PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gr_hunter (Sotiris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 LeMans

Ένταξη: 12 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 92
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2010, 11:12:36    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγώ πάλι πήγα σήμερα στη Peugeot και μου έβγαλε τον κωδικό του σφάλματος οτι είναι P0229 και οτι είναι η αντλία υψηλής και πρεπέι να αλλαχθεί.. Sad


Milltek Inside... Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2010, 17:18:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gr_hunter έγραψε:
Εγώ πάλι πήγα σήμερα στη Peugeot και μου έβγαλε τον κωδικό του σφάλματος οτι είναι P0229 και οτι είναι η αντλία υψηλής και πρεπέι να αλλαχθεί.. Sad


P0299 είναι χαμηλή πίεση τουρμπο, συνήθως λόγω απώλειας πίεσης από κάπου... Μήπως είδαν αυτό;

Αλλά άφησέ τους να το ψάξουν, θα το βρουν σίγουρα! Smile


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2010, 18:54:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως εχει ξεχρονιστει κ στα ψηλα μενει απο καυσιμο κ γιαυτο λεει χαμηλη πιεση??? οτι κ να αλλαχτει παντως,καλο ειναι,μπροστα σου θα το βρεις Wink



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gr_hunter (Sotiris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 LeMans

Ένταξη: 12 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 92
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2010, 19:11:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
gr_hunter έγραψε:
Εγώ πάλι πήγα σήμερα στη Peugeot και μου έβγαλε τον κωδικό του σφάλματος οτι είναι P0229 και οτι είναι η αντλία υψηλής και πρεπέι να αλλαχθεί.. Sad


P0299 είναι χαμηλή πίεση τουρμπο, συνήθως λόγω απώλειας πίεσης από κάπου... Μήπως είδαν αυτό;

Αλλά άφησέ τους να το ψάξουν, θα το βρουν σίγουρα! Smile


Ναι λάθος,P0299 είναι..Να φταίει το βαρελάκι που έβαλα,να χάνει το κολάρο πουθενα?

Κοιταξτε τι έγινε.. Επειδή υπάρχουν δυο εξουσιοδοτημενα συνεργεία πήγα και στα δυο. Ο πρώτος μου είπε ότι ειναι αντλία υψηλής και ότι θα χανω πίεση και θα πηγαίνει σαν ατμοσφαιρικό αν δεν το φτιάξω γρηγορα και ο άλλος πήγα το κοίταξε μου έσβησε το σφάλμα και μου λέει αν το βγάλει πάλι φερτο να δούμε τι έχει. Φεύγω,το ζοριζω συγκεκριμένα ανοίγω την 2α και πριν το κοφτη αλλάζω σε 3 και μου βγάζει το σφάλμα πάλι... Εγώ σε ποιον να πάω τώρα από τους 2 ;


Milltek Inside... Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2010, 19:23:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μηπως σου εχει σκιστει το μαυρο κολαρο που φευγει απο την τουρμπινα κ παει στο a-tube?για ριξε μια ματια εκει.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gr_hunter (Sotiris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 LeMans

Ένταξη: 12 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 92
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2010, 19:29:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:
μηπως σου εχει σκιστει το μαυρο κολαρο που φευγει απο την τουρμπινα κ παει στο a-tube?για ριξε μια ματια εκει.


Ρε βάγγο θα πάω,να το κοιτάξω..Απο τι σκάστρα να τα έχει φτύσει,παίζει..?


Milltek Inside... Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
king207cc (vangelis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 207cc 1.6T (2009)

Ένταξη: 10 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 1997
Τόπος: gotham city

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 22 Ιούλ 2010, 19:30:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

gr_hunter έγραψε:
bagosgt έγραψε:
μηπως σου εχει σκιστει το μαυρο κολαρο που φευγει απο την τουρμπινα κ παει στο a-tube?για ριξε μια ματια εκει.


Ρε βάγγο θα πάω,να το κοιτάξω..Απο τι σκάστρα να τα έχει φτύσει,παίζει..?

θα την άκουγες πιο έντονα την σκαστρα!


1491263 569803449762728 1642393627 o
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιούλ 2010, 15:46:11    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

νομιζω οτι αν τον επαιρνε η σκαστρα,θα σου εβγαζε αλλου ειδους κωδικο.



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 23 Ιούλ 2010, 21:31:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έλεγξε την σκάστρα ASAP!

Είναι η Νο1 αιτία για το P0299.

Καλό είναι να την προλάβεις κιόλας γιατί αν όντως έχει γίνει κομμάτια, κινδυνεύεις να περάσει κανένα μέσα από τη φτερωτή του συμπιεστή.

Μετά άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
POPAY (PANOS)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 23 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 29
Τόπος: Χαλκίδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 25 Ιούλ 2010, 17:46:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα...μόλις γύρισα σπίτι μετα απο μία χαλαρή βολτούλα που έκανα με τα αμάξι...λόγο καιρού και θερμοκρασιών δεν το ζορίζω!!Βγήκα για προσπέραση και είδα οτι το μπαρόμετρο έκανε peek στα 20psi δηλαδή κοντά στο 1.4bar είναι φυσκιολογικό;;Δεν έβγαλε κανένα σφάλμα το αυτοκίνητα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
bagosgt (Moderator at O.X)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 24 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 3075

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2010, 00:35:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

POPAY έγραψε:
Καλησπέρα...μόλις γύρισα σπίτι μετα απο μία χαλαρή βολτούλα που έκανα με τα αμάξι...λόγο καιρού και θερμοκρασιών δεν το ζορίζω!!Βγήκα για προσπέραση και είδα οτι το μπαρόμετρο έκανε peek στα 20psi δηλαδή κοντά στο 1.4bar είναι φυσκιολογικό;;Δεν έβγαλε κανένα σφάλμα το αυτοκίνητα!!!

μηπως τον πηρε το μπαρομετρο σου???εμενα εδειχνε κ κατι 2μπαρα που κ που κ επιβεβαιωνα απο το διαγνωστικο.κατι επαιζε επειδη ηταν ηλεκτρονικο κ τα ειχα μαζι με την πλακετα των ξενον κ γινοταν πανηγυρι Laughing

οσο για το προβλημα χαμηλης πιεσης,εχω στην ακρη μια γνησια σκαστρα,αν σου κανουν τους κινεζους στην αντιπροσωπια,στην δανειζω για τσεκαρισμα αμα θες.παντως αν ειδες το μαυρο κολαρο κ ειναι οκ,ριξε μια ματια κ στα μαυρα που ειναι σα σπιραλ κ πανε στο ιντερκουλερ,κ αμα ειναι κ αυτα οκ,ριξε κ μια ματια στο ιντερκουλερ.το δικο μου,ειχε "ανοιξει" στην μια ακρη,επειδη ειναι πλαστικο,κ εχανε κ απο εκει Laughing



Μια φορα κ εναν καιρο... http://www.etuners.gr/?s=13&t=261
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 26 Ιούλ 2010, 23:48:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

bagosgt έγραψε:

μηπως τον πηρε το μπαρομετρο σου???εμενα εδειχνε κ κατι 2μπαρα που κ που κ επιβεβαιωνα απο το διαγνωστικο.


Baγγο τι εννοεις οτι επιβεβαιωνες με το διαγνωστικο?εδειχνε και κεινο το ιδιο ή το διαγνωστικο ελεγε παντα την αληθεια?

Εχω ενα φιλο με ρψ που εχει ενα μπαρομετρο οτι να ναι,αλλα στην obd εδειχνε τα ιδια 2μπαρα που ελεγε και κεινο Confused


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
gr_hunter (Sotiris)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


207 LeMans

Ένταξη: 12 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 92
Τόπος: Πάτρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούλ 2010, 09:27:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πήγα τελικά στη Peugeot και μου είπαν οτι έχει πρόβλημα η ασφαλειοθήκη μου.. Confused Περιμένω να έρθει τώρα για να μου την αλλάξουν και βλέπουμε.. Γίνεται απο αυτό να κόψει καθόλου το αυτοκίνητο γιατί νιώθω πως δεν πάει όπως πήγαινε... Question


Milltek Inside... Twisted evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούλ 2010, 12:19:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι ούτε στις αντιπροσωπίες δεν ξέρουν τι τους γίνεται. Πραγματικά όμως...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούλ 2010, 17:48:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Είναι κάπως άδικο να τους βάλουμε όλους στο ίδιο τσουβάλι.

Υπάρχουν και αντιπροσωπείες που οι τεχνικοί τους καταλαβαίνουν λίγο περισσότερο από τους υπόλοιπους.

Η υπόλοιπη δύστροπη συμπεριφορά οφείλεται κατά ένα μεγάλο μέρος στην μαμά εταιρεία (εκ Γαλλίως ορμώμενη). Υπήρξε πρόσφατα αντίστοιχη συζήτηση στο 207oc.com - κι εκεί τα ίδια είναι! Αλλά υπάρχουν μερικοί μηχνανικοί που μας αποζημιώνουν και για τους υπόλοιπους.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούλ 2010, 21:51:31    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Στέλιο αναφέρεσαι σε μηχανικούς ανεξάρτητους; Εννοείται έτσι. Το θέμα είναι οτι έχω ακόμα ενα χρόνο και εγγύηση. Σε αυτό το διάστημα που το πάω(ρητορικό ερώτημα);
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
franch_power (teo)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος

207 rallye 1.6T

Ένταξη: 10 Ιούν 2010
Δημοσιεύσεις: 448
Τόπος: μαγούλα αττικής

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 27 Ιούλ 2010, 22:50:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Παιδία ένταξη είναι αδικία να τους καταδικάζουμε όλους υπάρχουν παιδία με γνώσεις κ θέληση για να προσφέρουν βοήθεια αλλά υπάρχουν κ κάτι ''μπαστούνια'' έχω δει με τα μάτια μου παλικάρι από αντιπροσωπία να μην μπορεί να αλλάξει τακάκια! Έχουμε φτάσει να φοβόμαστε να πάμε για σερβίς αλλά τονίζω κ πάλι ότι υπάρχουν κ άτομα τα οποία αξίζουν! Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vasse78 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 cc 1.6 120 HP

Ένταξη: 28 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2010, 12:19:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα σε όλους!

Η γυναίκα μου είναι κάτοχος ενός peugeot 207 cc 1.6 120hp, εδώ και μια τριετία, και οφείλω να ομολογήσω ότι έχει βλασθημίσει που το αγόρασε.

Στον πρώτο μήνα υπήρχαν σοβαροί τριγμοί στην οροφή, το αυτοκίνητο έσβηνε όταν ήταν στο ρελαντί. Έκανε αντικατάσταση πολλαπλασιαστή και μπουζί και όλα ήταν ΟΚ.

Στο τελευταίο service όταν τους ζητήθηκε να μας βγάλουν κάρτα καυσαερίων , το εξουσιοδοτημένο συνεργείο μας είπε ότι δεν μπορεί μιας και πρέπει να γίνει αντικατάσταση του καταλύτη!! ( έχει κάνει 35.000 χλμ το αυτοκίνητο).
Σημειωτεόν, ούτε για πέρυσι μας έβγαλαν κάρτα καυσαεριών,( ενώ την πρώτη χρονιά το είχαν κάνει χωρίς μας ρωτήσουν), πράγμα που σημαίνει ότι προαφανώς το ήξεραν και δεν το είπαν για να μην κάνουν την αντικατάσταση χωρίς χρέωση. Το κόστος που ζητάνε τώρα είναι 600Ε, με την έκπτωση που μου κάνουν.

Παράλληλα, πήγα το αυτοκίνητο για έλεγχο (έβαλε το διαγνωστικό) σε κάποιο γνωστό μου και μου είπε ότι όλα είναι ΟΚ.Τα καυσαέρια όντως ήταν αυξημένα και η μπούκα τις εξάτμισης είναι κατάμαυρη.Το αυτοκίνητο μέχρι τις 3000 στροφές ψιλοσέρνεται ενώ πάνω από τις 3000 πάει καλά.

Τι πίστευεται ότι φταίει? Όντως είναι θέμα καταλύτη ή συμβαίνει κάτι άλλο?Και πως γίνεται ένα αυτοκίνητο με 35.000 χλμ να θέλει αντικατάσταση καταλύτη? Είναι απαράδεκτο.....

Να στείλω γράμμα παραπόνων στην Γαλλία ή δεν έχει νόημα?

Τι μου προτείνετε?
Ευχαριστώ πολύ για την όποια βοήθεια και sorry αν έπρερε να ποστάρω αλλού τα ερωτήματα μου...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mechanic (Θανασης)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 05 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 1594
Τόπος: Ελλαδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2010, 13:58:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

File mou kalispera,
prin sou apantiso ego opos kai ta alla paidia, mia erotisi.....
to exeis apo kainourgio to aytokinito stin katoxi sou?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasse78 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


207 cc 1.6 120 HP

Ένταξη: 28 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 4

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 28 Ιούλ 2010, 14:14:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το αυτοκινητο το αγορασε η γυναίκα ολοκαινουργιο....τα μπουζι και τον πολλαπλασιαστή τα αλλαξαμε στο πρωτο εξάμηνο της αγοράς του....
Ευχαριστω πολύ και πάλι!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 20 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3338s (PHP: 70% - SQL: 30%) - SQL queries: 17 - GZIP enabled - Debug on