PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - 1.6THP Βελτίωση εισαγωγής
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 138, 139, 140  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2016, 10:05:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν εχω ιδεα γιαννη,απλα σκεφτηκα αν μαζευτουμαι αρκετη και τους πουμε θελουμε πχ 20 μπορει και να τα φτιαξουν.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2016, 10:35:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τουλάχιστον με αυτά που γραφει από πάνω από την φωτογραφία φαίνεται ότι δεν έχει βγει ακόμα στην παραγωγή


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2016, 11:01:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν έχει βγει στην παραγωγή δεν έχει τόση σημασία νομίζω + αυτά έχουν γραφτεί ένα χρόνο πριν.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2016, 14:37:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Με την εισαγωγη αυτη που χωραει η μπαταρια;;;
Στη φωτο τουλαχιστον φαινεται οτι καθεται στη θεση της μπαταριας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2016, 14:40:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

309 lover έγραψε:
Με την εισαγωγη αυτη που χωραει η μπαταρια;;;
Στη φωτο τουλαχιστον φαινεται οτι καθεται στη θεση της μπαταριας.

Στο πορτ παγκαζ πάει η μπαταρία.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
309 lover (Ευθύμης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 309 & Peugeot 308 GT

Ένταξη: 08 Νοέ 2014
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 14 Μάϊ 2016, 15:04:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

akis1976 έγραψε:
309 lover έγραψε:
Με την εισαγωγη αυτη που χωραει η μπαταρια;;;
Στη φωτο τουλαχιστον φαινεται οτι καθεται στη θεση της μπαταριας.

Στο πορτ παγκαζ πάει η μπαταρία.


Αχα... αρα εχεις και καλυτερη κατανομη βαρους, ενα ακομη θετικο. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
joker29888 (Κωστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 gt

Ένταξη: 30 Ιούν 2016
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούλ 2016, 20:34:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παιδια μια ερωτησουλα εχει βαλει κανεις το κιτακι του pavlidis competition σκαστρα σωληνωσεις φιλτροχοανη για να μου πει εντυπωσεις? μου κοπηκε το κολαρο εισαγωγης απο τουρμπινα σε φιλτροκουτι και μιας και ελεγα να αλλαξω εισαγωγη το βρισκω σαν ευκαιρια να τα αλλαξω ολα μαζι μιας και το αμαξι το πηρα πριν μια βδομαδα μεταχειρο μαμα ολο οποτε καθε αλλαγη για καλο

δεκτα και τα pm

ευχαριστω πολυ προκαταβολικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kostaswannabe (Κωστας)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye 2010 F/L

Ένταξη: 02 Νοέ 2013
Δημοσιεύσεις: 408
Τόπος: νοτια προαστια περιξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Ιούλ 2016, 22:35:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από τους πρώτους εγώ, Θα δεις διαφορά πολύ βγάζοντας όλα τα πλαστικά ταπερ απ τ αμάξι σου. Αξίζουν τα λεφτά τους τα πράγματα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tzakos 1 (manthos)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 Rally

Ένταξη: 03 Φεβ 2016
Δημοσιεύσεις: 51
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 11 Ιούλ 2016, 13:05:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κι εγώ απο τους πρώτους.
Αξίζει η όλη διαδικασία.


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
audi80quattro (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 GT 2007

Ένταξη: 05 Αύγ 2016
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Αύγ 2016, 16:18:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παίδες έχω διαβάσει πάνω από 60 σελίδες του συγκεκριμένου θέματος. Παρ'όλο το πλήθος, έχω κάποιες σημαντικές ερωτήσεις που δεν έχουν απαντηθεί!!!!

1. Τι διαφορά στην κατανάλωση με τις ίδιες συνθήκες καθημερινές και ίδιο βάρος στο δεξί πόδι όταν τοποθετηθεί φιλτροχοάνη στο κλασσικό μέρος μπροστά από τη μπαταρία; Εγώ ας πούμε έχω με μέση ταχύτητα 21κμ/ωρα 9,8 λίτρα/100κμ. Περίπου πόσο θα πάω; Το αμάξι είναι χωρίς προγραμμα, χωρίς εξάτμιση, τελείως μαμά 207 gt. Έλεος κανείς εδώ δεν έχει θίξει το θέμα της κατανάλωσης!!! Για ήχο 800 αναφορές...

2. Όσοι έχουν βάλει φιλτροχοάνη στο σημείο που είπαμε, παρακαλώ να μας πουν τι διαφορές είχαν στην απόδοση, χαμηλά μεσαία ψηλά.

3. Υπάρχει κάποιος που έχει κάνει την πατέντα που αναγράφει το παλιό μέλος που δε γράφει πια (mechanic) για το ram air με χρήση της μαμά εισαγωγής; Θα θέλαμε φωτογραφίες διότι ό,τι λινκ υπήρχε παλιά δε δουλεύει.

4. Στο RC τι δουλεύει καλύτερα στην εισαγωγή για αμάξι μαμά ή και με πρόγραμμα 1ου σταδίου; Σε απόδοση-κατανάλωση πάντα εστιάζουμε.

Υ.Γ. Κατανάλωση (αν γίνεται και με νούμερα έστω στο περίπου) από κάποιον Χριστιανό που την έχει παρατηρήσει, και απόδοση. Πείτε και ποιο κιτ/χοάνη έχετε βάλει... Έλεος τόσες σελίδες αλλά στην ουσία με νούμερα ή έστω παραδείγματα δεν αναφερόμαστε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
thodorisls (thodoris)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT (2008)

Ένταξη: 01 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 270
Τόπος: Γέρακας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Αύγ 2016, 16:51:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

audi80quattro έγραψε:
Παίδες έχω διαβάσει πάνω από 60 σελίδες του συγκεκριμένου θέματος. Παρ'όλο το πλήθος, έχω κάποιες σημαντικές ερωτήσεις που δεν έχουν απαντηθεί!!!!

1. Τι διαφορά στην κατανάλωση με τις ίδιες συνθήκες καθημερινές και ίδιο βάρος στο δεξί πόδι όταν τοποθετηθεί φιλτροχοάνη στο κλασσικό μέρος μπροστά από τη μπαταρία; Εγώ ας πούμε έχω με μέση ταχύτητα 21κμ/ωρα 9,8 λίτρα/100κμ. Περίπου πόσο θα πάω; Το αμάξι είναι χωρίς προγραμμα, χωρίς εξάτμιση, τελείως μαμά 207 gt. Έλεος κανείς εδώ δεν έχει θίξει το θέμα της κατανάλωσης!!! Για ήχο 800 αναφορές...

2. Όσοι έχουν βάλει φιλτροχοάνη στο σημείο που είπαμε, παρακαλώ να μας πουν τι διαφορές είχαν στην απόδοση, χαμηλά μεσαία ψηλά.

3. Υπάρχει κάποιος που έχει κάνει την πατέντα που αναγράφει το παλιό μέλος που δε γράφει πια (mechanic) για το ram air με χρήση της μαμά εισαγωγής; Θα θέλαμε φωτογραφίες διότι ό,τι λινκ υπήρχε παλιά δε δουλεύει.

4. Στο RC τι δουλεύει καλύτερα στην εισαγωγή για αμάξι μαμά ή και με πρόγραμμα 1ου σταδίου; Σε απόδοση-κατανάλωση πάντα εστιάζουμε.

Υ.Γ. Κατανάλωση (αν γίνεται και με νούμερα έστω στο περίπου) από κάποιον Χριστιανό που την έχει παρατηρήσει, και απόδοση. Πείτε και ποιο κιτ/χοάνη έχετε βάλει... Έλεος τόσες σελίδες αλλά στην ουσία με νούμερα ή έστω παραδείγματα δεν αναφερόμαστε!!!!!


λογικα δεν υπαρχουν νουμερα για καταναλωσης γιατι οταν κανεις τετοιες αλλαγες και εχεις και turbo αμαξι ξερεις οτι θα εχεις λιγο τσιμπημενες καταναλωσης.


Image and video hosting by TinyPic
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
audi80quattro (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 GT 2007

Ένταξη: 05 Αύγ 2016
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Αύγ 2016, 10:51:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν είναι απαραίτητο πως θεωρούμε στάνταρ ότι θα κάψει λίγο παραπάνω. Είναι πολλές οι παράμετροι που καθορίζουν την κατανάλωση ειδικά σε σένα σύγχρονο αυτοκίνητο. Γι'αυτό ρωτάω για να πάρω σίγουρη απάντηση από αυτούς που έχουν αλλάξει την εισαγωγή με χοάνη. Δε μπορεί, θα έχουν δεν αν η ένδειξη έχει σοβαρές διαφορές από πριν...

Επίσης στην αύξηση της ιπποδύναμης, σίγουρα θα βλέπουμε διαφορές, αφού κάθε μέρα τα οδηγούμε τα αμάξια μας... Απλά περιμένω κάποιος να δώσει μια απάντηση, γιατί δε θέλω να παίζω με πολύ ρίσκο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
driver7 (thanassis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC f/l

Ένταξη: 12 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 262

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Αύγ 2016, 12:25:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διαφορά σε κατανάλωση δε θα δεις μακροπρόθεσμα σημαντική...±0,2lt/100 θα έλεγα, αφού ψάχνεις νούμερα...
Τον πρώτο καιρό θα δεις αύξηση, εν γνώση σου φυσικά, γιατί θα πατάς να δεις πως πάει, πως ακούγεται κλπ.

Σε απόδοση έχει λίγο πιο άμεσο πάτα, αλλά νομίζω πάει ελαφρώς χειρότερα ψηλά και ζεσταίνεται περισσότερο, λόγω της θέσης.

Μάλλον καλύτερη λύση στο προβολάκι, πιο γραμμικό, πιο κρύος αέρας, αλλά με τα μειονεκτήματα της χαμηλής θέσης...

Πάντα όταν λέμε διαφορές, πιστεύω καταλαβαίνουμε όλοι, πως δε εννοούμε στη μία περίπτωση πύραυλος και στην άλλη τάφος. Διαφορές μικρές.

Ram air mechanic δεν έχω δοκιμάσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
audi80quattro (Δημήτρης)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 GT 2007

Ένταξη: 05 Αύγ 2016
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 13 Αύγ 2016, 12:38:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Άρα χαμηλομεσαία ίσως έχει και βελτίωση, ενώ ψηλά ίχως χάσει.. Και η κατανάλωση είναι πάνω κάτω το ίδιο. Ρώτησα για νούμερα, γιατί μπορεί π.χ. από 10 λίτρα μέση κατανάλωση να πάει κάποιου στα 11 και να πει εντάξει λογική διαφορά και όχι πολύ μεγάλη... Για μένα όμως κάτι τέτοιο θα ήταν πολύ κακό!

Αν μπορεί κάποιος για το σύστημα ram air του μέλους mechanic να μας δώσει καμιά φωτό, θα ήταν ιδιαίτερα ευπρόσδεκτη. Και πληροφορίες για απόδοση-κατανάλωση... Σας ευχαριστώ πολύ όλους! Μιας και ψιλοκόπηκε ένα κολλάρο και θέλει 100 ευρώ να αλλαχθεί, θέλω να ψάξω και άλλες λύσεις πριν δώσω το 100ρικο στην Peugeot.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2016, 09:33:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://m.mudah.my/view?ad_id=47607365

Να και μια καινουρια λυση για τον thp
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rallaki-1 (Μike)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallyeee..

Ένταξη: 19 Απρ 2010
Δημοσιεύσεις: 398
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2016, 13:34:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
http://m.mudah.my/view?ad_id=47607365

Να και μια καινουρια λυση για τον thp


Νομίζω δεν είναι κάτι καινούργιο.

Η λύση με την φιλτροχοάνη στον θόλο είναι (σαν την forge).


Peugeotναυτης..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Αύγ 2016, 14:38:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ειναι κατι παρομοιο

Απλα συνοδευεται και με δοχειο αναθυμιασεων για οποιον ενδιαφερεται
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mitsos 306 (ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


207 rallye (2009) & 205 1.1 (1990)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 234
Τόπος: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 07 Ιαν 2017, 19:30:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εφτιαξα εναν ανταπτορα για φιλτροχοανη και εχω κρατησει τις αναθυμιασεις μεσα. ειναι προβλημα?

η φιλτροχοανη καθεται μπροστα, περιπου εκει που ηταν η εργοστασιακη σκουπα


Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θέλεις...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιούλ 2017, 18:05:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξηλώστε μπαταρίες και αρχίστε... Laughing
http://boutique.onyx-racing.fr/home/3961-kit-boite-a-air-evo-207-r3t.html?search_query=PEUGEOT+207+r3t&results=3


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vatos (Παναγιώτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Ιούν 2017
Δημοσιεύσεις: 87

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 22 Ιούλ 2017, 19:58:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγώ το είχα με φιλτροχοάνη εκεί που ήταν η μαμά σκούπα
και ενα ρακόρ πάνω στον σωλήνα για την επιστροφή του δοχείου αναθυμιάσεων

και τελικά έβγαλα τη χοάνη και έβαλα ενα carbon βαρελάκι με την σωλήνα της εισαγωγής του να κρέμετε και να τραβάει αέρα κάτω από το μοτέρ
δεν είχα χρόνο να ψάξω κάπως να την βγάλω μπρωστά


με το βαρελάκι σταμάτησε να ακούγετε η μαμά σκάστρα αλλά μετρημένα μαζεύει πιο κρύο αέρα από χαμηλά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Εισαγωγή - Εξαγωγή Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 138, 139, 140  Επόμενη
Σελίδα 139 από 140

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3055s (PHP: 33% - SQL: 67%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on