PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ghost Dog (John Φυστίκης)
Ταμίας
Επίσημο Μέλος

206 wRC + 2008 allure 1.2 puretech 130

Ένταξη: 18 Ιούν 2002
Δημοσιεύσεις: 5423
Τόπος: Μερικεεές στροφές μπροστά...(\στη χωρα που γεννηθηκε ο πολιτισμος)

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Μάϊ 2017, 13:03:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλημέρα!!
Άλλος ενας εδώ με πρόβλημα "αντιπολούσιΩ" !!
Crying or Very sad
Το c4 με τον ατμοσφαιρικο ep6 εχει γ@μη83ι να βγαζει σφαλμα P2178!
Εχουμε κανει το τελευταιο update στο αμαξι, εχω βαλει ολοκαινουργιο αισθητηρα λ, αλλα ματαια....
η καταναλωση του εχει αυξηθεί "δρματικα" (πανω από 2λτ/ 100χλμ) και όταν είναι κρυο μπερδευει και με το ζορι τσουλάει.... παροτι σβηνω το σφαλμα με το obd από το κινητο....
(μετα από 2-3 λεπτα φτιαχνει αρκετα βεβαια)

τα φωτα σας παρακαλωωωω.......... Rolling eyes Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Μάϊ 2017, 13:36:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ghost Dog έγραψε:
Καλημέρα!!
Άλλος ενας εδώ με πρόβλημα "αντιπολούσιΩ" !!
Crying or Very sad
Το c4 με τον ατμοσφαιρικο ep6 εχει γ@μη83ι να βγαζει σφαλμα P2178!
Εχουμε κανει το τελευταιο update στο αμαξι, εχω βαλει ολοκαινουργιο αισθητηρα λ, αλλα ματαια....
η καταναλωση του εχει αυξηθεί "δρματικα" (πανω από 2λτ/ 100χλμ) και όταν είναι κρυο μπερδευει και με το ζορι τσουλάει.... παροτι σβηνω το σφαλμα με το obd από το κινητο....
(μετα από 2-3 λεπτα φτιαχνει αρκετα βεβαια)

τα φωτα σας παρακαλωωωω.......... Rolling eyes Crying or Very sad



Επισημη αναφορα της συγκεκριμενης βλαβης ειναι η παρακατω.

Εγκεφαλος ελεγχου κινητηρα BOSCH MED17.4
Κωδικος βλαβης P2178
Τίτλος after-sales του κωδικού βλάβης Βλάβη ρύθμισης εμπλουτισμού : Πολύ πλούσιο μίγμα
Περιγραφή της διάγνωσης Λειτουργία ιδιοπροσαρμογής ρύθμισης πρόσθετου μείγματος : Η διόρθωση "πρόσθετου" της προσαρμογής μείγματος είναικάτω από -6,8 %
Συνθήκες ενεργοποίησης της διάγνωσης Οι ακόλουθες συνθήκες πρέπει να πληρούνται
- Εγκέφαλος ελέγχου κινητήρα σε κύρια έγερση
- Δοχείο : Όχι κενό
Συνθήκες εξαφάνισης της βλάβης Σβήσιμο βλάβης αν η διόρθωση "πρόσθετου" είναι στην περιοχή (-6,8%, 6,8%) κατ΄ατην πορεία
Καταστάσεις υποβαθμισμένης λειτουργίας στην περίπτωση παρουσίας κωδικού βλάβης -
Άναμμα της λυχνίας και/ή μήνυμα προειδοποίησης Ενδεικτική λυχνία MIL
Πιθανά κύρια συμπτώματα πελατών Ασταθες ρελαντι
Σβήσιμο στο ρελαντί
Απωλεια ισχυος
Κενό στην επιτάχυνση
Εκπομπές εκτός προτύπων
Ύποπτες ζώνες Μπεκ καυσίμου
Ηλεκτροβανα εκκενωσης κανιστρου
πολλαπλή εισαγωγής
Αισθητήρας λάμδα εμπρός
Αισθητήρας λάμδα πίσω


Συναδελφε εμενα μου βγαζει τη βλαβη Ρ2177 αλλαζουμε?????? Splat Splat Splat


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Μάϊ 2017, 14:50:05    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Συναδελφε εμενα μου βγαζει τη βλαβη Ρ2177 αλλαζουμε?????? Splat Splat Splat


Και σου βγάζει την τουρμπίνα οφφ χωρίς λαμπάκια και χωρίς σφάλματα, σωστά; Τι ημερομηνία λένε τα φανάρια σου πάνω;

Φυστίκης, του c4 τι ημερομηνία λένε τα φανάρια του;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 28 Μάϊ 2017, 15:02:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ακριβως!
Τα φαναρια ημερομηνια????
Δεν καταλαβα......


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάϊ 2017, 09:45:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Ακριβως!
Τα φαναρια ημερομηνια????
Δεν καταλαβα......


Τα φανάρια τα μπροστινά έχουν κάτι αυτοκόλλητα που λένε ημερομηνία παραγωγής. Είναι η ημερομηνία παραγωγής των φαναριών αλλά επειδή όλα τα parts ειναι κοντινά(όλο το αμάξι είναι +-15 μέρες κατασκευή) βλέπεις και την ημερομηνία κατασκευής του αυτοκινήτου σου(Το OPR είναι πιο ακριβές βέβαια).

Να μαντέψω γράφουν κάτι του στυλ 7-9ος του 2008? Rolling eyes
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάϊ 2017, 10:31:35    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλα ρε Διονυση λες να μην το ξερω για τις ημερομηνιες Rolling eyes Rolling eyes
Εχω λυσει 2 αμαξια.....
Απλα ρωταω τι ρολο παιζει............


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάϊ 2017, 11:15:12    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Καλα ρε Διονυση λες να μην το ξερω για τις ημερομηνιες Rolling eyes Rolling eyes
Εχω λυσει 2 αμαξια.....
Απλα ρωταω τι ρολο παιζει............


Έχω παρατηρήσει πολλές περιπτώσεις με P2177 και αυτή τη συμπεριφορά σε αμάξια κατασκευής καλοκαίρι του 2008. Ψάξτε το φόρουμ και θα δείς. Δεν ξέρω τι παίζει αλλά υπάρχει ένα κοινό πρόβλημα σε όλα, που μαλακίζονται τα LTFTs. Συνήθως βγάζουν αρνητικά LTFTs που φεύγουν ΠΟΛΥ παραπάνω απο τα εργοσταστιακά +-6.8 με αποτέλεσμα ο εγκέφαλος να βγάζει την τουρμπίνα εκτός, ενώ το μοτερ παίζει κανονικότατα. Και μιλάμε για μοτερ με ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ σετ χρονισμού.

Αν έχεις parts απο το παλιό αμάξι, ξεκίνα να δοκιμάζεις γιατί στα συνεργεία δεν έχουν ιδέα τι τους γίνεται και θα σε βάλουν να αλλάξεις σιγά σιγά όλο το μοτερ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάϊ 2017, 12:18:22    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχην τα εχω δοκιμασει ολα οτι μπορεις να φανταστεις μπεκ,αισθητηρες λαμδα,κολλαρα,σηωληνες, κλπ κλπ.
Το αμαξι ειναι κατασκευη Οκτωβρης-Νοεμβρης 2007.
Απο χρονισμα εχω αλλαξει 2 σετ χρονισμου γνησια απανωτα λογω του οτι καποιος εξυπνος δεν εσφιξε τη βιδα του στροφαλου και ξεχρονισε πανω στο δυναμομετρο............οποτε καταλαβαινεις τι εγινε.
Εκεινο που δεν εχω αλλαξει ειναι η βαλβιδα κανιστρου μονο και θελω καποιον με ενα υποπιεσομετρο να μετρησουμε εαν εχουμε χασουρα καπου που δεν φαινεται με το ματι.
Τα LTFTs φτανουν -+26-+27.
Τη βλαβη την παρουσιαζει καθε 2-3-5 ημερες και δεν τη βγαζει παντα απλα μπαινει safe mode κοβει το τουρμπο και το καταλαβαινεις.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάϊ 2017, 14:43:08    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Καταρχην τα εχω δοκιμασει ολα οτι μπορεις να φανταστεις μπεκ,αισθητηρες λαμδα,κολλαρα,σηωληνες, κλπ κλπ.
Το αμαξι ειναι κατασκευη Οκτωβρης-Νοεμβρης 2007.
Απο χρονισμα εχω αλλαξει 2 σετ χρονισμου γνησια απανωτα λογω του οτι καποιος εξυπνος δεν εσφιξε τη βιδα του στροφαλου και ξεχρονισε πανω στο δυναμομετρο............οποτε καταλαβαινεις τι εγινε.
Εκεινο που δεν εχω αλλαξει ειναι η βαλβιδα κανιστρου μονο και θελω καποιον με ενα υποπιεσομετρο να μετρησουμε εαν εχουμε χασουρα καπου που δεν φαινεται με το ματι.
Τα LTFTs φτανουν -+26-+27.
Τη βλαβη την παρουσιαζει καθε 2-3-5 ημερες και δεν τη βγαζει παντα απλα μπαινει safe mode κοβει το τουρμπο και το καταλαβαινεις.


Μάλιστα, οπότε ακυρώνεις την αρχική μου εκτίμηση πως είναι opr related και πάμε σε κάτι γενικό.
Για πες μου κάτι.
Τις σωληνώσεις κενού που τα λάστιχα γίνονται μακαρόνι παραβρασμένο τα έχεις δέσει με κανα tire up.
Επίσης, με γυρισμένο το κλειδί και το αμάξι σβηστό, πόση πίεση μετράς στον αυλό απο την χαμηλής;
Πίεση λαδιού εχεις τσεκάρει σύμφωνα με αυτά που δίνει η πεζό ανα 4 φάσματα στροφών;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάϊ 2017, 22:09:04    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

NoDsl έγραψε:
JDROGAS έγραψε:
Καταρχην τα εχω δοκιμασει ολα οτι μπορεις να φανταστεις μπεκ,αισθητηρες λαμδα,κολλαρα,σηωληνες, κλπ κλπ.
Το αμαξι ειναι κατασκευη Οκτωβρης-Νοεμβρης 2007.
Απο χρονισμα εχω αλλαξει 2 σετ χρονισμου γνησια απανωτα λογω του οτι καποιος εξυπνος δεν εσφιξε τη βιδα του στροφαλου και ξεχρονισε πανω στο δυναμομετρο............οποτε καταλαβαινεις τι εγινε.
Εκεινο που δεν εχω αλλαξει ειναι η βαλβιδα κανιστρου μονο και θελω καποιον με ενα υποπιεσομετρο να μετρησουμε εαν εχουμε χασουρα καπου που δεν φαινεται με το ματι.
Τα LTFTs φτανουν -+26-+27.
Τη βλαβη την παρουσιαζει καθε 2-3-5 ημερες και δεν τη βγαζει παντα απλα μπαινει safe mode κοβει το τουρμπο και το καταλαβαινεις.


Μάλιστα, οπότε ακυρώνεις την αρχική μου εκτίμηση πως είναι opr related και πάμε σε κάτι γενικό.
Για πες μου κάτι.
Τις σωληνώσεις κενού που τα λάστιχα γίνονται μακαρόνι παραβρασμένο τα έχεις δέσει με κανα tire up.
Επίσης, με γυρισμένο το κλειδί και το αμάξι σβηστό, πόση πίεση μετράς στον αυλό απο την χαμηλής;
Πίεση λαδιού εχεις τσεκάρει σύμφωνα με αυτά που δίνει η πεζό ανα 4 φάσματα στροφών;


Ναι οι σωληνωσεις ειναι δεμενες,απο μετρησεις ολα ειναι πανσωστα,εχω κι εγω το diagbox και το κοιταω.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάϊ 2017, 22:52:01    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Guys, σωληνωσεις? δεμενες? δωστε info, με προβληματιζετε!



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάϊ 2017, 22:54:51    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Oι σωληνωσεις οι πλαστικες αριστερα απο τη σωληνα που συνδεεται με το μεγαλο κολλαρο το πλαστικο που παει στην πεταλουδα.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
NoDsl 
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος
Επίσημο Μέλος



Ένταξη: 26 Μάϊ 2009
Δημοσιεύσεις: 787

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάϊ 2017, 22:59:34    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

JDROGAS έγραψε:
Oι σωληνωσεις οι πλαστικες αριστερα απο τη σωληνα που συνδεεται με το μεγαλο κολλαρο το πλαστικο που παει στην πεταλουδα.


Δεν μιλάω για αυτά(Εκτός και αν δεν κατάλαβα καλά αυτό που γράφεις). Μιλάω για τα σωληνάκια υποπίεσης(4578F8). Που πάνε N75 και κάνιστρο υποπίεσης.

Με το λάδι και τον καιρό (και επειδή οι άκρες τους είναι σιλικόνης -ενώ το μεγαλύτερο μέρος τους είναι σκληρά πλαστικά σωληνάκια-) γίνονται βούτυρο και φεύγουν από της αντλία υποπίεσης με αποτέλεσμα να βάζεις αέρα στο κύκλωμα και στο καπάκι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 29 Μάϊ 2017, 23:23:33    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μιλαω και γι αυτα που λες εσυ τα βαζω ολα μεσα τα πλστικα σωληνακια.






Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
nim13 (ioannis)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


peugeot 207 rallye

Ένταξη: 13 Νοέ 2015
Δημοσιεύσεις: 11

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούν 2017, 19:27:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

η αντλία υψηλής πήγε 640 ευρω ;;;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 01 Ιούν 2017, 19:54:50    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι αντλια υψηλης δεν εχω αλλαξει γιατι δεν υπαρχει λογος...δεν ειναι απο εκει το θεμα μου.
Φιλος παντως την πληρωσε 487.
Εbay μπορει να βρεις και λιγο καλυτερη τιμη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιούν 2017, 13:29:42    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

THOMASMOS έγραψε:
Καλησπερα στους κυριους!
Αποκτησαμε προβλημα με το αυτοκινητο.
Πριν κατι μηνες αγορασα ενα 308 GT του '10.
Ολα καλα ευχαριστημενος, μεχρι προχθες βεβαια.
Εσκασαν μυτη τα ακολουθα P1387-88-89-90 τσεκαρε ο μαστορας εδω κεφαλλονια τους πολλαπλασιαστες και βρηκε λιγο υγρασια. Αλλαχτηκαν ολα απο ενα 207 GT εκεινην τη στιγμη , αλλα συνεχιζει να ερχετε μονο για τον No.2 Cyl...
Τι κανει το αμαξι... Οταν ανεβαζει boost τοτε ρεταρει σαν να μενει απο βενζινες,ετσι καταλαβαινω εγω. Δουλευει σωστα στον δρομο χωρις γκαζια,στο ρελαντι κανονικα μεχρι και κοφτη. Μου ειπαν για μπεκ . Εχει τυχει σε καποιον ξανα κατι παρομοιο αρχισα να διαβαζω το ιστορικο αλλα γινετε χαμος!!

Στο δρομο οδηγετε χωρις boost κανονικοτατα χωρις προβλημα αν το φουσκωσω τοτε αναβει το check και μπαινει σε safe mode.


Οπως ειχαμε πει αλλαχτηκαν και μπουζι και πολλαπλασιαστες και το αμαξι δουλευε κουτσο! Χειροτερα απο οτι ηταν. Ξερει καποιος τι μπορει να συμβαινει με το αμαξι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
drdino (Kωνσταντίνος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


BMW 330i (F30)

Ένταξη: 16 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 3365
Τόπος: Βροχονήσι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιούν 2017, 14:21:52    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Αλλάξατε τους καλούς πολλαπλασιαστές μεταξύ τους κι ο κωδικός μένει στον 2;


Οικογενεια Peugeot: 304 (1978), 406 (1998), 307 (2005), 308 (2011). Πλέον χωρίς Peugeot.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Giannis307 (Giannis???)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

308 Thp130

Ένταξη: 05 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 3967
Τόπος: Nikaia/Argyroupoli

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 07 Ιούν 2017, 18:08:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αντλια υψιλης μετρηστε τη παγκο
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 09 Ιούν 2017, 15:52:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δουλεψε το ρημαδι!! 4 πολλαπλασιαστες θελαμε!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 56 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2182s (PHP: 54% - SQL: 46%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on