PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 29 Απρ 2020, 23:36:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κατά τα άλλα μια χαρά πάει το αμάξι. Πρίν φόραγα και κλέφτη αλλά πάλι την έβγαζε την βλάβη αυτή. Πρόγραμμα φοράω απο δημητριάδη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Soultanos THP 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 THP

Ένταξη: 21 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 54

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2020, 00:49:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pipis έγραψε:
Κατά τα άλλα μια χαρά πάει το αμάξι. Πρίν φόραγα και κλέφτη αλλά πάλι την έβγαζε την βλάβη αυτή. Πρόγραμμα φοράω απο δημητριάδη.
θα πρότεινα να γινει μετρηση του αισθητήρα, για να εξακριβωθεί οτι παράγη τάση και αν ναι πόση; ελεγχος καλωδίωσης έλεγχος της κεφαλης του αισθητήρα. Όπως Και να έχει θέλει ψάξιμο πριν την εύκολη λύση της αγοράς καινούργιου. καταναλωση λαδιου έχεις; πόσα χιλιόμετρα έχει το αμάξι; Έχει αλλαχθεί ποτέ στο παρελθόν;



image hosting free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2020, 01:06:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τον έχω αλλάξει τον 2 λάμδα και συνεχίζει να το βγάζει. Ο λάμδα έχει περίπου 10.000χλμ. Δεν ξέρω μήπως φταίει επειδή εϊχα βάλει ημιτασιόν με 120ε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Soultanos THP 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 THP

Ένταξη: 21 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 54

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2020, 06:39:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pipis έγραψε:
Τον έχω αλλάξει τον 2 λάμδα και συνεχίζει να το βγάζει. Ο λάμδα έχει περίπου 10.000χλμ. Δεν ξέρω μήπως φταίει επειδή εϊχα βάλει ημιτασιόν με 120ε.
Αρχικοποίηση έγινε στο λ "επαναρυθμιση" ;



image hosting free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2020, 10:08:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τηλεφόρτιση εννοείς ή να κάνω update τον εγκέφαλο απο την peugeot?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 30 Απρ 2020, 12:47:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί η p0139 να σχετίζεται και με καμιά καμμένη ασφάλεια στην ασφαλειοθήκη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Soultanos THP 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 THP

Ένταξη: 21 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 54

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 01 Μάϊ 2020, 12:01:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pipis έγραψε:
Μπορεί η p0139 να σχετίζεται και με καμιά καμμένη ασφάλεια στην ασφαλειοθήκη?
Όχι. Αρχικοποίηση στον λ είναι επαναρυθμιση του. Πήγενε σε ένα συναιργειο να το ελέγξουν δεν είναι κάτι



image hosting free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2020, 12:55:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί άμα έχει θέμα ο δεύτερος λάμδα μπορεί να επηρεάζει αυτό τα long term fuel trim?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nik_psa (Νικόλας)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


ZX 16v-ΑΧ GTi-XANTIA TURBO ACTIVA-PONY

Ένταξη: 09 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 344
Τόπος: Άνω Μοχανάσιανα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2020, 13:28:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Επειδή μπερδεύτηκα το αυτοκίνητο τι ακριβώς σου κάνει;
Τηλεφόρτιση και update είναι το ίδιο πράγμα.
Όταν αλλάζεις εξάρτημα σαν τον λάμδα πρέπει να γίνει αρχικοποίηση.
Κοιτάξατε μήπως βγάζει βλάβη τον πίσω από πρόγραμμα που τον καταργεί ή από τον καταλύτη;
Αφού θεωρητικά είναι εκτός ίσως να μη φταίει αυτός..


www.drakonakis.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2020, 15:43:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν το αμάξι θέλει γκάζι παραπάνω καμιά φορά στα χαμηλά και όταν αλλάζω ταχύτητες και πάω να δώσω πάλι γκάζι. Έχω ltft συνέχεια μείον,πηγαίνει και μέχρι -25%. Όταν σβήνω απο το torque pro την p0139 δεν μου κάνει αυτά τα πολύ μικρά μπουκώματα στα χαμηλά. Φοράω μεγάλα μπεκ. Το μοτέρ είναι απο ρεκτιφιέ,έχεις μόλις 1500χλμ. Πρίν 6000χλμ είχα αλλάξει τον δεύτερο λάμδα με ημιτασιόν λόγω οτι μου έβγαζε την p0139 και πριν 500χλμ άλλαξα και τον πάνω με αυθεντικό απο την peugeot. Δεν φοράω καταλύτη. Ο προγραμματιστής μου είχε πει αν συνεχίζει να βγάζει την βλάβη,να το κάνουμε πάλι μαμά το πρόγραμμα και να ξαναπεράσουμε το δικό του,μήπως έχει φάει κανα κόλλημα ο εγκέφαλος. Εσείς τι λέτε οτι μπορεί να παίζει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2020, 15:48:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέχασα να πω οτι όταν μου κάνει αυτά τα ψιλομπουκώματα στα χαμλά επειδή έχω και οργανάκι afr το βλέπω οτι παίζει πάρα πολύ αριστερά δεξιά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Soultanos THP 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 THP

Ένταξη: 21 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 54

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 02 Μάϊ 2020, 16:53:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Pipis έγραψε:
Ξέχασα να πω οτι όταν μου κάνει αυτά τα ψιλομπουκώματα στα χαμλά επειδή έχω και οργανάκι afr το βλέπω οτι παίζει πάρα πολύ αριστερά δεξιά.
φιλε μου επειδή βλέπω έχεις επισκευάσει το μοτερ σου με μόλις 1500χλμ και απο ότι κατάλαβα δεν στο έχει κάνει τώρα πρόσφατα αυτό με το σφαλμα Που γράφεις και τα κομπιασματα αλλά Εξάρχεις και τώρα ίσος σου έγινε αντιληπτό και αισθητό, θα σου πρότεινα να βγάλεις το προγραμα Που φοράς να δουλέψεις το αμαξι νορμάλ και να το παρακολουθησης ! Μπορει να ειναι χιλια δυο πραγματα απλα και μη! Επίσης μην παλέβεις να ψάχνεις αν είναι αυτό και αν δεν είναι. Γιατί θα δίνεις λεφτά για λ και λ δεν θα βλέπεις! Πήγενε το αυτοκινητάκι σε ένα έμπιστο συναιργειο Που έχεις να ελεγχθεί μην πάρεις κάνα μοτερ στην μασχάλη στο Τέλος.! Κάποτε στο παρελθόν είχαμε δει επισκευσμενο THP με σχεδόν τα καλύτερα πράγματα πάνω να δουλεύεις όπως ήθελε αυτό και οπότε γούσταρε αυτό μια το ένα μια το ένα misfire πισω από το άλλο , να έχουν αλλαχθεί τα περισσότερα περιφερειακά στον κινητηρα αλλά αυτό τίποτα τι χρονισματα γιναν τι πολλαπλασιάστες τι εκκεντροφοιροι βγήκαν μπήκαν τι μεταβλητή ξανά και ξανά. Μέχρι που το καπάκι κυλιδροκεφαλη ήταν κοφα!! Αλλαχθηκε και μονο τοτε δούλεψε λες και είχε έρθει από το εργοστάσιο. Τα συμπεράσματα δικά σου. Razz Wink



image hosting free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jupiter1968 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Ιαν 2020
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 19 Μάϊ 2020, 12:01:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε εμένα αρχισε χρόνια πριν. 207 Rallye 2008. Με την καδένα χρονισμού. Δεν ήταν εξουσιοδοτημένο το συνεργείο. Με τα πολλά, πάω και AUTOMOTIVO, Γέρακα. Μου είπαν ότι έχανε ένα δόντι και γι' αυτό είχα συνέχεια faulty antipollution. Όντως, μνμ δεν ξαναέβγαλε. Μετά, όμως, ξαναξεκίνησαν τα μηνύματα. Και μια εκείνο και μια το άλλο...και άρχισε να ακούγεται και η σκάστρα από το πουθενά.
Το παίρνω και φεύγω, γιατί είδα ότι είχαν αρχίσει και οι απατεωνιές.
Πάω εδώ σε ένα που μου είπαν ότι είναι καλός. Στα Γλ. Νερά. Φτηνός, μεν, αλλά προκοπή δεν έχω δει. Το ψευτοκάπακο αλλάξαμε, που το είχαν διαλύσει στην AUTOMOTIVO (μάλλον) και κάτι σωληνάκια, φευ.
Το καλοκαίρι, έφυγα με τον καύσωνα. Στην εθνική το αμάξι σερνόταν. Ούτε ατμοσφαιρικό 1600αρι δεν πάει έτσι. Πλέον, αν είμαι σε δρόμο με κλίση (παρατεταμένη) νοιώθω ότι κόβει και μόνο όταν ισιώσει ο δρόμος κάπως επανέρχεται.
Τώρα ο εδώ μάστορας, λέει να αλλάξουμε σκάστρα.
Θα πάω Pavlidis Competition (συστημένος από etuners) μπας και βγάλω άκρη.
Μεγάλο faul της PEUGEOT, όμως, να μην μπορεί να βρει τι τρέχει με το antipollution. Να αλλάζεις αντλία υψηλής και όλη τη μηχανή και τίποτα? Έλεος
Ετσι όπως διαβάζω τι γίνεται, έπρεπε να το είχε ανακαλέσει το αυτοκίνητο, να φτιάξει ό,τι φταίει και να μην τρέχει συνέχεια ο ιδιοκτήτητης με το χέρι στην τσέπη.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jupiter1968 στις Δευ 27 Ιούλ 2020, 13:13:40, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jupiter1968 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Ιαν 2020
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Μάϊ 2020, 09:59:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα. Καλό ΠΣΚ. Το πήγα στον Παυλίδη (Pavlidis Competition). Εξαιρετικός σαν άνθρωπος, πρώτα από όλα και πολύ καλός μηχανικός. Το 207 Rallye μου, ξαναγεννήθηκε. Οι παλιοί εδώ μέσα, ξέρετε ότι ο Θανάσης γράφει και στο φόρουμ. Τον ευχαριστώ και από εδώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Soultanos THP 
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 THP

Ένταξη: 21 Οκτ 2018
Δημοσιεύσεις: 54

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 29 Μάϊ 2020, 16:01:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

jupiter1968 έγραψε:
Καλημέρα. Καλό ΠΣΚ. Το πήγα στον Παυλίδη (Pavlidis Competition). Εξαιρετικός σαν άνθρωπος, πρώτα από όλα και πολύ καλός μηχανικός. Το 207 Rallye μου, ξαναγεννήθηκε. Οι παλιοί εδώ μέσα, ξέρετε ότι ο Θανάσης γράφει και στο φόρουμ. Τον ευχαριστώ και από εδώ.
τελικά ποια ήταν η αιτία του θέματος; Καλά χιλιόμετρα πανα πολλά.



image hosting free
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 05 Ιούν 2020, 15:20:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Long term fuel trims στο -28.9% και pending fault στο torque pro το σφάλμα p2192 system too rich at higher load. Λαμπάκι δεν έχει ανάψει ακόμα. Τί παίζει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jupiter1968 (ΑΝΤΩΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 16 Ιαν 2020
Δημοσιεύσεις: 3

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 11 Ιούν 2020, 13:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Soultanos THP έγραψε:
jupiter1968 έγραψε:
Καλημέρα. Καλό ΠΣΚ. Το πήγα στον Παυλίδη (Pavlidis Competition). Εξαιρετικός σαν άνθρωπος, πρώτα από όλα και πολύ καλός μηχανικός. Το 207 Rallye μου, ξαναγεννήθηκε. Οι παλιοί εδώ μέσα, ξέρετε ότι ο Θανάσης γράφει και στο φόρουμ. Τον ευχαριστώ και από εδώ.
τελικά ποια ήταν η αιτία του θέματος; Καλά χιλιόμετρα πανα πολλά.


Συγγνώμη, για την καθυστερημένη απάντηση.
Ρύθμιση 2 "δόντια" (αυτό που είχε βρει και ρυθμίσει η automotivo, τρομάρα τους)
Σκάστρα διαλυμένη

Από εκεί και πέρα, βγήκε ο προκαταλύτης, αλλαγή σε διάφορα σωληνάκια, λαστιχάκια, φλάντζες, κλπ

Ακόμα δεν έχει ανάψει κάτι. Ευτυχώς.
Ευχαριστώ για τις ευχές σου. Αντεύχομαι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Driver ///M (Άρης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 1.4 90hp sport

Ένταξη: 16 Νοέ 2009
Δημοσιεύσεις: 829

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Σεπ 2020, 18:14:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου βγαζει κι εμενα την ενδειξη αυτη αρκετες φορες. Σβηνει παντα.μετα απο 3 επανεκκινησεις και σε μερικες μερες, αναβει παλι ιαι σβηνει αντιστοιχα.
Το αμαξι φαινεται λιγο μπουκωμενο κατα την επιταχυνση αλλα τιπιτα το ιδιαιτερο.
Η βλαβη στο διαγνωστικο εδειξε map sensor.

Kαι ρωταω. Αξιζει να γινει μια προσπαθεια καθαρισμου ή ειναι πεταμενα χρηματα και να βαλω κατευθειαν καινουριο αφτερμαρκετ που βρισκω με περιπου 50 ευρω ? Το αμαξι ειναι το 1.4 με τα 90 αλογα κι εχει 150.000 χλμ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
vagelis207 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 04 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 193
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Οκτ 2020, 16:29:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδια καλησπέρα,
Μου έχει βγάλει p1385 με τέρμα γκάζι και 4η γύρω στις 4000rpm και κάνει κοψίματα στιγμιαία.Επισης φίλος παρατήρησε ότι βγάζει μαύρο καπνό από την εξάτμιση σε αυτό το χρονικό διάστημα.
Μου το έχει κάνει δύο τρεις φορές ακρίβως το ίδιο .Όταν πατήσω γκάζι σταδιακά δεν κάνει τίποτε.
Βαλβίδες,χρονισμα είμαι οκ.
Μου πάει το μυαλό σε knock sensor η καμία αντλια.
Έχει πάθει κανείς κάτι αντίστοιχο?
Ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Οκτ 2020, 17:47:15    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

P1385 superknock δεν είναι; Από μπουζί πώς πας;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 62 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3808s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on