PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Μάϊ 2015, 14:14:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που βρίσκεται αυτή?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 21 Μάϊ 2015, 14:55:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέχασα να αναφέρω οτι στο διαγνωστικό μου βγάζει ατελής καύση σε κάποιον κύλινδρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pipis (Spiros)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 GT 5D

Ένταξη: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 294

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2015, 13:03:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξέρει κανείς τι βλάβες είναι αυτές:p0443,p0243,p0033,p0141,p0034?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2015, 14:00:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

to p0033 - p0034 είναι η σκάστρα σου
το p0141 είναι το καλώδιο που δίνει ρεύμα στη προθέρμανση του 2ου λ (νομίζω το λευκό είναι)
το π0443 είναι η βαλβίδα αναθυμιάσεων καυσίμου
το p0243 είναι η ν75.

αν στα έβγαλε όλα μαζί τότε τσέκαρε τις ασφάλειες αφού πιθανώς να σου έχει κάψει κάποια. βέβαια το p0033 , p0034,p0443 p0243 και είναι στην ίδια ασφάλεια, το p0141 δεν νομίζω....!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 01 Ιούν 2015, 22:53:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

έκανε δουλειά το servicebox επιστήμονα!!!


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 02 Ιούν 2015, 08:59:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
έκανε δουλειά το servicebox επιστήμονα!!!


Καμία σχέση, απλά ήταν οι ίδιες βλάβες που έβγαζε τις προάλλες με καμμένη την 10άρα ασφάλεια μπροστά και η 141 είναι η βλάβη που μου βγάζει λόγω κομμένου καλωδίου προθέρμανσης χαχαχαχαχα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2015, 21:05:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σήμερα βάζω μπροστά, το αμάξι άρχισε να τραντάζεται έντονα σχετικά χωρίς όμως σκασίματα από την εξάτμιση, και μπιπ Depollution system Faulty. Η βλάβη που έβγαλε ήταν Ρ1337. Τι είναι πολλαπλασιαστής?? Ο κύλινδρος 1 είναι όπως κοιτάς τον κινητήρα από μπροστά από αριστερά ή από δεξιά?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Σεπ 2015, 22:51:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

piratee έγραψε:
Σήμερα βάζω μπροστά, το αμάξι άρχισε να τραντάζεται έντονα σχετικά χωρίς όμως σκασίματα από την εξάτμιση, και μπιπ Depollution system Faulty. Η βλάβη που έβγαλε ήταν Ρ1337. Τι είναι πολλαπλασιαστής?? Ο κύλινδρος 1 είναι όπως κοιτάς τον κινητήρα από μπροστά από αριστερά ή από δεξιά?


Διακοπη καυσης στον 1ο λεει στο servicebox, αν θυμαμαι καλα ειναι πολλαπλασιαστης, κανε τραμπ αυτον του 1ου με το 2ο και αν βγαλει p1338 καθαρισες Very happy Very happy Very happy Very happy


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
smoki (Spyros)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 410

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Σεπ 2015, 03:20:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

marios_207_GT έγραψε:
piratee έγραψε:
Σήμερα βάζω μπροστά, το αμάξι άρχισε να τραντάζεται έντονα σχετικά χωρίς όμως σκασίματα από την εξάτμιση, και μπιπ Depollution system Faulty. Η βλάβη που έβγαλε ήταν Ρ1337. Τι είναι πολλαπλασιαστής?? Ο κύλινδρος 1 είναι όπως κοιτάς τον κινητήρα από μπροστά από αριστερά ή από δεξιά?


Διακοπη καυσης στον 1ο λεει στο servicebox, αν θυμαμαι καλα ειναι πολλαπλασιαστης, κανε τραμπ αυτον του 1ου με το 2ο και αν βγαλει p1338 καθαρισες Very happy Very happy Very happy Very happy


Το ίδιο και σε μένα πριν ενα μήνα. Κάναμε τράμπα τον 1ο με τον 3ο και έφτιαξε. Το έβγαλα βόλτα, το έσκισα το αμάξι, ξανά διαγνωστικό και όλα καλά μέχρι σήμερα, ούτε μπιμπ ούτε check engine. Απόσο θυμάμαι ο 1ος είναι απο την μεριά της μπαταρίας.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Σεπ 2015, 09:15:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασίλη, βγάλε τους πολλαπλασιαστές σου και μύρισέ τους. Αν κάποιος μυρίζει λιωμένο πλαστικό, πέταξέ τον στα σκουπίδια πρωτού σε αφήσουν στα κρύα του λουτρού, πάνω σε κανένα βουνό!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Σεπ 2015, 09:27:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
Βασίλη, βγάλε τους πολλαπλασιαστές σου και μύρισέ τους. Αν κάποιος μυρίζει λιωμένο πλαστικό, πέταξέ τον στα σκουπίδια πρωτού σε αφήσουν στα κρύα του λουτρού, πάνω σε κανένα βουνό!
Ανεξηγητο φαινόμενο παρατηρήθηκε σήμερα ανα την Ελλάδα, οπου δεκάδες ιδιοκτήτες αυτοκινητων, συγκεκριμένα peugeot 207, σταμάταγαν στη ακρη του δρόμου και μύριζαν τους πολλαπλασιαστές τους!! Laughing Laughing



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Σεπ 2015, 18:03:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
salex έγραψε:
Βασίλη, βγάλε τους πολλαπλασιαστές σου και μύρισέ τους. Αν κάποιος μυρίζει λιωμένο πλαστικό, πέταξέ τον στα σκουπίδια πρωτού σε αφήσουν στα κρύα του λουτρού, πάνω σε κανένα βουνό!
Ανεξηγητο φαινόμενο παρατηρήθηκε σήμερα ανα την Ελλάδα, οπου δεκάδες ιδιοκτήτες αυτοκινητων, συγκεκριμένα peugeot 207, σταμάταγαν στη ακρη του δρόμου και μύριζαν τους πολλαπλασιαστές τους!! Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Προς το παρόν τους έκανα τράμπα μεταξύ τους να δω που θα χτυπήσει μετά η βλάβη και μόλις πάω στο αυτοκίνητο θα τους ρίξω και ένα μύρισμα.. Very happy
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giwrgos207GT (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μέλος
Μέλος


207 GT 2009 TUNING BY E-TUNERS

Ένταξη: 27 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 109
Τόπος: ΤΡΙΚΑΛΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 02 Σεπ 2015, 18:30:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα ρε μαλ**α τι γκινια εχεις ρε φιλε?πωπω μιλαμε ξερενεις πλατανο.....τι λεει?εστρωσε τωρα?


ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Σεπ 2015, 00:50:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλα πάμε, για μυρίστε και κερδίστε!
Κάπου έχω φωτο και από έναν του Μήτσου νομίζω, που άνοιξε τρύπα στη διάμετρο του μονωτικού και πέρασε σπίθα στο καπάκι! Κατά τα άλλα δείχνει κανονικός, μόνο που μυρίζει και δεν κάνει κούκου.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 03 Σεπ 2015, 19:39:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giwrgos207GT έγραψε:
καλα ρε μαλ**α τι γκινια εχεις ρε φιλε?πωπω μιλαμε ξερενεις πλατανο.....τι λεει?εστρωσε τωρα?


Laughing Laughing Laughing

Γι'αυτό δεν παίρνεις κανα τηλέφωνο για καφέ, φοβάσαι μη σε κολλήσω γκίνια???

Ακόμη κ σήμερα δεν έβγαλε τίποτα, είμαι σε αναμονή. Άντε μλκ πάρε τηλ ΣΚ για καφέ να τα πούμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Atmovat (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye 1.6T

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 135
Τόπος: Στοκχόλμη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 07 Σεπ 2015, 22:35:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παραθέτω το παρακάτω από το "καίει λάδια ο THP σας;"

Επιτέλους αυτό το καλοκαίρι άνοιξα το μοτερ μου (~64.000 χλμ), όσοι θυμάστε είχα το γνωστό πρόβλημα με την τρελή κατανάλωση λαδιού, το μόνιμα αναμένο check engine και το Anti-Pollution Faulty.

Στο αμάξι μπήκαν σφυρήλατα έμβολα-μπιέλες και στην κεφαλή έγινε επισκευή (οδηγοί βαλβίδων,τσιμουχάκια κ.ο.κ.) και μάλιστα τα τσιμουχάκια του 2ου κυλίνδρου (που είχε κατίμαυρο μπουζί) ήταν σχεδόν διαλυμένα.
Το αμάξι έχει βγει από το συνεργείο εδώ και 1 εβδομάδα και έχω κάνει γύρω στα 250 χιλιόμετρα. Πατήματα δεν έχω κάνει ιδιαίτερα (εντολή μηχανικού) αλλά δεν έχω ούτε check engine ούτε anti pollution. Παρατήρησα όμως ότι καίει ακόμα λάδι,μήπως είναι λογικό μέχρι να πατήσουν τα ελατήρια;

Τέλος παράθεσης

Τελικά σήμερα μπήκα σε εθνική και αμέσως έβγαλε anti-pollution και check-engine,οπότε το μόνο που μένει είναι το τούρμπο;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Atmovat στις Δευ 05 Δεκ 2016, 10:36:12, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2015, 10:14:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε original διαγνωστικο, τι βλαβες σου βγαζει ? Γιατι μου φενεται πως ψαχνετε την βλαβη αλλαζοντας ολο το αμαξι στα τυφλα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Atmovat (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye 1.6T

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 135
Τόπος: Στοκχόλμη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 08 Σεπ 2015, 15:41:10    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gotcha έγραψε:
Σε original διαγνωστικο, τι βλαβες σου βγαζει ? Γιατι μου φενεται πως ψαχνετε την βλαβη αλλαζοντας ολο το αμαξι στα τυφλα.


Το λαμπάκι μου το άνοιξε χθες το βράδυ οπότε δεν έχω πάει ακόμα σε συνεργείο (ελπίζω να πάω αύριο),πριν την επισκευή μια από τις βλάβες που έβγαζε ήταν χαμηλή πίεση τουρμπο. Πάντως παρατήρησα ότι δεν μαυρίζει γύρω από την εξάτμιση (όπως και όλος ο κ@λος του αυτοκινήτου,όπως γινόταν παλιά).
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Atmovat (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye 1.6T

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 135
Τόπος: Στοκχόλμη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 09 Σεπ 2015, 14:22:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά πήγα σήμερα συνεργείο και μου έβγαλε γηρασμένος καταλύτης,να αλλάξω τον λάμδα και αν επιμένει να αλλάξω και καταλύτη;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Giwrgos207GT (ΓΙΩΡΓΟΣ)
Μέλος
Μέλος


207 GT 2009 TUNING BY E-TUNERS

Ένταξη: 27 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 109
Τόπος: ΤΡΙΚΑΛΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Οκτ 2015, 16:47:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπηκα και εγω στην λιστα Very happy Very happy Very happy
βαζω μπροστα το πρωι,ανεβαζει στροφες παει να σβησει κρατει ρελαντι παει να σβησει παλι και μετα ανεβαζει παλι στροφες 1100rpm....πεφτουν οι στροφες ξεκιναω να φυγω βγαζει το γνωστο λαμπακι.....ωραια λεω,πατησαμε γατο πρωινιατικα....μεχρι να φτασω στην δουλεια εκανε κατι κοψιματα μικρα μεν,το εσβησα και το πηγα συνεργειο....αντλια βενζινης μου ειπανε...εχει κανενας αλλαξει?ποσο παει?


ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 50 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,421s (PHP: 66% - SQL: 34%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on