PSClub - Hellas Αρχική σελίδα
Portal Home  |   Δημόσια συζήτηση  |   Αναζήτηση  |   Κατάλογος Μελών  |   Ομάδες Μελών  |   Προφίλ  |   Προσωπικά μηνύματα  |   Σύνδεση  |  Εγγραφή

207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Επόμενη
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Printable version
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Οκτ 2007, 13:20:34    Θέμα δημοσίευσης: 207 - EP6DT/S - ANTIPOLLUTION/ DEPOLLUTION SYSTEM FAULTY Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Πριν λίγο πήγα να πάρω το αυτοκίνητο και μου έδειξε αυτη την ένδειξη, και ανάβει συνέχεια το check engine.
καμιά ιδέα????
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ 14 Οκτ 2007, 17:29:09    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Δεν υπάρχει ιδέα μπορεί να είναι οτιδήποτε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 15 Οκτ 2007, 09:54:13    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικά έσβησε μόνο του χθές το απόγευμα σημερα το πήγα για διάγνωση και ήταν απο βενζίνη......
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Touristas (Αργύρης)
Τεχνικός Σύμβουλος


Peugeot Geopolis RS 300

Ένταξη: 15 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 3273
Τόπος: Νικαια-Περιστέρι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 06:23:40    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τι σου είπαν ότι έχει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 09:32:54    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ότι δεν έκανε σωστή καυση στον κύλινδρο 2 και 4 κατι τέτοιο.
Είχα βάλει μόνο 10 ευρο βενζίνη γιατί απο τότε που το πήρα ωάζω μόνο απο ένα βενζινάδικο.....και πρίν σβήσει έβαλα παλι απο το δικό μου βενζινάδικο....μετά απο 20 κμ...έσβησε.... Shocked


Touristas έγραψε:
Τι σου είπαν ότι έχει?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι 16 Οκτ 2007, 20:59:38    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

random misfires detected...

Ωραίο υποκατάστατο βενζίνης! Cool


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
spiros_z (Σπύρος)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207cc

Ένταξη: 04 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 154
Τόπος: Κέρκυρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 31 Οκτ 2007, 17:11:03    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Την ιδια ενδειξη μου ειχε βγαλει και μενα (207cc) πριν απο ενα μηνα.Τη στιγμη που εκανα προσπεραση μου εβγαλε αυτη την ενδειξη,μου κοπηκαν τα ποδια.τι γινεται λεω καινουργιο αμαξι με 2700χλμ να βγαζει τετοια?κατευθειαν οδικη βοηθεια και στη peugeot.τελικα απο οτι μου ειπαν ειχε καποιο προβλημα στον καταλυτη,του εκαναν εναν επαναπρογραμματισμο σε καπιοα σημεια και μετα ηταν οκ.ελπιζω μη μου ξαναβγαλει τπτ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kostask (KΩΣΤΑΣ)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος


JEEP WRANGLER

Ένταξη: 26 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 338
Τόπος: .......................................

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ 03 Νοέ 2007, 17:14:26    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Προσοχή στην βενζίνη που βάζεις φίλε μου....εγω μια φορα έβαλα απο αλλο βενζινάδικο και την επάθα.......

spiros_z έγραψε:
Την ιδια ενδειξη μου ειχε βγαλει και μενα (207cc) πριν απο ενα μηνα.Τη στιγμη που εκανα προσπεραση μου εβγαλε αυτη την ενδειξη,μου κοπηκαν τα ποδια.τι γινεται λεω καινουργιο αμαξι με 2700χλμ να βγαζει τετοια?κατευθειαν οδικη βοηθεια και στη peugeot.τελικα απο οτι μου ειπαν ειχε καποιο προβλημα στον καταλυτη,του εκαναν εναν επαναπρογραμματισμο σε καπιοα σημεια και μετα ηταν οκ.ελπιζω μη μου ξαναβγαλει τπτ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
lionking(t) (anestis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 25 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 257
Τόπος: Βέροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 29 Μάϊ 2008, 16:43:34    Θέμα δημοσίευσης: 207 GT-Depollution system failure Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Μου εβγαλε αυτην την ενδειξη χθες το μεσημερι κ το αυτοκινητο ακουγοταν λες κ μεταμορφωθηκε ειτε σε subaru impreza η σαν 107,εννοειτε ότι εχασε σε αποδοση τρομερα.Πηγα στην αντιπροσωπία για να δω την βλαβη κ μουν ειπαν όταν σταματησε η τροφοδοτηση από το μπεκ στον πρωτο κυλινδρο και ακουγοταν ετσι γιατι δουλευε σαν τρικυλινδρο.Τεσπα λεω,μου σβηνουν το προβλημα και σημερα το μεσημερι παλι τα ιδια.Τελικα διεγνωσαν ότι εχει βραχυκυκλωσει ο πολλαπλασιαστης του κυλινδρου 1.

Επισης το εκανα update και ο μηχανικος διαπιστωσε ότι εχει αρυθμιες το αυτοκινητο κ ότι η τροφοδοτηση από τα μπεκ δεν γινονται με το σωστο τροπο.Εχει σχεση αυτό με το προβλημα που μου εμφανιστηκε?

Συγγνωμη για το μεγαλο ποστ,οποιος φνωριζει ας με βοηθησει..Το αυτοκινητο είναι Ιουλιος του 2007 κ εχω 15,000 χλμ.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lionking(t) (anestis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 25 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 257
Τόπος: Βέροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2008, 15:45:30    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Τελικα το αυτοκινητο φτιαχτηκε,αλλαξαμε μπουζι και πολλαπλασιαστη στον κυλινδρο 1 και ολα κομπλε,το μπουζι ηταν διαλλυμενο,ακιδα δεν υπηρχε.Ενημερωτικα,το κιλυνδρο 1 τον μετραν απο δεξια προς τα αριστερα οπως τον βλεπουμε γιατι στην αρχη μπερδευτηκαν κ ημουν καπως"ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ" Twisted evil Shocked Shocked Very happy


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 04 Ιούν 2008, 21:33:25    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

lionking(t) έγραψε:
Τελικα το αυτοκινητο φτιαχτηκε,αλλαξαμε μπουζι και πολλαπλασιαστη στον κυλινδρο 1 και ολα κομπλε,το μπουζι ηταν διαλλυμενο,ακιδα δεν υπηρχε.Ενημερωτικα,το κιλυνδρο 1 τον μετραν απο δεξια προς τα αριστερα οπως τον βλεπουμε γιατι στην αρχη μπερδευτηκαν κ ημουν καπως"ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ" Twisted evil Shocked Shocked Very happy


μετρατα απο την θεση του οδηγου να μην χαλιεσαι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
salex (Στελιος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

3008 (ex 207 GT)

Ένταξη: 21 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 2596
Τόπος: Παλλήνη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ 05 Ιούν 2008, 15:28:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Ανέστη, έχε το νου σου μήπως υπάρχει πρόβλημα με το μπεκ του πρώτου κυλίνδρου.

Το λιωμένο μπουζί είναι αποτέλεσμα της έλλειψης καυσίμου. Η ακίδα δεν αντέχει τη μεγάλη θερμότητα που συσσωρεύεται όταν κάνει σπινθήρα χωρίς να υπάρχει βενζίνη γύρω της. Αν τυχόν το μπεκ κάνει διακοπές στην τροφοδοσία τότε σίγουρα θα το ξαναδείς να γίνεται τρικύλινδρο!

Μην πολυανησηχείς για τα έμβολα ή το καπάκι, είναι τόσο ανθεκτικά που και ακίδα να πέσει δεν πρόκειται να καταλάβουν πολλά πράγματα. Wink


http://www.etuners.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
lionking(t) (anestis)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 25 Ιούν 2007
Δημοσιεύσεις: 257
Τόπος: Βέροια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 06 Ιούν 2008, 00:58:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Οχι ρε Στελιο,τι με κανεις τωρα,τωρα λεω που ησυχασα Very happy ,

Τεσπα,αν γινει παλι τρικυλινδρο θα τον ξηλωσω και θα τον βαλω σε ενα 107 που εχω,εκει να δεις ραψιμο, Laughing Laughing

Οταν εκαψε το μπουζι,θα μπορουσε να γινει αν υπηρχε καποιο σκουπιδακι στην βενζινη,κ εκεινη την στιγμη μπλοκαρε την εξοδο απο τα μπεκ,ετσι ωστε να αναπτηχθηκε η μεγαλη θερμοκρασια?Υποθεση κανω.Τι λες?


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Angry_Punisher (sotiris)
Μέλος
Μέλος


peugeot 207 1.6 (16v) GT (2007)

Ένταξη: 29 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 110
Τόπος: Πετρούπολη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2008, 14:24:06    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Eμενα μου το ειχε βγαλει οταν εκανα δυναμομετρηση σε κυλινδρους,το ειδα και τρελαθηκα!Αλλα μετα απο 1 χιλ σταματησε και ολα ok.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
android (γιωργος)
Έχω ξεφύγει !!!
Έχω ξεφύγει !!!
Επίσημο Μέλος

207 gt

Ένταξη: 30 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 3540

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 16 Ιούλ 2008, 15:48:16    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Angry_Punisher έγραψε:
Eμενα μου το ειχε βγαλει οταν εκανα δυναμομετρηση σε κυλινδρους,το ειδα και τρελαθηκα!Αλλα μετα απο 1 χιλ σταματησε και ολα ok.


και ποσα εβγαλες? Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amafic (tasos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 31 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 141
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Αύγ 2008, 20:06:31    Θέμα δημοσίευσης: Re: 207 GT DEPOLLUTION FAULTY SYSTEM Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

kostask έγραψε:
Πριν λίγο πήγα να πάρω το αυτοκίνητο και μου έδειξε αυτη την ένδειξη, και ανάβει συνέχεια το check engine.
καμιά ιδέα????


Κι εμένα μου το έβγαλε πριν μια εβδομάδα σε συνδυασμό με ESP/ASR FAULTY, το πήγα σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο της επαρχίας και μου είπαν ότι το διαγνωστικό δεν έδειχνε καμία βλάβη.Με το καύσιμο ούτε που ασχολήθηκαν.......Ούτε τη βλάβη του ESP δεν μου έσβησαν!!!!! Φυσικά μέχρι και σήμερα στο συνεργείο ήμουν. Όλη μέρα κάθε μέρα κι ακόμα δεν έχουν βρεί τι έχει το αυτοκίνητο.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Manavis207Gt (Giannis)
Φανατικό μέλος
Φανατικό μέλος




Ένταξη: 14 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 370

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 08 Αύγ 2008, 22:47:28    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Σε εμας εδειξε αυτη την ενδειξη , οταν μετα το προγραμμα, ανοιγαμε το αμαξι τερμα και περνουσε η ενδειξη overboost , την ενδειξη "ασφαλειας" που ειχαμε ορισει..Και μετα αντε παλι στη μπριζα για να σβηνουμε βλαβες...



Powered By POWER BOOST SERVICE
http://www.youtube.com/watch?v=IeW0EOscXMA
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ 20 Αύγ 2008, 08:20:18    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

αν και οχι το gt, μου ανοιξε και εμενα αυτη η ενδειξη προχτες που γυρισα απο διακοπες..ευτυχως η μηχανη δεν μου κανει τιποτα περιεργα και θελω να πιστευω οτι εχει σχεση με τη βενζινη γιατι αναγκαστικα εβαλα σε 3 διαφορετικα..
Προχτες εβαλα και στον δικο μου που εμπιστευομαι αλλα τωρα εχει αναμειχτη και περιμενω να τελειωσει η βενζινη..τεσπα εκλεισα ραντεβου για αυριο στη lion και βλεπουμε...
Παντως και στη δουλεια που ειχαμε κατι polo μονιμως ειχαν το ιδιο προβλημα και εφταιγε σχεδον παντα ο lamda..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amafic (tasos)
Μέλος
Μέλος


Peugeot 207 Rallye (2008)

Ένταξη: 31 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 141
Τόπος: patra

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ 22 Αύγ 2008, 21:53:17    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Puzzle έγραψε:
αν και οχι το gt, μου ανοιξε και εμενα αυτη η ενδειξη προχτες που γυρισα απο διακοπες..ευτυχως η μηχανη δεν μου κανει τιποτα περιεργα και θελω να πιστευω οτι εχει σχεση με τη βενζινη γιατι αναγκαστικα εβαλα σε 3 διαφορετικα..
Προχτες εβαλα και στον δικο μου που εμπιστευομαι αλλα τωρα εχει αναμειχτη και περιμενω να τελειωσει η βενζινη..τεσπα εκλεισα ραντεβου για αυριο στη lion και βλεπουμε...
Παντως και στη δουλεια που ειχαμε κατι polo μονιμως ειχαν το ιδιο προβλημα και εφταιγε σχεδον παντα ο lamda..

Κι εμένα στην Αλφα μου ο λάμδα έφταιγε. τον είχα αλλάξει τρεις φορές. Εδώ ούτε που ασχολήθηκαν με τον λάμδα ή με τη βενζίνη.


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Puzzle (Θάνος)
Δραστήριο μέλος
Δραστήριο μέλος


Peugeot 207 cc 1.6 (2007)

Ένταξη: 20 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 284

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ 25 Αύγ 2008, 06:22:23    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος

Εγω το πηγα και μου ειπαν οτι εφταιγε η βενζινη..το εσβησαν και προς το παρων ειναι ολα οκ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    PSClub - Hellas Αρχική σελίδα -> Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Επόμενη
Σελίδα 1 από 63

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Extra Development/Design by Chatasos & Sidobre

© 2002-2006 PSClub - Hellas (Πληροφορίες : info@psclub.gr)

Page generation time: 0,3516s (PHP: 87% - SQL: 13%) - SQL queries: 18 - GZIP enabled - Debug on