PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 30 Δεκ 2008, 00:06:01    Θέμα δημοσίευσης: depollution system fault Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά μου έκαναν update στο εγκεφαλο και μου πέρασαν το νέο λογισμηκό ,εκεί λένε ήταν το πρόβλημα,τώρα αν είναι αλήθεια η ψέμα θα δίξει το μέλλον.Βεβαια έφηγε και ένα ψιλολάγκ που είχε σε κάτι αλλαγέσ και ανεβάζει πιο ομαλά στροφες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 00:21:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παλι το ιδιο μηνυμα μετα απο πολυ καιρο...
Αυτη τη φορα το διαγνωστικο εδειξε αλλαγη καταλυτη...οπως μου ειπαν απο την αντιπροσωπεια εχει συμβει σε πολλα 207 οπου με την αλλαγη λυθηκε το προβλημα...
Θα το παω τη τεταρτη και ιδωμεν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 05 Ιαν 2009, 11:54:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εμενα πάντος που βαρουσε καθε 500KM antipolution fault και εδειχνε τον λαμδα ηταν τελικα ο μαπ σενσορ, ηθελε καθάρισμα, μαλλον δεν διαβαζε καλα τον ογκο του αερα που εμπαινε στην εισαγωγη και εριχνε οτι βενζινη ναναι, αναλογια μειγματρον για τον σουτσο... και ο λ τρελενοταν απο πισω... Laughing


Spritmonitor.de LPG
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιαν 2009, 20:54:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα σημερα αλλαχτηκε καταλυτης χταποδι ολα μεσα στην εγγυηση και το αμαξακι ειναι μια χαρουλα...ελπιζω να παραμεινει και ετσι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 17:54:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα παιδια, και εγω τα ιδια επαθα! πηρα το ραλλακι την παρασκευη ολοκαινουργιο και σημερα εχοντας κανει 156 ολοκληρα κμ γυρνωντας απο τη δουλεια στην εθνικη οδο κατεβαζω 4η, και μονο μεχρι 4000στροφες γιατι το στρωνω, για να κανω προσπεραση και μου αναβει το check engine και ενδειξη antipollution fault!!!
η αληθεια ειναι οτι τρομαξα λιγο, καινουργιο αμαξι λεω, αλλα μετα με επιασαν τα γελια καθως ειναι το τεταρτο peugeot που εχω και σε ολα ΜΑ ΟΛΑ μου εχει τυχει αυτο! μαλλον ειναι η πιο συνηθισμενη βλαβη στα peugeot! τελοσπαντων επειδη εχει συζητηθει αρκετα στο forum υπαρχει περιπτωση να ειναι απο την βενζινη διοτι οταν το πηρα το αμαξι ο δεικτης ηταν πιο κατω και απο το τελος και εκανα 5-10κμ μεχρι να το γεμισω.λετε να ειναι απο τοσο νωρις τιποτα πολλαπλασιαστες-μπεκ-μπουζι-λ..?οπως εχει συμβει σε πολλους?
λεω να μην το παω ακομη παντως σε διαγνωστικο μηπως τις επομενες ημερες σβησει απο μονο του.τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 18:18:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206SPYROS έγραψε:
καλησπερα παιδια, και εγω τα ιδια επαθα! πηρα το ραλλακι την παρασκευη ολοκαινουργιο και σημερα εχοντας κανει 156 ολοκληρα κμ γυρνωντας απο τη δουλεια στην εθνικη οδο κατεβαζω 4η, και μονο μεχρι 4000στροφες γιατι το στρωνω, για να κανω προσπεραση και μου αναβει το check engine και ενδειξη antipollution fault!!!
η αληθεια ειναι οτι τρομαξα λιγο, καινουργιο αμαξι λεω, αλλα μετα με επιασαν τα γελια καθως ειναι το τεταρτο peugeot που εχω και σε ολα ΜΑ ΟΛΑ μου εχει τυχει αυτο! μαλλον ειναι η πιο συνηθισμενη βλαβη στα peugeot! τελοσπαντων επειδη εχει συζητηθει αρκετα στο forum υπαρχει περιπτωση να ειναι απο την βενζινη διοτι οταν το πηρα το αμαξι ο δεικτης ηταν πιο κατω και απο το τελος και εκανα 5-10κμ μεχρι να το γεμισω.λετε να ειναι απο τοσο νωρις τιποτα πολλαπλασιαστες-μπεκ-μπουζι-λ..?οπως εχει συμβει σε πολλους?
λεω να μην το παω ακομη παντως σε διαγνωστικο μηπως τις επομενες ημερες σβησει απο μονο του.τι λετε?


Απ'οτι εχω μαθει δεν σβηνει μονο του. Πρεπει να στο σβησουν αυτη. Καλυτερα να πας στην Peugeot θα τους παρει 5 λεπτακια να ξερουν τι ειναι με το λαπτοπ.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 19:33:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το ξερω sam, μαλλον θα παω να το δουν.
Παντως ψαχνωντας στο internet βλεπω οτι και οι φιλοι μας στη αγγλια με τα peugeot τα ιδια προβληματα εχουν!

http://www.peugeotcentral.co.uk/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=19
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 21:05:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι μαλλον βρηκαμε το μπελα μας με τα γαλλακια...
Α ρε ιαπωνας και παλι ιαπωνας...
Να πας οπωσδηποτε να το δουν...μη το αφηνεις και εχεις μεγαλυτερη ζημια...
2 φορες μου εχει αναψει οπως εχω γραψει και τη δευτερη μου αλλαξαν καταλυτη...
Ε μετα απο αυτο το γαλλακι μου ειπε να αρχισει το πρωινα που και που τα σβησιματα...
Το μονο γαλλικο που χαιρομαι ειναι το μπουλντογκ μου μη το ματιασω...φτου φτου φτου... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Samer (SAM)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207GT GTX

Ένταξη: 04 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 573

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 22:24:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι μαλλον βρηκαμε το μπελα μας με τα γαλλακια...
Α ρε ιαπωνας και παλι ιαπωνας...

Ακριβως το ιδιο σκεφτηκα και γω! Μετα το 206 S16 που ειχα δεν μου εβγαλε καθολου προβλημα. Ουτε λαμπακι δεν χρειαστηκα να αλλαξω!! Μονο λαδια, φιλτρα και φρενα.



"I wish I could see things from your point of view, unfortunately i can't stick my head that far up my ass"!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 19 Ιαν 2009, 23:02:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Samer έγραψε:
206SPYROS έγραψε:
καλησπερα παιδια, και εγω τα ιδια επαθα! πηρα το ραλλακι την παρασκευη ολοκαινουργιο και σημερα εχοντας κανει 156 ολοκληρα κμ γυρνωντας απο τη δουλεια στην εθνικη οδο κατεβαζω 4η, και μονο μεχρι 4000στροφες γιατι το στρωνω, για να κανω προσπεραση και μου αναβει το check engine και ενδειξη antipollution fault!!!
η αληθεια ειναι οτι τρομαξα λιγο, καινουργιο αμαξι λεω, αλλα μετα με επιασαν τα γελια καθως ειναι το τεταρτο peugeot που εχω και σε ολα ΜΑ ΟΛΑ μου εχει τυχει αυτο! μαλλον ειναι η πιο συνηθισμενη βλαβη στα peugeot! τελοσπαντων επειδη εχει συζητηθει αρκετα στο forum υπαρχει περιπτωση να ειναι απο την βενζινη διοτι οταν το πηρα το αμαξι ο δεικτης ηταν πιο κατω και απο το τελος και εκανα 5-10κμ μεχρι να το γεμισω.λετε να ειναι απο τοσο νωρις τιποτα πολλαπλασιαστες-μπεκ-μπουζι-λ..?οπως εχει συμβει σε πολλους?
λεω να μην το παω ακομη παντως σε διαγνωστικο μηπως τις επομενες ημερες σβησει απο μονο του.τι λετε?


Απ'οτι εχω μαθει δεν σβηνει μονο του. Πρεπει να στο σβησουν αυτη. Καλυτερα να πας στην Peugeot θα τους παρει 5 λεπτακια να ξερουν τι ειναι με το λαπτοπ.


Βαλε καλη βενζινη να δεις πως σβηνει...


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 13:38:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δυστυχως φιλε recife δεν διορθωνονται ολα με την καλη βενζινη...αφου αναψε το λαμπακι καλο ειναι να μην ρισκαρεις και αφου ειναι μεσα στην εγγυηση να παει να το τσεκαρει...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 14:10:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
Δυστυχως φιλε recife δεν διορθωνονται ολα με την καλη βενζινη...αφου αναψε το λαμπακι καλο ειναι να μην ρισκαρεις και αφου ειναι μεσα στην εγγυηση να παει να το τσεκαρει...


Μην μπερδευεσαι...το αμαξι του ειναι με 156χλμ!!δεν εχει ουτε 20000χλμ ουτε 30000χλμ.μολις που βγηκε απο την αντιπροσωπεια.. Rolling eyes δε θα μπορουσε να ναι κατι αλλο..


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 14:39:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν ειμαι μηχανικος αλλα μπορεις να αποκλεισεις ας πουμε ελαττωματικο καταλυτη η οτιδηποτε? ισως εχεις και δικιο..
Βεβαια επειδη ειναι και τοσο καινουργιο ας παει να το σβησουν αν ειναι απο βενζινη να του φουλαρει μια καλη 100αρα και να δει πως θα παει..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 19:04:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206SPYROS έγραψε:
καλησπερα παιδια, και εγω τα ιδια επαθα! πηρα το ραλλακι την παρασκευη ολοκαινουργιο και σημερα εχοντας κανει 156 ολοκληρα κμ γυρνωντας απο τη δουλεια στην εθνικη οδο κατεβαζω 4η, και μονο μεχρι 4000στροφες γιατι το στρωνω, για να κανω προσπεραση και μου αναβει το check engine και ενδειξη antipollution fault!!!
η αληθεια ειναι οτι τρομαξα λιγο, καινουργιο αμαξι λεω, αλλα μετα με επιασαν τα γελια καθως ειναι το τεταρτο peugeot που εχω και σε ολα ΜΑ ΟΛΑ μου εχει τυχει αυτο! μαλλον ειναι η πιο συνηθισμενη βλαβη στα peugeot! τελοσπαντων επειδη εχει συζητηθει αρκετα στο forum υπαρχει περιπτωση να ειναι απο την βενζινη διοτι οταν το πηρα το αμαξι ο δεικτης ηταν πιο κατω και απο το τελος και εκανα 5-10κμ μεχρι να το γεμισω.λετε να ειναι απο τοσο νωρις τιποτα πολλαπλασιαστες-μπεκ-μπουζι-λ..?οπως εχει συμβει σε πολλους?
λεω να μην το παω ακομη παντως σε διαγνωστικο μηπως τις επομενες ημερες σβησει απο μονο του.τι λετε?



Παιδια μολις γυρισα απο την peugeot, τελικα καλα εκανα και πηγα, δεν εφταιγε η βενζινη, εξαλου δεν ειχε προλαβει να καψει και τιποτα (αν και τωρα το γεμισα με v power), ηταν καμμενος ο ενας πολλαπλασιαστης (του κυλινδρου 1 ελεγε το διαγνωστικο)!

Πληροφοριακα, το αμαξι δουλευε κανονικα στο δρομο δλδ δεν εκανε διακοπες και το ρελαντι του ηταν ενταξει,
ομως δεν ενοιωθα αυτο το τραβηγμα του turbo να φανταστειτε ουτε η σκαστρα δεν ακουγοταν, αν και δεν ειχα οδηγησει αλλο παρομοιο αυτοκινητο για να ξερω και ειπα οτι ενταξει το στρωνω ακομα δεν το ανοιγα πανω απο τις 4000στρ ειναι και το μοτερ σφιχτο οποτε οκ!
Το κανει μια βολτα ο τεχνικος και μου λεει..

..το αμαξι 1400κκ ειναι..?! ...κουφαθηκα!!! μου λεει ...δεν παει καθολου....!

τελοσπαντων το βαζουμε στο διαγνωστικο και βγαζει το εξης σφαλμα

''...... υπερβολικα χαμηλη πιεση υπερτροφοδοτησης....'' !!
κοιταξε και κατι αλλα πραγματα εκει στο μοτερ και αλλαζει τον εναν πολλαπλασιαστη, το ξαναβαζει ολα οκ το κανουμε βολτα και..
......... νομιζα οτι ημουν σε αλλο αμαξι, και η σκαστρα του ακουγοταν και το turbo το ενοιωθες να σε τραβαγε πισω και και και ...!!

Τελος καλο ολα καλα τελικα! ειναι δυνατον ομως να επαθε βλαβη τοσο γρηγορα ο πολλαπλασιαστης η΄θα ηταν ελλατωματικος εξαρχης?

(παντως οταν του ειπα οτι το στρωνω μου απαντησε '...δεν χρειαζεται στρωσιμο αυτο απλα να γεμιζω τις ταχυτητες στις αλλαγες και να μην κρεμαει ο κινητηρας... θα μπουκωσει αλλιως! )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lionking(t) (anestis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 25 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 257
Τόπος: Βέροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 19:26:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Να ελεγξεις και το μπουζι απο τον πολλαπλασιαστη που σου καηκε,στο δικο μου ειχε διαλυθει.Εμενα το ειχε κανει στις 8,000.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 19:40:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lionking(t) έγραψε:
Να ελεγξεις και το μπουζι απο τον πολλαπλασιαστη που σου καηκε,στο δικο μου ειχε διαλυθει.Εμενα το ειχε κανει στις 8,000.



λες ε? δεν μου ειπαν τιποτα τετοιο. μπορω να το κανω μονος μου η΄ ειναι δυσκολο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lionking(t) (anestis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 25 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 257
Τόπος: Βέροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 20 Ιαν 2009, 19:43:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στην αντιπροσωπεια θα πας κ θα τους πεις να σου ελεγξουν το μπουζι απο τον καμμενο πολλαπλασιαστη,κ α ειναι δυνατον να δουν και ενα απο αλλο πολλ/στη για να δουν την διαφορα.Τι διαφορα δλδ,καινουργιο ειναι το αυτοκινητο σου αλλα τεσπα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 21 Ιαν 2009, 08:47:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

206SPYROS έγραψε:

το κανουμε βολτα και..
......... νομιζα οτι ημουν σε αλλο αμαξι, και η σκαστρα του ακουγοταν και το turbo το ενοιωθες να σε τραβαγε πισω και και και ...!!
Με γεια το καινούργιο σου Rallye! Wink



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spyros_rallye (SPYROS)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


Peugeot 207 rallye

Ένταξη: 20 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 361

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Ιαν 2009, 17:18:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
206SPYROS έγραψε:

το κανουμε βολτα και..
......... νομιζα οτι ημουν σε αλλο αμαξι, και η σκαστρα του ακουγοταν και το turbo το ενοιωθες να σε τραβαγε πισω και και και ...!!
Με γεια το καινούργιο σου Rallye! Wink





thanks,

να ρωτησω κατι ασχετο με το θεμα του topic, η θηκη που υπαρχει στο κατω μερος της κονσολας διπλα στο κουμπι του esp και του κλειδωματος (μαλλον μονο στο rallye) υποτιθεται οτι ειναι υποδοχη για καρτες, τη χρησιμοποιει κανεις γιατι εμενα μου φαινεται εντελως αχρειαστο?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Ιαν 2009, 22:09:46    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Θεωρώ ότι είναι χρήσιμη για να τοποθετείς μια κάρτα την οποία μπορεί να χρησιμοποιείς πολύ συχνά (πχ. Shell smartclub). Εμενα ας πούμε μου φάνηκε χρήσιμο για να βάζω την κάρτα μέλους γυμναστηρίου μια εποχή που πήγαινα κάθε μέρα.
(τέλος Off Topic )



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 3 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3775s (PHP: 81% - SQL: 19%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on