PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206/106 - Μεταλλική εισαγωγή από C2 VTS
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2007, 17:02:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπα,τουλαχιστον στο 106/Saxo η μπεκιερα δεν ειναι κατι δυσκολο να στερεωθει(διατηρωντας την εργοστασιακη) με την εισαγωγη του C2.
Με τα μπεκ/μπεκιερα του 206 δεν ξερω οποτε παω πασο.

Τωρα για το αν η πεταλουδα μπαινει ή οχι σε τριφυσο,δεν ξερω καθως δεν το εχω δει.
Ο Μακης παντως ξερω οτι ειχε αντιμετωπισει καποια προβληματα με αυτο το πραγμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2007, 17:05:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:
Μπα,τουλαχιστον στο 106/Saxo η μπεκιερα δεν ειναι κατι δυσκολο να στερεωθει(διατηρωντας την εργοστασιακη) με την εισαγωγη του C2.
Με τα μπεκ/μπεκιερα του 206 δεν ξερω οποτε παω πασο.

Τωρα για το αν η πεταλουδα μπαινει ή οχι σε τριφυσο,δεν ξερω καθως δεν το εχω δει.
Ο Μακης παντως ξερω οτι ειχε αντιμετωπισει καποια προβληματα με αυτο το πραγμα...


Πρέπει να κάνεις καινούργιες τρύπες στην εισαγωγή για να στερεώσεις του ραλλύ την μπεκιέρα. Για τα μπεκ του 206, αγοράζεις την μπεκιέρα του C2 και τελείωσες.
Εκεί που θα φιάξεις λοιπόν τα στηρίγματα για την μπεκιέρα του 106 πρέπει να γίνει πολύ προσεκτική δουλειά γιατί αλλιώς την γ@@@@σες. Τα έχω βρει μπορστά μου όλα αυτά.

Ο Μάκης για να καταφέρει να δουλέψει η PS εκανε μεγάλη πατέντα, αλλά επειδή ποσέχτηκε η δουλειά γι'αυτό και δούλεψε. Αλλά μιλάμε για πολύ μανίκι όμως!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2007, 18:16:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eπειδή αναφέρθηκε κατι για ομαδικη αγορα...Για ρίξτε λίγο φως σε τιμες.Εγω ειμαι μεσα,μαζι και ενας φιλος.Ψαχνουμε μπας και παρουμε καμμια σοβαρη τιμη.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2007, 18:22:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χμμμμ μιλάμε δηλαδή ήδη για 3+1(του Παναγιώτη που έχει ήδη παραγγελθεί)...
χμμμμ θέλει λίγο ψάξιμο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2007, 18:25:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αμα σας ενδιαφερει σοβαρα οργανωθειτε την αλλη βδομαδα που θα παω να παρω τα πραγματα να ρωτησω τον διευθυντη εκει που τον γνωρισα τι μπορει να κανει.
λογικα πανω απο 10%παιδια δε ξερω ποσο ευκολα θα γινει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2007, 18:29:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τς τς τς... Ημίμετρα! Razz
Δεν ρωταμε καλύτερα αν έχουν σε στοκ κανένα τετραπετάλουδο από τα μεγαλύτερα αδερφά μοτέρ; Κάποιος θα μπει στον πειρασμό... Δεν μπορεί!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2007, 19:16:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

H τιμή που εχω εγω για ανωκατω κομμάτι ειναι 510ε(καμια σχεση με φιλικη κτλ,πηρα τηλ τοσο μου είπαν).
Οπότε 10% πάμε στα 450...χμμ κατι γινεται.Αλλά μπορεί να βρούμε και χαμηλότερα, (περιμένω απο ενα φιλο νεα).

Υ.Γ. στελιο-σαλεξ υσηχαααααααααααααααααααααα Razz

Υ.Γ. στελιο-σαλεξ θελω να μιλήσουμε για ενα πρόγραμμα σε 106 φιλου.


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2007, 19:58:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εαν θέλετε μπορω να κοιτάξω κι εγώ λόγω ιδιότητας για τιμή μήπως πάρω κανα 15%


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2007, 20:05:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει το ποσοστό...

Με ενδιαφέρει η τελική τιμή ΚΟΜΠΛΕ για ότι χρειάζεται (το τι χρειάζεται νομίζω το εγραψε ο Παναγιώτης πιο πάνω ας το συμπληρώσει/τσεκάρει αν είναι 100% πλήρες/σωστό)

Μάθετε και βλέπουμε... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
DrJekyll (Αλέκος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 30 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 789
Τόπος: Serres

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Νοέ 2007, 20:37:07    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε εγω βλέπω να μαζευόμαστε παραπάνω από 4 άτομα...
Θα στείλω πμ στον CFG και στον tsikis που το έχει μέσα για τούρμπισμα.... Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Νοέ 2007, 20:21:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oπότε εχουμε και λέμε, χρειαζόμαστε πλένουμ,αυλους,μπεκιέρα,φλάντζες.
Η μπεκιέρα ειναι οπτιοναλ για καποιους (οπως πχ για μένα).
Θα μιλήσω με τον ηλία,να δούμε μια 1η τιμη απο κει πχ για 5 ατομα+.
Και οποιος εχει κονέ κτλ κάνει το ίδιο.
Και ο φιλος 106 Τ16 ας κάνει μια ερώτηση!

Υ.Γ. οτι προλάβουμε,ή ΒΕ χελώνα ή εισαγωγη...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2007, 01:20:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ είπα θα κανω ότι μπορώ για να πετύχω μια καλή τιμή.Πόσες θέλουμε?5?


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kane (Σταύρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


SL 55 AMG

Ένταξη: 01 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3238
Τόπος: στο συνεργείο...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2007, 01:56:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

106 T16 έγραψε:
Εγώ είπα θα κανω ότι μπορώ για να πετύχω μια καλή τιμή.Πόσες θέλουμε?5?


Bαγγέλη πάρε μια τιμή για 5 και βλέπουμε την συνέχεια...


Kane + Steve VS 2kg αρνίσιο παϊδάκι, σημειώσατε 1
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 11 Νοέ 2007, 21:12:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οπως εγραψα υπαρχει και ενα κομματακι (κωδικοι απο βδομαδα) μεταλλικο μικρης αξιας (12ευρω αν θυμαμαι) το οποιο ειναι ουσιαστικα εν πλακακι που πιανει στο πλενουμ καπου ή μοτερ ή στο κατω κομματι.
προφανως ειναι καθαρα για λογους καλυτερης στηριξης του πανω κομματιου . οχι απαραιτητο αλλα για μενα αναγκαιο για λογους ψυχολογικους και αξιοπιστιας αν κανει αυτο που καταλαβα και φαινοταν φωτο./
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sfikas205 (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


PEUGEOT 205 1,6 (16v)

Ένταξη: 05 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 75
Τόπος: ΧΙΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2007, 10:41:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αλημερα σε ολουσ.κι αγω ενδιαφερομαι για μια αλουμ εισαγωγη....μπορει και δυο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
106 T16 (BΑΓΓΕΛΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


106 4x4 Τ16...

Ένταξη: 25 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 245
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2007, 16:27:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

MEMsound έγραψε:
Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει το ποσοστό...

Με ενδιαφέρει η τελική τιμή ΚΟΜΠΛΕ για ότι χρειάζεται (το τι χρειάζεται νομίζω το εγραψε ο Παναγιώτης πιο πάνω ας το συμπληρώσει/τσεκάρει αν είναι 100% πλήρες/σωστό)

Μάθετε και βλέπουμε... Wink


Οι τιμές που βρήκα μέχρι τώρα είναι:

εισαγωγή κομπλέ με φλάντζες και μπεκιέρα-λαμάκι όλα μαζι είναι:
Από 576.80 σε 490 ευρώ.

Εισαγωγή πάνω-κάτω κομμάτι
Από 510 σε 430 ευρώ.

Ισως μπορέσω να βρώ και καλύτερη τιμή


www.kanteres.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 12 Νοέ 2007, 19:50:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η συνέχεια από εδώ:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=229165#229165
Εκ της MOD Team
MEMsound


salex έγραψε:
Μωρ δεν φταίει ο 745 ούτε ο 744 ούτε κανένας εγκέφαλος. Ακούστε με πρώτα και βαρέστε με μετά!


εγω τον ακουσα και παραγγειλα την vts εισαγωγη...μετα θα τον βαρεσω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2007, 09:16:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Μωρ δεν φταίει ο 745 ούτε ο 744 ούτε κανένας εγκέφαλος. Ακούστε με πρώτα και βαρέστε με μετά!

Εγω παντως υποστηριζω την αποψη του Στελιου... Cool

Εχεις να φας φαπα volve που θα παει συννεφο ετσι και δουλεψει μεχρι τις 6500 καποιο με πλαστικη εισαγωγη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2007, 11:09:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ama βρεις αμαξι με εκκεντρα και πλαστικη του 206 χωρις μετατροπες να τραβαει και ανεβαζει αλογα πανω απο 6 σου χαριζω το πωπο μου.
και σου χαριζω και του σαλεξ και ας μη το ξερει Laughing
μονο οι τοσες ωρες που εχουμε φαει στο παραδρομο της αττικης οδου θα θελει και αυτος να το δει αυτο που λες.
μην επιμενεις στελιο . το εχουμε εξαντλησει το θεμα και ξερεις οτι και εγω και ο σαλεξ ειμαστε σοβαρα ατομα οχι καραγκιοζηδες που θελουν να πουλησουν μουρη και αλογα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 13 Νοέ 2007, 11:47:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εννοειται οτι θελει και τις αναλογες τροποποιησεις στο προγραμμα ρε γιατρε... Confused
Απλα εγω σου υποσχομαι το εξης...
Με την πλαστικη εισαγωγη,θα σου τροφοδοτησω τοσο πολυ αερα που αυτο το οποιο δεν θα επαρκει θα ειναι ο εγκεφαλος και οχι η εισαγωγη.
Συμφωνοι; Cool




Υ.Γ. Τον Στελιο δεν τον βλεπω να σχολιαζει... Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Επόμενη
Σελίδα 2 από 21

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4267s (PHP: 39% - SQL: 61%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on