PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
stelmanious (st)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6THP mk1

Ένταξη: 11 Ιούλ 2017
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Οκτ 2017, 11:18:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

το πηγα βολτα στην Αγια Παρασκευη(θα ηθελε να γυμναστει κ αυτο μαλλον Confused ) και επιστροφη εσβησε...... Rolling eyes

α ενταξει κονομησαμε κ μια μικρη γρατζουνια στο πισω δεξι φτερο 3-4 ποντους Evil ,δωρο καποιου.
τοπικα καποιες επισκευαζονται ή μακρια κ αλαργα¨?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Οκτ 2017, 11:46:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αν είναι επιφανειακή με μια αλοιφή θα φύγει

Αν έχει βάθος άστη για το μάτι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
harisma23 (Χάρης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 308 1.6 THP

Ένταξη: 19 Νοέ 2011
Δημοσιεύσεις: 77

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Οκτ 2017, 12:52:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

stelmanious έγραψε:
το πηγα βολτα στην Αγια Παρασκευη(θα ηθελε να γυμναστει κ αυτο μαλλον Confused ) και επιστροφη εσβησε...... Rolling eyes

Μην κάνεις και πολλή χαρά! Razz
Έσβησε μέχρι νεωτέρας! Το έχει κάνει σε όλους μας αυτό...


Spritmonitor.de Peugeot 308 1.6 THP
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stelmanious (st)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6THP mk1

Ένταξη: 11 Ιούλ 2017
Δημοσιεύσεις: 36

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Οκτ 2017, 18:26:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

ειμαι σιγουρος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickgreg (Νικος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 rc (2008)

Ένταξη: 11 Μάϊ 2014
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2017, 10:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημερα!περιπου πριν 2 μερες μου αναψε και μενα η ενδειξη depollution system faulty περιπου στις 5-5500rpm με κωδικο p0299,και απο εκεινη την στιγμη το αμαξι δουλευει μεχρι 0.1.ελεξα σκαστρα απο σ3 φοραω ειναι οκ.να συμπληρωσω πως την στιγμη που μου το εβγαλε ρεταρε ολο το αμαξι και δουλευε και το βεντιλατερ εσβησα αναψα η βλαβη εμεινε αλλα δουλευε κανωνικα αλλα ατμοσφαιρικα.να πω ακομα πως στο διαγνωστικο ο 1ος λ εχει μηδενικη μετρηση αλλα χωρις να μου εχει βγαλει βλαβη για τον λ.οποιος μπορει ας βοηθησει απο που να ξεκινησω να ψαχνω.ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasil80 (Βασιλης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 3008 1.6 thp (2011)

Ένταξη: 01 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2017, 12:44:39    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=11153&postdays=0&postorder=asc&start=380
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vasil80 (Βασιλης)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 3008 1.6 thp (2011)

Ένταξη: 01 Φεβ 2013
Δημοσιεύσεις: 104

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2017, 12:45:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=11153&postdays=0&postorder=asc&start=380
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nickgreg (Νικος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1.6 rc (2008)

Ένταξη: 11 Μάϊ 2014
Δημοσιεύσεις: 6
Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 05 Νοέ 2017, 14:02:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τα εχω διαβασει αυτα αλλα εχει ελεχτει και σκαστρα και τυχον απωλεια πιεσης απο καπου.και αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι δεν μετραει και ο λαμδα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DinosEngineShop 
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 308 1.6T 150ps

Ένταξη: 27 Δεκ 2017
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 31 Δεκ 2017, 19:11:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

nickgreg έγραψε:
Καλημερα!περιπου πριν 2 μερες μου αναψε και μενα η ενδειξη depollution system faulty περιπου στις 5-5500rpm με κωδικο p0299,και απο εκεινη την στιγμη το αμαξι δουλευει μεχρι 0.1.ελεξα σκαστρα απο σ3 φοραω ειναι οκ.να συμπληρωσω πως την στιγμη που μου το εβγαλε ρεταρε ολο το αμαξι και δουλευε και το βεντιλατερ εσβησα αναψα η βλαβη εμεινε αλλα δουλευε κανωνικα αλλα ατμοσφαιρικα.να πω ακομα πως στο διαγνωστικο ο 1ος λ εχει μηδενικη μετρηση αλλα χωρις να μου εχει βγαλει βλαβη για τον λ.οποιος μπορει ας βοηθησει απο που να ξεκινησω να ψαχνω.ευχαριστω!


Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Στο δικό μου (308 1.6Τ) με αυτό τον κωδικό και μετά από πάρα μα πάρα πολύ ψάξιμο, έφταιγε η wastegate... είχε κάνει πατούρα και κάποιες φορές δεν έκλεινε καλά με αποτέλεσμα να χάνει πίεση, να ανάβει depollution system fault και να περνά σεsafe mode με αποτέλεσμα το αμάξι να ψοφάει. τα παιδιά στο συνεργείο μου είπαν ότι δεν έπερνε επισκευή και έτσι άλλαξα το μαντεμένιο πίσω κομμάτι της τουρμπίνας. Μαντέμι από κίνα χωρίς εγγύηση με κόστος 270 ευρόπουλα του ανταλλακτικού.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
nim13 (ioannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 13 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 24 Φεβ 2018, 20:41:07    Θέμα δημοσίευσης: μπερδεμα σε κρυα εκκινηση Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εγω που ειχα καποια θεματακια οταν το αμαξι ηταν κρυο,αλλαξα αντλια υψηλης και ολα οκ!!!
κοστος 400 ευρω μαζι με εργασια(καινουρια κ εννοειται εκτος αντιπροσωποιας που μονο αγορα εχει 517!!! )
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fidodido (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1600 κυβικά 120αλογα

Ένταξη: 09 Απρ 2018
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 09 Απρ 2018, 08:52:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρόνια πολλά σε όλους.θελω την βοήθεια σας γτ έχω απογοητευτεί.το πρόβλημα με το αμάξι μου ξεκίνησε από τις αρχές του χειμώνα.στην αρχή το πρόβλημα ήταν στην κρύα εκκίνηση το αμάξι στο πρώτο λεπτό με το που το έβαζα μπρος ανέβαζε ελαφρώς στροφές μόνο του κ μαρσαρε.σε ένα λεπτακι ήταν κομπλέ.με τον καιρό άρχισε να γίνεται πιο έντονο σε σημείο να μην πιάνει το γκάζι κ όταν το παρούσα έπεφταν οι στροφές σαν να πηγαίνει να σβήσει.το πήγα συνεργείο έδειξε σφάλμα λόγο βενζίνης.τελικα δν ήταν αυτό έκανα κ το μεγάλο σέρβις με αλλαγή μπουζί κτλπ.το πρόβλημα για κάνα δεκαήμερο σταμάτησε μετά όμως επανήλθε πιο σοβαρά μέχρι που την μέρα που ήταν να το πάω συνεργείο ανάβει antipolution faulty όταν πάτησα γκάζι και ρεταρε. Το συνεργείο εξειδικευμένο σε peugeot στον υπολογιστή έβγαλε πρόβλημα στους δύο πολλαπλασιαστές.τους άλλαξα όλους μετά από συμβουλή του μάστορα,καθάρισε το κλαπετο το μαπ κ μου έκανε κ χρονισμο,ο μάστορας είπε ότι αν δν
λυθεί το πρόβλημα πρέπει να κάνουμε update αλλά λέει υπάρχει ένα ρίσκο διότι υπάρχει περίπτωση να κάνει ο εγκέφαλος αν έχει εκεί πρόβλημα και δν το κάναμε .ολα καλά με τον χρονισμό δν είχε κατι,το πρόβλημα σχεδόν έφυγε.κ λέω σχεδόν γτ πλέον στην κρύα εκκίνηση κάνει ενα μικρό μαρσαρισμα ανεβάζει πολύ λίγο στροφες αλλά πιάνει και το γκάζι και όλα.προχθες λοιπόν μεγάλη Παρασκευή φεύγω εθνική οδό και στα πρώτα διόδια ανάβει antipolution faulty και το λαμπάκι κινητηρα αναμένο και αναβοσβηνε και μετά όταν έκοψα ταχύτητα και το αμάξι τρέμει και ρεταρει τρελά και δουλευει σαν τρελο το βεντιλατερ.κανω άκρη παίρνω τηλ μάστορα και με λέει βγάλε πόλο μπαταρίας να φύγει και το βλέπουμε.οντως οταν εβγαζα τον πολο το αμαξι ηταν κομπλε αλλα μου το έκανε άλλες δύο φορές στο δρόμο αλλά τελικα έφτασα στο προορισμό μου.παω σε άλλο συνεργείο στο τόπο καταγωγής μου γτ πλέον ήμουν διακοπές.του βγάζει ο υπολογιστής του πρόβλημα σε έναν πολλαπλασιαστή και ετεροχρονισμένη καύση κυλίνδρου.του λέω ότι είναι καινούργιοι οι πολλαπλασιαστές και τους αλλάζει θέση και βγάζει μπουζί και είναι μαύρα απτό λάδι.τα οποία αλλαξα πριν ένα μήνα και επίσης τα λάδια ήταν λίγο πιο πάνω από το κκανονικο.εκανε καθαρισμό λοιπόν στα μπουζί τα ξαναεβαλε ,μου έβαλε ενισχυτικό λαδιού έσβησε την βλάβη κ μέχρι τώρα κομπλέ.αλλα ο άνθρωπος επειδή ήταν μεγάλο Σάββατο δν μπορούσε να το ψάξει παραπάνω κ με είπε ότι το αμάξι έχει κάποιο πρόβλημα εκεί για να μαζεύει λάδια το μπουζί.τι μπορεί να φταίει βοηθηστε με.
Το αμάξι είναι αγορασμενο καινούργιο μοντέλο του 2008 1600κυβικα 120 αλογα και από τότε που ξεκίνησε το πρόβλημα βάζω μόνο 100αρα.σορυ για το μεγάλο ποστ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fidodido (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1600 κυβικά 120αλογα

Ένταξη: 09 Απρ 2018
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Απρ 2018, 18:17:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καμια βοηθεια κανεις ρε παιδια?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Απρ 2018, 20:07:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Χρόνια πολλά Χρήστο!

Έχει πολλά χιλιόμετρα το αυτοκίνητό σου;


Fidodido έγραψε:
και στα πρώτα διόδια ανάβει antipolution faulty και το λαμπάκι κινητηρα αναμένο και αναβοσβηνε και μετά όταν έκοψα ταχύτητα και το αμάξι τρέμει και ρεταρει τρελά και δουλευει σαν τρελο το βεντιλατερ.


Συνήθως αυτό γίνεται όταν για κάποιο λόγο δεν μπορεί να κάνει καύση και σου απενεργοποιεί τελείως κυλίνδρους. Έναν, δύο ή όσους κρίνει ότι χρειάζεται.



Παράθεση:
βγάλε πόλο μπαταρίας να φύγει και το βλέπουμε.οντως οταν εβγαζα τον πολο το αμαξι ηταν κομπλε αλλα μου το έκανε άλλες δύο φορές στο δρόμο αλλά τελικα έφτασα στο προορισμό μου.


Το να βγάλεις τον πόλο είναι μια γρήγορη λύση για να σταματήσει το κόλπο με τα βεντιλατέρ, αλλά δεν φτιάχνει την αιτία του προβλήματος. Προφανώς για να στο κάνει άλλες 2 φορές, κάτι πραγματικό κακό συμβαίνει.

Παράθεση:

του βγάζει ο υπολογιστής του πρόβλημα σε έναν πολλαπλασιαστή και ετεροχρονισμένη καύση κυλίνδρου.του λέω ότι είναι καινούργιοι οι πολλαπλασιαστές και τους αλλάζει θέση και βγάζει μπουζί και είναι μαύρα απτό λάδι.τα οποία αλλαξα πριν ένα μήνα και επίσης τα λάδια ήταν λίγο πιο πάνω από το κκανονικο.εκανε καθαρισμό λοιπόν στα μπουζί τα ξαναεβαλε ,μου έβαλε ενισχυτικό λαδιού έσβησε την βλάβη κ μέχρι τώρα κομπλέ


Δεν σε τρωει η περιέργεια πως βρέθηκε τόσο λάδι στα μπουζί σου;

Παράθεση:

Το αμάξι είναι αγορασμενο καινούργιο μοντέλο του 2008 1600κυβικα 120 αλογα και από τότε που ξεκίνησε το πρόβλημα βάζω μόνο 100αρα.σορυ για το μεγάλο ποστ


Καλή η 100άρα αλλά δεν εξηγεί που βρέθηκε λάδι στα μπουζί σου.
Υποψιάζομαι ότι κι εσύ, όπως και τόσοι άλλοι κάτοχοι μοτερ 120 ίππων, χρειάζεσαι επισκευή στο καπάκι για να σταματήσουν να τρέχουν λάδια μέσα.
Αυτό είναι το εύκολο και -σχετικά- φτηνό σενάριο.

Ταπεινή μου γνώμη, ξεκίνησε με μια αναβάθμιση λογισμικού στην Peugeot που είναι το πρώτο πράγμα που χρειάζεται. Από εκεί και πέρα, σίγουρα θα έχουν πιάσει λαδίλα οι βαλβίδες εισαγωγής σου και μπορεί να είναι η αιτία όλων των κακών.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Fidodido (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1600 κυβικά 120αλογα

Ένταξη: 09 Απρ 2018
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Απρ 2018, 22:42:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

80.000 χλμ.Ναι με τρώει η περιέργειά γι'αυτό ρωτάω φίλε μ.μαλλον από πλούσιο μίγμα θα ήταν αυτό το μαύρο σαν λάδι στα μπουζί.το θέμα είναι γτ το κάνει αυτό.τωρα που καθαρίστηκαν τα μπουζί δουλεύει εδώ και δύο μέρες κανονικά.εκανα ταξιδι 700χλμ κ όλα καλα.εχει μόνο τις μικρές αριθμιες στην κύρια εκκίνηση αλλά κ αυτό θέλω να σταματήσει.να κάνω λες update ε?κ αν εχει πρόβλημα το αμάξι στον εγκέφαλο κ τα κακαρωσει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fidodido (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1600 κυβικά 120αλογα

Ένταξη: 09 Απρ 2018
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Απρ 2018, 22:45:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όταν λες επισκευή στο καπάκι το εννοείς?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 10 Απρ 2018, 22:46:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Fidodido έγραψε:
να κάνω λες update ε?κ αν εχει πρόβλημα το αμάξι στον εγκέφαλο κ τα κακαρωσει?


Αν έχει πρόβλημα στον εγκέφαλο (που δεν το πιστεύω γιατί δεν είναι εύκολο) και τα κακαρώσει, καλύτερα να το κάνει μια και καλή στην αντιπροσωπεία παρά όταν είσαι πάνω σε κανένα βουνό ή μακρυά σε ταξίδι.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
action_peugeot (Τηλεμαχος)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


406 V6 24VALVE / 207 thp / 207 hdi

Ένταξη: 06 Μάϊ 2003
Δημοσιεύσεις: 696
Τόπος: Νικαια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 11 Απρ 2018, 20:04:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κάνε την αναβάθμιση σε μία Peugeot και μετά από το χρώμα των μπουζί μπορείς να βρεις την λύση. Από την καύση των μπουζί μπορούμε να κάνουμε μία διάγνωση.


ACTION SPORT PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΤΗΛ.& ΝΙΚ.
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ PEUGEOT CITROEN RENAULT DACIA
ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΦΑΝΟΒΑΦΕΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΑ
ΚΑΥΚΑΣΟΥ 51 ΝΙΚΑΙΑ
2105617306 2105697890
6947123587 Τηλέμαχος
Υγραεριοκίνηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Fidodido (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1600 κυβικά 120αλογα

Ένταξη: 09 Απρ 2018
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2018, 20:50:57    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

υπαρχει περιπτωση να ειναι αισθητηρας θερμοκρασιας το προβλημα?ειδα αυτα τα ποστ http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=562482#562482 κ εχω σχεδον τα ιδια θεματα.γγτ πλεον μου εχει μεινει μονο οι αριθμιες στην κρυα εκκινηση
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2018, 20:53:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μπορεί να φταίει ο αισθητήρας, ή ένα σωρό άλλα πράγματα. Χωρίς να γίνει ακριβής διάγνωση, είναι αδύνατον να καταλάβεις ποιός φταίει.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Fidodido (Χρήστος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 1600 κυβικά 120αλογα

Ένταξη: 09 Απρ 2018
Δημοσιεύσεις: 9

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 12 Απρ 2018, 22:08:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

στο διαγνωστικο δν βγαινει κανενα προβλημα φιλε μου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 59 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3667s (PHP: 85% - SQL: 15%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on