PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2017, 18:30:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Η αντλία υψηλής είναι αφού σου έβγαλε P087 μην το ψάχνεις κλασική συμπτωματολογία . Δε το βγάζει πάντα το 087 και για κάποιο λόγο πετάει άλλα σφάλματα όπως ανάφλεξης, πλούσιο καύσιμο γιατί μπερδεύει το λ κτλ. Όταν δυσλειτουργεί η αντλία ο εγκέφαλος το κάνει 3κιλυνδρο, και πρέπει να σβήσεις το σφάλμα μετά δουλεύει κανονικά και μετά ξαφνικά τα ίδια... Τα τράβαγα και εγώ όλα αυτά για κάποιους μήνες κυρίως τα πρωινά, μέχρι που την άλλαξα και λύθηκαν όλα ως δια μαγείας...

Θα τη βρεις από 500 έως 400 ανάλογα πόσα θέλει να βγάλει αυτός που θα στην αλλάξει....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chrono (Κυριάκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 6sp Alfa Romeo Ar

Ένταξη: 27 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Κομοτηνή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2017, 21:48:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σ΄ευχαριστώ Mathanas. Μόλις έμαθα ότι κι ένας φίλος μου ,που έβαλε από το ίδιο βενζινάδικο, τις ίδιες μέρες, είχε πρόβλημα σ΄ένα Yaris του 1999.
Αλλά αυτουνού μάλλον είναι γαϊδούρι ,ενώ εμάς μπαλαρίνα. Very happy


Chrono
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 24 Μάρ 2017, 21:53:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Κυριακο παντως το 087 παραπεμπει σε αντλια υψηλης απο μια ματια που εριξα στο νετ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Chrono (Κυριάκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 6sp Alfa Romeo Ar

Ένταξη: 27 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Κομοτηνή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Μάρ 2017, 14:59:58    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ναι,πράγματι Γιάννη. Έκτακτη είδηση: Καίει τα λάδια (0,8 λίτρα σε 20 μέρες περίπου) και κάτι φιλαράκια μου είπαν για την τουρμπίνα. Θα δείξει αύριο...


Chrono
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 26 Μάρ 2017, 15:08:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Chrono έγραψε:
Ναι,πράγματι Γιάννη. Έκτακτη είδηση: Καίει τα λάδια (0,8 λίτρα σε 20 μέρες περίπου) και κάτι φιλαράκια μου είπαν για την τουρμπίνα. Θα δείξει αύριο...


Χλωμο το κοβω απο τουρμπινα.....


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Chrono (Κυριάκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 6sp Alfa Romeo Ar

Ένταξη: 27 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Κομοτηνή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Απρ 2017, 11:11:45    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όλα καλά με το θέμα μου. Μιλάμε για πολύ αξιόπιστο κινητήρα. Του έβαλα λίγη Green Cola μαζί με ένα εβρίτικο τσίπουρο που είχα και αμέσως σταμάτησαν τα σκορτσαρίσματα και τα κίτρινα λαμπάκια στο καντράν.
Σας την έσκασα .Πρωταπριλιά!!!
Τελευταία ελπίδα ο Maf ,αλλιώς τη Δευτέρα εγώ θα σκάσω 560 ευρώ...(αντλία Υψηλής)
Καλή Ανάσταση σε όλους!


Chrono
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mathanas 
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


207 rallye 2009

Ένταξη: 08 Φεβ 2009
Δημοσιεύσεις: 343

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 01 Απρ 2017, 22:48:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

1ον μην αλλαξεις τσαμπα το MAF, εκτος και αν το βαλεις δοκιμαστικα...

2ον 560 ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ για την αντλια...

Αυτα και good luck
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JDROGAS (Γιαννης)
Τρελλαμένο μέλος
Τρελλαμένο μέλος


PEUGEOT 207 RC-207 1.4-ALFA 75 TURBO

Ένταξη: 24 Δεκ 2005
Δημοσιεύσεις: 632
Τόπος: KAΛΑΜΑΤΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 02 Απρ 2017, 00:00:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Chrono έγραψε:
Όλα καλά με το θέμα μου. Μιλάμε για πολύ αξιόπιστο κινητήρα. Του έβαλα λίγη Green Cola μαζί με ένα εβρίτικο τσίπουρο που είχα και αμέσως σταμάτησαν τα σκορτσαρίσματα και τα κίτρινα λαμπάκια στο καντράν.
Σας την έσκασα .Πρωταπριλιά!!!
Τελευταία ελπίδα ο Maf ,αλλιώς τη Δευτέρα εγώ θα σκάσω 560 ευρώ...(αντλία Υψηλής)
Καλή Ανάσταση σε όλους!



Ποιον MAF?
Kαι γιατι 560?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Chrono (Κυριάκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 6sp Alfa Romeo Ar

Ένταξη: 27 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Κομοτηνή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Απρ 2017, 15:54:19    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ο map (και όχι maf) φαινεται να είναι μια χαρά. Η αντλία κάνει 480 +80 τα περαστικά =560 σύνολο


Chrono
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
antoniogt (stavros)
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης


peugeot 207gt

Ένταξη: 22 Μάρ 2015
Δημοσιεύσεις: 67
Τόπος: Θεσσαλονικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 03 Απρ 2017, 20:53:41    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

485 με τα περαστικα σε αντιπροσωπια.πρηξτους να σου κανουν εκπτωση.ριχνουν τις τιμες τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chrono (Κυριάκος)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 Rallye 6sp Alfa Romeo Ar

Ένταξη: 27 Δεκ 2014
Δημοσιεύσεις: 27
Τόπος: Κομοτηνή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 24 Απρ 2017, 11:49:02    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Άλλαξα την αντλία Υψηλής (!) σε τοπικό αντιπρόσωπο για να έχω και την εγγύηση. Το πρόβλημα λύθηκε (μέχρι στιγμής...). 450 το ανταλλακτικό και 50 τα περαστικά. Ευχαριστώ για τη βοήθεια.


Chrono
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Garfield (ΓΙΑΝΝΗΣ)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 207 CC 1.6 (120HP)

Ένταξη: 10 Νοέ 2010
Δημοσιεύσεις: 7

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 06 Μάϊ 2017, 23:33:27    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπέρα σε όλους

Μάλλον ήρθε η ώρα να σας εκθέσω και το δίκό μου πρόβλημα με το αυτοκίνητο μου (Peugeot 207CC 1.6 120PS) το οποίο ξεκίνησε πριν κανένα δίμηνο. Τα πρωινά κυρίως αλλά και μετά από πολύωρη ακινησία (8ώρο) το αυτοκίνητο δυσκολεύεται να πάρει εμπρός. Πιο συγκεκριμένα στην πρώτη μιζιά που ρίχνω ενώ γυρίζει κανονικά η μίζα είτε δεν παίρνει μπροστά είτε παίρνει και αμέσως σβήνει. Με την δεύτερη όμως παίρνει αμέσως. Δείτε στο βίντεο https://www.youtube.com/watch?v=FwCLYFvE2R0. Επίσης πολλές φορές αφού πάρει μπροστά έχει ασταθές ρελαντί όπως το βίντεο https://www.youtube.com/watch?v=qM0I7esC3KE. Γενικά έχω παρατηρήσει ότι τραβάει δύσκολα κάποιες φορές σαν να είναι μπουκωμένο. Κατά τα άλλα ο κινητήρας δουλεύει κανονικά χωρίς π.χ. τρέμουλο.

Προχθές ενώ ξεκίνησα κανονικά και αφού έκανα περίπου 1 χιλιόμετρο εμφανίστηκε η ένδειξη "Depollution system faulty" και άναψε το λαμπάκι του κινητήρα. Όταν το συνέδεσα με ένα OBDII (Bluetooth) και με ένα προγραμματάκι στο κινητό μου έβγαλε 4-5 σφάλματα. Τα μηδένισα και μετά έκανα κάποια χιλιόμετρα με το αυτοκίνητο χωρίς να βγάλει το παραπάνω μήνυμα. Με το ίδιο προγραμματάκι μου έβγαλε το εξής σφάλμα: "P2237 Upstream oxygen sensor load resistence fault".

Έχει κάποιος καμιά ιδέα τι μπορεί να είναι; Πάντως σκέφτομαι να το πάω από το συνεργείο από εβδομάδα αλλά θα ήθελα να ακούσω καμιά άποψη ώστε να είμαι προετοιμασμένος.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
makis106 (makis)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!


Peugeot 207 THP Rallye (2008)

Ένταξη: 15 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 2966

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 07 Μάϊ 2017, 21:35:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καταρχην νομιζω οτι δεν εκανες καλα που εσβησες τους κωδικους των βλαβων, ειδικα αν δεν τους κρατησες, γιατι θα μπορουσαν να δωσουν περισσοτερα στοιχεια για το τι προβληματα αντιμετωπιζει ο κινητηρας. Κατα τα αλλα απο τη βλαβη που κρατησες φαινεται οτι πας για αλλαγη αισθητηρα λ.



etuned
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Μάϊ 2017, 12:47:32    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Καλησπερα στους κυριους!
Αποκτησαμε προβλημα με το αυτοκινητο.
Πριν κατι μηνες αγορασα ενα 308 GT του '10.
Ολα καλα ευχαριστημενος, μεχρι προχθες βεβαια.
Εσκασαν μυτη τα ακολουθα P1387-88-89-90 τσεκαρε ο μαστορας εδω κεφαλλονια τους πολλαπλασιαστες και βρηκε λιγο υγρασια. Αλλαχτηκαν ολα απο ενα 207 GT εκεινην τη στιγμη , αλλα συνεχιζει να ερχετε μονο για τον No.2 Cyl...
Τι κανει το αμαξι... Οταν ανεβαζει boost τοτε ρεταρει σαν να μενει απο βενζινες,ετσι καταλαβαινω εγω. Δουλευει σωστα στον δρομο χωρις γκαζια,στο ρελαντι κανονικα μεχρι και κοφτη. Μου ειπαν για μπεκ . Εχει τυχει σε καποιον ξανα κατι παρομοιο αρχισα να διαβαζω το ιστορικο αλλα γινετε χαμος!!

Στο δρομο οδηγετε χωρις boost κανονικοτατα χωρις προβλημα αν το φουσκωσω τοτε αναβει το check και μπαινει σε safe mode.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Μάϊ 2017, 13:31:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

μπουζι?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Μάϊ 2017, 13:45:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Γειά σου Θωμά!
Το ίδιο ακριβώς έπαθα όταν πρωτοπήρα το 3008 μας. Οι μ@λ@κες που το είχαν στην μάντρα πριν πήγαν και έπλυναν το μηχανοστάσιο με νερό και αυτό διέλυσε τους πολλαπλασιαστές. Επίσης τα μπουζί ήταν σε χείριστη κατάσταση και ούτε αυτό βοηθούσε.

Εγώ το πήρα χωρίς να κοιτάξω και έφυγα αμέσως για ταξίδι, με αποτέλεσμα για 200 χιλιόμετρα να έχω προβλήματα και μπερδέματα όποτε πήγαινε να σηκώσει πίεση το αυτοκίνητο. Ακριβώς ότι έπαθες κι εσύ.


Άλλαξε ένα σετ πολλαπλασιαστές και μπουζί με καινούργια (πρόσεξε ο κωδικός των μπουζί να είναι NGK PLZKBR7 κλπ και ΟΧΙ από κανένα άλλο μοντέλο) και όλα θα πάνε καλά.


THOMASMOS έγραψε:
Καλησπερα στους κυριους!
Αποκτησαμε προβλημα με το αυτοκινητο.
Πριν κατι μηνες αγορασα ενα 308 GT του '10.
Ολα καλα ευχαριστημενος, μεχρι προχθες βεβαια.
Εσκασαν μυτη τα ακολουθα P1387-88-89-90 τσεκαρε ο μαστορας εδω κεφαλλονια τους πολλαπλασιαστες και βρηκε λιγο υγρασια. Αλλαχτηκαν ολα απο ενα 207 GT εκεινην τη στιγμη , αλλα συνεχιζει να ερχετε μονο για τον No.2 Cyl...
Τι κανει το αμαξι... Οταν ανεβαζει boost τοτε ρεταρει σαν να μενει απο βενζινες,ετσι καταλαβαινω εγω. Δουλευει σωστα στον δρομο χωρις γκαζια,στο ρελαντι κανονικα μεχρι και κοφτη. Μου ειπαν για μπεκ . Εχει τυχει σε καποιον ξανα κατι παρομοιο αρχισα να διαβαζω το ιστορικο αλλα γινετε χαμος!!

Στο δρομο οδηγετε χωρις boost κανονικοτατα χωρις προβλημα αν το φουσκωσω τοτε αναβει το check και μπαινει σε safe mode.



http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Μάϊ 2017, 15:10:07    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Φορεσα τα normal μπουζι ,και επισης αλλους πολλαπλασιαστες και το κακο συνεχιζετε!! Μετα απο μονο του δουλεψε δλδ? Tnks!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Μάϊ 2017, 16:42:47    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

THOMASMOS έγραψε:
Φορεσα τα normal μπουζι ,και επισης αλλους πολλαπλασιαστες και το κακο συνεχιζετε!! Μετα απο μονο του δουλεψε δλδ? Tnks!!


Καινούργιους πολλαπλασιαστές; Έχει σημασία.


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Μάϊ 2017, 17:18:24    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Όχι καινούργια!
Από ένα 207 Gt που βρισκόταν στον χώρο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
THOMASMOS (Θωμας)
Μόλις έγραψα
Μόλις έγραψα


Peugeot 306 Gti & Peugeot 308 Gt

Ένταξη: 28 Μάϊ 2015
Δημοσιεύσεις: 35
Τόπος: Κεφαλλονια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 27 Μάϊ 2017, 20:02:20    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Που μπορω να βρω στην αθηνα 4 σε καλη τιμη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 55 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,2972s (PHP: 65% - SQL: 35%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on