PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2014, 20:52:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ποσα κμ εχει ταμαξι συνολικα?αν στο ξαναπεταξει λυσε κ τσεκαρε το μαντεμι της τουρμπινας κ της πολλαπλης εξαγωγης μπας κ εχει κανει κανενα ρηγμα.πολυ πιθανο να εχει ραγισει το μαντεμι στο twin scroll κ τα πολλα κμ του αυτοκινητου ανεβαζουν τις πιθανοτητες για κατι τετοιο.


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
τρελακιας (μαρινος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC (2009)

Ένταξη: 07 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 51
Τόπος: Οπου ξημερωσει

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2014, 21:01:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

40000 χλμ εχει.ειναι δυνατον να χει ραγισει απο τωρα;


"Μαρια να παρω τ αμαξι σου;"
"Οχι γιατι εισαι καφτης!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2014, 22:27:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι.εχει να κανει με το τροπο λειτουργειας της....εχω δει ραγισμενο κ σε αμαξι με 25000κμ


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
τρελακιας (μαρινος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC (2009)

Ένταξη: 07 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 51
Τόπος: Οπου ξημερωσει

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2014, 14:13:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα δειξει στην πορεια...μεχρι τωρα μετα την αλλαγη της βαλβιδας ολα καλα.ευχομαι να μεινει ετσι.
Αλλοι πιθανοι υποπτοι;


"Μαρια να παρω τ αμαξι σου;"
"Οχι γιατι εισαι καφτης!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kourlis (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Κολωνός - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2014, 23:35:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η σχάστρα είναι πιθανή και οικονομική σαν επόμενη ύποπτη...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Atmovat (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye 1.6T

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 135
Τόπος: Στοκχόλμη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Ιούν 2014, 09:40:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ενημερωτικά να πω πως μετά και το πέρασμα του εργοστασιακού προγράμματος δεν έφτιαξε κάτι....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Ιούν 2014, 09:50:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εννοεις οτι δεν πιανει τον στοχο πίεσης?



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Atmovat (Γιάννης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye 1.6T

Ένταξη: 30 Δεκ 2009
Δημοσιεύσεις: 135
Τόπος: Στοκχόλμη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Ιούν 2014, 18:34:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι το πρόβλημα που περιέγραψα στις προηγούμενες σελίδες.Δηλαδή το αμάξι πάει κανονικά (με το check engine αναμένο) αλλά μόλις το πιέσεις λιγάκι σβήνει το τουρμπο και πάει ατμοσφαιρικά.Μόλις σβήσει και ανάψεις το μοτερ επανέρχεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kourlis (Γιάννης)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 03 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 221
Τόπος: Κολωνός - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 13 Ιούν 2014, 20:04:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

N75 είναι πιθανότατα αυτό... Το ίδιο ακριβώς έκανε και σε εμένα...


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
τρελακιας (μαρινος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC (2009)

Ένταξη: 07 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 51
Τόπος: Οπου ξημερωσει

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 17 Ιούν 2014, 20:34:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι Μακη δεν πιανει τον στοχο πιεσης


"Μαρια να παρω τ αμαξι σου;"
"Οχι γιατι εισαι καφτης!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
liakalex (Alex)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 rc 1.6

Ένταξη: 30 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1
Τόπος: Όπου Γης Πατρίς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2014, 18:56:46    Θέμα δημοσίευσης: depollutio system faulty Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είμαι κάτοχος 207 rc μοντέλο 2008.Το αμάξι το έχω 5 1/2 χρόνια περίπου 92000km.Το γνωστό σε όλους μας πρόβλημα (DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY) με ταλαιπωρούσε περίπου 3 μήνες.Στην αντιπροσωπεία άλλαξα ένα σωρό πράγματα και έδωσα ένα κάρο χρήματα και το αποτέλεσμα το αυτοκίνητο να μην <<πηγαίνει>> καθόλου.Αρχικά μου είπαν ότι έχουν πρόβλημα ο πολλαπλασιαστής 2 & 4, τους αλλάξαμε, και μετά από 3 μέρες πάλι εμφανίζεται το ίδιο μνμ.Το ξαναπηγαίνω στην αντιπροσωπεία και μου λένε θα αλλάξουμε τα μπουζί,άλλα 40euros και πάλι τπτ. Μετά από μία εβδομάδα πάλι αντιπροσωπεία μου λένε αντλία υψηλής γύρω στα 400 euros.Αφού άλλαξα και αντλία ναι μεν η ένδειξη δεν ξαναεμφανίστηκε,όμως το αμάξι δεν πήγαινε καθόλου,λές και ήταν 1400cc, και πότε τούρμπιζε πότε δεν τούρμπιζε.Ξανά πάλι πίσω και μου λένε έχει πρόβλημα ο αισθητήρας map επειδή δεν μετρούσε σωστά στις σωστές μονάδες που θα έπρεπε να μετράει, άλλα 75 euros για τον αισθητήρα και πάλι το αμάξι δεν πήγαινε βήμα..Πάλι πίσω στην αντιπροσωπεία σαν τον μ@λ@κ@ και αυτή τη φορά μου λένε θέλει χρόνισμα η καδένα και αλλαγή τεντωτήρα.Κάνω αυτη τη φορά ένα σαματά στην αντιπροσωπεία της PEUGEOT,λέγοντας τους πώς δεν ξέρουν τι κάνουν,και τελικά με πείθουν πως αυτή τη φορά είναι αυτό και θα λυθει το θέμα μα δυστυχώς και πάλι τπτ. Αφού πηγαινοερχόμουν για πάνω από 2 μήνες στην αντιπροσωπεία, ξαφνικά εντελώς τυχαία,έμαθα πως υπάρχει στον Βόλο ένας πραγματικός μηχανικός guru στο αντικείμενο και πολύ διαβασμένος στα Γαλλικά και όχι μόνο.Ο άνθρωπος όχι μόνο δεν μου έλυσε το πρόβλημα αλλά το αυτοκίνητι πηγαίνει καλύτερα από ότι πήγαινε την πρώτη μέρα που το αγόρασα καινουριο.Το συνεργείο του (επωνυμία) είναι Patseas Performance Team.Ψάξτε τον και θα σας λύσει το πρόβλημα σίγουρα και θα σας απαλλάξει απο το άγχος σίγουρα, γιατί εγω΄για 3 μήνες είχα χάσει τον ύπνο μου και μάλιστα σκεφτόμουν να πουλήσω το αμάξι γιατι πίστευα ότι δεν γίνεται. http://patseas-perfomance.blogspot.gr/p/blog-page_1072.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 30 Ιούν 2014, 19:07:27    Θέμα δημοσίευσης: Re: depollutio system faulty Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

liakalex έγραψε:
Είμαι κάτοχος 207 rc μοντέλο 2008.Το αμάξι το έχω 5 1/2 χρόνια περίπου 92000km.Το γνωστό σε όλους μας πρόβλημα (DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY) με ταλαιπωρούσε περίπου 3 μήνες.Στην αντιπροσωπεία άλλαξα ένα σωρό πράγματα και έδωσα ένα κάρο χρήματα και το αποτέλεσμα το αυτοκίνητο να μην <<πηγαίνει>> καθόλου.Αρχικά μου είπαν ότι έχουν πρόβλημα ο πολλαπλασιαστής 2 & 4, τους αλλάξαμε, και μετά από 3 μέρες πάλι εμφανίζεται το ίδιο μνμ.Το ξαναπηγαίνω στην αντιπροσωπεία και μου λένε θα αλλάξουμε τα μπουζί,άλλα 40euros και πάλι τπτ. Μετά από μία εβδομάδα πάλι αντιπροσωπεία μου λένε αντλία υψηλής γύρω στα 400 euros.Αφού άλλαξα και αντλία ναι μεν η ένδειξη δεν ξαναεμφανίστηκε,όμως το αμάξι δεν πήγαινε καθόλου,λές και ήταν 1400cc, και πότε τούρμπιζε πότε δεν τούρμπιζε.Ξανά πάλι πίσω και μου λένε έχει πρόβλημα ο αισθητήρας map επειδή δεν μετρούσε σωστά στις σωστές μονάδες που θα έπρεπε να μετράει, άλλα 75 euros για τον αισθητήρα και πάλι το αμάξι δεν πήγαινε βήμα..Πάλι πίσω στην αντιπροσωπεία σαν τον μ@λ@κ@ και αυτή τη φορά μου λένε θέλει χρόνισμα η καδένα και αλλαγή τεντωτήρα.Κάνω αυτη τη φορά ένα σαματά στην αντιπροσωπεία της PEUGEOT,λέγοντας τους πώς δεν ξέρουν τι κάνουν,και τελικά με πείθουν πως αυτή τη φορά είναι αυτό και θα λυθει το θέμα μα δυστυχώς και πάλι τπτ. Αφού πηγαινοερχόμουν για πάνω από 2 μήνες στην αντιπροσωπεία, ξαφνικά εντελώς τυχαία,έμαθα πως υπάρχει στον Βόλο ένας πραγματικός μηχανικός guru στο αντικείμενο και πολύ διαβασμένος στα Γαλλικά και όχι μόνο.Ο άνθρωπος όχι μόνο δεν μου έλυσε το πρόβλημα αλλά το αυτοκίνητι πηγαίνει καλύτερα από ότι πήγαινε την πρώτη μέρα που το αγόρασα καινουριο.Το συνεργείο του (επωνυμία) είναι Patseas Performance Team.Ψάξτε τον και θα σας λύσει το πρόβλημα σίγουρα και θα σας απαλλάξει απο το άγχος σίγουρα, γιατί εγω΄για 3 μήνες είχα χάσει τον ύπνο μου και μάλιστα σκεφτόμουν να πουλήσω το αμάξι γιατι πίστευα ότι δεν γίνεται. http://patseas-perfomance.blogspot.gr/p/blog-page_1072.html

Δεν γράφεις και πιο ήταν το πρόβλημα τελικά?γιατί στην αντιπροσωπεία σου άλλαξαν το μισό αμάξι και δεν το βρήκαν.Κατά την δική μου άποψη καλά κάνεις και αναφέρεις το όνομα του κ.πατσεα γιατι η σωστη άνθρωποι που σέβονται τον πελάτη και την δουλειά τους πρέπει να τους τιμάμε,αν και ο κ.πατσεας γενικά είναι γνωστός στο forum.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2014, 12:04:09    Θέμα δημοσίευσης: Re: depollutio system faulty Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν δεν εχεις πια εγγυηση στο αμαξι, η αντιπροσωπεια απλα δεν εχει νοημα να πας.

Μου αναψε εμενα oil pressure too low μαζι με το depollution faulty. Ετυχε να ημουν στην αντιπροσωπεια εκει που αγορασα το αμαξι τοτε για να παρω καποια χαρτια που χρειαζομουν. 45 λεπτα εψαχναν το αμαξι μαζι με το διαγνωστικο για να μου πουνε στο τελος οτι το αμαξι η πρεπει να μεινει η φερτο αυριο απο πρωι για να ξερουμε τι εχει. πληρωσα και 20ευρω για μαλ***ες! Πηγα στον Καντερε που ηταν 15 λεπτρα πιο περα, σε 3 λεπτα που εφτασα βρηκε το προβλημα, σε 10 ειχα φυγει.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Ιούλ 2014, 20:15:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φίλε liakalex τι ήταν τελικά?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolasr200 (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 18 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 19 Ιούλ 2014, 18:29:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

recife_rallye έγραψε:
Kωστη δυστυχως αυτο ειναι θεμα με τον θερμαντηρα του λ.
Τα ιδια εχει και ο χρηστος και του καιει συνεχεια τον λ.
Πιθανες αιτιες ειναι η θεση του λ πανω στο d/p και η γειωση του θερμαντηρα η βραχυκυκλωμα στην καλωδιωση του θερμαντηρα.
Τωρα για τους τροπους αντιμετωπισης θα δουμε καθως ακομη το ψαχνουμε με τον χρηστο.Παντως γενικα σε τετοιες περιπτωσεις ψαχνεις την καλωδιωση μηπως εχει καποιο βραχυκυκλωμα.


P0141 και εδω μετα απο αλλαγη turbo και downpipe..πριν δεν ειχε εφανισει τιποτα..το βγαζει οταν ειναι κρυο και αν τη σβησω τη βλαβη μετα απο κανα 5 λεπτο λειτουργιας δεν επανερχεται, προφανως επειδη εχει ηδη ζεσταθει ο λ??
Οταν το ξαναπαρω απο κρυο, επανεμφανιζεται..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolasr200 (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 18 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Αύγ 2014, 00:29:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

δοκιμή άλλου λάμδα, η βλάβη επιμένει.. P0141..αν τη σβήσεις και ξανανάψεις το αυτοκίνητο δεν επανέρχεται..μέχρι την επόμενη φορά που θα το ξανακάνεις το λάθος και θα ανάψει.. :S
σε ένα συνεργείο που πέρασα φευγαλέα σήμερα, μου είπαν ότι μπορεί να ευθύνεται και ο μπροστά λάμδα..!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 13 Αύγ 2014, 07:57:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Kαι εγώ το ίδιο θέμα έχω άντε να δούμε τι στο π#####ο είναι


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nikolasr200 (Nikos)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα




Ένταξη: 18 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 38

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2014, 19:33:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Για να ελέγξουμε ότι ο αισθητήρας έχει μια ορισμένη τιμή αντίστασης, με ένα πολύμετρο μετράμε την ομική αντίσταση ανάμεσα στους ακροδέκτες των δύο λευκών καλωδίων του αισθητήρα.. περιμένουμε μια τιμή <10Ω (σε manual διάβασα 10Ω αλλά σε δύο διαφορετικούς αισθητήρες στη πράξη μέτρησα στον ένα 6,5 και στον άλλο 7)
Αν πάρουμε τιμή εντός του εύρους, τότε η αντίσταση του αισθητήρα λογικά δουλεύει κανονικά.
Επόμενοι υπάίτιοι, ακροδέκτες φίσας μήπως έχουν πιάσει σκουριά, η ίδια η φίσα μήπως δεν έχει ασφαλίσει σωστά και στη συνέχεια φθαρμενα ή κομμένα καλώδια..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gio_rallye (Γιωργος)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 rallye 1.6T

Ένταξη: 04 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 148
Τόπος: patras - argyroupolis

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Σεπ 2014, 16:53:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετα απο 96000χλμ ηρθε η ωρα και για το δικο μου Crying or Very sad χτες στην ανηφορα μετα τα διοδια στη μαλακασα το πλακωσα ως συνηθως αλλα δε ξερω τι με επιασε ηθελα να απολαυσω τη μελωδια Laughing .. ειχα 170 με 4η στις 6200 αν προσεξα για καμια 15αρια δευτερολεπτα και μπαααααπ !! ANTIPOLLUTION SYSTEM FAULTY! Παρ ΄όλα αυτα και με οσα εχω διαβασει εδω μεσα συμπερασμα δε βγαζω.. το αμαξι τουρμπιζει κανονικα, ουτε κερδισε ουτε εχασε σε δυναμη,ουτε ακουω παραξενους Θορυβους, ειναι οπως πριν αλλα με το λαμπακι αναμμενο.. Α! Ουτε προγραμμα φοραω.. Να αρχισω να το ψαχνω η να κανω μια απλη διαγραφη του σφαλματος???


ολα μεσα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 23 Σεπ 2014, 17:31:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gio_rallye έγραψε:
Μετα απο 96000χλμ ηρθε η ωρα και για το δικο μου Crying or Very sad χτες στην ανηφορα μετα τα διοδια στη μαλακασα το πλακωσα ως συνηθως αλλα δε ξερω τι με επιασε ηθελα να απολαυσω τη μελωδια Laughing .. ειχα 170 με 4η στις 6200 αν προσεξα για καμια 15αρια δευτερολεπτα και μπαααααπ !! ANTIPOLLUTION SYSTEM FAULTY! Παρ ΄όλα αυτα και με οσα εχω διαβασει εδω μεσα συμπερασμα δε βγαζω.. το αμαξι τουρμπιζει κανονικα, ουτε κερδισε ουτε εχασε σε δυναμη,ουτε ακουω παραξενους Θορυβους, ειναι οπως πριν αλλα με το λαμπακι αναμμενο.. Α! Ουτε προγραμμα φοραω.. Να αρχισω να το ψαχνω η να κανω μια απλη διαγραφη του σφαλματος???


Δές τι κωδικό σφάλματος έχει αρχικά


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 47 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3094s (PHP: 78% - SQL: 22%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on