτι και πάει περίπατο το όποιο πλεονέκτημα της.

Στις εφαρμογές υβριδίου JP4/J4, δηλαδή μπλοκ κεφαλή JP4 και εισαγωγή J4 ( η συνηθισμένη πρακτική δηλαδή), η πλαστική εισαγωγή του J4 δεν πέφτει μικρή στους αυλούς της JP4 κεφαλής? Λογικά θα ταιριάζει στο μεγεθος ακριβως με αυτή για την οποία έχει κατασκευαστεί (J4 δηλαδή), ενώ στην JP4 θα πέφτει μικρή, έτσι δεν είναι?

Το μονο που μπορώ να σκεφτώ είναι οτι επειδή το σκαλοπάτι είναι... ανάποδα στη ροή του αέρα, δεν δημιουργείται μεγάλο θέμα...



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Δεκ 2014, 14:58:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alfasud έγραψε:
...

Το μονο που μπορώ να σκεφτώ είναι οτι επειδή το σκαλοπάτι είναι... ανάποδα στη ροή του αέρα, δεν δημιουργείται μεγάλο θέμα...

Αυτο ακριβως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alfasud (Γιώργος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 R 1.6 (16V)

Ένταξη: 09 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 457

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Δεκ 2014, 16:01:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάλι λίγο... τυρβώδης ροή θα δημιουργείται όμως. Το πλαστικό έχει καθόλου περιθώριο να φαγωθεί, έστω λίγο στη γωνία του?



Auto Power
"Ο ΝΟΤΗΣ"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Δεκ 2014, 23:24:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεις να το φας λιγο αλλά δεν ξερω ποσο θα κερδισεις απο αυτο,ιδιαιτερα αν δεν γινει ξανα λειο οπως απο το εργοστασιακο καλουπι. Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 20 Μάϊ 2018, 09:26:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προχθες τελειωσε και το δικο μου με την μεταλλικη εισαγωγη + προγραμμα salex!!!
To set up με ραλλισιους εκκεντροφορους + ραλλισια εξαγωγη πραγματικα σκοτωνει, διαβαζα εδω μεσα οτι γινεται πυραυλακι, αλλα τετοιο πανηγυρι δεν το περιμενα!!!

Λοιπον, αφου το τελειωσε προφητης autosport, εγινε αλουμινιοκολληση στις βασεις της μεταλλικης να πατησει σωστα και safe η μπεκιερα με τα μπεκ RC, που ειναι πιο μακρυα, τετραγωνα μπριζακια και τυλιγμα τα καλωδια με υφασματινη ταινια για προστασια απο τις θερμοκρασιες εκει πισω.

Για το θεματακι που ειχαμε, ηρθε συνεργατης του salex που εκανε ολο τον συντονισμο στα σταδια των flash του εγκεφαλου, γνωστο παλιο μελος του φορουμ Wink. Μ ενα προγραμματακι το flashαρε και απροβλημματιστα πηρε μπρος!

1η βολτα στην ΠΑΘΕ για δοκιμη με το laptop μπριζομενο, η πεταλουδα γκαζιου εχει γινει αισθητα πιο υπακουη και το αυτοκινητο πλεον ακουει στο πατημα του γκαζιου, mail Αθηνα με μετρησεις, flash τις διορθωσεις.
2η βολτα για δοκιμες, ακομη καλυτερα τα πραγματα, σε ολο το φασμα στροφων εχει ροπη, γεμιζει παντου και κραταει την δυναμη! Ξανα mail Αθηνα και flash διορθωσεις + κοφτη 7Κ
3η δοκιμη, ηρθε η ανοιξη και το χαμογελο. Εκει στις 7Κ πλεον καταλαβαινεις οτι το μοτερ ουρλιαζει, εχει την δυναμη που χρειαζεται και το στροφαρισμα που του ελειπε τοσο καιρο!!!

Απο προχθες βολτες και καγκουροξερογκαζα. Yahoo!

Σε 500-1000km θα γινει επανελεγχος για την ορθη λειτουργια. salex οταν ερθεις Θεσσαλονικη, στελνεις μηνημα κερναω καφεδακι φιλε μου Wink

Καποια στιγμη θα μπει ενα καλυτερο σετ εκκεντροφορων να 150ρισει!





2 θεματακια ειναι που με προβλημματιζουν:
Οταν γυρναω κλειδι 2η σκαλα, κατι γινεται με την αντλια και στελνει βενζινη για 9-10 δευτερολεπτα...
Αφου εχει τελειωσει την δουλεια της η αντλια και ειναι κρυο, μιζαρεις γυρναει μιζα κανονικα αλλα δεν περνει αμεσως, μπρος περνει μετα απο ~3-4 δευτερολεπτα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2018, 11:08:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλες βόλτες Laughing


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2018, 13:51:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλοριζικο

με μπεκ rc, 60αρα εξατμιση, προσοχη στο προγραμμα και εκκεντρα schrick και ανω θα δειξει ΑΝΕΤΑ 160. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 21 Μάϊ 2018, 19:38:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα ειναι που με τα μπεκ απο RC δεν θα δουλευε,ε; Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sps (Spyros)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

206 XS Ε10

Ένταξη: 22 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 3013

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 22 Μάϊ 2018, 00:00:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

volvos έγραψε:
καλοριζικο

με μπεκ rc, 60αρα εξατμιση, προσοχη στο προγραμμα και εκκεντρα schrick και ανω θα δειξει ΑΝΕΤΑ 160. Wink

ωραια, να ετοιμαζομαι!! Wink


Messinian Houses
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christos_99 (Christos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.6 16V GTi + PUG 206 RC

Ένταξη: 14 Νοέ 2012
Δημοσιεύσεις: 431
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάϊ 2018, 19:33:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστω παιδια, μια διορθωση επειγοντως θα γινει τις επομενες μερες για το χαλι που εχουν τα κωλαρα της εισαγωγης. Μαλλον κατι οπως ειχε γινει στου Steve θα κανουμε με πεζοκωλαση Razz

volvos έγραψε:
με μπεκ rc, 60αρα εξατμιση, προσοχη στο προγραμμα και εκκεντρα schrick και ανω θα δειξει ΑΝΕΤΑ 160. Wink


Αμαν αμαν φωτιες αναβεις!!!!! Εκεινοι οι Schrick που ειχες volve βοσκουν πουθενα αναξιοποιητοι.??
(sorry για το offtopic)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Μάϊ 2018, 22:15:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

christos_99 έγραψε:
κωλαρα


christos_99 έγραψε:
πεζοκωλαση Razz


Το ίδιο πράγμα είναι!



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
nikolas206gti (Nikos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 16V Gti (2005) Kitcar

Ένταξη: 10 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1974
Τόπος: Πύργος-Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 16 Νοέ 2018, 09:06:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πλέον γεράσαμε, το 206 έχει φτάσει αισίως τις 210.000 χλμ και τα 150 τα έχει δείξει από το 2010 και τα μπεκ του RC Cool Cool Cool


Κυνηγώντας τα Saxoralla με Φ.Π.Ε. (Όχι Φλάτζα. Πρόγραμμα. Εκκεντροφόροι) - E-tuners !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
takis_206 (takis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot 206

Ένταξη: 05 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 848
Τόπος: chania

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Ιαν 2019, 00:14:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nikolas206gti έγραψε:
Πλέον γεράσαμε, το 206 έχει φτάσει αισίως τις 210.000 χλμ και τα 150 τα έχει δείξει από το 2010 και τα μπεκ του RC Cool Cool Cool

Πατάω ! Εμένα ειναι φρέσκο ακομα 62.000κμ καθετε τα τελευταία 5,5χρονια


Πλησιάζει ο καιρός για διακοπές... ρεύματος, νερού, τηλεφώνου..!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Επόμενη
Σελίδα 20 από 21

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3904s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on