PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούν 2017, 17:53:00    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

THOMASMOS έγραψε:
Δουλεψε το ρημαδι!! 4 πολλαπλασιαστες θελαμε!!


Μπράβο. Για να μάθεις να χρησιμοποιείς μεταχειρισμένα ανταλλακτικά από όπου βρεις! Δυο σελίδες μπλαμπλα για το τίποτα.

Παρακαλώ, δεν κάνει τίποτα!


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 10 Ιούν 2017, 17:22:14    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

salex έγραψε:
THOMASMOS έγραψε:
Δουλεψε το ρημαδι!! 4 πολλαπλασιαστες θελαμε!!


Μπράβο. Για να μάθεις να χρησιμοποιείς μεταχειρισμένα ανταλλακτικά από όπου βρεις! Δυο σελίδες μπλαμπλα για το τίποτα.

Παρακαλώ, δεν κάνει τίποτα!


Λες και εχουμε επιλογες εδω στην Κεφαλλονια 'η η peugeot τις υποδομες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2017, 21:36:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ξανα μανα θεματα με το 308 GT.
Το αμαξι πηγαινει σαν ατμοσφαιρικο , ανεβαζει μια μικρη πιεση απο την ροπη το καταλαβαινω αλλα εως εκει. Η σκαστρα ειναι καινουργια , αλλαχτηκε σαν μετρο αποκαταστασης του προβληματος αλλα τιποτα.
Αν γνωριζει καποιος κατι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Mono AEK (χρήστος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


rcz thp 156 ...και κατι παραπανω!

Ένταξη: 09 Ιούν 2014
Δημοσιεύσεις: 1050
Τόπος: Ιλιον

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 17 Ιούν 2017, 22:23:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δοκίμασες τη ν75?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιούν 2017, 00:03:29    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Mono AEK έγραψε:
Δοκίμασες τη ν75?


Αν αναφερεσαι στο προβλημα μου δεν γνωριζω τι ειναι αυτο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιούν 2017, 19:07:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

βαλβίδα διαχείρισης πίεσης.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 18 Ιούν 2017, 22:37:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

THOMASMOS έγραψε:
Mono AEK έγραψε:
Δοκίμασες τη ν75?


Αν αναφερεσαι στο προβλημα μου δεν γνωριζω τι ειναι αυτο!


Σηκωνω τα χερια ψηλα εβγαλα τον πολο της μπαταριας για τυχον βλαβη και το αμαξι σηκωνει κανονικα.
Θα παω στην peugeot μηπως ειχε κρατησει καποια βλαβη,αλλα χωρις καμια ενδειξη !!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 13:50:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

2 χρονια το αμαξι δεν ειχε κανει κιχ,τωρα πανω στις διακοπες αναψε το depolution system faulty και αναβοσβηνε η ενδειξη κινητήρα,επισης επεσε πολυ η αποδοση του,οδικη βοηθεια και πηγαμε σε ενα εξουσιοδοτημενο της opel
(παλι καλα που βρηκαμε και αυτο ανοιχτο),αλλαξε μπουζι και ενα πολλαπλασιαστη ,αλλα δεν διορθωθηκε,τον προβληματισε που βρηκε λαδι στον ενα κυλινδρο και επισης ο συγκεκριμενος δεν ανεβαζε πιεση οι υπολοιπη δουλευαν κανονικα,επισης η εξατμιση εβγαζε αρκετη καπνα,τεσπα πισω στην αθηνα και στην παλια peugeot lion στον κηφισο(δουλευει ενα φιλαρακι εκει για αυτο το πηγα εκει)και απο δευτερα περιμενω την λυπητερη.
περιττο να πω οτι γαμηθηκαν οι διακοπες μου.


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 14:09:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vag21 έγραψε:
2 χρονια το αμαξι δεν ειχε κανει κιχ,τωρα πανω στις διακοπες αναψε το depolution system faulty και αναβοσβηνε η ενδειξη κινητήρα,επισης επεσε πολυ η αποδοση του,οδικη βοηθεια και πηγαμε σε ενα εξουσιοδοτημενο της opel
(παλι καλα που βρηκαμε και αυτο ανοιχτο),αλλαξε μπουζι και ενα πολλαπλασιαστη ,αλλα δεν διορθωθηκε,τον προβληματισε που βρηκε λαδι στον ενα κυλινδρο και επισης ο συγκεκριμενος δεν ανεβαζε πιεση οι υπολοιπη δουλευαν κανονικα,επισης η εξατμιση εβγαζε αρκετη καπνα,τεσπα πισω στην αθηνα και στην παλια peugeot lion στον κηφισο(δουλευει ενα φιλαρακι εκει για αυτο το πηγα εκει)και απο δευτερα περιμενω την λυπητερη.
περιττο να πω οτι γαμηθηκαν οι διακοπες μου.


Περαστικα... εμενα οταν ειχε αναψει depollution faulty (οχι antipollution) ηταν πολλαπλασιαστης.. τωρα το λαδι στον κυλινδρο + καπνα απο πισω ισως να εσπασε το ελατηριο λαδιου... στο καρτερ ειχε στεγνωσει απο λαδι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 14:18:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

φιλε μου δεν ξερω καθολου,πριν λιγο καιρο του ειχα κανει σερβις,λαδια φιλτρα κ.λ.π
ποσο σου πηγε η ζημια για το ελατηριο?
depolution ειχε αναψει και μενα.


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mario207 (mario)
Μέλος
Μέλος


207 rallye 1.6

Ένταξη: 15 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 144

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 14:40:55    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vag21 έγραψε:
φιλε μου δεν ξερω καθολου,πριν λιγο καιρο του ειχα κανει σερβις,λαδια φιλτρα κ.λ.π
ποσο σου πηγε η ζημια για το ελατηριο?
depolution ειχε αναψει και μενα.


Αν ειναι μονο το ελατηριο θελει λυσιμο και του κατω μερος νομιζω οποτε κανα χιλιαρικο υπολογιζε αλλα κ παλι ας πει καλυτερα κανας μηχανικος που γνωριζει καλυτερα το αντικειμενο εγω μονο παθων ειμαι. ΠΧ οταν μου ειχε σπασει 2 βαλβιδες μου πηγε 700 ευρω περιπου αλλα νομιζω οτι για το ελατηριο πρεπει να λυθει κ πιο χαμηλα το μοτερ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag21 (Βαγγελης)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 gt

Ένταξη: 16 Αύγ 2014
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 15:29:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μαλιστα,που να το κυνηγαγα κιολας το αμαξι,θα πεταγοταν κανα μοτερ απεξω.
τι να πω ξενερωσα με την ζωη μου.
για να δουμε απο δευτερα πια θα ειναι η λυπητερη και για μενα.


ευχαριστω που με ακουσατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vatos (Παναγιώτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Ιούν 2017
Δημοσιεύσεις: 87

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 18:58:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vag21 έγραψε:
2 χρονια το αμαξι δεν ειχε κανει κιχ,τωρα πανω στις διακοπες αναψε το depolution system faulty και αναβοσβηνε η ενδειξη κινητήρα,επισης επεσε πολυ η αποδοση του,οδικη βοηθεια και πηγαμε σε ενα εξουσιοδοτημενο της opel
(παλι καλα που βρηκαμε και αυτο ανοιχτο),αλλαξε μπουζι και ενα πολλαπλασιαστη ,αλλα δεν διορθωθηκε,τον προβληματισε που βρηκε λαδι στον ενα κυλινδρο και επισης ο συγκεκριμενος δεν ανεβαζε πιεση οι υπολοιπη δουλευαν κανονικα,επισης η εξατμιση εβγαζε αρκετη καπνα,τεσπα πισω στην αθηνα και στην παλια peugeot lion στον κηφισο(δουλευει ενα φιλαρακι εκει για αυτο το πηγα εκει)και απο δευτερα περιμενω την λυπητερη.
περιττο να πω οτι γαμηθηκαν οι διακοπες μου.



τα ίδια ακριβός και εγώ το αμάξι είναι στον Παυλίδη περιμένω να δω τι θα ακούσω

depolution system faulty
low oil pressure
check engine αναβόσβηνε
και ένα μπουζί στον 4ο πνηγμένο στο λάδι

πάμε για σφυριά τώρα...


ότι και να έσπασε λογικά θέλει λύσιμο και καθάρισμα όλο και κάτω που γράφει ο Μάριος
και δύσκολο να μην έφαγε και κανένα κύλινδρο παρέα που πάει να πει ρεκτιφίε !

οπότε αφού θα ανοιχτεί
μπιέλες πιστόνια μέταλλα και όλο rebuild από την αρχή

κουράγιο και σε σένα και σε μένα Evil
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
akis1976 (akis1976)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 27 Απρ 2012
Δημοσιεύσεις: 456
Τόπος: Πειραιας

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 19:14:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πολλα σπασμένα τωρα τελευταία ρε παιδια,μαμα αρκετα απο αυτα και δεν τα κυνηγάνε κιολας,τι γίνεται.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vatos (Παναγιώτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Ιούν 2017
Δημοσιεύσεις: 87

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 19:23:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

εμένα μαμά RC ήταν αλλά δεν το λες και ακυνήγητο τουλάχιστον όσο το ειχα στα δικά μου χέρια
την άκουσε με τη ζέστη ποιος ξέρει
στα 170km/h πάντως τα έβγαλε όλα μαζί

έκανε 2 κοψίματα και τερμα

ήδη ψάχνω τιμές για σφυρήλατα
( αν και βρήκα έναν στην Τουρκία που φτιάχνει πιστόνια για τα 207 με 200 λίρες cast όμως όχι σφυριά σε αντίθεση τα 400+ που βρίσκω για σφυριά wisseco cp je κλπ κλπ )

και ακόμα σκέφτομαι αν θα πρέπει να βάλω και μπιέλες η όχι

όλα αυτά μέχρι να δω τι έχει πάθει το μοτέρ από καλό Σεπτέμβρη Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 19:29:59    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κουρασμένα ή λάθος μπουζί, απώλεια χρονισμου, βουλωμένα μπεκ, κλασμενες αντλίες + μαμά στεγνό πρόγραμμα + τελικές με 40 βαθμούς Κελσίου = Onfire



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vatos (Παναγιώτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Ιούν 2017
Δημοσιεύσεις: 87

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 19:31:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

makis106 έγραψε:
Κουρασμένα ή λάθος μπουζί, απώλεια χρονισμου, βουλωμένα μπεκ, κλασμενες αντλίες + μαμά στεγνό πρόγραμμα + τελικές με 40 βαθμούς Κελσίου = Onfire



ήταν μια βδομάδα πριν που είχε βγεί από καθάρισμα χρόνισμα και τα μπουζιά ηταν καινούρια ~ 500km !
και από τότε το αμάξι να είχε κάνει 4 βόλτες τα σουκού γιατί καθημερινά κινούμε με μια πάπια !

μπεκ αντλίες κλπ δεν έχω ιδέα αλλα το αμάξι πήγαινε μια χαρά δεν είχε θέμα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 19:36:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

vatos έγραψε:
makis106 έγραψε:
Κουρασμένα ή λάθος μπουζί, απώλεια χρονισμου, βουλωμένα μπεκ, κλασμενες αντλίες + μαμά στεγνό πρόγραμμα + τελικές με 40 βαθμούς Κελσίου = Onfire



ήταν μια βδομάδα πριν που είχε φύγει από τον Παυλίδη από καθάρισμα χρόνισμα και τα μπουζιά ηταν καινούρια ~ 500km !

μπεκ αντλίες κλπ δεν έχω ιδέα αλλα το αμάξι πήγαινε μια χαρά δεν είχε θέμα
όλα μια χαρά πάνε πριν σπάσουν απ ότι ξέρω. Ίσως είχες θέμα με τα υπόλοιπα, είσαι και χωρίς πρόγραμμα, μπορεί να έκατσε και καμιά βενζίνη του κολου...



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vatos (Παναγιώτης)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


Peugeot 207 RC

Ένταξη: 17 Ιούν 2017
Δημοσιεύσεις: 87

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 19:38:48    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

καλα ναι αν δεν ανοιχτεί να δούμε γιατί έσπασε μόνο υποθέσεις θα κάνω

αλλά το να σπάνε τα μοτέρ επειδή είχαν κακή βενζίνη είναι απαράδεκτο τουλάχιστον

όπως και να χει αν με πάει οικονομικά ( γιατί δεν έχω ιδέα πόσο παέι ) και δεν έχει γίνει όλο το μοτέρ σώβρακο μέσα

θα το κάνω όλο σφυρί και από εκεί και πέρα βλέπουμε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Αύγ 2017, 19:43:37    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Απλά επειδή δεν βγαίνει πάντα εύκολα το συμπέρασμα του τι πήγε στραβά, ακόμη και μετά το λύσιμο, καλό θα είναι να φροντίσεις όλα τα παραπάνω να είναι οκ πριν το δέσιμο. Πχ μέτρηση αντλιών, καθαρισμός μπεκ, εκτός των άλλων. Και εννοείται τα πιο ανθεκτικά έμβολα είναι σοφή κίνηση!



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 57 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2986s (PHP: 74% - SQL: 26%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on