PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Ποιες κόρνες να πάρω;
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
saxo kit kar (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Saxo vts 1.6 16v MKII

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νάξος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 07:47:32    Θέμα δημοσίευσης: Ποιες κόρνες να πάρω; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρη κανίς να μου πει μάρκες και τιμές για κόρνες 3,5’’ με 4’’, όχι γνωστές μάρκες για τη είναι ακριβές, ας πούμε εγώ ξέρω της mc voice από την MM ACOUSTIC που είναι φτηνιάρικες.


Κανένας για pro evolution;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vrass! (Kώστας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Ford Fiesta S 1.6

Ένταξη: 07 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 18 Οκτ 2007, 22:34:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν είναι να μπεις σε διαδικασία για κορνες, πήγαινε για καλές. Αξίζουν. Οι Beyma είναι η πιο δημοφιλής λύση.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saxo kit kar (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Saxo vts 1.6 16v MKII

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νάξος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 07:27:52    Θέμα δημοσίευσης: Ποιες κόρνες να πάρω; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα, ναι όντως μετά από ψάξιμο πολύ που έκανα είδα ότι μόνο αυτές μου ταιριάζουν και ιδιαίτερα οι στρονγκιλες με 45euro το κομμάτι.


Κανένας για pro evolution;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
KONIORDOS (ΜΑΝΩΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 cabrio 1,6 01'

Ένταξη: 05 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: SEPOLIA CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 15:17:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αναλογα ποσα ηχεια εχεις ,παντως οι beyma ph-35(στρογγυλες) ειναι πολυ καλες αν βεβαια δεν εχεις πολλα ηχεια!!! Smile


ΛΟΞΑ ΓΙΑ ΜΟΣΤΡΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 16:30:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάρε κάτι που να γράφει JBL ή Pioneer πάνω του Wink

Εκτός κι αν θέλεις να έχεις το αμάξι για ενίσχυση ορχήστρας σε τοπικά πανηγύρια, πάρε Beyma για να έχεις ίδια μάρκα με αυτά που θα έχει και η ορχήστρα Big wink



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 18:03:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Συμφωνω οτι τα beyma ειναι για να πουλας πατατες.Αμα θες ποιοτητα μπορεις να παιξεις καλα και χωρις κορνα αλλα με καλο tweeter (vibe,focal,morel,klp)Aλλα γενικα οι κορνες ειναι μονο για φασαρια....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 18:10:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

παρε audio power ειναι φτηνες και μαλλον γι αυτό που το θες ειναι οτι πρεπει.



Φαντάσου αυτες οτι συνοδεύουν οσα 8" βλέπεις κι ενα 18"αρι sub kicker solo X.


focal κορνες δεν υπάρχουν.... μονο tweeter
εγω θα σου προτεινα παντως για κατι πιο ποιοτικο και εξισου δυνατό morel

και για κορνα αρκετα ποιοτική αλλα οχι πολύ φτηνη peerless απο σειρα σπιτιού. Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saxo kit kar (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Saxo vts 1.6 16v MKII

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νάξος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 21:16:54    Θέμα δημοσίευσης: Ποιες κόρνες να πάρω; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα, τα ηχεία για της μεσαίες θα είναι η έξι η εφτά 10’’ και δυο sub 15’’. Τι λες Μανόλη τέσσερις ph-35 δεν θα είναι ο.κ; Νομίζω ότι οι προαναφερθέντες JBL,Pioneer,vibe,focal,morel είναι από της πιο ακριβές και σίγουρα πιο ακριβές και από της ph-35 η κάνω λάθος; Για της audio power έχω ακούσει καλά λόγια, τι τιμή έχει το τεμάχιο;


Κανένας για pro evolution;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
saxo kit kar (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Saxo vts 1.6 16v MKII

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νάξος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 19 Οκτ 2007, 21:19:33    Θέμα δημοσίευσης: Ποιες κόρνες να πάρω; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μήπως μπορείτε να μου απαντήσετε και στο άλλο μου ερώτημα για τους ενισχυτές, ξερή κανίς από τι συμβαίνει αυτό;


Κανένας για pro evolution;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Steve (30cm) (Moderator)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Citroen C4 (2012) 1.6 e-hdi DRAGSTER

Ένταξη: 21 Απρ 2003
Δημοσιεύσεις: 16341
Τόπος: Ψεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 01:25:05    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ποιες κόρνες να πάρω; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saxo kit kar έγραψε:
Νομίζω ότι οι προαναφερθέντες JBL,Pioneer,vibe,focal,morel είναι από της πιο ακριβές και σίγουρα πιο ακριβές και από της ph-35 η κάνω λάθος;


Είναι πιο ακριβές, αλλά ότι πληρώνεις, παίρνεις. Smile



https://www.makemuesli.gr/
http://facebook.com/makemuesli
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
plaketokofths (Γιάννης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Piper J-3 Cub

Ένταξη: 25 Μάρ 2006
Δημοσιεύσεις: 3189

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 02:22:27    Θέμα δημοσίευσης: Re: Ποιες κόρνες να πάρω; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

saxo kit kar έγραψε:
Καλησπέρα, τα ηχεία για της μεσαίες θα είναι η έξι η εφτά 10’’ και δυο sub 15’’. Τι λες Μανόλη τέσσερις ph-35 δεν θα είναι ο.κ; Νομίζω ότι οι προαναφερθέντες JBL,Pioneer,vibe,focal,morel είναι από της πιο ακριβές και σίγουρα πιο ακριβές και από της ph-35 η κάνω λάθος; Για της audio power έχω ακούσει καλά λόγια, τι τιμή έχει το τεμάχιο;


Επειδή είναι αρκετο μπλέξιμο η ιστορία αυτή, συνοπτικα θα σου πω τα εξής:
1.κορνα και tweeter ειναι αλλο πραγμα, οπότε καποιες απο τις παραπανω εταιριες δεν εχουν κορνες.
2. αν δεν αναφερεις συγκεκριμένα μοντελα δεν τιθεται θεμα σύγκρισης
3. και να σου προτεινει εν τελει καποιος ενα προιον τι σε κανει να πιστεύεις οτι είναι αυτο που θες? Προταση: πήγαινε σε καποιο μαγαζί πες του ποσα χρηματα εισαι διατεθιμένος να δώσεις και ζητα να ακούσεις καποια απο τα προιόντα.
4.Δεν ξερω για τι χρηση το θες το ηχοσυστημα παντως με 10αρια για τις μεσαίες συχνότητες εχεις χάσει τις κυριες μεσαιες, ητοι τις φωνές. Προσπαθησε αυτα που θα βάλεις να δέσουν συχνοτικά μεταξύ τους.
5. θα ρωτήσω τον τσάκαλο οταν τον δω ποσο κανουν οι audio power (να ξερεις ομως εμενα απο το πολύ το τσσσσσ τσσσσ που κανουν με πιάνει κατούρημα Exclamation )
6. Επισκεψου κάποιο φορουμ σχετικό με ηχοσυστήματα πιστεύω θα παρεις καλύτερες και περισσότερες απαντήσεις απο δω. Αν θες μπορω να σου στειλω σε πμ αν υπαρχει προβλημα να αναφέρω δημόσια, αν ηδη αυτο που λεω τώρα δεν είναι σωστό.

Φιλικά Γιάννης

ΥΓ. Πραγματικά φιλική συμβουλή. Εχεις μπλέξει σε λούκι που θες πολύ χρήμα και θα βαρεθείς σύντομα μετανιώνοντας για την επένδυση σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 06:37:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστηχως ετσι ειναι....
Και ασε που θα ακουσεις την μουσικη σου θα σαρεσει για μια βδομαδα το πολυ...μετα θα συνηθησει το αυτι σου την ενταση και θα θες κιαλλο....κιαλλο....κιαλλο....μεχρι να φτασεις σε σημειο να εχεις δωσει λευτα να παρεις αλλο 1.5 saxo και να εχεις καταστρεψει την πρακτικοτητα του αυτοκινητου....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
saxo kit kar (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Saxo vts 1.6 16v MKII

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νάξος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 08:08:23    Θέμα δημοσίευσης: Ποιες κόρνες να πάρω; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα, 10’’ θα βάλω για τη έχω ερωτευτεί της γρίλιες AUDIOBAHN που είναι σαν πύρινος ήλιος χρομιομενες, θα της ξέρεται μερικοί, και επειδή η εταιρία αυτή σταμάτησε να της βγάζει για 8’’ δεν θα βάλω 8’’ μόνο και μόνο για να δείχνει εσωτερικά ωραίο με αυτές της γρίλιες, βλέπεται εγώ κοιτάω και τα εφε πολύ. Το ηχοσιστιμα απλά θέλω να έχει πολύ μπάσο και ένταση, το ξέρω ότι με τα 10’’ θα χάσω της κύριες μεσαίες και γιαυτο έλεγα να πάρω τουλάχιστον ποιοτικές κόρνες για να ισοσταθμίσω την διαφορά από το πολύ μπάσο. Το τελευταίο που λες δεν καταλαβαίνω τι εννοείς, τι να μου στήλης σε π.μ; Όσο αφορά για το λούκι παιδιά που έμπλεξα να ξέρεται ότι είμαι πωρωμένος μέχρι το κόκαλο, έχω κάψει από την ένταση που έπαιζα τέσσερις φορές τα ηχεία τα μπροστινά και δυο 12’’, οπότε αυτή τη φορά θα κάνω κάτι καλό, έχω περίπου 800 κομμάτια μέσα στο αμάξι από τραγούδια πάντα ξένα και περασμένα σε mp3 πως να βαρεθώ.


Κανένας για pro evolution;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 10:19:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλά οτι θα βαρεθείς κάποια στιγμή είναι γεγονός θα το δεις...
εντομεταξυ όμως θα το εχεις ευχαριστηθεί...

το θέμα είναι πως θα το ευχαριστηθείς περισσότερο...

πάντως τα 10ιντσα για μεσαίες ειναι μέγα λάθος
ο ηχος σου δεν θα ειναι σωστός.
οι γυναικίες φωνές θα ακούγονται χωρίς σωστή χροιά

αφού έχεις "κολλήσει" με τις σιτες της audiobahn θα σου προτίνω το εξής (πιο ακριβό αλλά αν γίνει σωστα θα δείξει πολύ)

Παραγγελνεις σε μαγαζί που ασχολείται με plexiglass στρογγυλές σίτες στο σχέδιο των audiobahn

διάφανες ή και με αμμοβολή (ματ)
μπορείς στην περιφέρεια να προασμόσεις μπλε χρώματος led και να δώσεις μια τελείως space εμφάνιση
ή πχ κόκκινα στο κάτω μέρος και κίτρινα στο πάνω και να πάρει το χρώμα της φωτιάς κλπ κλπ

ΑΛΛΑ σε διάσταση 8"...

τα 10" δεν μπορούν λόγω ογκου να κινηθούν σωστά και να αναπαράξουν την μεσαιουψηλές συχνότητες

οτι κόρνα και να βάλεις θα υπάρχει συχνοτικό κενό και ο ήχος δεν θα είναι φυσικός

αυτά. Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 10:32:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ααααααααααα

ορίστε κάτι αντίστοιχο υπάρχει ήδη ετοιμο (για sub όμως) από την ιδια την audiobahn...
δε εδώ:
http://www.audiobahn.com/Audiobahn06/pages/grilles.html
αλλά εκεί έχει και ετοιμες και για 8" ηχεία

ρε μήπως απλά ο εισαγωγέας δεν έχει και δεν θέλει να παραγγειλει
ή το μαγαζί που έχεις μιλήσει θέλει να ξεφορτωθεί τίποτα 10ιντσα ηχεία και σου λέει μαλ***ες?????

στειλε ενα μειλ στην audiobahn για το αν εχει διαθέσιμες σιτες 8" και αν σου πουν ναι ή παράγγειλέ τις απευθείας από εκεί ή από όπου σου υποδείξουν ή τουλάχιστον πες το στο μαγαζί απ΄όπου θα ψωνίσεις να σου φέρει.

(εκτός και αν όντως εχει σταματήσει η παραγωγή και απλά δεν εχουν ανανεώσει το site< πράγμα τελείως χλωμό γιατί πρώτον δεν είναι δυνατόν να καταργήσουν τα 8ιντσα ηχεία και 2ον γιατί οι ανανεώσεις στα site τέτιων εταιριών γίνονται άμεσα για λόγους μαρκετινγκ)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
saxo kit kar (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Saxo vts 1.6 16v MKII

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νάξος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 14:59:23    Θέμα δημοσίευσης: Ποιες κόρνες να πάρω; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα, είμαι από την Νάξο και είναι τρομερά δύσκολο να βρω κατάστημα που να ασχολείται με plexiglass για τη απλά δεν υπάρχει εδώ, με χρώματα και άλλα τέτοια δεν έχουμε καλή σχέση, δεν μου αρέσουν λάμπες, λάμπες κάτω από το αμάξι και άλλα τέτοια.Έχω μπει σε αυτό το site φίλε Μανθο και το παράξενο είναι ότι εδώ δείχνουν ότι υπάρχει για 8’’ τα καταστήματα που έχω πάρει τηλέφωνο είναι το κατάστημα της ΔΙΑΚΑΡ αλλά οι άνθρωποι εκεί είναι εντελώς ανοργάνωτοι, το σηκώνει συνέχεια μια υπάλληλος και με ρωτάει τη θέλω, εγώ της λέω τι θέλω πιστεύοντας ότι θα με εξυπηρετήσει, και μόλις της πω μου λέει (συγγνώμη αλλά πάρτε αύριο που θα είναι εδώ το πρωί ο αντιπρόσωπος). Παίρνω την επόμενη μέρα και αυτός δεν είχε πάει καθόλου, παίρνω σε ένα τέταρτο και αυτός μόλις είχε φύγει, τελικά έσπασα το τηλέφωνο μου από τα νεύρα μου για τη αυτό είχε συμβεί για τέσσερις μέρες συνεχόμενες, δεν ήθελα να βρίσω την κοπέλα και την πλήρωσε το κινητό μου. Είχα μιλήσει και με το 12voltshop.gr και μου είχαν πει ότι σταμάτησε η AUDIOBAHN να βγάζει γρίλιες για κάτω από 10’’. Λές να μπορούμε να βρούμε πουθενά; Μπορεί να κοιτάξει κανίς από εσάς εκεί στην Αθήνα; Σε ευχαριστώ Μανθο για το ενδιαφέρον που δείχνεις φίλε.


Κανένας για pro evolution;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 17:48:44    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στανταρ ξερω να σου βρω απλες σχαρες και ροδελες για πολυεστερα με χειλος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
MEMsound 
Υπεύθυνος Συνεργασιών
Επίσημο Μέλος

206gti

Ένταξη: 17 Σεπ 2004
Δημοσιεύσεις: 31098
Τόπος: Στροφοδιαδρομές

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 20 Οκτ 2007, 20:46:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

θα κάνω 1~2 ερωτησεις από Δευτερα και θα σου πω Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
saxo kit kar (Ανδρέας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Saxo vts 1.6 16v MKII

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Νάξος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 21 Οκτ 2007, 08:41:30    Θέμα δημοσίευσης: Ποιες κόρνες να πάρω; Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι κάνης φίλε Γιάννη; Ευχαριστώ φίλε αλλά δεν θέλω να βάλω της απλές, πάντα προσπαθούσα και προσπαθώ να το κάνω το saxo να ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα αυτοκίνητα του νησιού, όλοι έχουν της απλές σήτες η και καθόλου, εγώ θέλω να προχωρήσω λίγο παραπέρα, άμα το δεις το αμάξι μου θα καταλάβεις τι εννοώ, αν υπάρχει topic που να επιτρέπει να γράψουμε τι έχει το αμάξι του καθενός θα τα γράψω εκεί. Και κάτι που ξέχασα την άλλη φορά, η Beyma έχει κόρνες η τούιτερ 8Ω, ξέρει κανίς; Ευχαριστώ Μανθο.


Κανένας για pro evolution;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
KONIORDOS (ΜΑΝΩΛΗΣ)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 306 cabrio 1,6 01'

Ένταξη: 05 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 53
Τόπος: SEPOLIA CITY

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 24 Οκτ 2007, 15:28:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

οι jbl , pioneer κ.τ.λ ειναι για πεταμα στη θαλασσα!!! αλλα ουτε οι ph-35 κανουν για τοσα 10αρια που θελεις να βαλεις για μενα βαλε 4 beyma cp-21 ή cp-22 θα σου ξυριζουν τα τυμπανα οσο παιζουν 20 "ποιοτικες" παιζει μια τετοια!!!!! αλλα και εγω θα σου ελεγα να βαλεις 8αρια ,θα παιζει πολυ πιο ομορφα!!!! Cool


ΛΟΞΑ ΓΙΑ ΜΟΣΤΡΑ !!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KONIORDOS στις Πεμ 25 Οκτ 2007, 01:56:05, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1339s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on