PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

106 - Βελτιωσεις για 8v Rallye/XSi (1.3lt, 1.4lt, 1.6lt 8v)
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
106 amaliada (kostas)
Μέλος
Μέλος


106 RALLYE

Ένταξη: 31 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 101
Τόπος: AMALIADA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 19:02:57    Θέμα δημοσίευσης: 106 - Βελτιωσεις για 8v Rallye/XSi (1.3lt, 1.4lt, 1.6lt 8v) Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

προτασεις για αυτον τον κινητηρα δεν ειδα πουθενα...

θελω να μαθω μερικες....

απο το ποιο απλο μεχρι το ποιο extrem.....

ευχαριστο....

εχω παρει ενα 1,3 ραλλυε και το ετοιμαζ για αναβασης.....


106 rallye,turbo,nitrous
1)AX,1.6,16v..2nitrous,1 stage 120hp...2 stage ???hp
2)AX.??????????
subaru,impreza,sti,f.p.e.
suzuki,gsx-r 1300,hayabusa..acrapovic
1.3 Ν1 peugeot
εχουμε και συνεχεια

Κώστας Π.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Road_Runner (Νικόλας) (ο Παγκόσμιος)
Ειδ. Γραμματέας
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 OMG

Ένταξη: 27 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 7134
Τόπος: Pyongyang

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 14:42:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πρωτα απ όλα ξερεις αν του χρονου θα υπαρχουν οι κατηγοριες οπως ειναι φετως η αν θα γινουν Ε/Ν και Ε/Α?? Τι θες να κανεις με το μοτερ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
106 amaliada (kostas)
Μέλος
Μέλος


106 RALLYE

Ένταξη: 31 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 101
Τόπος: AMALIADA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Οκτ 2007, 08:17:31    Θέμα δημοσίευσης: p Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στην ε9 φιλε θα τρεχει το αμαξι....θελω κατι να παει γυρο στα 120hp χωρις να εχω προβληματα για την πλακα μου παω και μετα βλεπουμε φιλε.....


106 rallye,turbo,nitrous
1)AX,1.6,16v..2nitrous,1 stage 120hp...2 stage ???hp
2)AX.??????????
subaru,impreza,sti,f.p.e.
suzuki,gsx-r 1300,hayabusa..acrapovic
1.3 Ν1 peugeot
εχουμε και συνεχεια

Κώστας Π.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Οκτ 2007, 09:08:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λογικα,μολις αλλαξει ο μηνας θα μετρησω το δικο μου. Smile
Με εξαιρεση το χταποδι της Supersprint,κατα τα αλλα ειναι εξολοκληρου Ν συμφωνα με την ομολογκασιον.
Δεν το λεω για να δεις νουμερα αλλα για καμπυλες,κλπ...

Το κοστολογιο ειναι σχετικα χαμηλο και,τουλαχιστον απο την αισθηση,δειχνει για 110 αλογα ισως και παραπανω. Neutral

Καταρχην βασικη προυποθεση ειναι το μοτερ να ειναι σε καλη κατασταση και η κεφαλη να μην εχει πειραχτει.
Ολα τα υπολοιπα φτιαχνονται. Wink

Παντως ακομα και με την ληξη της ομολογκασιον και τις ελευθεριες που αφηνει η Ε,το value for money του συγκεκριμενου μοτερ ειναι πολυ κακο για να πεις οτι αξιζει να επενδυσεις σε αυτο.

Επιγραμματικα αναφερω τα κυριοτερα aftermarket πραγματα που εχω και το κοστος τους.
-Εκκεντροφορος group N Cat cams 285Ε.
-Προγραμμα PS group N 50-100Ε.
-Εξατμιση 50mm Oreca(επιλεγεις εσυ τι θελεις βεβαια) 250Ε.
-Χταποδι Supersprint 4-2-1 450Ε.

Απο εκει και περα για μπουζι,μπουζοκαλωδια,ψυγειο λαδιου,συμπιεση,κλπ επιλεγεις εσυ τι θα βαλεις και ποιας εταιριας.
Το ψυγειο λαδιου παντως το θεωρω σχεδον απαραιτητο αφου προκειται και για μοτερ αγωνιστικης χρησης.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
volvos (volvos)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 08 Απρ 2004
Δημοσιεύσεις: 15542

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Οκτ 2007, 10:36:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στα Ν στελιο δεν βαζεις και εμβολοχιτωνια?

με ραλλυ 16ν πως πας??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 22 Οκτ 2007, 11:17:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα εμβολοχιτωνια δεν ειναι υποχρεωτικα... Neutral
Αν βρεις παντως,βαζεις(αυτα που δινει η PS).
Βεβαια δεν εχει διαφορα στην αποδοση,στην αξιοπιστια ισως,αλλα και παλι με αμφιβολλια... Confused
Τα δικα μου που ειναι τετοια εχουν αλλες ανοχες,απο οσο ξερω,παρολα αυτα ειναι παρα πολυ σφιχτα στην αρχη και το μοτερ δεν παει βημα αν δεν κανει 30-40.000 χλμ.Μετα αρχιζει και "ανοιγει"...

Σε θεμα δυναμης παντως,αν μιλαμε για το δικο μου μοτερ συγκεκριμενα,αναλογα και με την περισταση βεβαια,παει σαν μαμα 16v(ισως και με σκουπα) αλλα "παιζει" καθως πρεπει να ειναι ξεμπουκωμενο,κλπ... Confused

Τουλαχιστον με ενα σχεδον μαμα Saxo ενος φιλου(που θεωρειται οτι παει καλα για μαμα) που ειμασταν διπλα πριν κανενα μηνα περιπου,εγω 2καβαλος και αυτος μονος,σε πατημα 2ας ειμασταν μαζι και μου φανηκε οτι θα "ανοιγα" λιιιγο ψηλα...
Αυτα βεβαια το αναφερω καθαρα για ενδεικτικους λογους και οχι σαν απολυτο μετρο συγκρισης. Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
BTS (Πέτρος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Λουλακί Κατερπίλαρ

Ένταξη: 30 Οκτ 2002
Δημοσιεύσεις: 1148

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Οκτ 2007, 14:01:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pughell έγραψε:

Απο εκει και περα για μπουζι,μπουζοκαλωδια,ψυγειο λαδιου,συμπιεση,κλπ επιλεγεις εσυ τι θα βαλεις και ποιας εταιριας.


Στέλιο η συμπίεση δεν είναι ελεύθερη, σε περιορίζει η ομολογκασιόν. Για το 1300 είναι 2 δέκατα πλάνισμα max, αν θυμάμαι καλά.


www.euphemus.eu
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Οκτ 2007, 14:11:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολυ παραπανω ειναι Πετρο,5 δεκατα ειναι σιγουρα παντως.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 12 Φεβ 2008, 16:28:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η κουβέντα που ξεκίνησε από εδώ
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=243788#243788
ενσωματώθηκε στο παρόν τόπικ

Εκ της MOD Team
MEMsound


alexis qw έγραψε:
πωλειται το μοτερ.ειναι το γνωστο 1300 8v απο 106 με τα 100 hp.
ειναι πληρως επισκευασμενο,εχει κανει περιπου 1500 χλμ μετα την επισκευη,με λιγα λογια ειναι σχεδον αδουλευτο το μοτερ.και το δινω μονο και μονο επειδη στη θεση του μπηκε κατι μεγαλυτερο... Very happy !!
οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να μου στειλουν πμ η να με βρουν
στο[6946128776].Ευχαριστω!


καλα δεν ντρεπεσαι?????εκανες το 13αρι....1600???????? Razz Razz Razz ελεος...... Razz Razz Razz Laughing Laughing Wink


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
alexis qw (alexis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 106 1.3 (8V)rallye

Ένταξη: 25 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 01:23:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

και τι να κανω ρε συνονοματε,γλυκαθηκα.. Wink Wink Wink Wink απο το να καθομαι και να το σκαλιζω????να κερδισω τι και ποσα..?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alekoukos106 (Αλεξανδρος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 106 rallye 1.3

Ένταξη: 26 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 731

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 01:52:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

κι εγω το ιδιο σκεφτομουν και εκανα το ιδιο.... Wink Wink καμια σχεση....bye bye 16v.... Laughing Laughing Laughing


www.apr.gr

Bacci,γαϊδουρια,εκκεντροφόροι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 09:42:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τώρα εγώ τι να πω?(με εχετε αφήσει μονο μου με το 13άρι)καλαα καλαα!!!!Θα ρωτήσω ενα φίλο αν το θέλει και θα σου πω με π.μ.


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 09:50:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Off Topic

Λευτερη μην στεναχωριεσαι,οποιος εχει 13αρι και του βαζει 16ρι μοτερ(ειτε 8v ειτε 16v),πηρε 13αρι απο λαθος και ποτε δεν προκειται να καταλαβει τον λογο υπαρξης αυτου του μοτερ και της χαρης που εχει. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 10:00:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

συμφωνω...
καλή φάση το πριόνισμα με το 16ν στην ελαφρια καρότσα του 13αριου
αλλά...
το 13άρι μοτερ είναι άλλη old shcool φάση Wink


η πιο ωραία βόλτα...
ειναι η επόμενη...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 11:06:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

+1.000

Kαι μάλιστα παίζει να έχω και το μόνο μαμά ραλλυ!



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 11:50:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ε και εγω!!!+1000 πιάνομαι και εγώ μαμά με φίλτρο bmc στο φιλτροκούτι και ενα τελικό μόνο??? Smile


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexis qw (alexis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 106 1.3 (8V)rallye

Ένταξη: 25 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 12:48:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

να σου πω κατι στελιο ..εσκασα αρκετα λεφτα για επισκεθεη και ηθελα και πολλα και για να το σκαλισω,και να κερδισω ποσα ?γιατι πανω απο 125 αλογα δυσκολα να φτασει αυτο,οποτε γιατι να μην παει ο καθενας σε 1600.
και μην ξεχνατε οτι το σασμαν το δικο μας ειναι πολυτιμο Very happy Very happy !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pughell (Στελιος)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!


106 XSi 1.6

Ένταξη: 24 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 11050
Τόπος: Σαλλλονικη...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 13:24:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κοιτα,θα σου μιλησω ειλκρινα... Smile
Το μονο δυσκολο της υποθεσης ειναι να βρεις 1300αρι μοτερ που να ειναι σε αποδεκτη-καλη κατασταση.
Απο εκει και περα το κοστολογιο για να βγαλεις 110-115 αλογα ειναι αναλογικα πολυ μικρο και απλο(μιλαμε για 1000Ε maximum).

Αυτο το οποιο προσφερει το 16v μοτερ ειναι μονο δυναμη.Τιποτα αλλο...
Το 13αρι εχει μακραν καλυτερο ηχο(γνησιος μεταλλικος-για τους "ρομαντικους"),πολυ χαμηλοτερο βαρος το οποιο επηρρεαζει αμεσα το turn in και την αναλογια βαρους ανα αξονα και φυσικα πανω απο ολα το σκυλιασμα που εχει στις πολυ ψηλες στροφες ενα υπερτετραγωνο μοτερ. Wink
Το 16v,οτι και να το κανεις,τα παραπανω δεν προκειται να στα δωσει...

Απλα οπως ειπα,ειναι τι ζηταει ο καθενας...Εγω προσωπικα με τα 110 αλογα στο 13αρι ημουν υπερευχαριστημενος και μου αρκουσαν για να βγαλω τα γουστα μου σε στροφοδιαδρομη. Nod
Σιγουρα δεν θα επιταχυνει σαν 16v αλλα απο την αλλη δεν ειναι αργο.
Απο οτι καταλαβαινω της ιδιας φιλοσοφιας ειναι και ο Τασος αλλα και ο Μανθος με τον Λευτερη. Thumb Left

Για τα δεδομενα της κοντρας ομως,εκει ειναι αργο αναλογικα με τα υπολοιπα GTi πασης φυσης οποτε για αυτο λεω οτι οποιος πηρε 13αρι,το πηρε απο λαθος και οχι συνειδητα. Confused
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
Λευτέρης (Λευτέρης)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος
Επίσημο Μέλος

Peugeot 106 1.3 (8v) rallye (1995)

Ένταξη: 25 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 333
Τόπος: Βάρη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 14:54:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το πήρα μετά απο αρκετή σκέψη και δεν με πειράζει να με περνάνε!το 16άρι για το λογο του οτι κυκλοφορεί πολυ δεν το ηθελα...ηθελα κατι ξεχωριστό!


1300 8v miniature!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tsosmoulis (μητσάκος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

106 rallye x 2

Ένταξη: 03 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 1747
Τόπος: ΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Φεβ 2008, 15:07:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sidobre έγραψε:
+1.000

Kαι μάλιστα παίζει να έχω και το μόνο μαμά ραλλυ!


σαν το δικό μου δηλαδή Laughing Laughing


τί κάνετε? ράλλυ???
στο ΔΝΤ αμέσως!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Κινητήρας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  Επόμενη
Σελίδα 1 από 99

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4086s (PHP: 80% - SQL: 20%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on