PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - Λάδια για 207 1.6THP
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

207 GT/RC/CC/Rallye: Κάθε πότε αλλάζετε λάδια;
Κάθε 5.000 χλμ
17%
 17%  [ 38 ]
Κάθε 7.500 χλμ
22%
 22%  [ 51 ]
Κάθε 10.000 χλμ
44%
 44%  [ 98 ]
Κάθε 15.000 χλμ
6%
 6%  [ 15 ]
Κάθε 20.000 χλμ
8%
 8%  [ 18 ]
Άλλο... τι;
0%
 0%  [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 222

Συγγραφέας Μήνυμα
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 27 Αύγ 2012, 11:52:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Aκριβως Θαναση,αυτη θα ηταν η επομενη κινηση μου καθως βιαστηκα λιγο και πηρα τα nf,που απ οτι ειχα μαθει ειναι και αυτα καλη επιλογη,αλλα οχι η καλυτερη σαν το energy.Δυστυχως τα διακενα μου εχουν ανοιξει,τουλαχιστον αυτη την εντυπωση μου δινει το μοτερ,οποτε επιβαλλεται να βαλω τα 5-40 και ετσι οπως φαινεται μεχρι τωρα ειναι η σωστη επιλογη.

Sταυρε ειμαι σιγουρος οτι με αυτο το λαδι που λεει ο ΘαναΨης το μοτερ δε θα ειχε αυτα τα χάλια οτι σετ-απ και να ειχα.


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Diamadis (Diamadis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 17 Μάϊ 2012
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 10:42:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα Castrol Edge 0W30 έχουν διαφορά με τα TOTAL Quartz Energy 9000 0W30 που βάζετε οι περισσότεροι;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 12:46:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα
χρησιμοποιω τοταλ 5 30 και σε νορμαλ λειτουργια πολης μου καιει περιπου 1 λιτρο ανα 5 χιλ χλμ. πριν 2 βδομαδες εφυγα για λευκαδα ( το ειχα γεμισει λαδι πριν φυγω) εκατσα μια βδομαδα εκει χωρις μετακινισεις πολλες.. με το που επεστρεψα αναψε λαμπακι...

αυτα προς ανημερωση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
N207r (Nikos)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 Rallye f/l

Ένταξη: 21 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 567
Τόπος: Xylokastro

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 13:19:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ειχες γεμισει αλα ποσα χμλ ειχες κανει απο την προηγουμενη αλλαγη? κ τελος αυτο το λαδι ειναι ακαταληλο για αυτο το μοτερ.


1 stage..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 13:21:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ωραια... ποια προτεινονται τωρα? 5-40? καποια αλλα? ευχαριστω για τις τυχον απαντησεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 13:40:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν νομίζεις ότι είναι τυχόν απαντήσεις,βαλε ένα λάδι το οποίο τυχόν θα σου κάνει.σε ευχαριστούμε που ενώ έχεις διαβάσει ολές τις προηγούμενες σελίδες μας ζητάς τοσο ευγενικά τη γνώμη μας Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 13:51:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαγγους ελληνικα ξερεις καλα? αν εχεις βγαλει το δημοτικο θα καταλαβαινες τι σημαινει "ευχαριστω για τις τυχον απαντησεις" επειδη δεν κανουμε μαθημα ομως εδω και επισης δεν εχω διαβασει ολες τισ σελιδες παρα μονο τις 3 τελυταιες θα ευχαριστουσα την απαντηση καποιου αλλου ο οποιος θελει να βοηθησει.

Ευχαριστω λοιπον εκ των προτερων για τισ τυχον απαντησεις σας.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilisalessia (vasilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot307 1.4 16v

Ένταξη: 07 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 539

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 14:10:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειναι ομως ευλογο και σωστο να διαβαζεις και τις προηγουμενες σελιδες οπως κανουμε ολοι μας.το πιο σωστο λαδι για αυτη τη μηχανη ειναι το 0w30 total quartz 9000 energy.κανεις μια αλλαγη μετα τα 1000χλμ ξανακανεις με το ιδιο και μετα το βλεπεις.μπορει να χρειαστει και στις 5000χλμ.για τυχον παραπανω αποριες βεβαια διαβαζεις τις προηγουμενες σελιδες που αρκετα παιδια εχουνε αναλυσει αυτο το θεμα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 14:34:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δεν ειναι μονο ευλογο αλλα ευλογια να τις διαβαζα.. δυστηχως δεν το κανω.. και εννοειται δεν απαιτω να απαντησει καποιος.. Σ ευχαριστω για την δικη σου απαντηση.

Οποτε αν καταλαβα καλα το 0 30 ειναι για κινητηρες χωρισ πολλα χλμ.. εγω εχω 60χιλ οποτε μηπως να παω κατευθειαν στα 0 40?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 15:24:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mario207 έγραψε:
δυστηχως
παλι καλα που εχουμε κ ατομα του πανεπιστημιου εδω μεσα Laughing Laughing Laughing

για τα υπολοιπα δε σου απαντω για πολλους λογους,αλλα εκανα κ λαθος κ νομιζα οτι ειρωνευοσουν με ττη προταση που σχολιασα "τυχον απαντησεις" Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 16:29:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οκ πανεπιστημιακε με αντιληψη δημοτικου, δεν μ ενδιαφερουν οι δικες σου απαντησεις οποτε μοκο κ τραβα σε κανα αλλο ποστ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilisalessia (vasilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot307 1.4 16v

Ένταξη: 07 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 539

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 16:53:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

γι αυτο και σου εξηγησα να διαβασεις σε προηγουμενες σελιδες.οχι πολλες.παρτες αναποδα και θα καταλαβεις.οχι παντως 0 40
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 18:11:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vasilisalessia έγραψε:
γι αυτο και σου εξηγησα να διαβασεις σε προηγουμενες σελιδες.οχι πολλες.παρτες αναποδα και θα καταλαβεις.οχι παντως 0 40

Αστον ρε βασίλη να βάλει ότι θέλει.στο τέλος θα είναι άλλος ένας ξερολας που τα βρήκε όλα έτοιμα.το λιγότερο που έχει να κάνει,είναι να διαβάσει κ να αποφασίσει τι θέλει να βάλει.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilisalessia (vasilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot307 1.4 16v

Ένταξη: 07 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 539

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 18:37:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sad ok
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 12 Σεπ 2012, 22:36:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

mario207 έγραψε:
δεν ειναι μονο ευλογο αλλα ευλογια να τις διαβαζα.. δυστηχως δεν το κανω.. και εννοειται δεν απαιτω να απαντησει καποιος.. Σ ευχαριστω για την δικη σου απαντηση.

Οποτε αν καταλαβα καλα το 0 30 ειναι για κινητηρες χωρισ πολλα χλμ.. εγω εχω 60χιλ οποτε μηπως να παω κατευθειαν στα 0 40?

Αν έχουν ανοίξει τα διάκενα του κινητήρα σου, πας από 0-30 σε 5-40, όχι 0-40.
Πάντα total.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Σεπ 2012, 09:02:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vasilisalessia έγραψε:
Sad ok


Βασιλη αμα θες να απαντησεις απαντα μην ακους το τρολ πανω σου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Σεπ 2012, 09:03:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Driver ///M έγραψε:
mario207 έγραψε:
δεν ειναι μονο ευλογο αλλα ευλογια να τις διαβαζα.. δυστηχως δεν το κανω.. και εννοειται δεν απαιτω να απαντησει καποιος.. Σ ευχαριστω για την δικη σου απαντηση.

Οποτε αν καταλαβα καλα το 0 30 ειναι για κινητηρες χωρισ πολλα χλμ.. εγω εχω 60χιλ οποτε μηπως να παω κατευθειαν στα 0 40?

Αν έχουν ανοίξει τα διάκενα του κινητήρα σου, πας από 0-30 σε 5-40, όχι 0-40.
Πάντα total.


Ευχαριστω φιλαρακι θα παω και συνεργειο να τα συζητησω ολα αυτα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasilisalessia (vasilis)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


peugeot307 1.4 16v

Ένταξη: 07 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 539

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Σεπ 2012, 14:11:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μα δεν ακουσα καποιον.και σου ειπα ποια λαδια ειναι καλυτερα.οπως και το παιδι πιο κατω.αλλα δε μπορουμε να σου πουμε και με λεπτομερειες τι ακριβως και πως.γι αυτο και υπαρχουνε τα προηγουμενα ποστ.θελει παρακολουθηση καθε τοσο το λαδι κλπ κλπ.για να καταλαβεις.γι αυτο και σου ειπα να διαβασεις προηγουμενα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Σεπ 2012, 15:07:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ναι βασιλη,πες τι λαδια να βαλει,ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ Laughing
που μετα απο 60000κμ μπηκε στο κοπο να ρωτησει,ουτε καν να διαβασει,τι λαδι πρεπει να βαλει.πειτε του τι λαδι να βαλει,σε ενα μοτερ που εβαζε οτι λαδι ναναι κ μετα απο 60000κμ εχει ξεχειλωσει κ εχει γινει σα τη βρακα του παππου μου,θα παθει καμια ζημια κ στο συνεργειο θα του πουνε ΟΤΑΝ παθει ζημια "ποιος σου ειπε να βαλεις αυτα τα λαδια"?
ακομα κ ο αρης που του απαντησε τι λαδι να βαλει,δεν εχει THP μοτερ,κ ομως καθεται κ διαβαζει οτι γραφεται μεσα στο φορουμ μαθαινει κ ξερει 5 πραματα Wink
αλλα οταν γινει η στραβη,παλι θα κατηγορηθουν 2-3 ατομα που προσφερθηκαν να ανοιξουν τα ματια σε καποιους αλλους,γιατι καποιοι δε διαβαζουν ολα τα βηματα που πρεπει να γινουν,αλλα τους ενδιαφερει μονο το αποτελεσμα.
κ αν εγω ειμαι τρολ κ με αντιληψη δημοτικου,τοτε εσυ μαριο εισαι ανιδεος απο αυτοκινητα,οποτε παρε κανενα datsun η τραβα με τη συγκοινωνια.το παιζουμε κ ξερολες με ουτε 100 ποστ,κ σιγουρα δε παρακολουθεις το φορουμ,πολλα χρονια,γιατι δεν εχεις ιδεα για το αμαξι σου Evil


τον θαναση λυπαμαι,που ενω εχει εξηγησει τι ειναι σωστο κ τι οχι,περνει αυτη την απαντηση
mario207 έγραψε:
Ευχαριστω φιλαρακι θα παω και συνεργειο να τα συζητησω ολα αυτα




Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Σεπ 2012, 15:18:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
ναι βασιλη,πες τι λαδια να βαλει,ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ Laughing
που μετα απο 60000κμ μπηκε στο κοπο να ρωτησει,ουτε καν να διαβασει,τι λαδι πρεπει να βαλει.πειτε του τι λαδι να βαλει,σε ενα μοτερ που εβαζε οτι λαδι ναναι κ μετα απο 60000κμ εχει ξεχειλωσει κ εχει γινει σα τη βρακα του παππου μου,θα παθει καμια ζημια κ στο συνεργειο θα του πουνε ΟΤΑΝ παθει ζημια "ποιος σου ειπε να βαλεις αυτα τα λαδια"?
ακομα κ ο αρης που του απαντησε τι λαδι να βαλει,δεν εχει THP μοτερ,κ ομως καθεται κ διαβαζει οτι γραφεται μεσα στο φορουμ μαθαινει κ ξερει 5 πραματα Wink
αλλα οταν γινει η στραβη,παλι θα κατηγορηθουν 2-3 ατομα που προσφερθηκαν να ανοιξουν τα ματια σε καποιους αλλους,γιατι καποιοι δε διαβαζουν ολα τα βηματα που πρεπει να γινουν,αλλα τους ενδιαφερει μονο το αποτελεσμα.
κ αν εγω ειμαι τρολ κ με αντιληψη δημοτικου,τοτε εσυ μαριο εισαι ανιδεος απο αυτοκινητα,οποτε παρε κανενα datsun η τραβα με τη συγκοινωνια.το παιζουμε κ ξερολες με ουτε 100 ποστ,κ σιγουρα δε παρακολουθεις το φορουμ,πολλα χρονια,γιατι δεν εχεις ιδεα για το αμαξι σου Evil


τον θαναση λυπαμαι,που ενω εχει εξηγησει τι ειναι σωστο κ τι οχι,περνει αυτη την απαντηση
mario207 έγραψε:
Ευχαριστω φιλαρακι θα παω και συνεργειο να τα συζητησω ολα αυτα


Εσυ τυπε εισαι βλακας με περικεφαλαια... αντε κανε ενα κρυο ντουζ να συνελθεις γιατι ουτε ξερολας το παιζω ουτε οτι ξερω απο μηχανολογικα.. αλλιως δεν θα μπαινα εδω να ρωτησω. Το οτι θα συζητησω με το συνεργειο τι λαδι θα βαλω στο αμαξι δεν νομιζω να υποδεικνειει οτι ειμαι ξερολας? η μηχανηκουμπα? Προφανως σε ενοχλησε που διαπιστωσα ποσο περιορισμενης αντιληψης εισαι. στο αμαξι μου εξ αρχης του εβαζα 5-30 τοταλ οπως προτεινουν στην ελλαδα κι οχι αυτο που προτεινει ο Γαλλος.
τωρα συμφωνα με τα λελομενα σου, οποιος εχει αυτοκινητο 150 αλογα πρεπει να εχει σπουδασει μηχανολογος αλλιως να παρει ντατσουν...
Χαλαρωσε λιγο και κοψε τα ληγμενα τυπε. Μια ερωτηση εκανα πως κανεις ετσι σαν τη χηρα στο κρεβατι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Επόμενη
Σελίδα 55 από 56

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,43s (PHP: 73% - SQL: 27%) - SQL queries: 21 - GZIP enabled - Debug on