PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

206 Club: Δελτίο Ελέγχου - Service
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 14:49:15    Θέμα δημοσίευσης: 206 Club: Δελτίο Ελέγχου - Service Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για την καλύτερη εξυπηρέτησή μας, δημιουργήσαμε μία φόρμα για τα Service ώστε να είμαστε πιο προετοιμασμένοι!

Επειδή πολλοί από εμάς πηγαίνοντας στα συνεργεία ξεχνάμε από βιασύνη να παρατηρήσουμε κάποια πράγματα (μερικές φορές και σημαντικά) συμπληρώνοντας την φόρμα αυτή από πρίν είμαστε σίγουροι ότι τα σημειώσαμε όλα ώστε να ελεγχθούν από τα συνεργεία.

Επιπλέον είναι ένας τρόπος να μην αμελούν ούτε τα συνεργεία να ελέγξουν τα σημεία που τους υποδείξαμε προφορικά και ξεχάσαν να τα σημειώσουν.

Η φόρμα είναι σε PDF και ανοίγει από το Acrobat Reader (που δίνεται δωρεάν από την Adobe).

Για να κατεβάσετε την φόρμα πατήστε εδώ.

Αν δεν έχετε το Acrobat Reader πατήστε εδώ.



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ady (Αδριανός)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2001)

Ένταξη: 03 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 1468
Τόπος: Αθήνα - Ν. Ερυθραία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 16:01:44    Θέμα δημοσίευσης: Re: 206 Club: Δελτίο Ελέγχου - Service Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
Για την καλύτερη εξυπηρέτησή μας, δημιουργήσαμε μία φόρμα για τα Service ώστε να είμαστε πιο προετοιμασμένοι!

Επειδή πολλοί από εμάς πηγαίνοντας στα συνεργεία ξεχνάμε από βιασύνη να παρατηρήσουμε κάποια πράγματα (μερικές φορές και σημαντικά) συμπληρώνοντας την φόρμα αυτή από πρίν είμαστε σίγουροι ότι τα σημειώσαμε όλα ώστε να ελεγχθούν από τα συνεργεία.

Επιπλέον είναι ένας τρόπος να μην αμελούν ούτε τα συνεργεία να ελέγξουν τα σημεία που τους υποδείξαμε προφορικά και ξεχάσαν να τα σημειώσουν.

Η φόρμα είναι σε PDF και ανοίγει από το Acrobat Reader (που δίνεται δωρεάν από την Adobe).

Για να κατεβάσετε την φόρμα πατήστε εδώ.

Αν δεν έχετε το Acrobat Reader πατήστε εδώ.

Πολύ καλό και χρήσιμο για τους ξεχασιάρηδες (σαν εμένα) !! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 16:34:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έξοχο!!!!!!!!!!!!
Πραγματικά, κάθε φορά που έπρεπε να πάω για service, σημείωνα σε ένα χαρτάκι αυτά που ήθελα και όταν πήγαινα στο συνεργείο, ένοιθα σαν να έβγαζα σκονάκι στο σχολείο...
Μπράβο παιδιά, πολύ καλή η ιδέα σας!!!
Άσε που όταν με δει ο τύπος στο service με επίσημο χαρτί 206club, θα με αρχίσει στις ερωτήσεις για το club (μπορεί να τσιμπήσουμε και καμιά συμφωνία για έκπτωση έτσι...)
Κρίμα όμως, γιατί πέρασα από service τον προηγούμενο μήνα.
Θα περιμένω να δώ όμως τις εντυπώσεις του πρώτου που θα το χρησιμοποιήσει...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 16:40:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα το χρησιμοποιησω σημερα κι' ολας γιατι αυριο παω συνεργειο!!!!!
Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fpug 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 05 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 392

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 17 Φεβ 2003, 16:59:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρα πολυ καλο και χρησιμο στο να μην ξεχναμε τις παρατηρησεις μας πριν παμε συνεργειο Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 02:44:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπραβο πολυ καλο!

πως θα γινει να το χρησιμοποιησω που το επομενο service ειναι του ..χρονου τωρα πια ;;;;


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Α! φανταζεστε εκπληξη και αντιδρασεις στα συνεργεια μολις βλεπουν αυτο ;;;
η ακομα καλυτερα . φανταζεστε αντιδραση στα εξουσιοδοτημενα αν τους πατε αυτο και τους πειτε να γραψουν παρατηρησεις σε αυτο μετα το service και να υπογραψουν στο κατω μερος ;;;; Evil Twisted evil Twisted evil
ε ρε κατι μουτρα που θα κανουν Wink Laughing Laughing Laughing να μην εχουμε και τσαμπουκαδες ...απο τιποτα περιεργους....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 15:58:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιατί δεν μπορώ να το ανοίξω? Sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
teoman (Τεό)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


C230 Sport Coupe Kompressor

Ένταξη: 19 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 2143
Τόπος: Jurassic Park

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 16:10:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Γιατί δεν μπορώ να το ανοίξω? Sad


Μήπως πρέπει να πατήσεις στο δεύτερο link πρώτα,για να κατεβάσεις το acrobat?


Ότι αξίζει πονάει... Και είναι δύσκολο...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 16:21:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

teoman έγραψε:
GIANNIS206 έγραψε:
Γιατί δεν μπορώ να το ανοίξω? Sad


Μήπως πρέπει να πατήσεις στο δεύτερο link πρώτα,για να κατεβάσεις το acrobat?

Το κατέβασα αυτό!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 16:26:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
teoman έγραψε:
GIANNIS206 έγραψε:
Γιατί δεν μπορώ να το ανοίξω? Sad


Μήπως πρέπει να πατήσεις στο δεύτερο link πρώτα,για να κατεβάσεις το acrobat?

Το κατέβασα αυτό!!!!


To κατέβασες, το εγκατέστεισες;

Είναι πρόγραμμα και ανοίγει από εκεί όχι απο τον explorer



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 16:29:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάστορά μου, do you know what "εγκατάσταση" means????
Sid, ξέχασες να γράψεις και οδηγίες προς ναυτιλομένους.......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 16:34:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά κατάφερα και το κατέβασα!!Πολύ καλό!!!! Multi color
Βέβαια θα μας κοιτάν με μισό μάτι!
Να ρωτήσω κάτι:Υπάρχει περίπτωση να θιχτεί κανένα εξουσιοδοτημένο,να το κάνει θέμα και μετά ηLION να μας ζητάει τα ρέστα?
Απλά ρωτάω,γιατί εκεί που το πάω ή μαλλόν που δεν το ξαναπάω μα με κοιτάει με μισό μάτι!!!Λες και τώρα με τι με κοιτάει!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 16:43:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

GIANNIS206 έγραψε:
Τελικά κατάφερα και το κατέβασα!!Πολύ καλό!!!! Multi color
Βέβαια θα μας κοιτάν με μισό μάτι!
Να ρωτήσω κάτι:Υπάρχει περίπτωση να θιχτεί κανένα εξουσιοδοτημένο,να το κάνει θέμα και μετά ηLION να μας ζητάει τα ρέστα?
Απλά ρωτάω,γιατί εκεί που το πάω ή μαλλόν που δεν το ξαναπάω μα με κοιτάει με μισό μάτι!!!Λες και τώρα με τι με κοιτάει!!!! Laughing


Δεν κατάλαβα γιατί να μας κοιτάν με μισό μάτι;

Εμείς αυτό που επιθυμούμε είναι να υπενθυμίζουμε τους ελέγχους που έχουμε διαπιστώσει ότι πρέπει να γίνουν. Οπως είπε ο Vaggelis αντί να πηγαίνουμε με... σκονάκι θα έχουμε έτοιμη την λίστα των ελέγχων και των εργασιών που θέλουμε να πραγματοποιηθούν.

Αντί να σε ρωτάνε τι πρέπει να κάνουν και εσύ αγχωμένος να προσπαθείς να θυμηθείς μπροστά στην ιερά εξέταση τι ξέχασες, τα έχεις έτοιμα σημειωμένα!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 17:00:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι Τάσο έτσι όπως το λές είανι αλλά μερικοί είναι τελείως ανεγκέφαλοι!!!Εγω Θα το χρησιμοποιώ!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 17:07:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω το χρησιμοποιησα σημερα!!!!!!!!!!!
Very happy Very happy Very happy Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GIANNIS206 (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207 RC

Ένταξη: 07 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1168
Τόπος: Σέρρες

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 17:15:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πως τους φάνηκε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Αλεξ@νδρος (Αλέξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4(8V) XS 4/2004

Ένταξη: 20 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 936
Τόπος: Παλαιό Ηράκλειο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 18 Φεβ 2003, 18:19:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΜΠΡΑΒΟ


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggelis (Βάγγος - Ιδρυτικό μέλος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1.4 (8V) XR (2000)

Ένταξη: 10 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1865
Τόπος: Αμπελογκάρντεν

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Φεβ 2003, 12:11:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχουμε τόσα πολλά στο μυαλό, που για να θυμόμαστε και αυτά είναι λίγο δύσκολο...
Άσε που καμιά φορά, μπορεί να πας στο συνεργείο και να σου πεί ο τύπος... "Έχω πολύ δουλειά, service θέλεις; Άσε τα κλειδιά και σε κανένα τρίωρο πέρνα να το πάρεις..."
Αν συμβεί ποτέ αυτό, τσακ, αφήνεις την φόρμα 206club με τις σημειώσεις σου και ξενοιάζεις...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Φεβ 2003, 12:19:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπράβο παιδιά, πολύ χρήσιμο! Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DimiP 
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


Peugeot 206xt,Μazda 3MPS,Peugeot 207GT

Ένταξη: 16 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 5257
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 19 Φεβ 2003, 22:23:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Vaggelis έγραψε:
Έχουμε τόσα πολλά στο μυαλό, που για να θυμόμαστε και αυτά είναι λίγο δύσκολο...
Άσε που καμιά φορά, μπορεί να πας στο συνεργείο και να σου πεί ο τύπος... "Έχω πολύ δουλειά, service θέλεις; Άσε τα κλειδιά και σε κανένα τρίωρο πέρνα να το πάρεις..."
Αν συμβεί ποτέ αυτό, τσακ, αφήνεις την φόρμα 206club με τις σημειώσεις σου και ξενοιάζεις...


καλο θα ειναι βεβαια να μην αφηνεις το αυτοκινητο.
εγω που το αφησα (δεν γινονταν αλλιως ηθελα service και αμορτισερ/ευθυγραμμισεις++..++.+++...) εχω και ενθημιο μια γρατσουνια στην μια ζαντα !!!!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3233s (PHP: 86% - SQL: 14%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on