PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2014, 10:00:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οντως το να πεταχτει απο μεσα ο μηχανισμος δε λεει κατι.
Απλα λεω αν υπαρχει περιπτωση οπτικα να φαινεται οκ το λαστιχενιο δακτυλιδι του εμβολου και η εσωτερικη μεμβρανη και ομως να χανει για καποιο λογο.
(εχω αυτη με το μπλε λαστιχακι)



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
saikoe_39 (Κώστας)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207

Ένταξη: 27 Απρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1008
Τόπος: Στο στόκολο.!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2014, 10:27:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Nαι στου Μανου την βγαλαμε κομμάτια..ολα σπασμενα...-κατεστραμενα


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2014, 11:01:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακη δεν ξερω για αυτην γιατι εγω εχω την αλλη απο σ3, μου δεν εχει μεμβρανη. Εχει μονο ενα πλαστικο εμβολο που κουμπωνει πανω στο σωμα (χωρις μεμβρανη).

Σαικος, την βγαλατε κομματια αλλα δουλευε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2014, 14:51:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γιώργο την εχω και αυτη με το πλαστικο εμβολο στο κουτι της, αλλα οταν την ειχα δοκιμασει ειχα καταληξει οτι δεν κραταει καλα την πίεση οσο αυτη με το λαστιχο.

Κώστα η δική μου φαινεται και εσωτερικα κομπλε, απλα ρωταω αν σε καποιον που ενω φαινοταν σε καλη κατασταση, τελικα ανακαλυψε οτι εχανε, ασχετα αν φαινοταν οκ.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2014, 15:02:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αυτη με το λαστιχο (για VAG μιλαμε ε?) μπορω να την βρω σε καποια VW? Ή μονο αυτη με το πλαστικο εμβολο πουλανε? Φανταζομαι σε συνδεσμολογια δεν αλλαζουν μετακσυ τους οι VAG e?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2014, 15:07:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι για VAG μιλαμε. Δεν αλλαζει κατι στη συνδεσμολογια. Δεν ξερω αν την πουλανε ακομη τη λαστιχενια, αλλα η πλαστικη με αυτα που εβλεπα στο μπαρομετρο, σε μενα τουλαχιστο δε δουλευε. Οποτε αν χρειαστω αλλαγη και δεν βρω ξανα τη λαστιχενια, πιο πιθανο ειναι να βαλω του THP200.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2014, 14:36:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ρε παιδία, αυτή η p0299 κάθε φορά που το τελικιαζω, έχει τύχει σε κανέναν στο τελικιασμα μόνο; Ή πρέπει να αρχίσω να πετάω Ν75, σκαστρα, βαλβίδα αναθυμιάσεων Question Confused



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
τρελακιας (μαρινος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC (2009)

Ένταξη: 07 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 51
Τόπος: Οπου ξημερωσει

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 14 Μάρ 2014, 21:29:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακη κ μενα μου πεταξε depolution πριν κανα μηνα οτι δεν επιασε τη πιεση που επρεπε να σηκωσει οταν ανοιγα την πεμπτη στα 170 km.
Υποψιαστηκα κατευθειαν βενζιναδικο καθως ειχα βαλει μολις βενζινη απο τυχαιο βενζιναδικο λογω οτι σε αυτον που βαζω δεν ειχε.
Εσβησα σφαλμα εβαλα παλι βενζινη κ πηγα δουλεια μαλλια κουβαρια μηπως ξαναναψει αλλα ευτυχως ολα καλα.
Στο δρομο ηθελε παιχνιδια κ ενα touareq και μαλλον το χει μετανιωσει τωρα...


"Μαρια να παρω τ αμαξι σου;"
"Οχι γιατι εισαι καφτης!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2014, 10:21:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μαρίνο δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με την βενζίνη. Επίσης εμένα μου ανάβει κάθε φορά που μένει για ώρα κοντά στον κόφτη.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2014, 11:01:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

τρελακιας έγραψε:
Μακη κ μενα μου πεταξε depolution πριν κανα μηνα οτι δεν επιασε τη πιεση που επρεπε να σηκωσει οταν ανοιγα την πεμπτη στα 170 km.
Υποψιαστηκα κατευθειαν βενζιναδικο καθως ειχα βαλει μολις βενζινη απο τυχαιο βενζιναδικο λογω οτι σε αυτον που βαζω δεν ειχε.
Εσβησα σφαλμα εβαλα παλι βενζινη κ πηγα δουλεια μαλλια κουβαρια μηπως ξαναναψει αλλα ευτυχως ολα καλα.
Στο δρομο ηθελε παιχνιδια κ ενα touareq και μαλλον το χει μετανιωσει τωρα...

Δεν έχει να κάνει με βενζίνη,εμένα μου έχει ανάψει 2 φορές τα 2 χρόνια που εχω το αμάξι,πάντα καλοκαίρι σε ταξίδι πηγαίνοντας 200-210 άφησα λίγο τα γκάζι και ξαναπάτησα και μου το έβγαλε,δεν έπιασε στόχο πίεσης,ο μηχανικός μου ειπε θέλει κάποια μικρο ρυθμισει στο πρόγραμμα ο προγραμματιστής μου είπε μπορεί να οφείλεται απο πολλά,λιγο σφίξιμο ξεσφιξιμο west gate κτλ...με λίγα λόγια τρέχα γύρευε άκρη δεν βγάζεις,εκτός από αυτό το αμάξι σε άπειρα πατήματα βουνό κτλ δεν εχει θέμα,τώρα να δω αν θα τα ξαναβγάλει το πασχα η το καλοκαίρι που θα κάνω 2 ταξίδια.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2014, 13:39:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμένα δε μου έχει ανάψει πάντως μέχρι 265 ,που ήμουνα και -σχετικά- αρκετή ώρα κοντά στο κόφτη

Φαντάζομαι έχει να κάνει με το load της wastegate (0%-100%) που χρειάζεται για να κρατήσει πίεση και με τη τιμή που περιμένει ο εγκέφαλος να δεί. εφόσον χρειάζεται να κλείσειπερισσότερο η wastegate απο'τι θεωρητικά πρέπει σου πετάει check.

Το πόσο είναι αυτό το threshold δε το ξέρω αλλα αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να συνδέσεις το διαγνωστικό και να παρακολουθήσεις το load της wastegate όταν στο κάνει... πχ μπορεί να πλησιάζει το 100 που σημαίνει οτι δε μπορεί να σηκώσει άλλη πίεση.. (τι πίεση σηκώνεις κοντά στο κόφτη? για τι πίεση έχετε ρυθμίσει το πρόγραμμα?)


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
τρελακιας (μαρινος)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC (2009)

Ένταξη: 07 Αύγ 2011
Δημοσιεύσεις: 51
Τόπος: Οπου ξημερωσει

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2014, 14:53:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μακη αφου εχεις και την αλλη σκαστρα βαλτην επανω και δοκιμασε το ετσι και αλλιως 2 λεπτα δουλεια ειναι δεν εχεις να χασεις κατι...


"Μαρια να παρω τ αμαξι σου;"
"Οχι γιατι εισαι καφτης!"
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 15 Μάρ 2014, 22:58:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Βασικά έδωσα 2 στροφές στη weastgate αλλά πάλι το ίδιο. Σήμερα όμως έγραψε στιγμιαία 1,6 bar το scangauge, οπότε λέω να πάω για μια Ν75.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
paralias (Ilias)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 30 Μάρ 2014
Δημοσιεύσεις: 4
Τόπος: Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2014, 17:59:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακούστε και τη δική μου εμπειρία από το αγαπημένο μας μήνυμα «ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY» και σας παρακαλώ ΜΗ ΓΕΛΑΣΕΤΕ!

Καταρχήν είμαι κάτοχος ενός Rallye 207 μοντέλο 2008.

Φυσικά και στον 1ο χρόνο πάνω άλλαξα καδένα, τεντωτήρα και δεν ξέρω εγώ τι άλλο γιατί ο κινητήρας παρουσίαζε το γνωστό κροτάλισμα. Πήγα σε αντιπροσωπία ανατολικά. Στην αρχή ήταν λίγο διστακτικοί για την αλλαγή, αλλά μόλις σήκωσα λίγο τους τόνους, μου τα άλλαξαν όλα μέσα στην εγγύηση και από τότε το ραλάκι δεν παρουσίασε αντίστοιχο πρόβλημα.

Πάμε τώρα στο ANTIPOLLUTION SYSTEM FAULTY. Μου το παρουσίασε για πρώτη φορά στις αρχές του 2013 έχοντας το αυτοκινητάκι 80000Km. Πήγα στην ίδια αντιπροσωπία ανατολικά και επειδή είχα αρκετό καιρό να το κάνω service μου είπαν ότι κατά πάσα πιθανότητα ήταν λόγω των ταλαιπωρημένων μπουζί. Το αυτοκίνητο ήταν ούτως ή άλλως για service, αλλάξαμε τα μπουζί, αλλά το αγαπημένο μας μηνυματάκι εμφανίστηκε μετά από 2 ή 3 μέρες.

Ξαναπηγαίνω λοιπόν στην ίδια αντιπροσωπία και μου κάνουν μια αρχικοποίηση παραμέτρων εγκεφάλου πληρώνοντας 28€. Φυσικά μετά από καμιά βδομάδα τα ίδια Παντελή μου τα ίδια Παντελάκη. Άρχισα να χάνω ελαφρώς την ψυχραιμία μου παρά το γεγονός πως είμαι γνωστός για την αναισθησία μου.

Το ξαναπηγαίνω μετά από κανένα μήνα (στα 82000Km). Η απάντηση του Guru (τον οποίον παρόλα αυτά εκτιμώ): το αυτοκίνητο χρειάζεται χρονισμό. Του κάνουμε και χρονισμό. Άλλα 80€. Σύνολο μέχρι στιγμής 108€ για το ANTIPOLLUTION SYSTEM FAULTY.

Αυτήν τη φορά το ραλάκι μου άντεξε 2 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ μέχρι να ξαναεμφανίσει το μηνυματάκι. Τους πήρα τηλέφωνο και τους είπα πως όταν μάθουν τι προκαλεί το θέμα να με πάρουν τηλέφωνο. Στο μεταξύ εγώ είχα συμφιλιωθεί με το αναμμένο πορτοκαλί λαμπάκι. Εξάλλου ως κάτοχος ενός 106 προηγουμένως, είχα συνηθίσει στην ύπαρξη 3 αναμμένων λαμπακίων, του κινητήρα, του ABS και ενός άλλου που αυτήν τη στιγμή δε θυμάμαι τι ήταν. Φυσικά το λατρεμένο 106 πήγαινε γ@ντας!

Το πρόβλημά μου στο 207 ήταν ότι κάποιες φορές μου έκοβε την τουρμπίνα. Παρόλα αυτά όπως σας είπα δεν ήμουν διατεθειμένος να πληρώσω άλλο.

Η ΛΥΣΗ

Κάποια μέρα μετά από 4, 5 μήνες πήγα σε ένα ζαχαροπλαστείο στα Μετέωρα να πάρω μια σοκολατόπιτα για την καλή μου. Παρκάρω το ραλάκι σε μια ανηφόρα με πολύ μεγάλη κλίση. Πηγαίνω στο ζαχαροπλαστείο, παίρνω τη σοκολατόπιτα και πάω στο ραλάκι μου. Βάζω μπρος, πατάω έντονα το γκάζι, λόγω της μεγάλης κλίσης και πάει το λαμπάκι… Ναι, έσβησε και εδώ και 7 μήνες τώρα δεν ξανάναψε. Αρχίζει να μου λείπει.

Τα συμπεράσματα δικά σας…

Το δικό μου: Peugeot είναι και ότι γουστάρουν κάνουν, να σε αφήσουν πάντως αποκλείεται!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την paralias στις Κυρ 30 Μάρ 2014, 21:15:27, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2014, 18:46:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλά μην ξαναπας σε αντιπροσωπία. ....οσο για την ανηφόρα το δικο μου που εχει χρονισττει και δουλεύει μια χαρά χωρίς κροταλισμα κλπ αμα το αφησω σε ανηφορα νομιζω με τη μούρη προς τα κατω θα κροταλισει. Κάτι παίζει με το λάδι. Όσον αφορά εσένα τι να πει κανείς τρελό αμαξι κι εμενα μου εβγαζε σφαλμα στο ESP και μολις έβαζα βενζινη εφευγε.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2014, 19:41:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ε παιδια.....ανηφορα με την μουρη προς τα κατω???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Και το αναποδο ποιο ειναι κατηφορα με την μουρη προς τα πανω?
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
marios_207_GT (Μάριος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 GT STOCK

Ένταξη: 03 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 788
Τόπος: Περιστέρι, Αττική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 30 Μάρ 2014, 23:07:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Giannis307 έγραψε:
ε παιδια.....ανηφορα με την μουρη προς τα κατω???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Και το αναποδο ποιο ειναι κατηφορα με την μουρη προς τα πανω?
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Τωρα που το βλεπω γελαω κι εγω....το συμπερασμα βγηκε, με απλα Ελληνικα εννοουσα κατηφορα.


Μάριος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mpokos (panos)
Μέλος
Μέλος


207 GT

Ένταξη: 10 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Απρ 2014, 17:23:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καμια ιδεα για τον κωδικο σφαλματος p0033.καμια διαφορα στην λειτουργια του αυτοκινητου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
reselie-206 (Αστραπόγιαννος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 522 whp

Ένταξη: 14 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1753
Τόπος: Λαμία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Απρ 2014, 18:09:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ν75 Question

Κατα το τούρμπισμα στο έκανε? τέρμα γκάζι? πορεία? δώσε λίγο πληροφορία


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mpokos (panos)
Μέλος
Μέλος


207 GT

Ένταξη: 10 Ιαν 2010
Δημοσιεύσεις: 100
Τόπος: ΠΑΤΡΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 01 Απρ 2014, 18:21:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

σε ενα πατημα πρωτης.αλλα συνεχιζει και τουρμπιζει κανονικα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 45 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3775s (PHP: 72% - SQL: 28%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on