PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2009, 07:44:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καρτα shell και εγω..χαχαχα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2009, 17:45:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ντουλαπακι του συνοδηγου εχει 15 θηκες για μικροπραγματα....τι την θελουνε και αυτη!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2009, 17:59:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206SPYROS έγραψε:
το ντουλαπακι του συνοδηγου εχει 15 θηκες για μικροπραγματα....τι την θελουνε και αυτη!!
Ε πες τους να στην ξηλώσουν και να σου βάλουν ένα καπάκι αφού σε ενοχλεί τόσο πολύ!!! Laughing



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιαν 2009, 18:08:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
206SPYROS έγραψε:
το ντουλαπακι του συνοδηγου εχει 15 θηκες για μικροπραγματα....τι την θελουνε και αυτη!!
Ε πες τους να στην ξηλώσουν και να σου βάλουν ένα καπάκι αφού σε ενοχλεί τόσο πολύ!!! Laughing



δεν με ενοχλει μακη, απλα μια παρατηρηση εκανα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 30 Ιαν 2009, 22:36:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λοιπόν μετά από 9 μήνες σχεδόν μου έβγαλε και εμένα την συγκεκριμένη ένδειξη(όχι που θα την γλίτωνα)Το πήγα στην αντιπροσωποία και το σβήσανε.Το διαγνωστικό έδειξε σποραδικά σφάλματα στις καύσεις...
Με λίγα λόγια μάπα βενζίνη αλλά καλό θα ήταν να το πάτε στην αντιπροσωποία ακόμα και αν σβήσει η ένδειξη γιατί έχει τύχει να καεί πολλαπλ/στης και δεν το έγραφε πουθενά!
Επείσης τους έχει τύχει να χαλάσει μπεκ και πολλ/στης λόγο ότι είχαν αφήσει να ανάψει λαμπάκι στην βενζίνη...



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Ιαν 2009, 09:12:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά από βενζίνη δεν είναι και θα στο ξανακάνει.
Για να καταλάβω δηλαδή απλά έκαναν διαγραφή και όλα εντάξει?
Τέτοιο μπεκ δεν έχει τύχη να χαλάσει μέχρι τώρα σε εκείνους πως έτυχε … Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kostas207rc (kostakis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 RC 1.6T

Ένταξη: 02 Ιούλ 2008
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: Αθήνα-Καρδίτσα...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Ιαν 2009, 15:50:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι Αργύρη κάνανε διαγραφή.
Τι άλλο μπορεί να είναι?



Sex,πούδρα,πτυσσόμενο κρεβάτι και χρησιμοποιημένες πετσέτες για λίγες μέρες μόνο 15e
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 31 Ιαν 2009, 21:04:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Από μπουζί μέχρι τρόμπα υψηλής πίεσης.
Θέλει ψάξιμο.
Έχουμε βρει τώρα για όλα φταίει η βενζίνη.
Δεν λέω η βενζίνες που έχουμε δεν είναι ότι καλύτερο αλλά όχι να τα ρίχνουμε όλα εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Mar-Da (Marianna)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport

Ένταξη: 03 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2009, 14:53:52    Θέμα δημοσίευσης: Καλησπέρα σε όλους. Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θέλω βοήθεια και τα φώτα σας βρε παιδιά. Εχω ενα 207 πριν 20 ημέρες τα ίδια με εσάς και εγω, πήγα να φύγω και γιοκ!! οταν επιχειρησα 3-4 φορές μου έβγαλε και το anti-pollution fault. Το παω συνεργείο, στην αρχή μου λένε πολλαπλασιαστής, μετά λενε βουλωμένα τα 2 από τα 4 μπέκ λόγω βενζίνης, τα καθαρίζουν φεύγω όλα οκ. Εχθές το ίδιο προβλημα!! Πάλι δεν έπαιρνε το αυτοκίνητο. Τώρα με πήραν, βουλωμενα τα μπεκ (ισως να ειναι και ελλατωματικά μου είπαν) αλλά παλι δεν ξέρουν ακριβως και τι είναι.....
Εχω τρελαθεί , 11 μήνες αυτοκίνητο με 13.000 χλμ. Τι να πω?
Αν εχετε καμμια ιδέα πειτε και εσεις. Τι να τους πω? Έιμαι και άσχετη με τα μηχανικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2009, 21:33:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θα μπορούσες να μας πεις και τι 207 έχεις μιας και στο προφίλ σου δεν το έχεις γράψει.
Αν είναι πάντως με τους καινούργιου ατμοσφαιρικούς κινητήρες θέλει μπεκ και κακός δεν στα άλλαξαν την προηγούμενη φορά.
Όσο για το αν βούλωσε από την βενζίνη ας μην το σχολιάσω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Mar-Da (Marianna)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.4 (16V) Sport

Ένταξη: 03 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 2

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2009, 22:45:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω το 207/16v/95hp. Μέχρι και το απόγευμα λένε το 90% έχουν βρεί της βλάβης. Το φαντάζομαι οτι κακώς δεν τα άλλαξαν τα μπεκ αλλά λένε οτι τους το απαγορεύουν τα κεντρικά της peugeot. Πρώτα λέει τα καθαρίζουν και αν ξαναβγεί πρόβλημα τότε τα αλλάζουν. Επίσης τόλμησαν να μου πούν οτι "καλό είναι να μην αφήνεις πάνω από 2 μέρες το αυτοκίνητο ακίνητο"!!!!!!!!Δηλαδή απαγορέυεται να φύγω για ΣΚ χωρίς το αυτοκίνητο. Σπίτι γιατι θα πρέπει να βγάζω το "λιονταράκι" μου βόλτα!!!!
Κάποιος με δουλεύει μου φαίνεται......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2009, 22:55:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλά ότι να ναι αυτό που λένε δεν στέκι.
Το αμάξι ήθελε μπεκ από την αρχή μου φαίνεται και κακός δεν στο έφτιαξαν.
Όσο για το αν κάνει να μένει ακίνητο … τη να πει και το δικό μου δηλαδή που μένει και μήνα κάποιες φορές.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 03 Φεβ 2009, 23:42:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Touristas έγραψε:
Από μπουζί μέχρι τρόμπα υψηλής πίεσης.
Θέλει ψάξιμο.
Έχουμε βρει τώρα για όλα φταίει η βενζίνη.
Δεν λέω η βενζίνες που έχουμε δεν είναι ότι καλύτερο αλλά όχι να τα ρίχνουμε όλα εκεί.


Παντως εμενα Αργυρη μου αναψε τον πρωτο μηνα 2 φορες!Και τις 2 εσβησε μονο του μετα απο καμια ωρα..απο τοτε αλλαξα και βενζιναδικο και δεν εχει κανει το παραμικρο!
Αρα μαλλον ημουν το κλασσικο παραδειγμα της βενζινης Laughing


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2009, 16:21:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα.. εχω ένα 207Gt από το 2007 ιανουάριο και είμαι πολύ απογοητευμένος από το αμάξι.Έχω αλλάξει 2 πολλαπλασιαστές σωληνάκι τούρμπο, φλάντζα βαλβίδων και τώρα κυλινδροκεφαλή. Το αμάξι έκανε σαν τρακτέρ ακόμα και ζεστό και το είχα τρεις μήνες στην Lion Hellas στην Θεσσαλονίκη.. Το αμάξι το πήρα χθες και πάλι εννοείται πως έχει πρόβλημα..Δεν κρατάει σταθερά στροφές στις 2000 στοφές ή και πιο πάνω.. Με άλλα λόγια πρέπει να κάνει διακοπές ενώ δεν βγάζει και την τελική του (μέχρι 190 πάει).. Επίσης όταν το πήρα είχε κομμένο το κολλάρο που δένει πάνω στην τουρμπίνα το οποίο και μόλις άλλαξα. Ο θόρυβος μου είπαν οτι οφειλόταν από την κυλινδροκεφαλή αλλά εγώ εξακολουθώ να τον ακούω κυρίως όταν είναι ζεστο το αμάξι.. Δε ξέρω αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει γιατι είμαι απελπισμένος πλέον.. Τζάμπα τα 20000 στον κουβά τα ρίξαμε...... Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2009, 16:50:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

psilos133 έγραψε:
Καλησπέρα.. εχω ένα 207Gt από το 2007 ιανουάριο και είμαι πολύ απογοητευμένος από το αμάξι.Έχω αλλάξει 2 πολλαπλασιαστές σωληνάκι τούρμπο, φλάντζα βαλβίδων και τώρα κυλινδροκεφαλή. Το αμάξι έκανε σαν τρακτέρ ακόμα και ζεστό και το είχα τρεις μήνες στην Lion Hellas στην Θεσσαλονίκη.. Το αμάξι το πήρα χθες και πάλι εννοείται πως έχει πρόβλημα..Δεν κρατάει σταθερά στροφές στις 2000 στοφές ή και πιο πάνω.. Με άλλα λόγια πρέπει να κάνει διακοπές ενώ δεν βγάζει και την τελική του (μέχρι 190 πάει).. Επίσης όταν το πήρα είχε κομμένο το κολλάρο που δένει πάνω στην τουρμπίνα το οποίο και μόλις άλλαξα. Ο θόρυβος μου είπαν οτι οφειλόταν από την κυλινδροκεφαλή αλλά εγώ εξακολουθώ να τον ακούω κυρίως όταν είναι ζεστο το αμάξι.. Δε ξέρω αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει γιατι είμαι απελπισμένος πλέον.. Τζάμπα τα 20000 στον κουβά τα ρίξαμε...... Ευχαριστώ
Δυστυχώς φίλε μου το αμάξι σου ήταν απο τα πρώτα GT, οπότε είχε πάνω του όλες τις παιδικές ασθένειες. Για το θέμα της κυλινδροκεφαλής και του θορύβου, ρίξε μια ματιά στο ανάλογο topic:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14897&postdays=0&postorder=asc&start=60



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
psilos133 (Giannis)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207GT (2007)

Ένταξη: 05 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 164

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2009, 17:02:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
psilos133 έγραψε:
Καλησπέρα.. εχω ένα 207Gt από το 2007 ιανουάριο και είμαι πολύ απογοητευμένος από το αμάξι.Έχω αλλάξει 2 πολλαπλασιαστές σωληνάκι τούρμπο, φλάντζα βαλβίδων και τώρα κυλινδροκεφαλή. Το αμάξι έκανε σαν τρακτέρ ακόμα και ζεστό και το είχα τρεις μήνες στην Lion Hellas στην Θεσσαλονίκη.. Το αμάξι το πήρα χθες και πάλι εννοείται πως έχει πρόβλημα..Δεν κρατάει σταθερά στροφές στις 2000 στοφές ή και πιο πάνω.. Με άλλα λόγια πρέπει να κάνει διακοπές ενώ δεν βγάζει και την τελική του (μέχρι 190 πάει).. Επίσης όταν το πήρα είχε κομμένο το κολλάρο που δένει πάνω στην τουρμπίνα το οποίο και μόλις άλλαξα. Ο θόρυβος μου είπαν οτι οφειλόταν από την κυλινδροκεφαλή αλλά εγώ εξακολουθώ να τον ακούω κυρίως όταν είναι ζεστο το αμάξι.. Δε ξέρω αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει γιατι είμαι απελπισμένος πλέον.. Τζάμπα τα 20000 στον κουβά τα ρίξαμε...... Ευχαριστώ
Δυστυχώς φίλε μου το αμάξι σου ήταν απο τα πρώτα GT, οπότε είχε πάνω του όλες τις παιδικές ασθένειες. Για το θέμα της κυλινδροκεφαλής και του θορύβου, ρίξε μια ματιά στο ανάλογο topic:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=14897&postdays=0&postorder=asc&start=60

Ναι όντως είναι από τα πρώτα Gt και απ΄οτι φαίνεται θα ταλαιπωρόυμε όσο καιρό το έχω.. Η μόνη λύση είναι να το δώσω.. Έριξα ήδη μια ματια στο topic που μου έδειξες... Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον φίλε μου
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dimkeras (Δημοσθένης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

e-tuned

Ένταξη: 18 Ιούλ 2007
Δημοσιεύσεις: 1515
Τόπος: Λευκάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Φεβ 2009, 22:49:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Και το δικό μου από τα πρώτα GT είναι (04/2007) αλλά δε μου ζαλίζει τον έρωτα κάθε τρεις και λίγο.


Vroum-vroum!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2009, 07:53:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

dimkeras έγραψε:
Και το δικό μου από τα πρώτα GT είναι (04/2007) αλλά δε μου ζαλίζει τον έρωτα κάθε τρεις και λίγο.
Είχε καλό ανοσοποιητικό Laughing Laughing Laughing



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jim207GT (Δημήτρης)
Τμήμα Κοινωνικών Εκδηλώσεων
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207GT 2007

Ένταξη: 23 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1174
Τόπος: Βύρωνας Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2009, 09:39:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
dimkeras έγραψε:
Και το δικό μου από τα πρώτα GT είναι (04/2007) αλλά δε μου ζαλίζει τον έρωτα κάθε τρεις και λίγο.
Είχε καλό ανοσοποιητικό Laughing Laughing Laughing


Εγώ του έκοψα το βήχα απο την αρχή Razz Razz
Καλά φωνάζω εγω σκίστε τα πάνε καλύτερα..... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
RME (Κωστας)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 GT 1.6THP etuners STAGE 2.5

Ένταξη: 17 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 56
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Φεβ 2009, 11:30:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Jim207GT έγραψε:
Εγώ του έκοψα το βήχα απο την αρχή Razz Razz
Καλά φωνάζω εγω σκίστε τα πάνε καλύτερα..... Laughing Laughing Laughing



αρε μητσο αφου εχει αντεξει το καμοιρο το 207 στα χερια σου μαλλον εχουμε παρει καλο αυτοκινητο.


Τα χω δει ολα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 4 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,1602s (PHP: 77% - SQL: 23%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on