PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

Αναζητώ νέο καλό συνεργείο Peugeot
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Περικλής 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTI

Ένταξη: 19 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιούν 2003, 16:09:06    Θέμα δημοσίευσης: Αναζητώ νέο καλό συνεργείο Peugeot Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποιος είναι πραγματικά ευχαριστημένος με το συνεργείο του?Ρωτάω γιατί μετά από δύο peugeot 1 106gti & 1 206gti έχω απογοητευτεί με τις υπηρεσίες που προσφέρουν ορισμένα από τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία των μικρών μας Γάλλων.Είμαι λοιπόν σε αναζήτηση καινούργιου συνεργείου στην Αθήνα και κατά προτίμηση σε απόσταση μέχρι 30-40 λεπτά από τα Νότια Προάστια όπου και μένω.(Ξεχάστε τη Dakar και τον αντιπρόσωπο του Πειραιά.)
Έχει κάποιο μέλος,δοκιμάσει την power boost,η οποία βέβαια δεν έχει την εξουσιοδότηση της Lion?


ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
mick206 (Πράσινος Ninja)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206 1.1lt tequila-line

Ένταξη: 06 Νοέ 2002
Δημοσιεύσεις: 1302
Τόπος: Άλφα Κένταυρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 25 Ιούν 2003, 22:48:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περικλής έγραψε:
Ξεχάστε τη Dakar και τον αντιπρόσωπο του Πειραιά
Εννοείς την αντιπροσωπεία του Κούκα-Κρητικάκο;; Rolling eyesRolling eyesRolling eyes
Σίγουρα όποιος είναι ευχαριστημένος απο το συνεργείο που έχει πάει θα σου προτείνει να περάσεις απο εκεί μια βόλτα... Wink


Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να πιστεύεις πως ζεις σε μια μικρή Αυστραλία με τόσα καγκούρια που κυκλοφορούν...
Achtung achtung!! Ζουν ανάμεσά μας! Ich bin αλύπητοι und ανελέητοι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Svstouk (Στέφανος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line (2002)

Ένταξη: 09 Αύγ 2002
Δημοσιεύσεις: 869
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιούν 2003, 08:50:07    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αναζητώ νέο καλό συνεργείο Peugeot Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περικλής έγραψε:
Ποιος είναι πραγματικά ευχαριστημένος με το συνεργείο του?Ρωτάω γιατί μετά από δύο peugeot 1 106gti & 1 206gti έχω απογοητευτεί με τις υπηρεσίες που προσφέρουν ορισμένα από τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία των μικρών μας Γάλλων.Είμαι λοιπόν σε αναζήτηση καινούργιου συνεργείου στην Αθήνα και κατά προτίμηση σε απόσταση μέχρι 30-40 λεπτά από τα Νότια Προάστια όπου και μένω.(Ξεχάστε τη Dakar και τον αντιπρόσωπο του Πειραιά.)
Έχει κάποιο μέλος,δοκιμάσει την power boost,η οποία βέβαια δεν έχει την εξουσιοδότηση της Lion?


Για δώσε λίγες λεπτομέρειες γιατί είσαι απογοητευμένος.

Συνεργείο μπορώ να σου προτείνω, αλλά αφού μου απαντήσεις (και θα σου εξηγήσω το γιατί) Wink




Be ware! Lion within!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Περικλής 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTI

Ένταξη: 19 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 26 Ιούν 2003, 16:32:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Α)Πολλές φορές δεν κάνουν όλες τις εργασίες που τους ζητάω.
Β)Αναλαμβάνουν τη δουλειά στο αυτοκίνητο άνθρωποι χωρίς γνώση και εμπειρία και ο ''υπεύθυνος'' του συνεργείου κάνει τις δημόσιες σχέσεις.
Γ)Κανείς δεν φροντίζει την καθαριότητα του αυτοκινήτου,πάντοτε το τιμόνι είναι μέσα στη μουτζούρα.
Δ)Παρατείνουν σκόπιμα τη διάρκεια του service για να επιβαρύνουν το λογαριασμό με περισσότερες εργατώρες.
Ε)Κανείς δεν έχει καταφέρει να λύσει ένα πρόβλημα που έχω με τη στεγανότητα της πόρτας του οδηγού η οποία βάζει αέρα και σφυρίζει μετά τα 190.
ΣΤ)Ο καθένας έχει δικό μανιφέστο σχετικά με τη συντήρηση του αυτοκινήτου και με τα χλμ μεταξύ κάποιον προγραματισμένων αλλαγών πχ του ιμάντα των εκ/ρων.


ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
gatony 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


106 Rallye '01

Ένταξη: 05 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 12

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 10:18:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περικλής έγραψε:
Κανείς δεν έχει καταφέρει να λύσει ένα πρόβλημα που έχω με τη στεγανότητα της πόρτας του οδηγού η οποία βάζει αέρα και σφυρίζει μετά τα 190.


Γεια χαρά,το ίδιο πρόβλημα έιχα και΄γω με την ίδια πόρτα όταν αντικαταστάθηκε με καινούρια μέτα από ένα ατυχηματάκι.

Δεν είχα κανένα πρόβλημα στεγανότητας,παρά μόνο αεροδυναμικό έντονο θόρυβο μετά τα 180-190.Το ανέφερα στον αρχιμηχανικό-φανοποιό που το είχα φτιάξει(εξουσιοδοτημένο της peugeot) και αφού το πήγα από εκεί και αφού έλεγξε όλη την εφαρμογή της πόρτας με το πλαίσιο δεν είδε κάτι.

Όταν ξαναβγαίνω στην εθνική πάλι τα ίδια όταν φτάνω στον προορισμό μου τον παίρνω τηλ.και μου είπε να βάλω Idea ταινία(χαρτοταινία έβαλα)από εκεί ακριβώς που το άκουγα.

Αφού μελέτησα προσεκτικά όλο το τελάρο της πόρτας παρατήρησα πως στο σημείο ακριβώς που το κομμάτι της πόρτας κινείται παράλληλα με την κολωνα της οροφής-του παρμπρίζ έκανε μία πολύ ελαφριά καμπύλη(πάνω από 10' παρατήρηση χρειάστηκα για να το ανακαλύψω).
Το πλακώνω και 'γω στην χαρτοταινία και κάλυψα όλη την ένωση από κάτω στον καθρέπτη μέχρι την οροφή.Βουρ πάλι στην εθνική για απαγορευμένες ταχύτητες και δεν ξανάκουσα τίποτα Laughing Laughing Laughing

Πηγαίνοντάς του το πίσω το τόνισα πως βρήκα το σημείο που έκανε θόρυβο.
Έβαλε τότε αυτός ένα σωλήνα που έβγαζε αέρα με τρελλή πίεση και το άκουσε και αυτός(δεν πίστευε Shocked πως έκανε τόσο θόρυβο από εκείνο το σημείο)

Μου είπε πως από κατασκευής της η πόρτα είχε αυτό το "bug" και με διάφορα ρεγουλαρίσματα στον μεντεσέ και στις βίδες που την κρατάνε εξαλείφθηκε το πρόβλημα!!! Laughing Laughing Laughing




Θα σου πρότεινα αν έχεις βγεί από την εγγύηση να αποφύγεις τα εξουσιοδοτημένα και να σου προτείνουνε ένα καλό συνεργείο εμπιστοσύνης.
Πιστεύω πως τα εξουσιοδοτημένα χρειάζονται μόνο για τρελλά ηλεκτρικοεγκεφαλικά προβλήματα που δεν μπορεί να τα ανακαλύψει άλλο συνεργείο.!! Wink



Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vangsgr (Vangelis)
Μέλος
Μέλος


206xs 1,6(16v)

Ένταξη: 19 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 147
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 12:40:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gatony έγραψε:

Θα σου πρότεινα αν έχεις βγεί από την εγγύηση να αποφύγεις τα εξουσιοδοτημένα και να σου προτείνουνε ένα καλό συνεργείο εμπιστοσύνης.
Πιστεύω πως τα εξουσιοδοτημένα χρειάζονται μόνο για τρελλά ηλεκτρικοεγκεφαλικά προβλήματα που δεν μπορεί να τα ανακαλύψει άλλο συνεργείο.!! Wink


Εγώ παιδιά διαφωνώ με την επιλογή μή εξουσιοδοτημένου συνεργείου, γιατί είναι δύσκολο να βρεις κάποιο που να ξέρει καλά το P (όχι ότι οι εξουσιοδοτημένοι υποχρεωτικά ξέρουν).

Ωστόσο, είμαι κι εγώ απογοητευμένος από την τελευταία μου επίσκεψη στον Μοίρη στο Πολύγωνο κι είμαι σε αναζήτηση νέου συνεργείου.

Κάτι έχω ακούσει για την Oscar αλλά δεν ξέρω ακόμη.!!!!! Scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sidobre (Τάσος)
Πρόεδρος - Webmaster
Πρόεδρος - Webmaster
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 XS evo2

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 6846
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 12:54:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vangsgr έγραψε:
gatony έγραψε:

Θα σου πρότεινα αν έχεις βγεί από την εγγύηση να αποφύγεις τα εξουσιοδοτημένα και να σου προτείνουνε ένα καλό συνεργείο εμπιστοσύνης.
Πιστεύω πως τα εξουσιοδοτημένα χρειάζονται μόνο για τρελλά ηλεκτρικοεγκεφαλικά προβλήματα που δεν μπορεί να τα ανακαλύψει άλλο συνεργείο.!! Wink


Εγώ παιδιά διαφωνώ με την επιλογή μή εξουσιοδοτημένου συνεργείου, γιατί είναι δύσκολο να βρεις κάποιο που να ξέρει καλά το P (όχι ότι οι εξουσιοδοτημένοι υποχρεωτικά ξέρουν).

Ωστόσο, είμαι κι εγώ απογοητευμένος από την τελευταία μου επίσκεψη στον Μοίρη στο Πολύγωνο κι είμαι σε αναζήτηση νέου συνεργείου.

Κάτι έχω ακούσει για την Oscar αλλά δεν ξέρω ακόμη.!!!!! Scratch


Στείλε μου με ΠΜ τα παραπονά σου... ΜΑΣ ενδιαφέρει Wink



If everything seems under control, you're just not going fast enough...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Περικλής 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTI

Ένταξη: 19 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 13:42:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το 106 το πήγαινα στη DAKAR γιατί είναι κοντά στο σπίτι μου,αλλά η ποιότητα των υπηρεσιών ήταν απαράδεκτη.Στη συνέχεια,μετά από συμβουλή φίλου με rallye 1,3 πήγα στο εξουσιοδοτημένο συνεργείο του Ντάσιου(ο οποίος έχει και έκθεση από την οποία πήρα το 206).Στην αρχή τα πράγματα ήταν ικανοποιητικά,αλλά τον τελευταίο χρόνο που ο κόσμος έχει γεμίσει peugeot,η προσοχή που δίνουν στο αυτοκίνητο έχει πέσει κατακόρυφα.Από εμπειρίες γνωστού έξω το συνεργείο του Πειραιά.Δεν ξέρω μήπως αξίζει να πάει κανείς στη Lion.Περιμένω καμιά χρήσιμη γνώμη.


ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TZAG 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 206CC 1.6 (16V) (2002)

Ένταξη: 25 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 451
Τόπος: Theva

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 17:32:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάνετε λίγο υπομονή, θα σας ενημερώσω σύντομα γιά συνεργείο γιατί κι εγώ ψάχνω γιατρειά, μιάς κι αντιμετώπισα άσχημη συμπεριφορά από εξουσιοδοτημένο (DAKAR), και έχασα την εμπιστοσύνη μου σε αυτούς. Συνέχεια επί της οθόνης... Confused


Minus the roof, the sky is the limit.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Tomcat (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 206 1400 QS (V8) 55,927 kW+

Ένταξη: 30 Μάϊ 2002
Δημοσιεύσεις: 1188
Τόπος: Αθήνα-Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 27 Ιούν 2003, 19:00:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παρατηρησα οτι γενικα υπαρχουν πολλα τοπικ και πολλα παραπονα σχετικα με τα εξουσιοδοτημενα ... αλλα και αλλα συνεργεια !!!

Αλλα το τοπικ "Παραπονα και επιβραβευσεις" θαφτηκε με αποτελεσμα να μην υπαρχουν συγκεντρωμενα τα προβληματα!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Κατι πρεπει να γινει.......να εχουν ολα τα μελη ολοκληρωμενη αποψη!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
racing-girl (Γεωργία)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line

Ένταξη: 08 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 30
Τόπος: Αθήνα Α.Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιούν 2003, 03:38:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περικλή στην Power Boost θα το πάω κι εγώ για να δει κάποια μικροπροβλήματα που μου βγάζει τελευταία.Ο Κρασούλης είναι εγγύηση και δεν έχει τη νοοτροπία των εξουσιοδοτημένων που ότι τους έλεγα μου απαντούσαν μην πειράξεις τίποτα, άστα όλα εργοστασιακά.Θα σου πω εντυπώσεις σε λίγες μέρες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Περικλής 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTI

Ένταξη: 19 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 29 Ιούν 2003, 17:41:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Περιμένω νέα από την επίσκεψη σου στην power boost


ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
racing-girl (Γεωργία)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 206 1.4 (8V) Color Line

Ένταξη: 08 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 30
Τόπος: Αθήνα Α.Πατήσια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Ιούλ 2003, 23:54:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγα τελικά σήμερα στον Κρασσούλη και οι εντυπώσεις μου είναι οι καλύτερες!
Καταρχήν το πήγα για service 20.000 χλμ και γιατί είχα 2 προβλήματα.
Το ένα ήταν κακή ανάφλεξη και το άλλο πως δεν τράβαγε καθόλου. Έφτανα κόφτες μέχρι την 4η ταχύτητα και η απόδοση ήταν στο μισό από το κανονικό. Sad
Μου καθάρισε το φίλτρο αέρα, άλλαξε το φίλτρο λαδιού και λάδι (έβαλε 10W-40 συνθετικό αλλά δεν θυμάμαι ποιο), άλλαξε τακάκια και επιτέλους γλύτωσα από το ελεεινό τσίριγμα σε κάθε φρενάρισμα, άλλαξε μπουζί και τέλος Ε.Κ.Κ. Σύνολο 150Ε και το αμαξάκι πετάει. Επίσης τα παιδιά με άκουσαν και δεν είχαν το στυλάκι: Μην μας ζαλίζεις κοπελιά!!!!
Περικλή στον συστήνω ανεπιφύλακτα, εγώ σε αυτόν θα πηγαίνω από δω και στο εξής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούλ 2003, 08:35:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδιά ο Κρασούλης τρέχει ο ίδιος σε αγώνες και φτιάχνει τα περισσότερα αγωνιστικά peugeot (και clio williams Wink ). Είναι δυνατόν να μην ξέρει;
Κάνει ΤΕΛΕΙΑ δουλειά και φτηνότερα από τα εξουσιοδοτημένα.

Αν σκεφτείς ότι με 150 ευρώ μόνο έκανε μεσαίο service, ενώ τα λάδια που έβαλε (full συνθετικα 10-40) κάνουν μόνα τους 50 ευρώ, δεν είναι αρκετά καλή τιμή;

Τώρα που πλησιάζει η ώρα και για το δικό μου για 20.000χλμ, θα πάω στον Θανάση.

Απλά να ξέρετε ότι θα πρέπει να κλείσετε ραντεβού 2 μέρες πριν, γιατί καμμιά φορά έχει να ετοιμάσει και τα αγωνιστικά και κάθεται μέχρι τα μεσάνυχτα! Shocked


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Περικλής 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


206 GTI

Ένταξη: 19 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 34
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούλ 2003, 13:09:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μάλλον θα δοκιμάσω και εγώ την power boost την επόμενη φορά.Γεωργία τρόμαξα,χτυπάς κόφτες με 4η,δεν είναι και άσχημα.Ομολογώ ότι τον τελευταίο καιρό έχει αρχίσει και δημιουργείται μια συνομοταξία γρήγορων γυναικών,κυρίως με peugeot (106gti,rallye,206 κλπ).Μου αρέσει πολύ αυτό το φαινόμενο.


ΠΕΡΙΚΛΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούλ 2003, 13:28:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν πετυχεις ποτε ενα κιτρινο rallye και ενα ασημι 206 με αυτοκολλητα tfrc να κανουν σφήνες και να εισπράττουν μούτζες από παντού, θα είμαστε εγώ και η Γιωργία Very happy

μακαρι τουλαχιστον να εκλειψουν οι γυναικες που πανε αργα και αριστερα Wink


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasso (Βάσω)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 206 1.4 (8V) XS (2002)

Ένταξη: 09 Σεπ 2002
Δημοσιεύσεις: 395
Τόπος: Fortaleza - Brasil (Νέα Σμύρνη)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούλ 2003, 13:40:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

racing-girl έγραψε:
Περικλή στην Power Boost θα το πάω κι εγώ για να δει κάποια μικροπροβλήματα που μου βγάζει τελευταία.Ο Κρασούλης είναι εγγύηση και δεν έχει τη νοοτροπία των εξουσιοδοτημένων που ότι τους έλεγα μου απαντούσαν μην πειράξεις τίποτα, άστα όλα εργοστασιακά.Θα σου πω εντυπώσεις σε λίγες μέρες.


Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει διεύθυνση και τηλέφωνο της Power Boost???

Please Confused Confused Confused


Fortaleza !!

Ο ήλιος καίει .....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούλ 2003, 13:52:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

POWER BOOST SERVICE
Θανάσης Κρασούλης
Οδός Παπαδά 7, δίπλα στην διασταύρωση Μεσογείων με Κατεχάκη.
210-6911237

γραψε μια λιστα με τα προβληματα που εχεις ή τι θέλεις για αλλαγη και δώστην. αν θες πες να το κανουν και βολτα στον δρομο.
απλα υπολογισε 2 μερες πριν για ραντεβου. το πας στις 8 το πρωι και το παιρνεις το απογευμα (ειναι ανοιχτος μεχρι το βραδυ)


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vini (Nick)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


*** Groupe PSA ***

Ένταξη: 12 Απρ 2002
Δημοσιεύσεις: 3374
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούλ 2003, 13:57:56    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

alemao έγραψε:
Απλά να ξέρετε ότι θα πρέπει να κλείσετε ραντεβού 2 μέρες πριν, γιατί καμμιά φορά έχει να ετοιμάσει και τα αγωνιστικά και κάθεται μέχρι τα μεσάνυχτα! Shocked


καμιά φορά? ? ? ??

Κάθε φορά που περνώ είναι ανοικτός! κλείνει ποτέ αυτό το παιδί το συνεργείο?
Οταν είχα πάει και με τον "μανιακό" ... Παρασκευή βράδι ... περίπου 9.00 ήταν χωμένος μέσα σε ένα turbo 106rallye ...

Οπτικά μου θύμισε κάτι από ανθρακωρύχο ... μετά από 12ώρο δουλειάς ... Wink

Ο Θανάσης είναι γνώστης, άξιος και φιλότιμος μηχανικός ... που προσέχει όλους τους πελάτες ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alemao (Αριστείδης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος




Ένταξη: 28 Δεκ 2002
Δημοσιεύσεις: 599
Τόπος: Γλυκα Νερα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Ιούλ 2003, 14:19:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτο ειναι το μυστικο της επιτυχιας!

Έχει πολλή όρεξη για δουλειά και του αρέσει αυτό που κάνει!
έχει τρέλλα για τα αυτοκίνητα.

(που να έπαιρνα και ποσοστα απο τους πελατες που του γνωρίζω... Laughing )

ΥΓ: το turbo 106 rallye μήπως ήταν ένα μπορντώ 106 GTi; Wink


Top Fuel Racing Club ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4302s (PHP: 82% - SQL: 18%) - SQL queries: 19 - GZIP enabled - Debug on