PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Αύγ 2013, 17:54:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άπορος έγραψε:
makis106 έγραψε:
Η αντλία υψηλής παιρνει κινηση απο τον εκκεντροφόρο, οποτε η πιεση ειναι αναλογη των στροφων του κινητηρα. Γι αυτο η παροχή και η πιεση ειναι υψηλότερες σε υψηλές στροφές, οπου υπαρχει και η αναλογη ζήτηση.

μλκία.αν το χες γράψει νωρίτερα, δεν θα χα γράψει όλο αυτό το κατεβατό χωρίς λόγο.οκ θενξ.δεν είχα ασχοληθεί εκτενώς κ δεν γνώριζα πως σχετίζονται τόσο άμεσα.


Ναι μεν, αλλά...
Ο Μάκης έχει δίκιο αλλά εν μέρει.
Απόδειξη; Διαφορετική πίεση καυσίμου δίνει η αντλία στις 4.000 στροφές με 2α, διαφορετική με 3η, διαφορετική με 4η και 5η, αναλόγως το φορτίο του κινητήρα. Αν πηγαίνεις με 2.000 στροφές και 3η και πατήσεις τέρμα το γκάζι δεν περιμένεις να φτάσεις στις 7.000 στροφές για να δεις τα περιβόητα 120bar (θεωρητικά) της αντλίας καυσίμου αλλά θα τα δεις σχεδόν άμεσα. Καθώς ναι μεν παίρνει κίνηση από τον εκκεντροφόρο εισαγωγής αλλά η πίεση που ανεβάζει δεν είναι ανάλογη των περιστροφών της. Έμβολο έχει και συμπιέζει το καύσιμο και ασφαλιστική διάταξη για να το κρατάει στην πίεση που πρέπει.


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2013, 08:06:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν λίγες μέρες μετά από 2 μέρες ακινησία το αυτοκίνητο, βάζω μπροστά κ στην κρύα εκκίνηση έκανε έντονα μπερδέματα κ μύριζε έντονα καυσαέριο. Μόλις σταματάει η κρύα εκκίνηση στρώνει, κ στα 10 μέτρα αφού ξεκίνησα πάτησα πολύ λίγο γκάζι για να βγω από τη διασταύρωση κ έκανε σκασίματα η εξάτμιση σαν μπουκωμένο ένα πράγμα, σαν να είχε πέσει πολύ βενζίνη, δεν ξέρω..
Από βλάβες μόνο για την αντλία ψύξης τουρμπίνας, την οποία θα αλλάξω μόλις βρω χορηγό :D .
Τι να είναι τελικά? Η αντλία υψηλής, αισθητήρας κρύας εκκίνησης ή κάτι άλλο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2013, 08:07:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πάλι depolution system faulty κ πάλι όταν ήταν κρύο. Βλάβες, πλούσιο μείγμα κ δεν γινόταν καύση στον 1ο κ 3ο κύλινδρο, εξού κ το πλούσιο μείγμα (Ότι έχει βγάλει το έχει βγάλει στον 1ο κ 3ο κύλινδρο).
Άλλαξα τα μπουζί ιριδίου που είχα πάνω εδώ κ 10.000 χλμ με τα παλιά που είχα βγάλει (πλατίνας) μήπως κ εκεί οφείλονται όλα κ αναμένουμε... Πάντως τα μπουζί που έβγαλα είχαν πολύ καπνίλα.
Το αμάξι όμως όταν ζεσταινόταν δεν έκανε το παραμικρό κ σε ένα πάτημα που έκανα με ίδιο αυτοκίνητο πήγαινε πολύ καλά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 18 Σεπ 2013, 08:08:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κ τα πρωινά μπερδέματα συνεχίζονται ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Σεπ 2013, 11:01:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

piratee έγραψε:
Κ τα πρωινά μπερδέματα συνεχίζονται ...

Πας για αντλία υψηλής...είναι θέμα χρόνου να σε αφήσει εντελως
τα ίδια εκανε και σε μένα



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 19 Σεπ 2013, 11:14:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostas207rc έγραψε:
piratee έγραψε:
Κ τα πρωινά μπερδέματα συνεχίζονται ...

Πας για αντλία υψηλής...είναι θέμα χρόνου να σε αφήσει εντελως
τα ίδια εκανε και σε μένα


+1

Προσεχε και την βενζινη σου. Ειδικα αν το αμαξι το αφηνεις παρκαρισμενο για μερες.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Σεπ 2013, 02:39:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το σφαλμα της αντλιας υψηλης εχω την εντυπωση οτι το εμφανιζει..Κανω λαθος? Confused


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
piratee (vasilis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 GT (2008)

Ένταξη: 07 Φεβ 2011
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Τρίκαλα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 22 Σεπ 2013, 07:11:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου το εμφάνισε μία φορά Λευτέρη. Από εκεί κ πέρα κάθε φορά που βγάζει depolution μου βγάζει κ άλλα μηνύματα.. Μία για ετεροχρονισμένη καύση, μια οτι δεν γίνεται καθόλου καύση, κ όλα αυτά στον 1ο κ 3ο κύλινδρο! Άλλαξα μπουζί κ θα περιμένω τι θα μου βγάλει πάλι κ αν είναι πάλι 1ο κ 3ο κύλινδρο θα κάνω κ μια τράμπα στους πολ/στές. Αλλά κ στο inetrnet που κοίταξα κάποια mini που είχαν θέματα με την αντλία υψηλής κ αυτά έτσι έκαναν στην κρύα εκκίνηση. Μόλις ζεσταθεί όμως δεν κάνει κιχ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasilispug (Vasilis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 15 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2013, 20:52:44    Θέμα δημοσίευσης: p2263 που επιμενει!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα παιδες μετα την τοποθετηση τουρμπινας απο rc και μετα το update του προγραμματος καθως το αμαξι ειναι φπε+ic και σκαστρα vag στο πρωτο πατημα system faulty βαζω διαγνωστικο p2263.Σβηνουμε την βλαβη ελεγχουμε τα κολλαρα ξανα πατημα ξανα τα ιδια με το μπαρομετρο να χει δειξει μεχρι 1.5 bar.Απ οτι διαβασα στο forum ειχανε κ αλλα παιδια το ιδιο προβλημα κ λυθηκε με αλλαγη ν75...Αλλαζουμε ν75 κ για κανενα τριμηνο ειχα ξεχασει τι 8α πει λαμπακι ωσπου χ8ες το βραδυ πατημα 3ης κ με το που τουρμπιζει να το παλι το p2263...Το σβησα παλι με το διαγνωστικο πατησα μερικες φορες δεν ξανα αναψε απο χθες αλλα βλεπω να αρχιζουμε τα ιδια...Για δωστε τα φωτα σας τι αλλο να αρχισω να ψαχνω μπας κ βρουμε την ακρη?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2013, 21:09:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε θυμαμαι,αυτο ειναι ψιλη η χαμηλη πιεση?ποιος εχει ρυθμισει?αν στο κανει απο τις αρχες που ρυθμισες,θελει λιγο σεταρισμα το προγραμμα σου...αν ειναι σφαλμα χαμηλης,τσεκαρε ολα τα κολαρα,σωληνακια κ τη σκαστρα μπας κ εχει κλασει...αν ειναι σφαλμα ψιλης πιεσης κ σου κοβει τη πιεση,μιλα με τον προγραμματιστη οπως ειπα κ ποιο πανω.


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 23 Οκτ 2013, 23:56:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagos έγραψε:
Δε θυμαμαι,αυτο ειναι ψιλη η χαμηλη πιεση?ποιος εχει ρυθμισει?αν στο κανει απο τις αρχες που ρυθμισες,θελει λιγο σεταρισμα το προγραμμα σου...αν ειναι σφαλμα χαμηλης,τσεκαρε ολα τα κολαρα,σωληνακια κ τη σκαστρα μπας κ εχει κλασει...αν ειναι σφαλμα ψιλης πιεσης κ σου κοβει τη πιεση,μιλα με τον προγραμματιστη οπως ειπα κ ποιο πανω.

Απότομη υψηλή πίεση είναι



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
'Andy'-lag (ΑΝΔΡΕΑΣ)
Moderator
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE

Ένταξη: 06 Οκτ 2008
Δημοσιεύσεις: 1643
Τόπος: Μαζί με τοn ΜΕΜsound στην Endo land...........

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2013, 04:28:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Υψηλή πίεση στην τουρμπινα είναι όπως είπε και ο Κωστακης. Παίζει να λυθεί το θέμα αν ξεσφιξεις λίγο την wastegate σου.


I'd rather lose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me.
Your car is your story, So don't let anyone else write the book.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagos (bagosgt-Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


207....

Ένταξη: 17 Σεπ 2012
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Halkida

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2013, 19:32:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ΑΝ δεν εχει πειραξει wastegate κ ειναι στη μαμα θεση,δεν αξιζει η ταλαιπωρια να λυσει θερμοασπιδες κτλ κτλ...παει στον προγραμματιστη κ του σεταρει λιγο το προγραμμα!τοσο απλα Cool


μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasilispug (Vasilis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 15 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 22

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 24 Οκτ 2013, 22:20:44    Θέμα δημοσίευσης: p2263 που επιμενει!! Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την τουρμπινα την πηρα μεταχειρισμενη οποτε δεν ξερω αν την ειχε πειραξει ο προηγουμενος αλλα θα τα δοκιμασω και τα 2 ευχαριστω παντως!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Νοέ 2013, 13:20:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα εχω ενα 207 ραλλύ 150 αλογα 6 μηνων με 4000 χιίομετρα μονο ... χθεσμου αναψελαμπακι οτι θελει βενζινη και εκανα 5-6 χιλιομετρα χωρις να βαλω και ειπα θα βαλω το βραδακι... το βραδυ μολισ εβαλα μπρος στο αυτοκινητο αναψε ενδειξη στο κοντερ και στην οθονη μου εβγαλε antipollution faulty και πηγα στο βενζιναδικο εβαλα ενα 10αρικο και το λαμπακι δεν εσβησε και τοτε... σημερα το πρωι ειπα θα βαλω αλλο ενα 20 αρικο να δω μπασ και γινει τιποτα... με το που εβαλα μπρος και πριν ακομα παω στο βενζιναδικο να βαλω και αλλη βενζινη εσβησε μονο του το λαμπακι αυτο... και εΒαλα και βενζινη ... τι να ηταν κατι σημαντικο? ή πιθανον απο την βενζινη τιποτα? ευχαριστω προκαταβολικα και σορρυ αν κουρασα αλλα εχω ανγχωθει καινουργιο αμαξι ειναι Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Rallyestas (Rallye_REEE)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 Rallye facelift

Ένταξη: 02 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 346
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Νοέ 2013, 14:46:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τίποτα ??? ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Νοέ 2013, 15:57:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορει να φταιει και η βενζίνη, αλλα οπως και να χει, πρεπει να συνδεθει σε διαγνωστικο για να φανει τι ειδους βλαβη εχει καταγραφει.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2014, 02:18:53    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

επειδη στα πολλα μου πεταξε ενα Ρ0299 (χαμηλη πίεση υπερπλήρωσης), αν και οι πιεσεις μου φαινονται φυσιολογικές, και τα κολαρα οκ, θα τσεκαρω βαλβιδα αναθυμιασεων καυσιμου.
Υπαρχει περπτωση η σκαστρα (VAG) να φαινεται ενταξει οπτικα αλλα να θελει αλλαγή?



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MAD (Μάκης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RALLYE 1.6T

Ένταξη: 14 Μάϊ 2004
Δημοσιεύσεις: 1102

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2014, 06:36:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
επειδη στα πολλα μου πεταξε ενα Ρ0299 (χαμηλη πίεση υπερπλήρωσης), αν και οι πιεσεις μου φαινονται φυσιολογικές, και τα κολαρα οκ, θα τσεκαρω βαλβιδα αναθυμιασεων καυσιμου.
Υπαρχει περπτωση η σκαστρα (VAG) να φαινεται ενταξει οπτικα αλλα να θελει αλλαγή?


Πολυ πιθανόν Μάκη. ... ΟΤαν χρειάστηκε να την βγάλω κάποια στιγμή έβγαλα τις βίδες και μου έμεινε στο χέρι κομμάτια! Οποτε αν την βγάλεις θα το καταλάβεις!


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gotcha (George)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

F20 πετρέλης

Ένταξη: 06 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 813

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 13 Φεβ 2014, 09:27:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

E καλα και μενα ολες οι VAG που εχω δοκιμασει ετσι κανουν μετα απο λιγο καιρο. Αρχικα ειναι σφιχτο το εμβολο πανω στο σωμα της σκαστρας, αλλα με την χρηση οταν τις ξεβιδωνω πανω απο το αλουμινιο το εμβολο μενει μεσα και μοιαζει λες και ειναι ξεχαρβαλωμενη. Αλλα οταν την σφιξεις δεν φενεται να εχει προβλημα τοποθετημενη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 44 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2212s (PHP: 49% - SQL: 51%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on