PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
amafic (tasos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 31 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 141
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2008, 11:23:49    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
Εγω το πηγα και μου ειπαν οτι εφταιγε η βενζινη..το εσβησαν και προς το παρων ειναι ολα οκ..





Πόσα χιλιόμετρα έχεις κάνει από τότε;
Έχεις ξαναβάλει βενζίνη; 100άρα ή 95άρα;


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2008, 06:33:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

amafic έγραψε:
Puzzle έγραψε:
Εγω το πηγα και μου ειπαν οτι εφταιγε η βενζινη..το εσβησαν και προς το παρων ειναι ολα οκ..





Πόσα χιλιόμετρα έχεις κάνει από τότε;
Έχεις ξαναβάλει βενζίνη; 100άρα ή 95άρα;


Εχω κανει περιπου στα 300-350 χλμ ..ειχα βαλει αρχικα τη racing της shell και μετα επειδη γυρναγα απο Κορινθια και δεν εβρισκα εβαλα απλη 95αρα..μεχρι στιγμης ολα οκ..
Γιατι ρωτας?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amafic (tasos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 31 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 141
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 26 Αύγ 2008, 10:36:21    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εχω κανει περιπου στα 300-350 χλμ ..ειχα βαλει αρχικα τη racing της shell και μετα επειδη γυρναγα απο Κορινθια και δεν εβρισκα εβαλα απλη 95αρα..μεχρι στιγμης ολα οκ..
Γιατι ρωτας?[/quote]


Γιατί όταν μου το παρουσίασε είχα 95άρα και όταν το πήγα στο συνεργείο μου είπαν ότι μάλλον φταίει η βενζίνη και να βάλω 100άρα για να καθαρίσει. Αλλά μετά από περίπου 100χλμ το αυτοκίνητο με άφησε!!!!
Πιό αναλυτικά:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=13690


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Αύγ 2008, 06:21:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα δεν μου εχουν αναψει αλλα λαμπακια και προς το παρων δειχνει ενταξει το αμαξι..
Μαλιστα στη peugeot μου ειπαν οτι ειναι πολλα που τους πανε λογω βενζινης επειδη αυτος ο κινητηρας εχει πολυ ευαισθητους αισθητηρες και αν βαλεις μαπα βενζινη βγαζει λαθους αριθμους στα καυσαερια και ετσι αναβει το λαμπακι..η καπως ετσι τελοςσπαντων..
Τωρα τι να σου πω..ελπιζω να μην εχω παιρετερω προβληματα και να λυθει και το δικο σου συντομα..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amafic (tasos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 31 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 141
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Αύγ 2008, 08:55:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
εμενα δεν μου εχουν αναψει αλλα λαμπακια και προς το παρων δειχνει ενταξει το αμαξι..
Μαλιστα στη peugeot μου ειπαν οτι ειναι πολλα που τους πανε λογω βενζινης επειδη αυτος ο κινητηρας εχει πολυ ευαισθητους αισθητηρες και αν βαλεις μαπα βενζινη βγαζει λαθους αριθμους στα καυσαερια και ετσι αναβει το λαμπακι..η καπως ετσι τελοςσπαντων..
Τωρα τι να σου πω..ελπιζω να μην εχω παιρετερω προβληματα και να λυθει και το δικο σου συντομα..

Σου το εύχομαι φίλε μου γιατί τράβηξα μεγάλη ταλαιπωρία και το χειρότερο είναι ότι δεν ξέρουν τί έχει.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dinocoopers (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 sport pack

Ένταξη: 09 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Αύγ 2008, 20:36:52    Θέμα δημοσίευσης: depollution system faulty Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλησπερα, εχω το ιδιο προβλημα με το depollution system faulty. Μου το παρουσιασε χθες, χωρις να ανεβασει θερμοκρασια αλλα ειχα παρατηρησει 2 μερες πριν μου το εμφανισει να ακουγεται το αυτοκινητο σαν τρακτερ στο ρελαντι. την εχω ασχημα λετε? τι να κανω? Το αυτοκινητο ειναι ακομα στην εγγυηση. Κατι μου ειπανε για update στον εγγεφαλλο γιατι λεει το παρουσιαζεi απο σφαλμα, αλλιως ειναι για τον αισθητηρα λ. τι ακριβως κανει αυτος ο αισθητηρας?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amafic (tasos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 31 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 141
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Αύγ 2008, 21:01:44    Θέμα δημοσίευσης: Re: depollution system faulty Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο αισθητήρας λ διαβάζει τα καυσαέρια που βγαίνουν από τον κινητήρα και δίνει την ανάλογη εντολή στον εγκέφαλο για τη σωστή αναλογία βενζίνης/αέρα του μίγματος καύσης. Δεν ακούγεται λογικό να κάνει σαν τρακτέρ λόγω του λ,ισως κάτι να μην πάει καλά με το μεταβλητό... Μακάρι να είναι απλά ένα update Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Lefter1s RC 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


207 RC κάποτε

Ένταξη: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 659
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 27 Αύγ 2008, 23:02:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σορι για το Off Topic
Τασο Πατρινος εισαι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dinocoopers (kostas)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 sport pack

Ένταξη: 09 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 2
Τόπος: ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Αύγ 2008, 12:58:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν καποιος ειχε παρομοιο προβλημα και επιλυθηκε σε καποια αντιπροσωπεια, (και εμεινε ευχαριστημενος , καλυφθηκε μεσω εγγυησης κλπ) ας το αναφερει. Θα με βοηθησει αρκετα γιατι δεν ειμαι απο Αθηνα και δεν ξερω που ειναι καλυτερα να απευθυνθω.
Ευχαριστω προκαταβολικα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amafic (tasos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 31 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 141
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 28 Αύγ 2008, 17:07:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Lefter1s RC έγραψε:
Σορι για το Off Topic
Τασο Πατρινος εισαι?

Αν εννοείς καταγωγή, όχι δεν είμαι από Πάτρα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AlienHack (Alexander)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


206cc 1.6 110hp 2002

Ένταξη: 10 Απρ 2008
Δημοσιεύσεις: 4131
Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 09 Σεπ 2008, 17:20:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμενα αναβει συνεχεια , το παω στο συνεργειο μου το σβηνει και ξαναναβει. Ειτε ο λ ειναι ειτε προχτες του βγαλε σφαλμα στον καταλυτη... γαμη##ε τα...

μπελα βρηκαμε με τους λ και τις κολομβενζινες. Δεν ξερουμε τι φταιει.

κατι τετοιο μου ειπε και μενα ο μηχανικος μου

"ειναι πολλα που τους πανε λογω βενζινης επειδη αυτος ο κινητηρας εχει πολυ ευαισθητους αισθητηρες και αν βαλεις μαπα βενζινη βγαζει λαθους αριθμους στα καυσαερια και ετσι αναβει το λαμπακι..η καπως ετσι τελοςσπαντων.. "
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Morfeas (Κωνσταντίνος)
Μέλος
Μέλος


207 gt

Ένταξη: 11 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 134

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Δεκ 2008, 23:32:50    Θέμα δημοσίευσης: fw Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το ίδιο έγινε και σε εμένα την Παρασκευή το αμάξι πήγαινε με 3 κυλίνδρους και όχι πάνω από 60 χιλιόμετρα. Το πήγα στην αντιπροσωπεία και 3 ώρες ψάχνανε τη βλάβη. Να αλλάζουν πολλαπλασιαστές να τους κάνουν τράμπα τα μπουζί έλεγχος τα μπέκ μήπως κόλλησε κανένα, μία δεν δούλευε ο 3ος μία ο 2ος κύλινδρος και τελικά κατά τύχη ο μηχανικός διέκρινε μια πολύ μικρή οπή σε έναν πολλαπλασιαστή στο σιλικονούχο της πίπας που κουμπώνει πάνω από το μπουζί όπου εκεί είχε διαρροή ρεύματος και πήγαινε πάνω στο καπάκι οπότε το διαγνωστικό μπερδευόταν και δεν ήξερε ποιος είναι. Μου τον αλλάξανε και όλα είναι μια χαρά τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Δεκ 2008, 22:22:46    Θέμα δημοσίευσης: depollution system fault Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μετα απο 16000 χιλιομετρα μου εβγαλε αυτο το μουνημα depollution system fault ,γνωριζει κανεις κατι ?απο την εμπειρία μου είναι η λογο καυσιμων ή προβλημα στον καταλιτη η στον λαμδα.Βέβαια πιο πιθανό είναι η βενζίνη να ήταν χάλια αν και πάντα βάζω 100αρα για να δουλεύει καλήτερα το τούρμπο.

Οποιος μπορεί ας βοηθήσει .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Δεκ 2008, 22:49:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Το δικό μου (206 1.4 16v, 2004) μου είχε βγάλει αντίστοιχο μήνυμα Antipollution, όμως, και όχι Depollution fault, που οφειλόταν σε ελατωματικό αισθητήρα "λ", που αντικαταστάθηκε δωρεάν, αν και το αμάξι ήταν εκτός εγγύησης, λόγω του ότι ανήκε σε ελατωματική παρτίδα (ο αισθητήρας). Idea

Το καλύτερο είναι να γίνει μια διάγνωση και εκεί θα φανεί τι ακριβώς φταίει. Πιθανότατα θα'ναι κάτι τέτοιο, αλλά ας μην εικάζουμε. Κάνε τη διάγνωση να είσαι ήσυχος. Wink


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Δεκ 2008, 02:55:08    Θέμα δημοσίευσης: depollution system fault Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Διάβασα και άλλα προβλήματα σε τόπικ που έχουν ανηξει πάνω σε αυτό το θέμα και με προβλημάτησαν πάρα πολύ,τι να πώ πηστευώ να είναι μονο η βενζίνη αν και βάζω πάντα 100αρα ,θα δίξει απο δευτέρα πυ θα το πάω στην πεζό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Δεκ 2008, 21:27:24    Θέμα δημοσίευσης: depollution system fault Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εβαλα πριν απο λίγο το πεζάκι μπροστα και ολα καλα ούτε μυνημα ούτε το λαμπάκι στο ταμπλό μου άναψε,θα θεορησω οτι θα έφταιγε η βενζίνη και θα παω μία να το φουλαρο V power Racing και τέρμα οι 100αρες απο Revoil και τετοιου είδους βενζινάδηκα.Πηστευω να μην ξαναναψει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2008, 00:33:15    Θέμα δημοσίευσης: Re: depollution system fault Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Gr13 έγραψε:
Πηστευω να μην ξαναναψει.


Αν βαζεις καλη βενζινη,να μη το πιστευεις....να σαι σιγουρος!!! Wink


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Sinanai (Κωστής)
Άντε γεια !!!
Άντε γεια !!!
Επίσημο Μέλος

Peugeot 206 1.6 (16V) GTi (2006)

Ένταξη: 10 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 5637
Τόπος: Στις "Κάπα" των παλαιών Ε.Ο.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2008, 01:04:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δε νομίζω ότι είναι απαραίτητα θέμα βενζίνης. Η γνώμη μου είναι να κάνεις τη διάγνωση και να μην εφησυχαστείς με το ότι δεν ξαναέδειξε το μήνυμα αυτό. Επίσης, η γνώμη μου είναι ότι το "επώνυμο" βενζινάδικο δεν εγγυάται "καλή και σωστή" βενζίνη. Και έχω πάθει, γι' αυτό το λέω. Rolling eyes


Σβέλτα, μαντόνα, μανιβέλα
φρένο, στραπάτσο, καραμπόλα
μόδα, καβάλα, ντόλτσε βίτα
τρόμπα, φιγούρα, σαχλαμάρα κι άρπα-κόλλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
recife_rallye (lefos)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


e-tuners stage4 from north

Ένταξη: 03 Σεπ 2008
Δημοσιεύσεις: 2420

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2008, 01:57:43    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Sinanai έγραψε:
Η γνώμη μου είναι να κάνεις τη διάγνωση και να μην εφησυχαστείς με το ότι δεν ξαναέδειξε το μήνυμα αυτό.


Το εχει δειξει πολλες φορες σε μας....το ιδιο ειναι!

Προσπαθησε λοιπον να βαζεις απο ενα-το πολυ δυο,βενζιναδικα τα οποια θα εχεις τσεκαρει οτι εχουν καλη βενζινη..κ που σαι...δεν χρειαζεται απαραιτητως 100αρα!κ με καλη 95αρα μια χαρα δουλευει!εκτος βεβαια αν εχεις προγραμμα Wink


Παμε για καμμια οδικη δοκιμη επιτελους?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Gr13 (Chris)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 3008 Allure

Ένταξη: 07 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 729
Τόπος: Ναύπακτος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Δεκ 2008, 02:19:42    Θέμα δημοσίευσης: depollution system fault Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Λέω να το πάω και μια για έλενχο μια και θα πάω ταξιδάκι την τρίτη μην πάθω και τίποτα αλλιος κλειδομα στο γκαράζ και στη σιγουρη λύση του OPC και τα μαλλια τησ κεφαλης μου σε βενζίνες Shocked .Επειδη μένω επαρχία απο γνωστούς βάζω ,οποτε τι να πώ.Είχα ρωτήση για το προγραμμα στην πεζο και μου είπαν οτι η εγγυηση καληπτει τα πάντα εκτός του εγκεφάλου ισχυει αυτό ,εχεται ακούσει κάτι γιατι αλλιως θα το έβαζα αν κάληπτε τα πάντα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 2 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,4397s (PHP: 75% - SQL: 25%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on