PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

ΠΕΡΑΣΜΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
shark 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 cc (2001)

Ένταξη: 25 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 84

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Νοέ 2007, 18:09:01    Θέμα δημοσίευσης: ΠΕΡΑΣΜΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως ξέρει κάποιος σε 206cc πώς μπορώ να περάσω το καλώδιο παροχής και σήματος για sub στο πορτμπαγκάζ?Ευχαριστώ Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Νοέ 2007, 20:46:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1. τα σηματος τα περνας απο την δεξια πλευρα (βολεύει γιατι περνανε ευκολα τα καλώδια να φτάσουν στο ταμπλώ μέσα & να κουμπώσουν στην πηγή), αφού ξηλώσεις τις τσιμούχες και το καλυμα της ζώνηες

2. το ρεύμα αντιστοιχα απο την αλλη μερια,δλδ αριστερή (αν το βαλεις απο την ιδια θα εχεις παράσιτα στα ηχεία). Απο την καμπινα στο καπώ, αν χρησιμοποιήσεις καλώδιο εως 8 gauge περνάει απο μια τάπα που εχει κάπου δεξία εκει που τελειώνει ο θόλος. (Αν δεν κατάλαβες σου βγάζω φωτο απο το δικό μου)

Οτι γράφω παραπάνω είναι οτι εκανα εγώ στο δικό μου και είμαι ερασιτέχνης. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fynos (John)
Τμήμα Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

Peugeot GT Q2

Ένταξη: 18 Νοέ 2004
Δημοσιεύσεις: 2574
Τόπος: Β.Π.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Νοέ 2007, 20:55:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

plaketokofths έγραψε:

Οτι γράφω παραπάνω είναι οτι εκανα εγώ στο δικό μου και είμαι ερασιτέχνης. Wink


Μια χαρά τα έκανες . . . . και έτσι είναι !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Νοέ 2007, 22:12:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

fynos έγραψε:
plaketokofths έγραψε:

Οτι γράφω παραπάνω είναι οτι εκανα εγώ στο δικό μου και είμαι ερασιτέχνης. Wink


Μια χαρά τα έκανες . . . . και έτσι είναι !


Thumb right


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
shark 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 206 cc (2001)

Ένταξη: 25 Απρ 2006
Δημοσιεύσεις: 84

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 02:43:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευψαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις σας!!Αυτο με το να μην περνάν μαζί τα καλώδια ισχύος και σήματος δεν τα είχα σκεφτεί Embarassed Το θέμα είναι πώς τα περνάω απο το πορτ μπαγκάζ πίσω μιάς και είναι 206 CC Rolling eyes Idea
Ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 04 Νοέ 2007, 04:23:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

shark έγραψε:
Ευψαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις σας!!Αυτο με το να μην περνάν μαζί τα καλώδια ισχύος και σήματος δεν τα είχα σκεφτεί Embarassed Το θέμα είναι πώς τα περνάω απο το πορτ μπαγκάζ πίσω μιάς και είναι 206 CC Rolling eyes Idea
Ευχαριστώ πολύ!


Τπτ να σαι καλα, αν κατι δεν πάει καλά πες μας, ολο και καποιος θα ξερει να σου απαντήσει. Τώρα αυτό για το πορτ μπαγκάζ δεν εχω ιδεά πως είναι το cc παντως κάπου θα εχει τρυπούλα Wink
Ψάξε, αυτά θέλουν υπομονή και χρόνο. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1076s (PHP: 67% - SQL: 33%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on